Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 6 hónapja #177635 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
Gyógyulj meg Beleg drága!

Még nem olvastam el (most töltötem le).
Én asszem vasárnap ottleszek, ha feltudok ébredni..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177630 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Színművek
Drága Beleg (a beteg - gyógyulj meg! :roll: )!

Ezek szerint a vasárnapi válogatáson dől el az Endymion szereposztása is?

Nos én már egy ideje elolvastam a műveket, épp ezért merek írni: két karaktert úgy kéne választani, hogy egyet a Szkítákból egyet pedig az Endymionból? Bár gondolom így van, hiszen a Szkítákban pl. csak egyetlen női karakter van, nem nagyon lehet variálni...

Bocs a hülye kérdésekért és köszi:
N.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177565 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Sajnos mar nincs idom berakni hogy melyik reszletek kellenenek, de holnap delelott berakom.
Udv,
Beleg (a beteg)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177554 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Draga Felagund! :twisted:

Mint azt a tegnapi talalkozasunk soran tobbszor is megtettem, most ujfent felhivnam szives figyelmedet a vasarnapi idopontra. :!:
Ha nem jo a hetkoznap gyertek akkor vasarnap delelott.
Azert adtunk meg ket idopontot, mert mindig van olyan aki epp nem er ra, igy legalabb van nemi valsztasi lehetosege mindenkinek.

Nem tanacsos szethuzni a meghallgatast mert akkor mig a vilag vilag, s meg ket nap, de meg akkor sem fogunk a vegere jutni. Ezert nem rakjuk a kovetkezo hetvegere sem. Bar Cueddo te vagy a fonok, donts te.
En jovo hetvegen nem leszek, ugyhogy akkor egyedul kell lenyonod a dolgot ha a hetkoznapit megis atteszitek, csak szoljatok hogy ugy keszuljek.

Koszesz :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177549 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Drága Beleg!

Én szerdánként 1/4 7-ig órán vagyok!!! (Artemisz dettó)
Nem volna értelmesebb hétvégére rakni, amikor többen ráérnek???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #177547 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Udv Allz,

Nyomorult freemail halodik mint mindig, ugyhogy innen kuldom a dolgokat.
Beszkenneltem a Szkitakat meg az Endymiont es felraktam a tarhelyemre zippelve.
Keszuljetek ugy hogy jo nagy az Endymion, ugyhogy mindket munek csak a linkjet raktam fel, nem csatolom az emilhez mert lefagytok.

Olvassatok el mindkettot de Cueddo azt mondta hogy egyelore csak a Szkitakkal foglalkozunk (ezt tamogatom en is mert igy is eleg nehez, de az Endymion meg annal is nehezebb!!)

A pot-valogatas (mevel tegnapra szinte senki nem tudta elolvasni a muvet) vasarnap delelott 9.30-tol lesz kb 11.30-ig a Margitszigeti Atletikai Centrumban.
A masodik alkalom pedig (remeljuk) hogy kedden vagy szerdan delutan 5-tol a Zold Macsekban, attol fugg hogy szabad lesz-e a terem. Ezt meg ma este megtudjuk, Ladislas megkerdezi nekunk.

Ugy lenne a legfair-ebb a dolog ha mindenki valasztana 2 karaktert amit szivesen eljatszana, es abbol meg kellene tanulni egy kisebb reszletet.
Meg ma megirom a topicban, hogy melyik karaktertol melyik reszlet kellene, es ez alapjan lesz a valogatas.
Aki tud jonni vasarnap nagyon fontos hogy idore erkezzen, monnyuk 9.20-ra legyen ott!!!!!!! ugyanis nekem legkesobb 11.30-kor el kell mennem forgatasra es szeretnem en is hallani a szerencsetlen delikvenseket :twisted: (de gonosz vagyok) :D

No akkor a linkek:

Endymion

es

Szkitak

Jo olvasgatast!

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177445 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

sziasztok: pótválogatás időpontja+helye:

márc7-vasárnap, 9.30 Margitsziget, atlétikaicentrum

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177438 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a találkozóra, nekem a "közkívánat" pont nem volt jó...

Jó lenne, ha volna még lehetőség "becsatlakozni" a darabba, tarthatnánk esetleg egy pót-válogatást is, mivel többen nem voltak, akik akartak... :wink:

Majd írjátok meg, hogy mi fontosat egyeztettetek.

Köszi: N.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177122 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo ez már biztos? Mármint a válogatás helye és időpontja? Mert akkor holnap ott leszek, de ha mégsem ok, nem akarok fölöslegesen odamenni :roll: ... Szóval, ha bármi válltozik, próbálj elérni valahogy- leginkább mobilon 8) .

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177086 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Szereplőválogatásos tali részletei változtak, közkívánatra:

márc3-szerda, 18.00-15-től a Corvin mozi karzatán!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177028 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Na hogy szépítsem az életet: nekem meg csak korábban lenne jó, mert f6-ra Csepelen kell lennem... :roll: :arrow: max. hn5-5ig tudnék maradni... :roll: :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177016 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Én pedig akkortájt egy szerepjáték partin kellene, h ücsörögjek...nem mintha nem tudnám halasztani kicsikét, de tényleg jobb volna valami hétvége, úgy látom...de azért persze akármikor lesz, én ott leszek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177007 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Színművek
Nemáááá… Miskolcról nem tudok bejönni… sitt, no mindegy :szájhúzósmiley: :( esetleg versestali? :kérlelőennéz:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176838 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta: És meddig lesztek ott?

Nekem is negyedhétig órám van(1ütt vagyunk), helyesbítek: GYAK, amiről nem igazán kifizetődő ellógni!!

Cueddo, ha lennél olyan angyal....

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176827 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Nos,

szereplőválogatásos tali, olvasópróbával egybekötve:
márc3-szerda, 17.00-17.15-től a kicsivilágban .

Aki szeretne szerepelni, az jöjjön! (még mindig a Szkítákról van szó, az Endymion szereplőválogatása később lesz)


És meddig lesztek ott?
Csak mert nekem negyed hétig van órám... :?

Na most 900 :? :cheers:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176792 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos,

szereplőválogatásos tali, olvasópróbával egybekötve:
márc3-szerda, 17.00-17.15-től a kicsivilágban .

Aki szeretne szerepelni, az jöjjön! (még mindig a Szkítákról van szó, az Endymion szereplőválogatása később lesz)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174648 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

No, a beígért bővebb infó egy része, a vártnál korábban:
a két darab, amit előadunk:

Weöres Sándortól az Endymion és a Szkíták .

Ezek közül a Szkítákkal kezdünk. Aztán majd jön az Endymion is. Nyárra megcsináljuk :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 6 hónapja #173869 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Tökjó, máris keretlétszámon felül vagyunk :wink: (nem tagadom, ezt vártam, és köszönöm! :)

Bocsássatok meg, hogy kitörlöm a jelentkezéseiteket, de csak azért, hogy mások is lássák, mit írtam a darabról.

Akik eddig jelentkeztek:

Ring
Aeglos
Jacopo
Esgal (jelmez is, amit nagyon köszönök! :wink: )
Beleg
Mau
Sissee
Felagund
Laurelen
Rabyn
Ladislas
Galadh
Peredhil
Kincső
Nodlee
Nim
Artemisz
Nólindir




Beleg: megkérhetnélek arra, hogy tarts nekünk mozgásgyakorlatokat (térkitöltés, ilyesmi), és tudnál nekem segíteni a rendezésben?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173627 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Ide is beirom, hogy megvannak a lehetseges idopontok mikor mehetnenk probat latogatni.
Az MTT-Szinjatszokor es Korus c. topicban a reszleteket megtalaljatok, legyszi nezzetek meg es reagaljatok mihamarabb!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173605 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Azt hiszem, itt az ideje újra feléleszteni ezt a kedves topicot :wink:

Találtam két rövid darabot, amit előadhatnánk :wink: Kíváncsi vagyok, volna-e kedvetek hozzá? Hangsúlyozom: BÁRKI JÖHET, egy nagyon lelkes csapatot szeretnék összehozni :)
Viszont csak akkor jelentkezzetek, ha gond nélkül beleférnek az időtökbe a próbák, ez fontos.
(Próbák majd (időjárástól függően) szabadtéren lesznek, heti 1x2-3 óra, márciusban vmikor kezdjük.)

Kiszámoltam, az egyik darabhoz kell 2 lány, 3 fiú + 4-5 lány/fiú = 10 fő
a másikhoz 16 fő, ott majd a helyzet eldönti, hogy melyik szerepet játszhatja lány is, mert a férfiszerepek sajnos túlsúlyban vannak.

Jelentkezni itt lehet a topicban, vagy emilben ( cueddo@freemail.hu )
(priviben inkább ne, mert jó sok van, és akkor törlődnek a régebbiek...)

Bővebb infóval jövök majd kb egy hét múlva :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171748 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Felhívás farsangi darab kapcsán!!!
Kérem, hogy aki tud és hajlandó rá, jöjjön most következő csütörtökön este 7 órára az Erzsébet krt-Király utca sarkán levő KFC elé (az Ipartestület irodájában leszünk), és/vagy szombaton kardos edzésre. Szükségünk lesz még három-négy statisztára. :) Köszike!!!
Kardos tali: szombat reggel 07.45-kor a Nyugatinál, a Skála felőli metró kijáratnál, a mozgólépcső tetejénél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169170 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ez valószínűleg rendszerhiba volt, mivel én sem moderáltam. Tegyünk itt pontot az ügy végére.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169010 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Színművek
Adatbázis hiba lehetett, másik topicban is tűnt el hozzászólás ok nélkül...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169007 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Jo, ugy latszik a technika ordoge kavart be. :dead:
Tobb eset is lehetett:
- adatbazis problema
- valamelyik Gazda moderalt (es nem szolt)
- Cueddo moderalt (es nem szolt)
Nem jo az ha tobben is moderalnak egy topicot.
Mindegy, moderalas ugyben mar irtam Svinnek, remelem nemsokara lepni fog. Fatylat ra.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168979 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Nólindir írta: Most, hogy erre a kis gubancra fény derült, leírod akkor mégegyszer Ana? :wink: Az a helyzet, hogy én sem igazán értem, mi lesz ennek a témának a célja... Ötletek? Jelentkezések? Kritikák?

(Bocs, ha nyilvánvalót kérdezek)

A Közösség/MTT Színjátszókör és Kórus topikban Ancalimon leírta, hogy miért. Had ne kelljen nekem újra ezt megtennem. Köszi

Egyébként meg az új topikot Ancalimon nyitotta (az elnökséggel a háta mögött), mert megalakult az MTT hivatalos Kórusa és Színjátszóköre.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168903 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Színművek
Most, hogy erre a kis gubancra fény derült, leírod akkor mégegyszer Ana? :wink: Az a helyzet, hogy én sem igazán értem, mi lesz ennek a témának a célja... Ötletek? Jelentkezések? Kritikák?

(Bocs, ha nyilvánvalót kérdezek)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168827 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: :eek4: Semmit sem toroltem ki! :eek4:

Ha torlok valamit (ami utoljara tavaly fordult elo) akkor ugyis szolok.
Nem lehetne finomabban leb@szni b@sszus? Fuggetlen attol hogy per pillanat jogtalan.
Nem ertem miert kell mindig a legrosszabbat feltetelezni valakirol! :evil: :rmad2:


New haragudj Beleg, de volt három hozzászólás, ami eltűnt. Azt hittem, te voltál. Mert a moderátorok ritkán nyúlnak bele olyan topikokba, melynek topikgazdája van...
Bocsáss meg.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168784 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
jajj... valószínűleg férleérteértettétek egymást... :shake:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168780 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
:eek4: Semmit sem toroltem ki! :eek4:

Ha torlok valamit (ami utoljara tavaly fordult elo) akkor ugyis szolok.
Nem lehetne finomabban leb@szni b@sszus? Fuggetlen attol hogy per pillanat jogtalan.
Nem ertem miert kell mindig a legrosszabbat feltetelezni valakirol! :evil: :rmad2:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168773 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: Hmmm....
Akkor ez a topic most bezarul? Vagy mi? :confused2:
Mi lesz a funkcioja? :deal: Nem ertem ... :eek4:

Kb 3x írtam eddig le.
Ha nem törölted volna ki, most a többiek is látnák... :roll:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.983 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére