Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 6 hónapja #244230 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Népek!

Tehát akkor vehetem olybá hogy az itt felsorolt nevek jönnek vasárnap a nyílt napra?
Ha nem, akkor ugyan dobjatok má' meg egy nyomorlut emaillel! Nem tudom meddig kell még könyörögni! Nem kell nekem mentegetőzni csak valamit hogy pl "bocs, nem tudok jönni", kész, csak tudjam! Kössz... :evil:

Gillz
Dru
Rabyn
Estel
Kincso
Lalaith
Venia
Kenza
Cueddo
Edldamyn
Drizzt

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244211 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

hümm. néma szemlélők jöjjenek csak. ketten még nincsenek sokan :)

nomármost, ha Drut is befogadtuk, meg Rabyn is hoz ismerőst, akkor én is megmondom csoptársamnak, hogy jöjjön, aztán nézze meg személyesen. csak mondjatok már vmit, hogy "igen, igen, jöjjön, húdejó", vagy "nehogymá', így is épp elegen vagyunk, a hátunk közepének se hiányzik". vagy ennyire tökmindegy? :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244095 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Icke: nekem is jön elvileg egy néma szemlélöm. (késöbb lehet, hogy csatlakozik is hozzánk vagy akár már most ha nincsen ellene kifogástok)
Szal nekem nem baj ha jön Mau: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244092 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Én minden valószínűség szerint megyek, Dru minden valószínűség szerint nem jön.
Továbbá per pillanat úgy néz ki, hogy Mau korábbi vonattal tud hazajönni; elvileg 15:37-re ér be, de hát ismeritek a MÁV-ot, így lehet, hogy pár percet kések. Továbbá most kérdezném, hogy ki az, akinek esetleg kifogása van egy néma szemlélő ellen, illetve, ha senkinek nincs, akkor a csoportvezetőt, hogy Mau jelen lehet-e...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243915 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Színművek
Köszi szépen, Beleg! Nagyon jó volt!

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243912 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
én is sajnálom, h nem bírtam végig ottlenni, de így jött össze. azért majd a gyakorlatokat valaki szedje össze léccilécci...

most pénteken ki az aki biztosan nem jön? és ki jön?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243811 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
(Beleg: asszem a TK miatt húztunk el menet közben a legtöbben.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243784 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Orultunk hogy jottetek, bar tenyleg nagyon koran ment el a tobbseg, az igazi favagast meg nem is lattatok :twisted: . Dehat ti tudjatok.
Kar hogy a beszedtechnika oran nem voltatok ott (kiveve Kincsot, Veniat es Kenzat), nagyon sok dolgot alkalmazhatnatok ti is az ott elhangzottakbol.
Kincso esetleg elmondhatnad nekik milyen gyakorlatok voltak es aztan azt gyakorolhatna mindket csoport. (pl, levegokapacitas, koncentracios gyakorlatok, bovulo mondatok, artikulacio, akadalyszavak mint gerinccsatorna-gipszstukko-kudarcsorozat :twisted: ) .
Azt kulonosen sajnalom hogy a szineszmesterseg oran ossz-vissz ketten voltak (pedig csak 2 ember jelezte hogy nem tud ott lenni).

Gyanitom hogy a hamar alabbhagyo erdeklodesnek az lehetett az oka, hogy sokan meguntak vagy nem azt kaptak amire szamitottak, ugye? :twisted: Hat kerem, aki szinjatszassal akar foglalkozni annak ezeket is meg kell tanulnia, ez egy osszetett dolog.

Na mindegy, vegulis fakultativ program volt az egesz, ugyhogy semmi gond.
A kovetkezo napon az elsosoket lehet megnezni (Nim is ott lesz). Kerem hogy aki jonni akar meg az jelezze, aki meg ugy dont hogy megsem akar jonni de mar jelentkezett, az is jelezze, ne varjunk mar ott hiaba pliz! Koszi!

Ja es visszajelzeseket varunk az iskola Foruman, itt: fonixmuhely.fw.hu/forum

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243779 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Hát még ha nem ment volna el a többség olyan korán... :roll: :P
Sajna a mesterségóráról nekem is el kellett jönnöm :( De nagyon nagy - ábr sokkoló és fárasztó - élmény volt. 8) :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243768 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
Csatlakozom: köszönjük szépen, Beleg! :)
Sok érdekes dolgot láttunk, néhányat szerintem ki is próbálhatnánk a pénteki foglalkozásokon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243753 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: Nagyonszépen köszönöm a lehetöséget, hogy megnézhettük hogyan zajlik egy ilyen helyen a tanítás.. Én speciel rájöttem, hogy iszonyú keveset tudok még.. Volt az elsősöknek a mozgásóra. hát az valami hihetelen volt, én nem vagyok ennyire laza, hogy így mozogjak, és a ti órátok se volt semmi, és megtudtam pár új dolgot a levegővételről is. szóval ksözönöm:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243645 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

azért nem utasítottam el a csoptársamat csuklóból, mert icke csoptársát is bevettük gillz csoportjába. szóval, csak arra kérnék választ, hogy szívesen vennétek-e még egy "külsőst" + hogy ténylegesen van-e hely?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243595 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
No akkor ime a vegso (?) lista akik jelentkeztek a holnapi latogatasra:

Gillz
Dru
Rabyn
Estel
Kincso
Lalaith
Venia
Kenza
Cueddo
Edldamyn
Drizzt

Ha valaki most kap eszbe hogy jonne, az meg ma este 10-ig dobhat egy mailt.
Talalkozunk holnap 8.50-kor a Gorog Csemege elott (cim, hely alabb olvashato).

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243545 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Huhh... hát ezt én is jókor tudtam meg... :?
Oké, igyekszem úgy készülni, hogy dolgozhassunk összevont felállásban... A mi csoportunkból is hoznak páran gyakorlatokat, majd csak jutunk valamire... ;) [size=9:2t6e4el0](A párbajjal kapcsolatban: szerintetek nincs túl közel az a május, ahhoz képest, hogy még csak most kezdtünk hozzá? Én a magam részéről nem állnék neki gyorstalpaló-stílusban ráhajtani... nem kerget a tatár... szvsz mi még nem vagyunk az az igazán összeszokott "színjátszókör", akinek egy ilyesfajta megmérettetést feltétlenül vállania kéne... de ne vegyétek tőlem rossz néven e véleményt... nem lelombozásnak szántam. - Cue, ugyanezek miatt egyébként a csoporttársadnak sem ajánlanám a mi színicsoportunkat az első helyen... persze attól még beférhet szerintem.)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243470 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Színművek
Nah, Mint kiderült...

NEM LESZ FOGLALKOZÁS GILLZ CSOPORTJÁNAK HOLNAP

Aki akar így is menni, az próbáljon meg Estel csoportjához csatlakozni, bár nem tudom mennyi ott a szabad kapacitás...múltkor volt. Ehhez kapcsolódik egy másik dolog.

Aki nem tud jönni foglalkozásra az jelezze, ha lehet előre...ha nem, akkor legalább aznap próbálja valahogy!!!

A múltkor öten voltunk, és szinte senki nem jelezte előre, hogy nem fog jönni. Ez így gáz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243401 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
izé. amúgy én is betgeskedem... és valszeg késem 4hez képest is, bár kituggya, tehát kezdjétek el nélkülem, beszédgyakorlatok, olyasmi, amiket eddig is csináltunk, léccilécci!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243326 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Jobbulast Ring, Ery!
En mar kifele maszom belole de azert ovatos duhaj vagyok :)
Ery, teccik az alairasod :twisted:

Volt aki kerdezte hogy jut el a Rakoczi terre szombat reggel a sziniiskolahoz. Mi sem egyszerubb:

A koruton ha a Nyugati palyaudvar felol jossz a 4-es vagy 6-os villamossal, akkor a Rakoczi ter nevu megallonal (Blaha Lujza ter utan eggyel) kell leszallni.
Mig ha a Petofi hid felol jossz szinten valamelyikkel e ket vili kozul, akkor ez esetben pedig a Rakoczi teren :twisted: kell leszallni (Baross utca utan eggyel) .

Vagy aki nagyon eltevedt az felhiv telefonon 06-20 481-2557 (amit csak 9 oraig tudok felvenni utana mar nem!) es elnavigalom :D
9 utan mar valszeg a tobbi ott levo topikost sem fogjatok elerni - akinek a szinhazteremben vagy mas teremben proba kozben megszolal a telefonja azon probalom ki az uj vesszoimet :evil2: :cross: :evil2: :cross: :evil2:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243318 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek

Ery írta: Tekintve, hogy beteg vagyok, a pénteki részvételem több mint kérdéses.

detto. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243313 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Tekintve, hogy beteg vagyok, a pénteki részvételem több mint kérdéses.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243288 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

sziasztok!

újabb kérdést bocsátanék tárgyalásra:
nyelvgyakos bemutatkozáson szóba került, hogy színjátszókör tagja vagyok > egyik csoporttársam mondta, hogy épp színjátszókört keres. kérdésem, hogy jöhet-e, befér-e?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243144 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek
Kincső: 4- kor kezdünk, ahogy mindig. :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243101 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Udv allz,

Kozeledik a nyilt nap, most szombaton lesz az egyik.
Ime akik jelentkeztek:

Kincso
Lalaith
Venia
Kenza
Cueddo
Edldamyn
Drizzt

Ennyi? :eek4:
Pentekig meg van idotok meggondolni ... aztan mar csak egy ev mulva ujra ... :twisted:

Mindenesetre az eddigi (es remelem tovabbi) jelentkezoknek ime a szombati "menetrend".
Aznap a masod- es harmadeveseknek lesz oraja, az orarend igy nez ki:

Masodev:
10.00-11.00 enek, hangkepzes
11.00 -12.00 enek, hangkepzes
12.00 - 13.00 besztech
13.00 - 15.00 mozgas

Harmadev:
9.00 - 10.00 enek, hangkepzes
10.00 - 11.00 enek, hangkepzes (itt egyutt vagyunk a masodvesekkel)
11.00 - 13.00 mozgas
13.00 - 14.00 besztech
14.00 - 18.00 mesterseg (Csehov: Siraly)

Mivel en 9-kor kezdek, ezert csak elotte tudok kiszaladni felszedni a csapatot, ugyhogy aki jonni akar az legyen szombaton reggel 9 elott 10 perccel a Rakoczi teren a villamos megalloval szembeni Gorog Csemegebolt elott, onnan megyunk be.
Varni valszeg nem tudunk, ugyhogy aki kesik es azt latja hogy nincs ott senki, az jojjon be a bolt kis utcajaban (Kolcsey utca 2.) a Gutenberg Muvelodesi Otthonba es keresse a Fonix Sziniiskolat, a portas bacsi utbaigazit (a szinhazteremben leszunk).

Mindenki addig marad ameddig tud, de kerem hogy csendben es korultekintessel kozlekedjetek. Enni - inni a folyoson lehet, a probahelyisegekben nem.

Egyelore tobb nem jut eszembe, ha kerdes van szoljatok.
Ja es varom a korabbi lelkes erdeklodok emailjeit :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243080 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Hol volt itt vita? :D
[size=9:1kehk2jt]Hogy ne legyek teljesen OFF:[/size]
Estel-csoport: legközelebbi pénteken hánykor kezdünk?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242971 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

no, asszem, a vita el van döntve. MEGYÜNK.
most még nem kérek konkrét jelentkezéseket, de mondjuk április elején újra felteszem a kérdést, és akkor már teljesen biztos embereket fogok várni. köszönöm nektek ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242933 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Színművek
párbaj rúúúúúúlz. Énisénisénis... Remélem, el tudok menni, de nagyon valószínű, és akarooook menni.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242791 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
khm. a legutóbbi pénteken a mi csoporunkban összesen 5en voltuk :/ . Szeretném a társaság figyelmét felhívni arra, h ha túl kevesen vagyunk, nehezen lehet érdemi munkát végezni... most nem azokat bántom, akik szóltak jó előre... a többiek lehetőleg engem is értesítsenek, még mielőtt kitalálom a programot. meg ilyenek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242652 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Színművek
Énis, énis!!! *kalimpál*
Tök jó ötlet, így legalább van vmi "célkitűzés", egy pont, amit el akarunk érni. Szuper, próbáljuk meg a párbajt!! De ezt gondolom majd legközelebb megbeszéljük! 8)
Azaz, most pénteken nem tudok menni Gillz, elutazom... :( Beszéljétek majd meg, és kérek szépen ide beszámolót!! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242575 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Peredhil: ott van a leírásban, amit beidéztél (és amit töröltem, mert nagy volt), abban minden benne van, többet én se tudok mondani :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242501 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
gillz: megprobálom.. Nem igérek semmit!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242481 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Színművek
Párbaj, zsíííír...ha mehetek, megyek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.046 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére