Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 10 hónapja #150373 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek

Galadh írta:
Én pénteken suli miatt nem megyek, többi nap előreláthatólag jó lecc!


Így igaz.

U.i.: Igazán megköszönném, ha valaki elmondaná, hogy kell az Idézet: helyére nevet varázsolni!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150341 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Az unokatestvéremmel még nem sikerült beszélnem, de holnap reggel hívni fog, tehát közelebbit, majd akkor.
Az mindenesetre biztos, hogy ha elvállalja is Pénteken nem tud jönni mert dolgozik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150270 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek

Galadh írta: Én pénteken suli miatt nem megyek, többi nap előreláthatólag jó lecc!


Ugyanez...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150261 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Én pénteken suli miatt nem megyek, többi nap előreláthatólag jó lecc!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150248 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Bocsi, eddig valami miatt nem jelezte a forum hogy frissitve lett a topic, szoval:

Penteken reggel ott leszek a Morickan - szabit vettem ki, de nem csak ezert, meg mielott elkezdenetek dicserni elhivatoittsagomat :mrgreen: (pedig milyen jol legyezgetne a gogomet :mrgreen: ).
Szombaton sajnos egyaltalan nem tudok ott lenni mert a szinhazban vagyok egesz nap.
Vasarnap ott leszek 11-ig :mrgreen: Megfelel? :D

Van szovegjavaslatom a hirnokhoz, viszem magammal es megaszondjatok hogy milyen.

En holnap mar nem vagyok (szabin vagyok meg penteken is), igy nem fogtok elerni mert nincs netem.
Csak telefonon lehet elerni. Ime a szamaim:
mobil: 06-20 481-2557 (de ez ledoglik ahogy elkezdek beszelni, csak sms mukodik normalisan)
otthoni: 06-29 350-994
Valamelyiken csak elertek.

Tehat megeccer: mostantol hetfoig NINCS NETEM, emilt sem tudok olvasni.

Csa,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149821 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
uff

valsz. pénteken meg szombaton ráérek, vasárnap biztos nem.

kriszana, ugye később már jelenetnként fogunk próbálni? mert ez a próbasűrűség kicsit sok... szinte biztos, h nem tudom egész hétvégémet rászánni a próbálásra.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149741 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek

kriszana írta: :arrow: Aki elvállalta, legyen ott a próbákon! (Ha nem tud, akkor dobja be a törölközőt, (ha van arca hozzá) és engedje, hogy másvalakit keressünk helyette)

No, azért remélem, ilyesmire nem kerül sor... :? Egyébként a péntekin még ott tudok lenni, de a hétvége másik három próbáján sajna nem, még akkor is, ha ez - ahogy megjegyezted - 'prostituáltra széklet' (tartalmi idézet) :roll: Amikor elvállaltam a szerepet, már akkor tudtam, hogy nem fogok minden hétvégén ráérni, és ennek ellenére mégis igyekszem ott lenni, ahányszor csak tudok. Ha nem érek rá, az azért van, mert - remélem, ez belátható - kell néhány olyan hétvége is, amikor hazamegyek, még akkor is, ha a novemberben sűríteni kell a próbákat. :|

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149689 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek
Kedveseim!

Nagyon köszönöm mindenkinek - aki ott volt - a szombati és vasárnapi próbát! Örülök, hogy Melkor és Feanor ilyen nagyszerűek! Ők húzóerői a csapatnak. És kivétel nélkül köszönöm mindenkinek az erőfeszítést! jó próbák voltak, úgy érzem sokat haladtunk előre!
Ery fejlődése bámulatos!!!! És Leguánt sem dicsérhetem eléggé!!!! (Bocsáss meg érte :wink: )
Emberhiányban szenvedünk, s néhány szereplőt le kell váltani. (De ez legyen az én gondom.)

Jó hír 1. (mert az is van), hogy Beleg elvállalta mindkét Hírnök szerepét 8)

Jó hír 2. Ancalimon, alias Füzessy Tamás a LEP főcincére véleménye a forgatókönyvről:
"Szeretnék őszintén gratulálni a forgatókönyvhöz, remekül sikerült. Kisebb javításokat fogok javasolni, de ezek nem érintik az egész mű kimagasló színvonalát.
Ankalimon"

Ami biztos:

NOVEMBER 7-én 9:00 próba, a Móricz Zsigmond körtéren, a szobor előtt, ami szemben van a McDonival (Ez gyakorló próba lesz, mely senkinek nem kötelező, Cueddo, Sissee+ én biztosan ott leszünk)

NOVEMBER 8-án 8:45kor találka a CORVIN mozi előtt, próba a nagyteremben 9-9:45ig, utána próbálunk még kb 11ig.

NOVEMBER 8-án du 15:30 találkozás a Moszkva téren, indulás Leguánékhoz (aki felajánlotta, hogy az esetleges változásokat vezessük írjuk be az ő gépén, és nyomtassuk is ki, küldjük el mindenkinek stb.) Ez kb fogalmamsincsmeddig fog tartani.

NOVEMBER 9-én 8:45kor találka a CORVIN mozi előtt, próba a nagyteremben 9-9:45ig, utána max 11-ig próbálnánk még (Ez lesz az utolsó olvasópróba.)


Beleg, neked elég, ha csak vasárnap jössz. Sikerült valami új fogalmazást találnod a hírnök szövegére?

Tudom, hogy ez rengeteg időpont emberek, de kérlek benneteket, ne hiányozzatok. Kell, hogy összsszokjon a társaság, hogy gyakoroljunk sokat. Karácsonykor már nem próbálhatunk, s ha most nem vagytok ott, akkor sok más lelkes embernek a munkáját és idejét veszitek semmibe, akik viszont beleadnak apait-anyait.

Szeretnék még külön próbálni Aeglossal, Szürke Gandalffal és Laurelennel is. Írjatok, hogy mikor érnétek rá (kb 1óráról lenne szó). Jó lenne, ha minanynian tudnánk egyeztetni egy időpontot. Vagy aki ráér közületek, az csatlakozzon a péntek reggeli próbához PLS.

:arrow: Jövő szombatra mindenki tanulja meg a szövegét kívülről!
:arrow: Legyen mindenkinek SAJÁT forgatókönyve (ne játsszon senki zsiráfot!)
:arrow: Aki elvállalta, legyen ott a próbákon! (Ha nem tud, akkor dobja be a törölközőt, (ha van arca hozzá) és engedje, hogy másvalakit keressünk helyette)
Ha kérdés van, hívjatok: 06-70-510-6698

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149660 Írta: Evian Ale
Evian Ale válaszolt a következő témában: Színművek
Hatalmas a fórumotok nincs időm végigolvasgatni, bár nagyon érdekel!
Kérem az illetékest, ha szánna rám egy kis időt írja meg mi ez a darab!
Ide is elég, de ha hosszabb a történet akkor
evian_ale@freemail.hu
címen utolér!
Előre is nagyon köszönöm!
Namarië! :eowyn2:

"Namárië!
Nai hiruvalyë Valimar!
Nai elyë hiruva! Namárië!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149521 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hali,

Bocs hogy igeretemmel ellentetben nem voltam ott tegnap a proban. Felhuztam az oram 6-ra, ehhez kepest fel 10-kor fel is ebredtem iszonyu fejgorccsel, ugyhogy errol lemaradtam. De a sozmbnati jo volt.
A kovetkezo hetvegi probaval kapcsolatban: penteken nem biztos hogy tudok menni mert dolgozom, szombaton iskolaban vagyok 8-14-ig, vasarnap viszont megyek a Corvinba, de utana mar szovegatirasra nem tudok menni mert 12-tol meetingem van Csillaghegyen.

Szoval vasarnap biztos leszek.

Beleg
U.i.: Melkor es Feanor naggggyon tetszik :mrgreen: ugyesek vagytok ;)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149485 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
Most küldtem el Cueddonak a változtatásokat.

NOVEMBER 8., SZOMBAT: a tali nálam engedélyezve, a szobámban akár százan is elférünk(sok jó ember...), csak felfelé a buszon nem.
Találkozás 15 óra 30 perckor a Moszkva téri nagy óránál(a tér közepén, a metróval kb. szemben), a 49-es busszal megyünk föl a hegyre.
Ezt még majd beírom ide.

A próbák pedig ne tartsanak 12-nél tovább, ha pontosak vagyunk, akkor három teljes kör belefér, ott tud maradni mindenki végig, és még hatékonyak is leszünk, nem fáradunk ki/le/meg/el (és nem igényel utazással együtt 5 és fél órát a próba).

Üdv, Feanor...hoppá...Leguanember

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149436 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos,

köszönöm mindenkinek, NAGYON SOKAT HALADTUNK, ÉS ÜGYESEK VAGYUNK :)

További menetrend ([size=9:nttjbuvd]Kriszana, javíts ki, ha kifelejtenék valamit [/size]:wink: ):

:arrow: nov7-péntek : 9.00 Corvin mozi emelete, gyakorlópróba

:arrow: nov8-szombat : 8.45 Corvin mozi előtt tali, 9.00-tól próba a színpadon, 10.00-tól olvasópróba az emeleten (egy kérdés: sztem ez legyen az utolsó olvasópróba, és vasárnap már vonuljunk át 10kor az ajtósiuszodába, de inkább a Boráros térhez közeli művházban, az közelebb van a Corvinhoz, és tartsunk mozgásos próbát)
szintén szombaton: délután 4kor (?) tali Leguannál, szövegkönyv-módosítások és hasonlók. (Leguan még beírja a részleteket.)

:arrow: nov9-vasárnap : 8.45 Corvin előtt, 9.00 színpadi próba odabenn, 10.00 átvonulunk vhova, de a próbák kb 12-1ig fognak tartani mindig.


Egyéb infók:

- szövegkönyvet hamarosan kap mindenki; reménykedem benne, hogy már holnap (a mai vsz már nem fog összejönni, mivel még nem kaptam meg a változtatásokat)

- amint megkaptátok az új szövegkönyveket (de akár már előtte is), légyszi tanuljátok meg a szövegeiteket: JÖVŐ HÉTVÉGÉN MÁR MINDENKI FEJBŐL MONDJA, hogy akkor már a mozgás beállításával lehessen foglalkozni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149379 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Köszönöm Anának, hogy addig nyaggatott, amíg viszonylag normálisan fel nem olvastam aszöveget:)

Plíííz valaki küldje el!

Ja és Ery aranyköpése:

-Ő a nép! Én a király vagyok :) )

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149270 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Jaj, Ana, neharagudj, hogy ma nem mentem, de elaludtam...
ígérem, holnap ott lecek!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149242 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
VÁLTOZÁS! VÁLTOZÁS!
A holnapi napon, azaz 2-án az olvasópróba reggel 8 óra 45 perckor, tehát 8:45-től lesz a Corvin moziban. Ne késsetek, mert akkor nem jut idő a nagyteremben végigpróbálni a darabot!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149173 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kriszana: elnézést, ez tényleg nem jutott eszembe :oops: :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149153 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta: Sajna nem tudom kinyomtatni szombatig... :(

De átnéztem, és egy csomó olyan hiba van, például az az anakronizmus Finwë halálával kapcsolatban, amit már a múltkor kigyomláltunk... :?

Ok, Felagund. Jó, hogy átnézted. Az olvasópróbán mindenki szövegkényvéből kihúzzuk újra, rendben?
Minden nem lehet tökéletes :-)
Ja és Estel, a próba holnap, azaz szombaton 14:00tól van a Corvin moziban :-) Senki ne jöjjön hamarabb. Sem később. Kéretik pontosan megjelenni.
köszi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149062 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek

kriszana írta: LESZ PRÓBA NOVEMBER 1-ÉN! . (Legfeljebb nem 10:00tól, hanem 12:00tól, hogy mindenki kipihent legyen), és lesz próba november 2-án is.

v.s.

kriszana írta: A javaslat jó, csak abban hibádzik, hogy nem vetted figyelembe a péntek esti Halloween partyt.
Szóval
FIGYELEM
olvasó próba szombaton du. 14:00 kor CORVIN mozi első emelet!

Na jó, akkor még aznap eldöntöm, hogy délre megyek, kettőre, vagy mondjuk négyre, ami a következő logikus időpont... :roll: (Nekem minél előbb kezdenénk, annál jobb lenne.)

A forgatókönyvet addigra nem fogom kinyomtatni, viszont a szövegemet és a végszavakat hozzá leírtam egy e célra rendszeresített A4-es papírra, amit majd elhozok! ;)

Kedves kollégák és kolleginák, találkozunk a Corvinban!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149042 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Sajna nem tudom kinyomtatni szombatig... :(

De átnéztem, és egy csomó olyan hiba van, például az az anakronizmus Finwë halálával kapcsolatban, amit már a múltkor kigyomláltunk... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149002 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Javaslom, legyen a próbaidőpont:
nov1, szombat 10 óra
nov2, vasárnap 10 óra

Kriszana: hol leszünk? (ebben te vagy az illetékes)

A javaslat jó, csak abban hibádzik, hogy nem vetted figyelembe a péntek esti Halloween partyt.
Szóval
FIGYELEM
olvasó próba szombaton du. 14:00 kor CORVIN mozi első emelet!
olvasó próba vasárnap de. 10:00kor CORVIN mozi, első emelet
nagyon kérek mindenkit, hogy jelenjen meg. (Kivéve Nodlee-t, akinek nincs szövege)
Ha kérdés van, telefonon elértek (addig már nem leszek netközelben)
06-70/510-6698

Forgatókönyvet elküldtem mindenkinek. Légyszi nyomtassátok ki, és hozzátok magatokkal

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148993 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Javaslom, legyen a próbaidőpont:

nov1, szombat 10 óra

nov2, vasárnap 10 óra


Kriszana: hol leszünk? (ebben te vagy az illetékes)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148851 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

NO most nem tudom, hogy mi a helyzet a forgkönyvvel, innentől kezdve Cueddonak kellene szétküldenie mindenkinek. De azt tudom, hogy én már végiggondoltam mindent és előttem áll, hogy mit is kellene próbálni a hétvégén. És úgy érzem, hogy nagyon jól nézne ki a dolog.
El is mondanám mindenkinek, hogy a forgkönyvet ha megkapjátok akkor azt csupán kiindulási pontnak tekintse mindenki. Az alap dolgokhoz persze ragaszkodni fogunk, a jelenetek nagyjából ugyanazok lesznek, csak a sorrenden fogunk esetleg változtatni, ha kell. De a párbeszédek szerintem még jócskán fognak változni.
Egy nem kellőképp kidolgozott forgkönyvből fogunk jól megcsinálni egy darabot, úgyhogy nagyon remélem, hogy a nagy csönd ellenére nem fog elmaradni a próba. Ha elkezdünk próbálni higgyétek el, csak úgy záporozni fognak az ötletek, és sokat fog még alakulni a dolog!!! Szóval ha a forgkönyvvel bajotok van, legyetek türelmesek mert a hétvégén már látni fogjátok hogyan is képzeltük el az elejét a darabnak, onnantól meg szépen lassan sínre kerülünk. (csak a vonat ne jöjjön :D )

Addig is azt kérném, hogy ha tudtok zenét a prológushoz, akkor hozzatok. Valami olyasmi zenére gondolok, mint a Lotr-The Great River, ami az 1. Gyu film elején szól.
És kellene egy zene a tündék emberek találkozásához is. Amihez a nyelvek, írások topikban összehoznának majd egy tünde dalt. De ha nem jön össze, akkor is énekeltek valamit :)

Szóval hol lesz a próba? És most akkor mikor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148517 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kriszana: a forgkönyvet elküldtem. Még Sissee szövegeit várom, és ha azokat is beillesztettem, átküldöm újra.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148479 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta:

Finwe írta: Üdv'

Kellene egy tünde nyelvű dal a színdarabhoz, ahhoz a pillanathoz, amikor a tündék először találkoznak a valákkal. Meg tudnánk ezt oldani valahogy?
Jó lenne ha tünde nyelvű lenne, de valamilyen dal mindenképp kell a találkozáshoz, ha van ötlet, szóljatok' :)


LESZ ilyen pillanat????

Én még semmilyen forgatókönyvet nem kaptam. Se emailban, se máshogy :(

Felagund, az, hogy te nem kaptál, az egy dolog. De még én sem... :roll:
de persze várok türelmesen. lehet, hogy ismét félreértettük egymást, és ők a jövő vasárnapra gondoltak határidőként...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148327 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Igen

Én már elküldtem a szövegeket Cueddonak, amiket ígértem. Ő neki már csak össze kell szerkeszteni a megbeszéltek szerint az eddigi szövegekkel, és Sissee szövegeivel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148326 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Finwe írta: Üdv'

Kellene egy tünde nyelvű dal a színdarabhoz, ahhoz a pillanathoz, amikor a tündék először találkoznak a valákkal. Meg tudnánk ezt oldani valahogy?
Jó lenne ha tünde nyelvű lenne, de valamilyen dal mindenképp kell a találkozáshoz, ha van ötlet, szóljatok' :)


LESZ ilyen pillanat????

Én még semmilyen forgatókönyvet nem kaptam. Se emailban, se máshogy :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148324 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv'

Kellene egy tünde nyelvű dal a színdarabhoz, ahhoz a pillanathoz, amikor a tündék először találkoznak a valákkal. Meg tudnánk ezt oldani valahogy?
Jó lenne ha tünde nyelvű lenne, de valamilyen dal mindenképp kell a találkozáshoz, ha van ötlet, szóljatok' :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148055 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Jelentem, a "véglegesítés" kész, már csak be kéne gépelnem a változtatásokat. Jövő hét közepéig igyekszem megtenni, Sissee-től holnap kapok párbeszédeket.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147600 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
És Sissee-vel :wink: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147569 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Egy rövidke helyzetjelentés:

Finwével jó úton haladunk a szövegkönyv-véglegesítés felé :) Hétfőn mindenki megkapja :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.044 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére