Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 8 hónapja #239067 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
szvsz a fél 5 későn van.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239047 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem is inkább a korábbi kezdés lenne jó. Olyan fél 4 - 4 körül, mert különben nagyon elhúzódna, és akkor lehet, hogy nem tudnék végig ott maradni.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239042 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Estel Adániel írta: Apropó, "mi": Eldamyn írta, hogy neki fél öttől lenne jó... többiek, tiltakozás, helyeslés? (Amíg a leendő érintettek többsége nem véleményezett, nem szeretnék 'hasraütve' kijelölni időpontot, részemről az egész péntek délután és este szabad... rajtatok múlik. :D )


Igazából ha fél 5-kor kezdünk fél 7-nél előbb úgyse fejezzük be de szvsz még a 2 óra is kevés... És azért nem szívesen jönnék el rendszeresen fél8-8 körül... (még min. 3/4 óra míg hazaérek...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #239030 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
Ha beférne még egy ember valamelyik csoportba, szívesen mennék én is. Ha lehet, a későbbibe, mert szorgalmi időszakban 15.30- tól lesz még előadásom. De persze a korábbi is ok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238979 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Színművek

Estel Adániel írta: Örömmel olvastam (és hallottam), hogy jól indult a dolog, és ha minden terveim szerint alakul - és megfelelően tudunk majd gillzzel egyeztetni - akkor a "mi csoportunk" ;) se várhat rosszabbat. :itscool:
Apropó, "mi": Eldamyn írta, hogy neki fél öttől lenne jó... többiek, tiltakozás, helyeslés? (Amíg a leendő érintettek többsége nem véleményezett, nem szeretnék 'hasraütve' kijelölni időpontot, részemről az egész péntek délután és este szabad... rajtatok múlik. :D )

Na, szóval én is szeretnék ilyen 'foglalkozáson' részeket venni, de még nem tudom pontosan, hogy hol lesz, de nekem a minél előbbi kezdés (és ebből kifolyólag a hamari végzés) lenne jó. Szóval eddig nekem is megfelel a fél 5 (vagy picit hamarabb).

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238955 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Sajnos a pénteki alkalom ismételten nem lesz jó nekem, mert osztályozó konferencia lesz, s az bizony éjszakába nyúlik (pláne, hogy végzősőket is tanítok, akik persze utolsóként kerülnek sorra).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238933 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Örömmel olvastam (és hallottam), hogy jól indult a dolog, és ha minden terveim szerint alakul - és megfelelően tudunk majd gillzzel egyeztetni - akkor a "mi csoportunk" ;) se várhat rosszabbat. :itscool:
Apropó, "mi": Eldamyn írta, hogy neki fél öttől lenne jó... többiek, tiltakozás, helyeslés? (Amíg a leendő érintettek többsége nem véleményezett, nem szeretnék 'hasraütve' kijelölni időpontot, részemről az egész péntek délután és este szabad... rajtatok múlik. :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238723 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Az Az ember tragédiájá-nak szereplőválogatása különböző okokból kifolyólag megváltozott: továbbra is vasárnap, de 13:00-tól 15:30-ig. A korábbi 15:00 természetesen tévedés volt, de most, hogy a LEP-KHE próbái szünetelnek, így is megoldható.
A helyszín változatlan, várunk mindenkit.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238646 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Színművek
Pénteken fél ötre érek csak oda- mint azt már említettem volt-, mert órám van.
Estel csoportjának is 15:30-ra van kitűzve a tali. Vagy mi lesz?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238521 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Dae/siss írta: Khm. Azt tudtommal mi akartuk megcsinálni Cuéval jövő LEPre, mondtam is párszor már Aredheles próbán is, többek füle hallatára... Nem azért, álljatok neki nyugodtan, de azért örültem volna egy előzetes tájékoztatásnak. :? Mindegy, sok sikert hozzá.


Hát, miután tegnap dőlt el, h ezt fogjuk megcsinálni, előzetes tájékoztatással senki felé nem tudtunk szolgálni. Úgy gondoltuk, mivel ti most az Aldarionnal lesztek elfoglalva legalább egy évig, ezért mi nekiláthatunk ennek a darabnak. Bocsi, h nem szóltunk előre, de, mint mondtam, ezt tegnap döntöttük el...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238519 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Léli írta:
Ja, és szeretném bejelenteni, hogy Eryvel hozzáláttunk a következő színdarabunk megtervezéséhez, ami nem más, mint a Gondolin bukása.


Khm. Azt tudtommal mi akartuk megcsinálni Cuéval jövő LEPre, mondtam is párszor már Aredheles próbán is, többek füle hallatára... Nem azért, álljatok neki nyugodtan, de azért örültem volna egy előzetes tájékoztatásnak. :? Mindegy, sok sikert hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238486 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Rabyn írta: és kb szerintem nem nagyon tudja a többség, hogy ez miröl is szól, érthetö, hogy aki esetleg be akarna lépni megnézi, hogy mit is csinálunk egy ilyen alkalommal.


No, ez az, amiért én elmentem pénteken. Hogy lássam, gillz miket fog veletek csináltatni, éshogy ti hogyan álltok hozzá a dologhoz. És cseppet sem csalódtam. Gillz szerintem nagyon jó munkát fog végezni (Estelről nem tudok nyilatkozni, hiszen nem volt ott), és a ti hozzáállásotok sem rossz :) Kb. erre számítottam mindkét részről :)

Arra, hogy ki mit nyújtott ott, inkább nem mondok semmit, első alkalom, megszokás és összeszokás időszaka... és nem hiszem, hogy jogom volna ilyesféle kritikát mondani (max. annak, aki kéri). De azt elmondhatom, hogy összességében jók voltatok.

Drizzt írta: Én pl direkt kíváncsi vagyok, hogy Léli milyennek látott minket...

Lelkesnek, bátortalannak, próbálkozónak, küzdőnek, tehetségesnek, visszafogottnak, reményteljesnek.
Ami még hiányzik: a kellő fegyelem, koncentráció és oldottság. De ezek mind meglesznek majd idővel ;) (szóval az összkép alapvetően pozitív volt)

Amúgy nem fogok eljárogatni ezekre a cuccosokra, mert egyrészt nem akarok zavarni (ezt előre eldöntöttem), másrészt feltehetőleg ebben az időpontban lesznek majd színdarab próbák. Bár még mindig nem értem, hogy hogyan lesz megoldva, hogy aki szerepel is, meg színis is, az hogy legyen egyszerre két helyen. Mert a színiizé előtt úgyse fog ráérni a többség, utána meg nincs két óra sem, szóval elég nehéz lesz majd így próbálni azokkal, akik benne vannak. Bár legalább megnyílik a lehetőség, hogy olyanok szerepeljenek színdarabokban, akik nem fejlesztik magukat színészileg ezeken a színi dolgokon :)

Ja, és szeretném bejelenteni, hogy Eryvel hozzáláttunk a következő színdarabunk megtervezéséhez, ami nem más, mint a Gondolin bukása. Ennélfogva több szereplős, mint a Berenes (ezért egyszerűbb lesz eljátszani), viszont hosszabb lesz. Talán olyasmi, mint az Aredheles, csak tánc nem lesz benne. A forgatóköny előreláthatóan... talán március elejére elkészül. Erre tessék lelkileg felkészülni azoknak, akik szerepelni szeretnének (és keressenek meg engem emilben, priviben, MSN-en, vagy egyéb elérhetőségen, hogy tudjam, kit érdekel a dolog).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238485 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg: nagyon köszönöm :)
Rabyn: ebben mondjuk igazad van.

mindezekből levonva a tanulságot, a következőt fogjuk csinálni. aki leskelődni akar, az jöhet, de CSAK JANUÁRBAN (21-én, illetve 28-án). ennek elégnek kell lennie, hogy a bizonytalanok el tudják dönteni, akarják-e ezt. utána pedig nem lesz több lehetőség ilyesmire jópárhónapig.

a részvételre nem vonatkozik ez: aki azért jön el, hogy csatlakozzon hozzánk, azok jöhetnek, amíg van hely ;)


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238477 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Szerintem ebböl nem lesz rendszer, de mivel még nagyon most kezdtük el a dolgot, és kb szerintem nem nagyon tudja a többség, hogy ez miröl is szól, érthetö, hogy aki esetleg be akarna lépni megnézi, hogy mit is csinálunk egy ilyen alkalommal.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238473 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Haj,

Hogy pontosan szo szerint mit mondott a tanarom azt mar nem tudnam felidezni ennyi ido utan :twisted: , de nagyjabol ket ok miatt nem szokas/szerencses beengedni nezoket probakra, foglalkozasokra.

Az egyik a szinesz, a szinhaz - es a nezo kozotti viszony megtartasa.
A szinesz, a szinhaz egy illuziot ad a nezonek az eloadas folyaman, ez is egyfajta hitelesseg, egy mas valosag. Ez a hitelesseg akkor tarthato fenn ha megmarad egy nagyon konkret valasztovonal a "civil" es a szinesz kozott.
Ha a nezo bemegy probara es latja hogy pontosan milyen munkaval is jar egy darab elkeszulte, azutan mar mas szemmel fogja latni az eloadast, "jozanabb" marad, nem tudja annyira kizarolagos valosagnak elfogadni a tortenetet ami a szinpadon folyik, mert tudja hogy probakkal jart, technikai kunsztokat vesz benne eszre, igy nem fogja tudni magaval sodorni a tortenet.
Es minel tobbet jar be probakra, ez annal jellemzobb lesz.

A masik amirol Cue is beszelt szerintem az, hogy a gyakorlo foglalkozasok alatt (nem probakra gondolok) ki mennyire nyitja ki magat.
A legnagyobb nehezseg mindenkinek az hogy teljesen elengedje magat, elfeledkezzen a civil enjerol es hagyja magat elsodortatni a szerep altal. A gyakorlo foglalkozasok alatt (ha megfelelo gyakorlatokat vegzitek) akkor szinte mindig lesz erre iranyulo feladat. Ekkor tudni kell teljesen kinyitni magatokat. Ez egyfajta bizalmat igenyel a csoporttarsak fele, atlepni a gatlasaitok felett, ami nehezen fog beindulni, de idovel majd kialakul.
Ha a foglalkozasokra neha-neha beugrik egy-egy kulsos, aki nincs ott mindig, akivel nem orultok vagy szenvedtek minden alkalommal egyutt, akkor mindig ott lesz az emberekben valamennyi feszelyezettseg, mivel meg kezdo csoport vagytok. Pedig pont ez ellen kellene dolgozni, ezt kene elhagyni.
Ezert az elejen (nehany honapra biztosan) ki kellene zarni minden olyan tenyezot ami megzavarhatja ezt a bensoseges legkort.

Ha kulsosok is mindenkepp szeretnek megnezni, akkor szervezzetek ti is nyilt napot, amugy szerintem nem szerencses ha barki barmikor bemehet megnezni mit csinaltok.
Aki meg tobb foglalkozast is akar latni, az iratkozzon be a csoportba es jarjon el rendszeresen, mint aktiv resztvevo. De akkor rendszeresen.
Ez szerintem fontos lenne, nem a latogatni kivano nezok ellen, hanem a gyakorlatokon rendszeresen resztvevo es fejlodni akaro emberkek erdekeben.

Na megvót a hegyibeszed :D oszt' ugy csinaljatok ahogy jonak latjatok :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238388 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Tisztelt érdeklődők! Újfent szereplőválogatást tartunk Az ember tragédiájához. Időpontja január 23-a, azaz jövő vasárnap, 11:00-tól 15:00-ig. Helyszíne a Margitsziget, találkozó a 26-os busz megállójában (a szokásos). Mindenkit szeretettel várunk!

icke


Én csak azt nem értem, hogy elvileg 13:00-tól Lepkhe-próba van... :roll: Egyszerre a válogatással?!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238379 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

egyszer-egyszer, kivételesen nem gond. de ne csináljunk ebből rendszert, mert ilyen alapon jegyet is árusíthatnánk :roll: :)

Bicskei pedig Beleg tanára, és egész jó dolgokat mondott tavaly a gyakorlat-látogatáson arról, hogy miként is kell viszonyulni a színészethez annak, aki ezt egy kicsit is komolyan gondolja.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238324 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Színművek
Ahogy én láttam...ANNYIT nem adott senki magából, hogy szörnyű dolog legyen, hogy monnyuk Rayan eccer benéz. Én pl direkt kíváncsi vagyok, hogy Léli milyennek látott minket...mert belülről megítélni azt, hogy mit nyújtottunk még mindig nem lehet igazán.
Bicskei, akárki is, nem lesz ott...kész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238318 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

tudjátok jól, hogy nem Rayanról és nem Léliről van szó személy szerint. Bicskei is mondta, hogy ez egy NAGYON kivételes dolog volt, hogy beengedett minket egy ilyen foglalkozásra, mert ez nem arról szól, hogy kívülről megnézik, hanem arról, hogy 100%-ig egymásra figyelünk, és rajtunk kívül nem létezik semmi addig a pár óráig.
Beleg: mit is mondott Bicskei?

:arrow: jan21-péntek 15.30 -ra mindenki legyen ott, ÁTÖLTÖZVE. tehát ajánlatos már háromra ott lenni. :!:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238291 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Érdekes engem nem zavart, hogy bárki más is van ott rajtunk kivül. Egyébként én is köszönöm:) Rájöttem, hogy még mindig nem bírom nevetés nélkül (ezt majd valahogy gyakoroljuk joooo?? ) ha beszénem kell:) Talán mert zavarban vagyok, pedig az nemjo...
Köv. alkalom? Jövöhéten?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238289 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Dae/siss írta: Jól is nézne ki, ha egy ilyen foglalkozáson többet adnátok magatokból, mint egy darabban, elvégre ez készít fel a darabban való szereplésre és nem fordítva.


Én úgy értelmezem azt, hogy "többet adunk magunkból", hogy a magunkból szó a hangsúlyos, egy impró karakterben nyilván több van magadból, mint egy kötött szövegű, kötött karakterű szerepben...
Amúgy engem nem zavart most sem pl. Léli jelenléte, egyszerűen háttal kell ülni/állni és észre se veszed h. "külsős" is ott van... :twisted: :D (Ha meg így is azon jár vki agya még pár perc múlva, a gyakorlat közepén is, h. jajj ott van a hátam mögött és nééééz, akkor az nem figyel eléggé :P )

Amúgy köszönöm ezt a délutánt mindenkinek, aki ott volt, én nagyon élveztem 8) :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238283 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Rayan: engem személy szerint nagyon zavar, ha ilyenkor van közönség. az, hogy egy darabot, esetleg egy próbát megnéz egy külsős, az oké. de itt többet adnak magukból az emberek.
viszont ha beállsz te is, azzal semmi gond :)


Cue, ha valaki színészkedni akar, annak úgyis szoknia kell a közönséget. Jól is nézne ki, ha egy ilyen foglalkozáson többet adnátok magatokból, mint egy darabban, elvégre ez készít fel a darabban való szereplésre és nem fordítva. Miért ne nézhetné meg párszor az, aki kíváncsi? Nem hiszem, hogy a hátatok mögött kiröhögne Rayan, vagy akárki más.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238275 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Rayan: engem személy szerint nagyon zavar, ha ilyenkor van közönség. az, hogy egy darabot, esetleg egy próbát megnéz egy külsős, az oké. de itt többet adnak magukból az emberek.
viszont ha beállsz te is, azzal semmi gond :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238222 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Színművek
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy majd egyszer (esetleg többbször is) végig lehet azt nézni, hogy hogyan zajlik ez a gyakorlatozás? Mert kíváncsi vagyok, csak időm az nincsen, de szemlélődőként szívesen csatlakoznék, amennyiben nem baj a közönség =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238205 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Tisztelt érdeklődők! Újfent szereplőválogatást tartunk Az ember tragédiájához. Időpontja január 23-a, azaz jövő vasárnap, 11:00-tól 15:00-ig. Helyszíne a Margitsziget, találkozó a 26-os busz megállójában (a szokásos). Mindenkit szeretettel várunk!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237978 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Ille / Lórien írta: Estel: örülök, hogy mehetek!
Akkor, ha jól értem, az első foglalozás pénteken az egész csapatnak lesz az ADS-ben? Meg tudnátok mondani, hogy az hol van? Utca, házszám...
Ha tudok, megyek.


Ajtósi Dürer sor 19-21. :wink:
[size=9:1634qo04](OFF: mióta irkálnak bele a topicgazdák mások hozzászólásába csak úgy? :P :D )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237969 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Színművek
Estel: örülök, hogy mehetek!
Akkor, ha jól értem, az első foglalozás pénteken az egész csapatnak lesz az ADS-ben? Meg tudnátok mondani, hogy az hol van? Utca, házszám...
Ha tudok, megyek.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237956 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Rabyn (+talán még mások is) nem talál oda, úgyhogy az 1-es villamos megállójában fog várni. tisztelettel kérnék egy főt, hogy csatlakozzon hozzá(juk), és mutassa az utat.
nagyon köszönöm! :)


Ott leszek :wink:
tel. számom: 06/30 520 6447

Köszönöm, Kincső! -- Cue

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237954 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Rabyn (+talán még mások is) nem talál oda, úgyhogy az 1-es villamos megállójában fog várni. tisztelettel kérnék egy főt, hogy csatlakozzon hozzá(juk), és mutassa az utat.
nagyon köszönöm! :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237925 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:

:arrow: jan14-péntek, 14.30 ADS (tali a portán túl, a magasföldszinten, ahol szoktunk) ja, mielőtt megijednétek: emtétés félhárom :twisted:


"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.006 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére