Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 10 hónapja #226251 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Két dolog:
1.) bár időm nem hiszem, hogy lesz az MTT színjátszó-csoportra, mivel a suliban járok drámaszakkörre, gyakorlatokat tudok mondani, ha igény van rá :idea: :wink:
2.) ha nagyon-nagyon szép csizmáskandúrszemekkel nézek, tudom hogy nem számítok a 7 szavammal, de nem lehetne picit előbbre hozni a Szkíták próbát? :o [size=9:134wkg4f](Jövő pénteken, azaz november 12-én indul pont a nyelvvizsgaelőkészítő tanfolyamom, ezért 17:00-tól a Király utcai villamosmegállótól kb. 5 percre kell lennem...)[/size] És még így is előbb el kell jönnöm valszeg... :roll: :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226205 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

eszembe jutott, hogy felhívom a figyelmet arra,
miszerint

LEP után meg fog alakulni az MTT színjátszó-csoportja.

szakemberünk nem lesz, mert Beleg sajnos nem ér rá.
ezért is várok mindenkit, akinek ötlete van pl. gyakorlatokra. hozzuk össze együtt. sztem az a legreálisabb, ha hetente 1,5-2 órás színjátszó-foglalkozással számolunk. (bővebben: lásd szept20-án elkövetett hozzászólásomat ugyanebben a topicban)

mivel sokan vagytok, akik szeretnétek ilyesmit csinálni, ne csüggedjetek, lesz ilyen cucc :) jelentkezzetek bátran!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226159 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

A mai délelőtt folyamán egy hirtelen felindulásból elkövetett háromtényezős linkelés során Zarándok felvetett egy igencsak érdekfeszítő ötletet. Most, hogy egy ideje már olvassátok ezt a hozzászólást, és már némiképp talán ellazultatok, egyszerűen kimondom: elő szeretnénk adni Madách: Az ember tragédiáját. Tudom, tudom, mi vagyunk a hülyék, nem szükséges habzó szájjal billentyűzetet ragadni, hogy akár hozzászólásban, akár privátban ezt közöljétek velünk, mindazonáltal aki úgy érzi, hogy nem csupán az előre elvetélt ötletet látja a fenti vállalásban, és netán hajlandó a megvalósításban aktív szerepet vállalni, az Zarándoknak, Maunak vagy nekem jelezze eme szándékát, ízlés szerint e-mailben, privátban, élőszóban, telefonon, cseten, estébé, estébé, estébé. Hogy a fenti cselekmény ne hasonlítson túlzottan a "vakrepülés" névvel illetett folyamatra, íme néhány előzetes koncepció.

1. A megvalósítás időtartama
Nyilvánvaló, hogy nem képzeljük magunkat afféle rekordereknek, akik két hét alatt összedobnak valamit egy ekkora műből. Pont ez okból kifolyólag, továbbá, mert egyikünk sem rendelkezik túlzott mennyiségű tapasztalattal a rendezés terén, nem tűzünk ki konkrét határidőt. A legkorábbi dátum, amit számbajöhetőnek tartunk, a jövő évi tábor, illetve nyár; ez előtt szinte semmiképp, ezután bármikor készek vagyunk előadni a darabot, ha színpadképes állapotba kerül. Nem feltétlenül hivatalos MTT-rendezvény keretein belül szándékszunk ezt elkövetni, ha nincs más, maximum kivonulunk a Margitszigetre egy domboldalra.

2. Szereplők
Pár kósza ötlettől eltekintve nincsenek konkrét elképzeléseink. Mau halvány ötlettel bír, miszerint megpályázza Évát, Zarándok még válogat egy sort, jómagam pedig - kell-e mondani? - Luciferért szállok ringbe. Ezenfelül néhány, nagyon hirtelen idea:
- Cueddo, Alcar mint Ádám. Itt szögezném le, hogy elképzelésünk szerint a jelmezek minden színen az adott kor jellemző viseletéhez igazodik. Igen, jól gondoltátok, ez pontosan azt jelenti: Ádámék a második színben ádámkosztümben jelennek meg. NINCS FÜGEFALEVÉL! Kérem az Ádám, illetve Éva szerepére jelentkezőket, hogy a fentieket vegyék figyelembe, mert ebből nem engedünk, és csak akkor jelentkezzenek, ha hajlandóak a fentiekre.
- Jacopo, mint az Úr (hangja).
- Ratzkha, mint a Föld szelleme.
- Illetve Mau feldobott egy alternatív szereposztást, miszerint Éva: Mau, Lucifer: Zarándok, és Ádám: jómagam. Erre abban az esetben leszünk kénytelenek vetemedni, ha az ötlet olyan mértékű elutasításra talál, avagy érdektelenségbe fullad, hogy nem lesz elég szereplőnk a darabhoz.

3. Próbák, szereplőválogatások, etcetera.
Próbák hétvégenként, pontosabban szombaton, legnagyobb esély szerint a LEP utáni kezdettel. Előtte egypár alkalommal szereplőválogatás, attól függő időpontban, mikor felel meg a legtöbb jelentkezőnek, de továbbra is hétvégenként, esetleg szünetekben. Az első szereplőválogatásra minden jelentkezőt kérünk, hogy az általa vágyott szerepből egypár mondatot szíveskedjen megtanulni. Egypár=legalább egy két-három perces dialógusnyi (ebből tessék kettővel osztani, azaz egy-másfél perc tömör szöveg jut a vállalkozó kedvűre), illetve mondjuk kétperces monológnyi anyag. Reménybeli Ádámok és Évák legyenek szívesek a második színből tanulni, mert nemcsak szavalási tudásukat, de elszántságukat is próbára tesszük a válogatáson. Jól sejtitek, meztelenül kell majd a válogatáson szerepelni, csak hogy szokjátok a helyzetet.

A legnagyobb teher természetesen a három állandó szereplőre nehezedik, velük szemben legmagasabbak az elvárások. Ádám, Éva és Lucifer szövege, illetve szerepe példátlanul hosszú, csak nagyon jó memóriájú és állóképességű, esetleg korlátlan önbizalmú színészek foglalkozzanak a jelentkezés gondolatával. Anyázásokat, sértő hangvételű megjegyzéseket az én címeimre tessék küldeni, én vettem túl komolyan Zarándokot, de választ úgyse kaptok egyikre se. Igen, a meztelenkedő Ádám-Éva ötlete természetes perverzióinkból fakad, el van ismerve, tessék, innentől kezdve várjuk azokat, akikben ilyen szintig túlteng a szereplési vágy, illetőleg feltűnési viszketegségüket kívánják vakartatni.

Ui.: moderátor nénik-bácsik, ne tessék a fentieket kivágni, teljesen komolyan gondoljuk, másrészt felesleges, mert úgyis beírjuk még egyszer, vagy akárhányszor, le van mentve.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226072 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: Hat ja :( nekem is ez a nagy banatom :cry:
Megprobalok majd valamelyik probara elmenni, ha epp nem dolgozom.


Musicalestről lesz videó, bár tudom, az nem az igazi.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225838 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hat ja :( nekem is ez a nagy banatom :cry:
Megprobalok majd valamelyik probara elmenni, ha epp nem dolgozom.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225796 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Aha. Amikor tuti nem ér rá, ahogy korábban is írta... :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225773 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: ha van kedved & ráérsz, gyere nyugodtan. de legkésőbb nov20-án láthatod :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225721 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta:

Cueddo írta:
a lényeg, hogy MOST ÁLLT ÖSSZE ÚGY A DARAB, AHOGY MINDIG IS SZERETTEM VOLNA! és ez az, amit nem tudok elégszer megköszönni Nektek ;) a beszólás-sorozatok pörgősek, ütősek; a levegő vibrál - sztem Belegnek is tetszene, bár ő nagyon maximalista :twisted:


De szivesen megneznem :D


Végre egyszer én is... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225717 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
a lényeg, hogy MOST ÁLLT ÖSSZE ÚGY A DARAB, AHOGY MINDIG IS SZERETTEM VOLNA! és ez az, amit nem tudok elégszer megköszönni Nektek ;) a beszólás-sorozatok pörgősek, ütősek; a levegő vibrál - sztem Belegnek is tetszene, bár ő nagyon maximalista :twisted:


De szivesen megneznem :D

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225569 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

szépjóestét mindenkinek!

pénteken nagyszerűek voltunk! jó hosszan ecseteltem ezt akkor, csak hát elszállt a fórum, aztán most nincs kedvem újra bepötyögni.
a lényeg, hogy tanulgassátok a szkítákat (Aredhelt is), értelmezgessék az új szereplők, jövő alkalommal már teljesen fejből kell mennie.

a lényeg, hogy MOST ÁLLT ÖSSZE ÚGY A DARAB, AHOGY MINDIG IS SZERETTEM VOLNA! és ez az, amit nem tudok elégszer megköszönni Nektek ;) a beszólás-sorozatok pörgősek, ütősek; a levegő vibrál - sztem Belegnek is tetszene, bár ő nagyon maximalista :twisted:

következő Aredhel & szkítapróba:

nov12-péntek 14.30 / 16.45 (ha jól tudom, az utóbbi egyedül Kincsőre vonatkozik, mivel nem Aredheles)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225216 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek, kérek szépen mindenkit, akinek van jó zenéje, és úgy gondolja, hogy illene valahova az Aredhelben, hozza el meghallgatásra!

Danksön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225044 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Színművek
Letargikus módon a SZKÍTAPRÓBÁT igen ügyesen SZAKÍTÓPRÓBÁNAK olvastam. Kéne vidámodnom, hogy ne lássak ilyen hülyeségeket. Elnézést az offért, remélem, azért a hasonlóság mulattató =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225031 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
megközelítés: az egyes-villamosról az "Ajtósi Dürer sor" fedőnevű helyen kell leszállni, és onnan az ADS-en lebattyogni a 19-21-es számig. naagy kocsifelhajtó, porta, fák, minden ottlesz. be kell menni, porta után balra, régi épületbe bemenni.

SZKÍTAPRÓBÁT 16.45-kor kezdjük!

AREDHELPRÓBÁT SZIGORÚAN 14.30-KOR!!!


OK, ha mégis ltévelygek telcsizek. :wink:

Más: Jön utána valaki LEP megbeszélésre? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224902 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

megközelítés: az egyes-villamosról az "Ajtósi Dürer sor" fedőnevű helyen kell leszállni, és onnan az ADS-en lebattyogni a 19-21-es számig. naagy kocsifelhajtó, porta, fák, minden ottlesz. be kell menni, porta után balra, régi épületbe bemenni.

SZKÍTAPRÓBÁT 16.45-kor kezdjük!

AREDHELPRÓBÁT SZIGORÚAN 14.30-KOR!!!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224757 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta:

Angwen írta:

Felagund írta: Cueddo: icke nyugodtan leht Dzsakil, én a csúcson abbahagyom :lol:

:evil: :evil: :evil:
(Félreértés ne essék, ez nem icke szereplése ellen szólt.)


Háthanem? :lol: :P


És még én csetelem szét a topicokat! :P

Angwen lehet, hogy attól fél, hogy Yiqqe még nálad is brutálabb Dzsakil lesz...

[size=9:30nilxcd](megjegyzem, én is ettől tartok... lehet h nem ártana megint rágyúrnom a bicepszemre... :oops: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224751 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Angwen írta:

Felagund írta: Cueddo: icke nyugodtan leht Dzsakil, én a csúcson abbahagyom :lol:

:evil: :evil: :evil:
(Félreértés ne essék, ez nem icke szereplése ellen szólt.)


Háthanem? :lol: :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224695 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Szuper, de valaki magyarázza el pls az odautat :D pl. ha 1-es villamossal megyek :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224692 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Nem igazi ellenvetés, csak halk tényközlés: én átlagban negyed és fél hat között le kell, hogy lépjek, mert jön a vonat Miskolcról :twisted: :lol: Ha fél öttől van próba, akkor szerintem nem jelent komoly gondot; amennyiben mégis, akkor... nemtom. Na.
8O :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224683 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek


SZKÍTÁK 1.1 - SZEREPOSZTÁS

Küngisz - Angwen
Bebe - Kincső

Gyél-Ozdu - Estel
Kászon - Ratzkha :!: :!: :!:
Dorpán - Peredhil
Gim-Hormu - Esgal

Dzsakil - icke
Onnapu - Siss
Szumo - Cueddo

Rabszolga - Artemisz



tehátakkor várok mindenkit (pár kivétellel úgyis Aredhelesek vagyunk ;) )
most pénteken, okt29-én az Ajtósira, az aredhelpróba helyszínére. nem-aredhelesek 17.00-ra jöjjenek.

:arrow: ui: szeretnék mégtovább-fejlesztést, ez egy hasonlóan ígéretes szereposztás, LEP után esetleg rádolgozhatnánk pihenésképpen ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224678 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
ENGEM tessék tépni az ötletért, ugyanis én kértem Cuét, hogy tegyük erre az időpontra! :oops:

Beleg: 8O GRATULA! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224675 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

szkítanépek!

a próbát áttesszük aredhel-előttről aredhel-utánra, azaz FÉL ÖTRE. és HATIG tart. ellenvetéseket kérem a fejemhez vágni hamar, ha vannak.

köszönöm :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224671 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta: Cueddo: icke nyugodtan leht Dzsakil, én a csúcson abbahagyom :lol:

:evil: :evil: :evil:
(Félreértés ne essék, ez nem icke szereplése ellen szólt.)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224656 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Berenes próba szerdán 15:30-kor a Corvinnál

3-as kép.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224372 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: icke nyugodtan leht Dzsakil, én a csúcson abbahagyom :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224368 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Sajnos Ana es Cue, en biztosan nem erek ra.
Egyreszt a Musical estre sem tudok elmenni, masreszt meg a probakra sem tudnek eljarni.
Ugy nez ki vegre kezd beindulni az eletemben a szinjatszas, az elso lepeseket most teszem, talan el tudok vegre indulni rajta, ugyhogy most ez mindennel fontosabb nekem.

Egyebkent megkaptuk a vizsgadarabunkat tegnap. Csehov: A siraly.
Becses szemelyem Arkagyinat jatssza benne.
Ugyhogy tudom hogy soka lesz meg, de 2005 Junius 20-an szeretettel varok mindenkit a vegzos zarovizsgamra :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224306 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Óóóó... :twisted:
Ez már most tetszik :twisted: :lol: :twisted: :evil2: Lehet üvöltözni :lol:
Akkor, ha nem találtok alkalmasabb színészt, vállalom a szerepet :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224290 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Jójójó...

Igazad van, Ana...

És főleg mert én, most esett le, NEM ÉREK RÁ mostantól pénteken, csak egyig vagy fél öttől!

Szívás!

Ugyanis van egy olyan tárgy hogy Életföldrajz, amire talán be kéne járnom, hogy legalább azt tudjam, mikor írunk ZH-t.

De kösz, Cue, drága vagy! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224284 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Artemisz: felőlem lehetsz Küngisz is, vagy icke-cipelő rabszolga is, amelyik jólesik. amelyiket nem választod, az lesz Angwen ;)

Siss, köszi :)

lehetne esetleg az eredeti szereposztással? fontos lenne

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224281 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Artemisz: felőlem lehetsz Küngisz is, vagy icke-cipelő rabszolga is, amelyik jólesik. amelyiket nem választod, az lesz Angwen ;)

Siss, köszi :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224276 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Jujuj! :o
Ha Yiqqe lenne Dzsakil, nem volna mégis jobb rabszolgának lenni? ("NANÁ!" :P :twisted: )

[size=9:3d85j8g1]Vicc volt![/size]

Kösz hogy ilyen jó fejek vagytok! Télleg szeretnék Küngisz lenni... :)


[size=9:3d85j8g1]Ja és 2800!!![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.974 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére