Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 9 hónapja #230097 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső: oké, várom a gyakorlatokat ;)

Amit a rendezésről írtatok, azzal nagyon egyet tudok érteni. mindenekelőtt a Szkítákkal kapcsolatban. nekem személy szerint irtózatosan nehéz volt egyszerre instrukciókat adni, meg játszani is. sőt, lehetetlen egyszerre kívülről&belülről néznem magam, mert akkor semmiképp sem lehetek jó, ha nem vagyok 100%-ig szerepben.

De mi a véleményetek arról, amit Siss-szel művelünk Aredhel-ügyben? én tkp. már egészen visszahúzódtam a rendezői szerepkörből, mivel nekem ott van Turgon, és Sissé a pálya, akinek ráadásul komoly affinitása van a rendezőség iránt, ráadásul határozott koncepciónk is van, még ha nem is tűnik fel ;) szvsz jól működik a dolog, és a szabad ötletelésnek is épp elég hely van.
a diktatúráról pedig annyit, hogy jó párszor megesett már, hogy rátok szóltunk (már akire), hangosan vagy halkabban, és volt, aki zavartalanul tovább trécselt. szóval, az ilyesmit be kéne szüntetni mihamarabb. vagy pedig illedelmesen elvonulni a terem másik végébe, ha épp nem érdekel az, hogy a másik mit ügyködik a színpadon.

javaslatom az, hogy vmilyen szinten "szakosodni" kéne. persze nem kizárólagos értelemben, de kellenének kulcsemberek a rendezésre, gyakorlatvezetésre, stb. én személy szerint nem akarok rendezni, sokkal szívesebben vagyok a színpadon. csak kényszerűségből tettem, mert nem volt más. na meg milyen az, ha a saját darabomat, amiben szerepek, más rendezi? akármilyen fura is, erre a legutóbbira rövid úton rá kell szoknunk. magyarán: rendező kerestetik az Aldarion & Erendisre. de erről majd később tárgyalunk, mert árnyaltabb a dolog kicsivel :) ambiciózus egyének írjanak nekem privit ;)

a Szkítákat pedig kritizálni kéne. MOST PÉNTEKEN gyűljünk össze az Ajtósin, szvsz úgyis ottleszünk mindnyájan, és szánjunk rá legalább egy órát, hogy jól kivesézzük magunkat & egymást.
aztán Kapolcs2005-re még jobban megcsináljuk :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229909 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Léli írta: (asszem nem hiába akarok színházi rendező lenni :) )

Akkor mi a nyavalyát csinálsz alkmatek szakon?! 8O :)

Bocsi az OFF-ért :roll: , majd beleszerkesztem a gyakorlatokat, és akkor nem lesz az egész OFF, jó? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229863 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Angwen írta: Ha már itt tartunk, szeretnék felvetni valamit, ami fontos lehet a "jövőnk" szempontjából. Szerintem (és ha jól vettem észre, nem vagyok egyedül ezzel a véleményemmel) ami jelenleg a leginkább hiányzik a darabokból, az a RENDEZÉS.


Ezzel tökéletesen egyetértek. Bocsi, nem leszólni akarom, amit csináltok (mert látszik, hogy van eredménye!), csak tényleg érezhető az egyesített rendezés, egy erős kéz hiánya. A színjátszás diktatúrán alapszik, akár tetszik, akár nem. Persze, jóindulatú diktatúrán, de azt el kell fogadni, hogy a rendező szava számít. Amit ő kimond, azt úgy kell csinálni. Mert elvégre azért vállalta (és fogadták el a szereplők is őt rendezőnek!), mert valamennyire csak ért hozzá. Az alternatív ötletelés jó dolog, nagyon hasznos, de kell egy személy, aki azt mondja, ezt már nem, vagy még ezt is. Nekünk a Berenes darabbal az a szerencsénk, hogy Eryvel nem mondunk egymásnak ellent, és ő is elfogadja, ha ott vagyok, hogy én instruálom, pedig ő is rendezője.
Én szívesen foglalkoznék azzal, hogy segítek bárkinek rendezni, amikor van időm, mert szeretem csinálni, és állítólag valamennyire értek is hozzá (asszem nem hiába akarok színházi rendező lenni :) ).

Amúgy viszont ezt szerintem meg is lehet tanulni, egy bizonyos szinten. Ha elég sokat gyakorolja az ember, sok olyan ötlete előjöhet, ami segíti a színészek rávezetését a megfelelő játékra. (öhm, ez így érthető mondat? :) ) Szóval rendezői ambíciókkal rendelkező egyének: csak gyakorlás! ;) :)

[size=9:16twuhrj](uramég, de nagypofájú ez a hozzászólás... bocsi..)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229858 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Figyelem Berenesek!

Csütörtökön 14:30-tól próba a Corvinban.
Pénteken 14:00-tól próba az Aredhel előtt.

Ez utóbbin főleg a végjelenetet próbáljuk.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229841 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek
Ha már itt tartunk, szeretnék felvetni valamit, ami fontos lehet a "jövőnk" szempontjából. Szerintem (és ha jól vettem észre, nem vagyok egyedül ezzel a véleményemmel) ami jelenleg a leginkább hiányzik a darabokból, az a RENDEZÉS. Valaki, akinek határozott koncepciója van a darabbal, és határozott, következetes instrukciókat ad a lelkes ön- és közjelölt színészeknek. Így ugyanis gyakran oda-vissza toporgunk próbákon, és ezerféle értelmezés, előadásmód között lavírozgatunk, ahelyett, hogy egyet igazán elmélyítenénk. Jelenleg a rendezés tulajdonképp kimerül a mozgás beállításában meg brainstorming-alapú ötletelgetésekben--amik jók, meg szükség van rájuk, de ez önmagában nem elég. Nem diktatúrát javaslok a jelenlegi demokrácia helyett, de szerintem sokak számára könnyebb lenne kihozni magukból a legjobbat, ha valaki, aki kívülről látja a jelenetet, részletes utasításokkal segítené a munkájukat.
Uff, szóltam. :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229836 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta: ha már itt tartunk, felvetném az első gyakorlati problémát: ugyebár én csak nagyon kicsit értek a technikai gyakorlatokhoz, ezért össze kéne kapirgálnunk mindazt a szaktudást, amivel rendelkezünk. egyelőre csak itt, a fórumon - januártól élő-talikon is.
szóval, a kérésem: :arrow: aki csak tud, gyűjtsön színjátszó-gyakorlatokat, vicceset, komolyat, amivel jól eltöltjük az időt, és jól fejlődünk tőle. minden ötlet számít, lehet ide topicba beírogatni minden mennyiségben ;)


Már régebben megígértem, hogy összeírom amiket mi drámaszakkörön csinálunk. Péntekig összeszedek amennyit csak tudok, OK? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229830 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Léli: nemtudtam, hogy ez annak a címe. de Aldarion hajóját is így hívták. nem utolsósorban a "visszatérés" szó quenya megfelelője. szvsz visszatérünk olyan értékekhez, amelyek manapság igencsak kiveszőben vannak, ezt próbáljuk közvetíteni a színjátszással :) lehet, hogy fellengzősen hangzik, de sztem így van és tökjól hangzik :mrgreen:

ha már megleszünk annyian, hogy csoportot alakítsunk (megj: már alapítókként is 2x annyian vagyunk, és pénteken megtörténik az alapítás), azontúl bárki csatlakozhat. én nem akarok kizárni senkit, ugyanakkor szeretnék egy remek csapatot összehozni (nem mintha ez nem lenne meg már most) de ráadásul még azt is szeretném, ha komolyan vennénk a színjátszást, és fegyelmezetten dolgoznánk együtt. megj2: a Szkíták 1.0 óta elég szépen fejlődtünk ezügyben ;)

nem szeretnék senkit kizárni, és aki csak benéz olykor, azt is nagyon szívesen látjuk - de azt sem akarom, hogy a másik végletbe csapjanak át a dolgok: hogy van egy csomó kibicelő tagunk, akik igazából nincsenek is benne. aki nem tudja elkötelezni magát arra, hogy lelkiismeretesen eljárjon a foglalkozásokra/próbákra, az óvatosan jelentkezzen, vagy ne is.

(ebből a sok karattyolásból a lényeg rád nézve: gyere, amikor tudsz ;) )



ha már itt tartunk, felvetném az első gyakorlati problémát: ugyebár én csak nagyon kicsit értek a technikai gyakorlatokhoz, ezért össze kéne kapirgálnunk mindazt a szaktudást, amivel rendelkezünk. egyelőre csak itt, a fórumon - januártól élő-talikon is.
szóval, a kérésem: :arrow: aki csak tud, gyűjtsön színjátszó-gyakorlatokat, vicceset, komolyat, amivel jól eltöltjük az időt, és jól fejlődünk tőle. minden ötlet számít, lehet ide topicba beírogatni minden mennyiségben ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229713 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo szeptember 20-án írta: :arrow: a színjátszókör neve lehetne Entulesse :)[/color]


Az Dín filmjének/ötletének/mineknevezzem a címe! Entulessë, pontosabban :) (aki ismeri a freemailos aláírásomat, az már nemegyszer láthatta ezt: "Eljött végre hát a Emberek Alkonya. Kezdetét vette az Entulessë" :) )

Amúgy pontosan miben fog állni a csoport tevékenysége? Mert pl. (evidensen:)) én is szívesen csatlakoznék, csak Szegedről elég érdekes ezt megcsinálni, Cue pl. igen jól tapasztalja most a próbákkal. Szóval hogy ezzel kapcsolatban érdeklődnék..

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229707 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Itt van (még jó hogy megmondtad, mikor írtad :) ):

Cueddo szeptember 20-án írta: :!: :!: :!: :!:
FONTOS KÖZLENDŐ, AMELY MINDANNYIUNKAT ÉRINT:

kezdeményezném, hogy alakuljon meg a SZÍNJÁTSZÓ-CSOPORT a következő irányelvek alapján:


1. lenne először is az ún. színjátszócsoport, amely magába foglalja mindazokat, akik elkötelezetten érdeklődnek az MTT-s amatőr színjátszás iránt. ebben a csoportban általános jelleggel zajlanának a beszéd-, mozgás-, stb. gyakorlatok. én úgy gondoltam, 10-15-20 fős csoportokban, jelentkezők számától függően történne persze a felosztás.
2. másodsorban pedig lennének konkrét színdarab-csoportok (pl. Aredhelesek), amelyeknek a tagsága az első, nagyobb halmazból verbuválódna válogatás útján.

ebből két dolog következik. (tkp. ugyanannak színe-visszája):
- nagy valószínűséggel csak azok kapnak komoly szerepet, akik jelzik, hogy szeretnék képezni magukat minimum ilyen szinten, és ennek megfelelően részt vesznek az általános foglalkozásokon.
- másrészt pedig azok, akik részt vesznek a fogl-okon, nagy valószínűséggel képzettebbek lesznek a többieknél, így nagyobb eséllyel indulhatnak a szerepekért.

sztem ez így igazságos. a nem elkötelezett beugróknak csak statiszta-, vagy kisebb szerepekben lenne hely.

persze van egy bökkenő[/i]:
- mi legyen pl. az újakkal? az általános jellegű foglalkozásokon - programtól függően - legjobb esetben is kéthavonta lehet csak nyitni, és újakat bevenni. sztem ez nem is olyan sok.

egyebek még:

:arrow: az egész cuccnak az áttekintését én vállalom.
sztem kimondott parancsnoki vezetésre itt nincs szükség, a dolog természetéből adódóan, minthogy eddig is szabad kezdeményezésre íródtak a színművek & kerültek színpadra, remek összmunkával.

:arrow: a színjátszókör neve lehetne Entulesse :)

:arrow: az általános foglalkozásokkal kapcsolatban próbálok intézkedni, de várnánk segítséget a vezetőségtől is, ill. bárkitől, aki úgy érzi, tuti ötlete van :)
ja, még vmi ezzelkapcs: tudom, fő a maximalizmus, de mivel sok más dolgunk is van, és ez csak amatőr cucc, az általános foglalkozások heti 1, legfeljebb 2 alkalmat tehetnek ki. emellé jönnének még a konkrét próbák.



nekem ez a határozott álláspontom, hogy így kellene ezt a dolgot csinálni mtt-s kereteken belül, tekintettel amatőr mivoltunkra.

várom a véleményeteket.


Huhh, mint már mondtam, nem vagyok biztos benne, hogy ezt még majd be kéne vállaljam (időhiány), de ha maradna a pénteki időpont akkor szívesen. :wink: Győzzetek meg, hogy lesz rá időm :D

[size=9:zn0cwjtk]u.i.: icke neve Reinicke Tamás[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229703 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Még röviden arról, hogy mik a terveim a 2005-ös évre, mert már úgyis kiszivárogtak többé-kevésbé :)
Naszóval,

TOLKIENI VONALON:
Aldarion & Erendis (kétfelvonásos, naagy darab, kb 2x60p) - egész évben

NEM-TOLKIENI VONALON:
Weöres Sándor: Endymion (kicsi, háromjelenetes cucc, kb 20-30p) - tavasszal
Weöres Sándor: Holdbeli csónakos (nagyobb, végetelenül aranyos és poénos, kétfelvonásos darab) - ősz-től... ;)



és továbbra sincs diktatúra. de sztem ezt úgysem kell mondani, hogyha bárki bármit szívesen látna színpadon & meg is rendezné / szerepelne benne, nosza, rajta, tessék kezdeményezni :) én a fentieket szeretném.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #229701 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Drága "szektásaim, akik énekelni szoktak!" :) (c) ajtósi-portás

eljött végre a nagy nap, hogy megalakulhat az MTT Színjátszóköre . leírom ide röviden, miről is szólna ez, így áll majd az alakuló-papirosunkon:

Az MTT Színjátszókörének alapvető célja, hogy minden tehetséges érdeklődőnek megadja a lehetőséget színészi, rendezői és színműírói képességének kibontakoztatására. Emellett célunk, hogy készségfejlesztő foglalkozásokat tartsunk, megosszuk tudásunkat egymással, és hogy népszerűsítsük a tolkieni kultúrát a színműveken keresztül. Repertoárunkban saját műveket és más szerzők műveit is fel szeretnénk sorakoztatni, tolkieni és nem tolkieni témában egyaránt.
Koordinátor: Kovács Gábor (Cueddo)
[size=9:16toe7vt](megjegyzem, én művészeti vezető szeretnék lenni. a technikai/szakmai vezetésre van nálam sokkal alkalmasabb ember is. én lennék a koordinátor, de a művészeti és szakmai irányítást szvsz jó lenne szétszedni)[/size]
Akikre számítok így első körben, ábécésorrendben, aztán persze még mindig lehet csatlakozni, bármikor ;) -->

Abonyi Barbara (Esgal)
Dóra Ádám (Peredhil)
Kirschner Viktória (Artemisz)
Kiss Kincső (Kincső)
Lőki Dániel (Estel)
Molnár Gyula (Ery)
Reinicke Tamás (icke)
Szalay Zsófia (Laurelen)
Szarvas Szilvia (Dae/siss)
Ürmössy Zsuzsanna (Angwen)
Várszegi Éva (Ringbearer)


ui: ha valakit netán kihagytam volna, attól bocsánatot kérek ezúton is :oops:

a fentebb felsoroltak aláírása, csoportmegalakulás jövő péntek délután (dec3) lesz az Ajtósin ;)

A színjátszókör konkrét szervezetéről olvassátok el, amit Kincső előbányászott a fórum mélyéről. Köszönöm, Kincső ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229094 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Szuper volt a Szkíták, gratulálok Midnen szereplőnek! :) (Angwen,Siss, Esgal, Ratzi , Icke, Estel, Cueddo, Artemisz, Peredhil, Kincső)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229041 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Változás!
Az ember tragédiája-szereplőválogatás most vasárnap (28-án) 11 óra helyett előreláthatólag 12 órakor fog kezdődni, a helyszín változatlan!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228876 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Hátöö ha csak a Szkíták kell, azt bármikor bárkinek, mert az rövid. De az egész kb. 3,5 óra lett (Rózsa/anyu szerint), és még jópár tábori kazettával is lógok. Viszont LEP-ig szeretném letudni a tábori+musicalestes videókat, mert ha nem, akkor már nagyon el leszek maradva. (DVD-t én nem tudok csinálni, okosabbak fülét tessék rágni. ) Tehát: minél előbb kapok valakitől kazit, annál előbb lesz kész, de az az előbb is később lesz. :wink:

/me-t érdekelné az Endymion, csak fogalma sincs, hogy fog akkor ráérni. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228873 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

én is köszönöm mindenkinek, valóban nagyszerűek voltunk! jobbak, mint táborban, szvsz ;) és ne feledjük, még mindig lesz folytatás!

Kincső: mikorra lesz kazi, dévédé, hanghordozó, bármi?? :roll: :)

hozzáfűznivaló >
már most előrebocsátom a Szkíták kapcsán, hogy lesz két darab új projekt LEP után. most az utóbbiról, a kisebbikről beszélnék dióhéjban.

Weöres Sándornak van egy másik hasonlóan rövid darabja, az Endymion, amelyet a Szkítákkal együtt adnánk elő következő alkalommal. ebben már csak rendezőként rontanám a levegőt, és olyanokat várok ide, akik nem kaptak elég nagy szerepet a nagyobb darabokban, vagy netán egyáltalán nem kaptak. amolyan színjátszó-foglalkozás lenne, csak konkrét céllal.
felhívom a figyelmet, hogy ez a darab nagyobb munkával jár, mint a Szkíták, mert kell hozzá tánc-/mozgáskoreográfia. no és persze ezt valakinek meg is kéne csinálni :) :oops:
nem utolsósorban 3+6 szabad hely van, a három = egy férfi főszerep (Endymion), egy női főszerep (Luna) és egy férfi mellékszerep (Korydon). a maradék hat = a táncoslábú, jó hangú KAR.

majd még jövök ezzel később is, de akit érdekel, jegyezze meg & juttassa eszembe ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228775 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Valóban.
Szkíták rúlz forever! :D

Elég nagy lidércnyomás volt a második felét kintről végigizgulni, de azóta megnéztem videón, khirályok voltunk! :D Azaz Szkíták. :twisted:

Grat mindenkinek, és köszönöm, hogy részt vehettem benne! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228746 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Figyelem! Berenes próba csütörtökön 14:30-tól a Corvinban!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228745 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek

Rabyn írta: Amikor Ickét hoztátok be komolyan attol féltem, hogy nekimegy Angwennek!


Mint már mondtam, én is... :lol: :P

Köszönjük! *meghajlás*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228743 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Nagyon jók voltatok! Amikor Ickét hoztátok be komolyan attol féltem, hogy nekimegy Angwennek! Gratulamég1x

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228728 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Gratulálok, srácok!

Szinte kivétel nélkül mindenki jobb volt, mint a táborban! :itscool:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228692 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
Szkíták RÚÚÚÚLZIK!

Eszméletlen jók voltunk, eszvéesz! :up: :itscool: :up: :mrgreen: *jóllakottnapközis*

És a szereplőcserékkel is NAGYON jól jártunk, és most ezzel finoman fejeztem ki magam! :lol: :P

[size=9:2vrgp13h]Említettem már, hogy meghalok az izomláztól? ;) :lol: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228527 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

SZKÍTÁK!

HOLNAP GYERTEK KETTŐRE A MUSICALEST HELYSZÍNÉRE, mert csak fél háromig tudunk próbálni.


és légyszi adjátok ezt tovább egymás közt, hogy mindenki megtudja :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228456 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Megvan a válogatás időpontja: 28-án délelőtt 11 óra, helyszín lent leírt.
Mindenkit szeretettel vár a rendezőtrió.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228240 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves Mindenki!

Rajtunk kívül álló okok miatt úgy alakult, hogy nem tudtuk megtartani a Musical Estet szombaton este 19.00-tól.
Engem is váratlanul ért a hír, és azzal töltöttem a délutánt, hogy próbáltam másik helyszínt szerezni. Nem ment. Minden le van foglalva. Az összes Műv.Házban program van szombaton este.
Az egyetlen megoldásnak az mutatkozott - mert fel sem mertül bennem, hogy elmaradjon a Musical Est - ha vasárnap este 18.00-tól tartjuk meg.

Tehát a VÁLTOZÁS:
VASÁRNAP 18.00-tól lesz a MUSICAL EST!

Lehet örülni, vagy nem örülni neki, ez van!
Én ma még azért is hálás vagyok, hogy ez nem szombaton délután derült ki, mikor oda mentünk volna készülődni...

Nyilván, sokan nem fognak tudni eljönni, így. Roppant mód sajnálom, komolyan!
Sajnos, nem rajtam múlt.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227665 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Figyelem! Berenes próba Csütörtökön 14:30-tól a Corvinban.
Ha az időpont nem megfelelő, vagy egyébb indokok miatt problémás azt priviben, emilben, sms-n palantíron, galambpostán ill. egyéb hirközlési módon jelezzétek.
Köszi

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227647 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Talán tetszettek a népek olvasni valamivel (mostanra jóval) lejjebb a felhívásalkat Az ember tragédiájának színpadra viteléről. Namost, csak hogy úgy nézzen ki, mintha komolyan gondolnánk, előreláthatólag november 28-án, vasárnap tartalk egy szereplőválogatást. A pontos időpont záros határidőn belül kikerül, előreláthatólag késő délelőtt - legkorábban 11-kor -, illetve kora délután jöhet szóba. Legkésőbb fél négyig tarthatjuk, mert Maunak el kell érnie a vonatot, és mivel utóbbin nincs bástya*, ezért aránylag hamar véget kell vetnelk a banzájnak. Helyszín: kezdésként azt mondom, hogy margitszigeti bejáró, 26-os busz megállója; innen vagy kimegyünk a standard rétünkre, vagy - rossz idő esetén - keresünk egy fedett helyet. Ha azon múlik, leülünk egy kávéházban/McTüncben/satöbbi, olvasópróbát ott is lehet tartani. Reménybeli Ádámok/Évák ne aggódjanak, ez még nem aza rész, ahol vetkőzni kell.
Várjalk a népet, tessék jönni minél többen, akit csak egy kicsit is érdekel, legyen ott, nem tekintjük elkötelezésnek, ha csak megnézitek, mire készülünk, az se baj.
Beszéltem.

[size=9:2z9wtjnp]*: értsd: a vonat nem vár...[/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227600 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Angwen: nekem van Númenorhoz, de ezt már úgyis tudod ;)

Kincső: nem tekintem bemelegítőnek, csak épp előtte volt, és épp ezért tudtam szvsz jobban alakítani az Aredhelben is :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227480 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
sziasztok!
nem tett el valaki véletlenül egy kék mqanyag mappát a mai aredhel próbán? valahogy eltqnt :( (az amit földhöz szoktam vágni)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227475 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek
HEGYIRABLÓÓÓ! :dance:

Szkíták RULEZ!

Emberek/tüncök/Valák/maiák, KHIRÁLYOK VAGYUNK!!!

[size=9:37b4uokd]Bocsi... :oops: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227470 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek
Figyelem, népek! A Tolkien Klubhoz keresünk bármilyen kreatív, művészeti alkotást (rövid novellát, verset, színdarabot, dalt, rajzot-festményt-makettet, toronyórát aranylánccal, vagy akármi mást), a következő témákkal kapcsolatban:
:arrow: A nem-adan emberek
:arrow: Númenor
:arrow: Varázslat, varázslás Középföldén
:arrow: Hétköznapok Valinorban
:arrow: A törpök
:arrow: A sötét oldal
Ha van bárki, akinek van készen bármije ezek bármelyikével kapcsolatban, vagy esélyt lát rá, hogy az év során elkészüljön valamivel, keressen meg Ankalimont vagy engem E-mailben ( ankalimon@tolkien.hu /angwen@tolkien.hu).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.000 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére