Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 8 hónapja #235028 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
EMBEREK! VAN ÜLLŐ! hétfőn cipelem :D :D

tünc: hihetetlen 8O 8O 8O :mrgreen:
leguán/ádám: "imádom ezt a csapatot!!!"

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234811 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Dae/siss írta: A fák maguknak festik ki a fátylukat - semmi bonyolult ornamentika, sima zöld vonalak és rajtuk levélutánzatok, lehetőleg nem túlzsúfolva


kérdés mikor, mit, mivel és hol...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234801 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

EMBEREK! VAN ÜLLŐ! hétfőn cipelem :D :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234654 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Csizmák: szóltam Erynek, hogy nem tudok elmenni értük, viszont elfelejtettem privit írni a többiek méretével, és ezelk szerint nem ment érte senki. :oops: :oops: Szóval, Ádám 43, Peredhil 45, Icke 44, Ery 42, Cueddo 43, Raciét nem tudom, de neki úgyis csak egy jelenete van, majd kölcsönkapja valakiét, akinek épp nincs jelenése. Ha vki megírja nekem a jelmezkölcsönző számát, kimagyarázom a dolgot, de akkor el kéne vkinek mennie ténylega cipőkért (én otthon vagyok, nem tudok).

Eolnak egyáltalán nem gáz az a tompa bíbor gönc, különösen, ha úgyis át lesz szabva és még alá is öltözik.

A fák maguknak festik ki a fátylukat - semmi bonyolult ornamentika, sima zöld vonalak és rajtuk levélutánzatok, lehetőleg nem túlzsúfolva

Vihar-jelenet
- fényeffekt az elején, megy a zene, a végére pedig vihar-hanghatások (Blind Guardian) - :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234641 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek

Laurelen írta: a fáknak összedobunk cipőt, szerintem van annyi... :)

de az állítólag nagyon kopog, azért mondta Esgal a karaktercipőt.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234584 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Figyelem Berenesek!
Próba előreláthatólag 28-án 14:00-tól

Helyszín: később kerül meghatározásra

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234566 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek

Esgal írta: akadnak majd, ha nem valák, akkor tündepasik. Van még zeke. Asszem.
Tánccipő fáknak...igazából ezt is kölcsönözni kéne...van rá garancia, h beleszáll az mtt? mert /me jelenleg le van gatyásodva, és egy fillérje sincs...*** karácsony...


a két tündeúr cucc az ok, csak kell alá, fekete nadrág meg valami sötét ing, vagy felső abból úgysem látszik sok

a fáknak összedobunk cipőt, szerintem van annyi... :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234560 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Esgal: tűnődtem rajta... sztem Eol ne legyen ilyen élénk színű cuccban, szürke vagy barna köpeny lenne ideális - ha megoldható még ilyen utolsó pillanatban. bordólilabíbor szvsz gáz.
(ha kell, összedobjuk a pénzt, aztán majd bevasaljuk az emtétén ;) :twisted: )

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234547 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Eol valsz nem szürke lesz, inkább olyan bordó...féle...fajta...nem gáz, ugye? Ezenkívül munkaköpenyt bevállalom neki.
Szolgáknak kiutalok majd valaruhákat, meglesz. Szvsz tündeuraknak is akadnak majd, ha nem valák, akkor tündepasik. Van még zeke. Asszem.
Tánccipő fáknak...igazából ezt is kölcsönözni kéne...van rá garancia, h beleszáll az mtt? mert /me jelenleg le van gatyásodva, és egy fillérje sincs...*** karácsony...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234542 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek

Laurelen írta: fák - adelard megvette ( a festegetést a fák elintézik maguknak?)

igen, ezt megoldjuk Esgallal

Laurelen írta: a vihar jelenetet ki kell találni
eddig az az ötlet volt hogy ott is lehetnének fák
vagy meg lehet csak a fényekkel+zenével
27ig mindenki gondolkozzon róla!


öö ezt kifejtenétek?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234539 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
továbbiak aredhel ügyben:

kellékek
jogar curufin-nek - folyamatban
koronák(turgonnak és curufinnek is kell?)- rabyn volt oly tünc és elvállalta
anyag amivel leterítjük a trónt (piros+kék) - megvan
tartó, amire kellékeket lehet pakolászni- megvan
üllő - vaslap -cueddo hozza
kalapács, fogó - leguán hozza
munkakötény erynek- ???
lúdtoll+pergamen(idril a 9. jelenet elején írni fog) - megvan
curufin zászlója- remélhetőleg a marczibányin van már
edény lómielnek az elsősegélyhez - folyamatban
kardok - nem tudom kell-e,de akkor a szép fa tündekardok(by angwen)

statiszták

ha jól értettem Artemisz és Nodlee elvállalta (nektek is el kell akkor jönni a 31. délelőtti próbára!)
eol szolgája - Artemisz
curufin szolgája - Nodlee
?

jelmezek
idril - megvan
turgon zeke(vagymi) - az a zöld ugye?
turgon palást - esgal ellvállata
tünde urak (2) - átalakított valaruhák+ övek
eol szolgája - valami volt-valaruha... ötlet?
curufin zászlótartója - ???
curufin - piros köpeny???
eol - fekete cuccok+ szürke köpeny(ez megvan?)
lómiel - esgal
maeglin-???
aredhel - szürke köpeny megvan, fehér ruha ööö...
fák - adelard megvette ( a festegetést a fák elintézik maguknak?)

cipők
fiúk - csizma - mi a helyzet velük?
lányok - tánccipő szvsz


a vihar jelenetet ki kell találni
eddig az az ötlet volt hogy ott is lehetnének fák
vagy meg lehet csak a fényekkel+zenével
27ig mindenki gondolkozzon róla!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234459 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Színművek

Azon van olyan? Tavaly még nem volt. Csak adásrendezői volt. (meg még pár egyéb, de csak ez hasonlít erre).

2005-ben indul film és televízió rendező szak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234380 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
Tehát,
aredhel próba :

dec 27. du 4h
dec 31. de 10h


nincs vita, nincs kecmec
helyszín:
nálam
(tünc főhadiszállás V. kerületi bázis, szt. istván krt 7. 10kapucsengő)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234367 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek

Estelio írta: Hello mindenki
Szeretnék segítséget kérni.
A Színház és Filmművészetire szertnék felvételizni, rendező szakra. Valaki tudna nekem mondani ha csak pár szót is az alkalmassági és gyakorlati vizsgáról. Annyit már tudok, hogy műveltséget, irodalmi, képzőművészeti és zene tájkozottságot méri fel. El is kezdtem tanulni. Nagyon fontos lenne. Köszi szépen előre is.


[size=9:172neurg]Ezt csak most láttam, privi már ment...[/size]
Bővebbet erről nemigen tudok, de mindenképpen nézz utána, hogy idén indítják-e ezt a szakot, mert nem minden évben van. Ezenkívül lehet, h ha felhívod őket, talán modanak valamit...bár, lehet, hogy túlontúl optimista vagyok...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234349 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Jut eszembe: Csizma ügyben lépett valaki?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234322 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Estelio írta: A Színház és Filmművészetire szertnék felvételizni, rendező szakra.


Azon van olyan? Tavaly még nem volt. Csak adásrendezői volt. (meg még pár egyéb, de csak ez hasonlít erre).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234311 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Színművek
Hello mindenki
Szeretnék segítséget kérni.
A Színház és Filmművészetire szertnék felvételizni, rendező szakra. Valaki tudna nekem mondani ha csak pár szót is az alkalmassági és gyakorlati vizsgáról. Annyit már tudok, hogy műveltséget, irodalmi, képzőművészeti és zene tájkozottságot méri fel. El is kezdtem tanulni. Nagyon fontos lenne. Köszi szépen előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234214 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Mikor lesz 27-én Aredheles próba? Mármint óra szerint... Fontos lenne, mert ahhoz kell igazítani a berenes próbát is.

Köszi
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234138 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
FIGYELEM NÉPEK!!!!

Sürgős szükség volna valakire, aki rendelkezik vágóprogrammal, tudja is azt használni, és hajlandó volna egy zeneszám megvágása erejéig segítségünkre lenni az Aredheles darabban. Köszönöm!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234105 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek

Rabyn írta: JELENTEM HOGY VAN TŐR!! De nagyon óvatosan kell vele bánni, mert történt már baleset színházi tőr miatt.. (ahova szurni kell naggyon ki kell párnázni mert elég fájdalmas azért az a szúrás. meg fő a biztonság)

Rabyn, ilyeneket ne mondj, mert Lau visszamondja a szerepet!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234032 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
JELENTEM HOGY VAN TŐR!! De nagyon óvatosan kell vele bánni, mert történt már baleset színházi tőr miatt.. (ahova szurni kell naggyon ki kell párnázni mert elég fájdalmas azért az a szúrás. meg fő a biztonság)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233916 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
Ha pedig épp másképp vagy fogékony az útbaigazításra:
a völgy bejáratát egy hatalmas mamut örzi, kicselezed a lábait, mint a rohani lovasok ügyesebbje, aztán végigmész a hosszú völgyön, amíg az egy katlanba nem torkollik, abban fekszik a völgyzugolyi Ház. Onnan csak felfele, magas hágók felé visz az út, meg természetesen arra, amerröl jöttél. :wink:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233914 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Színművek

Léli írta:

kriszana írta: Kedves Színjátszósok,

Egyetlen alkalommal, JANUÁR 2-án délelőtt 8.00-tól lesz alkalma minden színi előadásnak bejárópróbát tartani.
Tehát 2-án reggel 8-kor találkozunk a Marczibányi Téri Művelődési Ház bejáratánál!


Öhm... az... izé... hol van? meg hogy lehet odajutni? Meg miről ismerszik meg? Meg ilyenek?


Léli, ez talán egy kicsit pontosabb lesz:
A 4-es vagy a 6-os villamossal elmész a Széna térig. A villamos ott pont a Mammut "két lába között tesz le" ( :D ) (ha a menetiránynak állsz jobb oldarra nézz majd). Na, a két lába között húzódó utca a Lövőház u. Azon kell menni, menni és menni. Kb. 8-10 percnyit (tehát sokat :D ). Jobb oldalt lesz a művelődési KÖZPONT az utca végében.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233886 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
Aredhel úrnö parancsára:

Holnap, hétfön délután négytöl próba Launál, Jászai Mari tér; körút 7. 10-es csengö.


Ki az, akit kénytelen lesz ledobatni a Caragdurról?

Jelezzetek vissza, kérlek, bármit!!! Priviben, LAUNAK!

Köszönöm, ELSÖ ÚR.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233841 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
rózsaszín 72-sel van kiírva tá hogy művház.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233829 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek
A két Mammut közötti utcán elindulsz befelé (Lövőház u.), addig mész, míg el nem jutsz egy picike térre, melynek a neve Marczibányi tér ;-) ott már ki van írva :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233785 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Léli írta:

kriszana írta: Kedves Színjátszósok,

Egyetlen alkalommal, JANUÁR 2-án délelőtt 8.00-tól lesz alkalma minden színi előadásnak bejárópróbát tartani.
Tehát 2-án reggel 8-kor találkozunk a Marczibányi Téri Művelődési Ház bejáratánál!


Öhm... az... izé... hol van? meg hogy lehet odajutni? Meg miről ismerszik meg? Meg ilyenek?


Moszkva tértől elindulsz egyenesen a Mammut felé... aztán továbbmész... és ööizé remélem nem kell elkanyarodni... elvileg... de nézz meg egy Bp. térképet is azért... és arról ismerszik meg hogy rá van írva h. Művelődési Ház :wink: egyemeletes épület... nem lehet eltéveszteni
(sorry én is csak 1x voltam ott gyalog és viszafele másmerre mentünk mint odafele... :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233783 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

kriszana írta: Kedves Színjátszósok,

Egyetlen alkalommal, JANUÁR 2-án délelőtt 8.00-tól lesz alkalma minden színi előadásnak bejárópróbát tartani.
Tehát 2-án reggel 8-kor találkozunk a Marczibányi Téri Művelődési Ház bejáratánál!


Öhm... az... izé... hol van? meg hogy lehet odajutni? Meg miről ismerszik meg? Meg ilyenek?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233526 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek

Rabyn írta: Ery: megkérdeztem a szomszédot. hétvégén megy a színházba és ha tud hoz nektek tőrt!

huhh...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #233524 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Ery: megkérdeztem a szomszédot. hétvégén megy a színházba és ha tud hoz nektek tőrt!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.970 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére