Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 4 hónapja #252689 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Színművek
Engem megtalálsz. :)
Remélem már lesz vmi szövegem is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252688 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek
Én kb ötre érek az ajtósira.
remélem megtalállak titeket, merhanem, ideges leszek. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252663 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Cueddo: a Fornost-próba határozottan emlékszem, hogy szerdán fél ötkor, vagy ötkor volt, és inkább a fél öt rémlik... Csak nem vagyok benne biztos. A négy az a péntek :P :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252656 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

icke: szvsz NÉGYKOR kell az ajtósin lenni :)



Csopbontás-ügy:
nostehát. vegyük sorra.
1. ha néha beszédgyakorlat van, néha meg egyáltalán nincs beszédgyak, az úgy nem megy, mert magunkat ismerve végül ez se, az se lesz.
2. én bennelennék, hogy Balázs előbb átveszi velem, hogy mire kell figyelni (vagy épp akárki mással, aki hajlandó lenne csoportot bontani) - de sztem ezzel leginkább az ötvenes évek orosztanáraira emlékeztetnénk, akik egy-két leckével jártak csak a diákjaik előtt :D

TANULSÁG, egyben megoldási javaslat, melynek két módja kínálkozik
1. csak beszédgyakorlat lesz, Balázzsal, egész csoportnak. első hallásra nehézkesnek tűnik, de egyféleképp mégis működhet. mégpedig úgy, hogy mindenki otthon gyakorol sokat (ezen múlik a dolog!), és a pénteki alkalommal Balázs leellenőrzi, amit feladott otthoni munkára. így a beszédgyak tkp. abból állna, hogy veszünk vmi újat, közösen begyakoroljuk - kapunk további feladatokat otthoni munkára ugyanabból a témakörből - következő óra elején pedig azzal kezdünk, hogy ezt ellenőrizzük egyesével - és utána vesszük az új anyagot megint.

ez így 60 perc. HA mozgalmasabbá akarjuk tenni a dolgot, hogy ne legyen annyi üres idő, és HA azt akarjuk, hogy mindenre jusson idő.

2. a színkör idejéből ki kell szakítani 2x45 percet. és ebben az esetben maradna a bontás:
első 45 percben: Balázsnál beszéd az 1.csop-nak, nálam lazítás-koncentrálás-mélyítés a 2.csop-nak.
második 45 percben CSERE: nálam az 1.csop, Balázsnál a 2.
(a beszédgyak ebben az esetben is úgy működne, ahogy az 1.pontnál írtam!)

ezt az utóbbit sokkal működőképesebbnek, és értelmesebbnek tartom. de ehhez el kell határoznunk magunkat, hogy rászánjuk az időt, így:
I. 45 perc beszéd(1) / konc.(2)
II. 45 perc konc.(1) / beszéd(2)
SZÜNET - 15 perc
III. gillz-féle gyakorlatok, impró, ilyesmi - 90 perc


így 4-től kb. fél 8-ig fog tartani a színkör. ha azt szeretnénk, hogy működjön a dolog, akkor eszerint kéne működni, és kérném, hogy a szereplőválogatások miatt ne szakítsuk félbe a dolgot.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252590 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Fornostos nép! Holnap fél ötkor vagy ötkor kell az Ajtósin lenni? Tudnom kell, mikor surranjak ki Havas hirtelen megduplázott órájáról... :x

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252542 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
És ha lenne néha olyan, hogy csak beszélünk? Miitomén mondjuk egyikt héten csak beszédtechnika van a másikon meg csak egyebek. Noa?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252498 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Őőőőőő, hát ja.
Felőlem. Legyen úgy. Biza. Oké.
/Most mi vaaaaaan?:)))/

Mindegy, majd megbeszéljük pénteken.

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252483 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Szerintem az egyik legnagyobb probléma az, h túl sokan vagyunk. Mert oké, mindenki tud otthon is gyakorolni, meg nem feltétlenül szükséges egyesével végigmondani a verseket értő fül előtt, de azért...
Ha a két csoportvezető megbeszéli, h párhuzamosan haladnak, a tanultabb elébb elmagyarázza a másiknak, mi is kéne, akkor azért nem lehetetlen, h működne a dolog... (mmint a csoportbontás).
Esetleg az is lehet, h mivel Cueddo nem nagyon ér rá, ahogy elnézem, valaki más tartja a másik foglalkozást, ha nagyon kell, akkor mondjuk én, miután Balázs jól elmagyarázta, mire kő odafigyelni, meg elmondta, ők mit csinálnak. Ekkor nagyjából lehet párhuzamosan haladni, ha váltjuk a csoportokat, akkor nagy hátrány nem éri egyiket se.

Dreamer: az érveid rövid távra kitűnőek, de hosszabb tartamban kéne gondolkodni, egy-egy csúszás, újravevés azért még belefér, hisz nem heti távban tanulunk meg beszélni :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252433 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Színjátszónépek,

van egy építő javaslatom. mivel egyértelmű, hogy Balázs meg én teljesen különböző témában tanítunk, így azt mondom, egyelőre a tavaszi félévben rekesszük be ezt a csoportbontós cuccot. így tényleg csak az lesz, hogy lemaradunk a fontos dolgokról. (ha mások cserélődnek is, én biztos kimaradok :egoista: :P )
aztán majd kitaláljuk bölcsen, hogy férhet be minden a színkörbe. mivel ennyi mindenre nincs idő egy alkalommal, egyelőre tegyük rendbe a beszédet, aztán majd jöhet a koncentráció meg ilyesmi. úgy értem, módszeresen. ez itt a lényeg. ha egyszerre nem megy, akkor lassan, de biztosan fogunk haladni.

[size=9:21oxdale](az már teljesen mellékes, hogy a következő 2 hétben épphogycsak ott tudok maradni 5-ig, meg félévvége, meg ilyesmi, ez egyéni szocprobléma.)[/size]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252416 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek

Estel Adániel írta: OFF: apukád? hmm... :/= :D
ON: a MarciBerciKarcsiTercsi* is jó gyakorlat egy levegővel... :twisted:

*[size=9:3njdb970]Papp Tibor: Nevek, de úgy ki emlékszik rá?[/size]


Bocsi papa :mrgreen:
Apa csak egy van :mrgreen:
Amugy a "Nevek" lesz egyike a besztech vizsganknak :D
Mozgalmas vizsga lesz :D , telnyleg gyertek el ha tudtok, sokminden varhato :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252413 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
OFF: apukád? hmm... :/= :D
ON: a MarciBerciKarcsiTercsi* is jó gyakorlat egy levegővel... :twisted:

*[size=9:27shdhya]Papp Tibor: Nevek, de úgy ki emlékszik rá?[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252409 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek

Dreamer_KF írta: Oké, haver..
neked külön feladat az "Esti kérdést" egy levegővel elmondani, váltakozó hangszínnel, természetesen. Akkor majd beszélhetünk. :twisted: :twisted: :twisted:


Kuldjed apukam, epekedve varom :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252397 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Pro és Kontra..

Ellene:
- ismét majdnem ugyanazt kell vennem, mert a másik csoport esetleg mégsem gyakorol, és nem fogja tudni, miről hadoválok.
-El fogjuk kezdeni az Esti kérdést, és esetleg, amik kellettek hozzá (előző foglalkozás), azt a másik csoport nem tudja.

Vele:
-Így mindenki foglalkozik mindenkivel:)
-Cue esetleg egészen mást tanít, mint én ( legutóbb: izomlazítás).
-Meg tudom érteni, hogy a másik csoport nem bírta ki nélkülem! :P :D
-Úgyis lesz még összevont csoport, ´szal senki nem veszít semmit.

Balázs

P.S.: Ha még esetleg nem tettem volna meg: Dru, bocsánat, hogy úgy leordítottalak a Fornost próbán, azért a vesszőért. Bocsááánaaaaat!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252392 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
sztem érdemes, csak épp fordítva, h mindenkinek jusson mindkét csopvezből is :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252387 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Ugye mondtam, hogy el lehet mondani egy levegővel!:)
Csak én már elfelejtettem vagy nemistom..
Jövöhéten is így leszünk csopbontva ?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252384 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
P.S.: Amikor én tanultam beszédtechnikát, akkor nekem is ment. Majd most jól begyakorlok...csakazértis

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252383 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Oké, haver..
neked külön feladat az "Esti kérdést" egy levegővel elmondani, váltakozó hangszínnel, természetesen. Akkor majd beszélhetünk. :twisted: :twisted: :twisted:

Balázs

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252381 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta:

Dreamer_KF írta: Arany és kék szavakkal... Itt is lehet gonoszkodni, lásd: két levegővel az egészet.


KETTOVEL????? :twisted: micsoda lamerek :!: :!: :!: En eggyel elmondom es ritmusaban :mrgreen:

Na jo, gonosz vagyok :D ha megy majd eggyel, akkor utana mehet suttogva egy levegovel :D sokkkkkkal nehezebb suttogva!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


ne szólj be, haladó népség :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252379 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek

Dreamer_KF írta: Arany és kék szavakkal... Itt is lehet gonoszkodni, lásd: két levegővel az egészet.


KETTOVEL????? :twisted: micsoda lamerek :!: :!: :!: En eggyel elmondom es ritmusaban :mrgreen:

Na jo, gonosz vagyok :D ha megy majd eggyel, akkor utana mehet suttogva egy levegovel :D sokkkkkkal nehezebb suttogva!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252345 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Dörgedelmeim..

Hölgyek, urak, tündék, orkok, lidércek és őő...Pookák!

Nem győzöm elégszer hangsúlyozni a gyakorlás fontosságát. Aki kellő bátorságot, időt és energiát érez magában, az legyen szíves HANGOSAN (nem magában motyogva) gyakorolni a József Attila és a Dsida verset. Akár azok is, akik nem az én csoportomban robotoltak :twisted:
Emlékeztető:

Mint a mezőn a kisfiú: emelkedő hangszólammal, a mássalhangzók hangsúlyozásával. Ne lehessen hallani, hol kezdesz rá, minél fokozatosabban jutsz el a legpörgősebb, legdinamikusabb részhez, annál jobb. Aztán szépen lassul, és végül megáll. Figyeljetek, nehogy hadarjatok, minden szót artikulálni kéretik :) . A mazohistábbak megpróbálhatják tágítani a tüdejüket (kés nélkül), és egy levegővel elmondani, amíg csak megy :P :twisted:

Arany és kék szavakkal: váltakozó hangszólamok, találjátok meg a vers ritmusát. Figyelem! Lassaaaaaaaannnnn..merengően. Aki bátor, az lophat levegőt, azaz nem kortyol az airből a jeleknél. Itt is lehet gonoszkodni, lásd: két levegővel az egészet. Nekem megy, tehát nektek sokkal jobban kell csinálni :) ...

Aki akarja, az gyakorolja a Szegény kisfiú panaszait is, mégpedig négysoronkénti levegővel. Ez eléggé könnyű. Szerintem.

Balázs, a Gonosz?, Kegyetlen, Véresszájjú Boszorkányúr 8)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252247 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
LepKHE az eléggé gáz szerintem.. (boccs!) és nem látom, hogy bárki is aktívan csinálná. Csak ötletként merült fel.. (tul sok ember mozgat szigetre pl max 5-6 szereplős dolgot vihetünk ki mivel ha megnyerjük max 13 jegyünk lesz)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252240 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
De akár ismert akár nem, szvsz érthető külsős szemmel is, mer' ha átraknánk a sztorit a valódi világba nem vesztene semmit az értékéből :wink:

Rabyn: van egy LEPKHÉnk illetve lehetne egy a HC-shez (vagy másnéven "Csak egy maradhat"-hoz) hasonlót alkotni :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252167 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Alyr: viszont az egy emberi történet, nem fennkölt mitológia.


Emberi történetnek emberi történet, viszont a szövege sokkal pátoszosabb, vagyis nehezebb... Ettől függetlenül tényleg egyik darab sem való Kapolcsra, sem a téma, sem a résztvevőktől igényelt hosszú felkészülés miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252148 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
az aldarion nem gyűrű keresésében van?
Aprórpó tudom már mondtam de várok ötleteket, hogy hogyan vagy milyen humoros darabbal készüljünk a nyárra ha van energitáok. Régebbi darabot is fel lehet ám újítani!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251955 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek

Alyr Arkhon írta: Nem akarok gonosznak tűnni, de ha van olyan történet amit az Aredhelnél kevesebben ismernek, az az Aldarion. Ugyanis az még a Szilmarilokban sincs benne...

hmmm...akkor azért nem találtam...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251924 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Panda..ma meglátod. De mintha azon a fránya papiroson három vers lenne.. Aki nem hozza magával (és az én csoportomban lesz), annak véreztető, átkozott kukoricán való térdelés lesz a büntetése..Kivétel, ha nőnemű, nekik egészen más büntetéseket fogok kiaszabni... 8) :twisted:

B.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251904 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Dru írta: gillz: Nainnát holnap nem válogattok?


hm. Nainna kell a Caltasválogatáshoz, meg ilyenek, sztem a Nainnákata amolyan járulékos módon válogatunk. De pl. téged még keveset hallotunk... úgyhogy sztem gyere. Meg amúgy is :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251851 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta: yuteszembe: kéne holnapra még válogatás, tehát örülnék, ha Alyr, pl. te ott lennél, meg esetleg Barndir, Ery Icke is Caltassért. ugye. Meg esetleg a Barahírért indulók, meg ilyenek...



Feltéve hogy nem lázasodom be megin (amire azér kicsi az esély) leszek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251849 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Színművek

Dreamer_KF írta: Holnap még mindig az immáron három verset fogjuk gyakorolni

Hááároooom? 8O
A szegény kisgyermek panaszai, Mint a mezőn, és még mi??????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251795 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Színművek
gillz: Nainnát holnap nem válogattok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.984 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére