Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 8 hónapja #163201 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
sissee:nem kötözködni akartam, csak megkérdeztem...
Beleg:remek ötlet, amúgy is kérni akartalak vmi hasonlóra, mert nekem nagyon tetszett a páncélod, és szívesen csinálnék én is egy (egy?) effélét, de a továbbiakban ezt a jelmezes topicban beszéljük meg, mert sztem ez oda tartozik.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163193 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Kedveseim!

Bocsánat, hogy csak most jutok el ide, de mindenképpen szeretném nektek megköszönni ezt a pár hónapot! Nem tudlak másként nevezni titeket, csak mint a szeretet tengerét :D Tényleg annyi boldogság jutott most nekem ebben a kis időben, amenynit nem si tudom, hogy vissza tudok-e valaha adni.

Anának köszönök mindent- nélküled nem lett volna semmi az egészből.
Esgalnak- hiába szabódsz, a jelmezeid gyönyörűek voltak, ha te nem lettél volna, sokkal kevésbé lett volna élvezhető az előadás.
Leguánnak és Erynek - az alakításotok egyszerűen fenomenális volt, azt hiszem, örökre nyomot hagyott bennem.
Laurelennek - a táncoddal ugyanúgy vagyok, mint a fenti két ember alakításával - egyszerűen annyira szép volt, hogy a szemem könnybelábadt, miközben néztem...
Cueddónak - az írótársnak ;)
Valatársaimnak, különösen Gillznek, a tünctáncosoknak, és mindenkinek! Szeretlek titeket!

Ami az új darabot ilelti: való igaz, h van egy Túrinunk, viszont jelen pillanatban kevesebb és értelmesebb munkának tűnik belekezdeni egy újba, mint azt újraírni... Szóval új lesz és kész :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163191 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Színművek
Először is meg szeretném köszönni mindenkinek, de főképp a nővérkémnek- Morganának-, hogy ott lehettem. Köszönöm a bizalmat, amit tápláltatok irányomban, és örülök, hogy -úgy látszik- nem kellett csalódnotok bennem.
Amúgy, ha valami új előkerül a színdarabbal/színdarabokkal kapcsolatban, csak szóljatok. Megpróbálok repülni. 8)
Ja, és Kriszanának csak annyit, hogy NINCS MIT!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163189 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Esgal,

Tenyleg le a kalappal a teljesitmenyed elott. Minosegileg es mennyisegileg is.
Emlexem, mikor meglattam elotte penteken ejjel a Corvinban a jelmeztarat, leesett az allam. Nem gondoltam hogy ennyi ruha lesz es ilyen szepek! :)

Ha ugy dont a tarsasag hogy ujabb darab lesz, akkor segitek neked a kellekkeszitesben. Meg ahol a varrasos dolgok osszefuzodnek egyeb technikat igenylo dogokkal. Ugyan varrni nem tudok mert nincs varrogepem, de egyeb technikak alkalmazasaban (papirmase, muanyag ontes, feluletkezeles-festes stb) esetleg tudnek segiteni. (Pl pancelok, fegyverek stb.) Mar azon agyalok hogyan lehetne meg elethubb pancelt csinalni hazilag. Vagy akar fembol, de elerheto aron.
Meg utana kell neznem egy-ket dolognak ezzekkel kapcsolatban.

Akkor viszont tudnom kene az elso jelmezes proba elott 3 honappal hogy mibol es mennyire lesz szukseg. No meg a mereteket.
Tudom ez nagyon korai de ezeknek az anyagoknak ido kell hogy elnyerjek vegso formajukat, es tekintve hogy egyedul csinalnam, 3 honapnal rovidebb ido nem realis mert meg ezer mas dolgom van.
De ha idoben szoltok es adtok ra penzt, nagyon szivesen megcsinalom. Akkor viszont parszor egyutt kell majd dolgoznunk Esgal, pl pancelos jelmezeknel.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163177 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
huh, latom kicsit elkestem a hozzaszolasommal amit mar beirtam a Humoros Eloadasok topicba, de azert bemasolom ide is, apro hozzaadassal.
Ami mar nem aktualis lecci "ertsetek ki" belole :mrgreen:

*************

Feanorosok!

Nagyon szep volt az eloadas! Persze nehany estben van meg mit csiszolni a technikakon, de figyelembe veve hogy szinte senki nem all rendszeresen szinpadon, hogy mennyire keves probat tudtunk tartani, es hogy szinhaztechnikailag milyen mostoha korulmenyek voltak csak adottak, nagyon nagyon szepen es jol sikerult az eloadas. Remek munka volt!!! Elvezet volt veletek jatszani :D
Sajnalom hogy a tancosokat nem lattam, de mindenhonnan csak azt hallom hogy frenetikusak voltatok!

Ha ez a nehany emberke (esetleg meg mas is) ugy dont hogy folytatni szeretne a jatekot, es emiatt a jovoben ujabb darabot viszunk szinpadra (mondjuk Turin?????!!!!!), akkor erdemes lenne valamifele rendszeresseggel beszedtechnikai es hangkepzes gyakorlatokat csinalni, mert arra nagyon szukseg lenne. Nagyon sokat tud lenditeni a szep ertheto szinpadi beszed, a jol hasznalt kepzett hang, es sokat tud rontani ezeknek a hianya.
Szoval szerintem erdemes lenne. Mit szoltok?
En szivesen jatszanek tovabbra is veletek a jovoben. Mondjuk egy hosszabb szerepet. Mondjuk Turinbol a Beleg amire mar ugyis uuuuugy rakeszultem es tudom kivulrol :mrgreen: :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163118 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Hmmm...köszönöm szépen a külön kiemelést!
Amúgy tényleg:mi lesz a Túrinnal? Szal, lehet, h gyakorlatias vagyok, de szvsz van egy kész színdarabunk, és ha az abban a formájában nem is felel meg, még mindig lehet rajta turbózni. De persze ez privát vélemény...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162914 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözlet Fiatalok!

Mérhetetlenül hálás vagyok mindenkinek, aki csak egy kicsivel is hozzájárult az előadások sikeréhez.
Csodálatos volt veletek dolgozni/alkotni 3 hónapon át.
:arrow: Kiemelném Esgalt, aki az utolsó 2 hétben csodát csinált.
:arrow: Köszönet Laurelennek és Mírielnek a koreográfia miatt, és az összes tüncitáncosnak a kitartó munkájukért.
:arrow: Leginkább köszönet illeti a a Feanor Főszereplőjét, Ádámot, hisz nélküle nemigen ment volna. Mindig ott volt, lehetett rá számítani; nagyszerű ötleteivel, és elapadhatatlan energiáival nagyban hozzájárult az előadás sikeréhez.
:arrow: Külön köszönet Ery-nek, aki csodálatos volt Melkor szerepében.
:arrow: Hálás vagyok Nodlee-nak, aki a távollétemben megalkotta a 2 fát az utolsó pillanatban.
:arrow: Finwének, aki elintézte a világítást.
:arrow: Aral/Petinek, hogy Finwével kezelte a világítást.
:arrow: Ulmonak, hogy kezelte a hangtechnikát.
:arrow: Köszönet Maunak, Alcarcarimo-Robinak:-); Peredhilnek, Hegyirablónak, és Andrásnak is, hogy erősíették a tünde-népet a színpadon.
:arrow: Köszönet Lujzának, hogy olyan sziporkázó sminket csinált mindannyiunknak!
:arrow: És köszönet Brandírnak, Rayannak, Morganának, Ádámnak és Cueddonak is - ők tudják, miért :wink:
:arrow: Továbbá ezerköszönet Póknak 8)

És köszönöm mindannyiótoknak, akiket most nem említettem név szerint. Sokszor voltam a teljes kiborulás határán, de akkor mindig ott volt valamelyikőtök, hogy átadjon kicsit a saját erejéből/energiáiból, és azt mondja: Ne add fel! Érdemes végigcsinálni.
Szóval KÖSZÖNÖM , tényleg érdemes volt.
Szeretlek benneteket!

És ha már Cueddo elárulta, igen készülünk valamivel.
Már megvannak a szövegírók, és ezerrel dolgoznak az ügyön.
Lesz szereplő válogatás valamikor február végén.
Ki írjuk majd ide, a fórumra.
Csak figyeljetek:-)
Addig is mindenkinek jó tanulást a vizsgaidőszakra.

Őszinte szívvel:

kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162912 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Színművek
Én is szívesen beszállok a foglalkozásos-ügybe, mármint egyrészt persze részt venni, de ha kell, szervezni is, csak ahogy gillz írta, legyünk többen... Igaziból már többféle ilyesmihez volt szerencsém, szóval ötleteim is akadnak. De ezt még úgyis meglátjuk. Addig pihengéljetek kicsit. :wink: (ránk fér)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162878 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
hm. még mindig tart a szombati lelkesedés... nagyon jól éreztem magam a darab közben!

Jó 5let ez a foglalkozásos dolog, ha mondjuk lennénk többen vezetniezeket az alkalmakat, akkor én is szivesen beszállnék, de heti rendszerességgel igen valószinűtlen, h jelen tudnék lenni.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162868 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Én is szeretném megköszönni mindenkinek a közös munkát--mindenki rendkívül jó volt!
Ezúton jelzem, ha a jövőben bármi színpadi produkció készül, szeretnék benne lenni--mint akár szereplő, táncos, miefféle, és szívesen csinálom meg arra is a jelmezeket. Ünnepélyesen megígérem, hogy annak nem az utolsó két hétben fogok majd nekikezdeni... :oops:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162846 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Hali!

Ha készül új darab szövegíróként és ötletadóként szívesen részt veszek benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162823 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Fiona írta: Gratulálok a színtársulatnak, az íróknak és a rendezőnek!!!!!


Csatlakozom! :wink:
Fantasztikusak vagytok!!! :itscool: :cheers:

Cueddo: Én mindenképp szeretnék szerepelni... (A Túrinnal mi lesz?)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162819 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
csak közölni szeretném azt a tényt, hogy hihetetlenül jók voltunk. Most néztem vissza videóról, és azt kell mondjam, hogy valami nagyon jót csináltunk. Ennek folyamánya: nem szabad abbahagyni a közös munkát, hanem igenis folytatni kell! Zenében, táncban, színdarabban...vagy mindenben egyszerre! Folytatni, tökéletesíteni a régit és újat alkotni én készen vagyok, ti? :wink:

köszönöm a közös munkát, sosem felejtem el!

Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162810 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek
Mit fogok csinálni a hét fénypontja: a szombat "hajnali" próbák nélkül?
Ha lesz valami új vállalkozás, feltétlenül szeretnék benne résztvenni!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162800 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Ott voltam a tegnapi Feanor előadáson, ISZONYATOSAN TETSZETT!!!
Olyan profik voltatok, szerintem egy igazi színházban is megállta volna a helyét!
Látszott, hogy nagyon sokat fogalalkoztatok vele!
Ezeken kívül egyetértek az előttem szólókkal :)
Minden elismerésem a Tietek!

Remélem, lesz valamiféle folytatás :)
Csak így tovább! :wink:
Minden további munkátokhoz sok sikert kíván egy lelkes 'rajongó':
Patiszon (Artanis)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162798 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos,

mindenekelőtt én is meg szeretném köszönni mindenkinek ezt a hatalmas munkát, az áldozatvállalást, a kitartást és minden egyebet! :wink:

A színműves dolgok folytatásáról:
(egyelőre csak azt írom be, amit biztosra mondhatok)

> most lesz egy kis pihenőidőszak, de szeretném, ha ezután olyan rendszerben mennének tovább a dolgok, hogy:
egyrészt készülünk vmilyen darabbal, másrészt tartunk színjátszó-foglalkozásokat is közben, hogy fejlesszük képességeinket :roll:
(Úgy is lehet, hogy egyik héten foglalkozás, másik héten próba, vagy pedig minden héten azonos időpontban fogl+próba ugyanakkor, ugyanott. De ez már részletkérdés.)

Szóval: várom azok jelentkezését, akik részt vennének ebben, akár szereplőként, akár a foglalkozások vezetőjeként.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162784 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Színművek
Fantasztikusak voltunk, gyönyörűek voltunk, csodálatosak voltunk!

Mindenki igazán kitett magáért, Feanor és Melkor elsöprőek voltak, gratulálok Nektek! Köszönjük a forgatókönyv-íróknak, rendezőknek és persze főleg Kriszanának aki teljes erőbedobással hajtott minket és akinek a darab végső, tökéletes formája köszönhető.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy vége van, nincs több szombat délelőtt... Na csak lesz még valami, amit lehet majd ugyanilyen erőbedobással, lelkesedéssel, együttműködéssel csinálni. Köszönöm, hogy részt vehettem benne, hogy Veletek játszhattam!

Mindenkinek külön puszi: Nólindir/Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162626 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Gratulálok a színtársulatnak, az íróknak és a rendezőnek!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161909 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek
Nincsen Feanor-próba holnap(31-én), a táncosok Laurelenhez mennek gyakorolni, szabadnap jár azoknak, akik nem szerepelnek más előadásban, és akiknek egyszerre három helyen kellett volna lenniük, azoknak egy gonddal kevesebb.
Tehát, 2004. január 2-án 23 óra előtt mindenki ott legyen, mert sminkelünk, és teljes felszereléssel teljes kimerülésig próbálunk kb. 1:00-től 4-ig, 5-ig.
Ezért energiaital, energiaszelet, energiahordozó vételezése és magaddal hozása erősen ajánlott.

Boldog Újévet!

Leguan

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161833 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Telcontar Léli írta: 31-én (szerdán) reggel 8:25-től az NHE-sek fognak próbálni a nagyteremben és nem a Feanor! Azt nem tudom, hogy du próbáltok-e vagy sem, de reggel tuti nem...

Tévedtem.... A két előadás (illetve a HC-sel együtt mind a három!) Egyszerre fog próbálni! 8O Szóval ti is gyertek...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161798 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Holnap jelmezpróba a Corvinban, a sima próba keretein belül! Még nincs minden kész, de a legtöbb már próbálható állapotban van.
Most olvasom csak, nyugágyat is ígértem? Jájj!
Öhm, 1 db nyugágyat tudok biztosítani, de csak a LEPre viszem, mert batárnagy darab!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161681 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Telcontar Léli írta: És 2-án az eddigi próbarend:
Éjféltől fél 1-ig Énekkar
Fél 1-től fél 2-ig NHE
fél 2-től valameddig Feanor
és utána HC (ha sikerül megegyezni).


Öh, most megint lehet, hogy ez változik... :x 8O :? Szóval a 2-ai próbák ügyén én többet ide nem írok, majd talán másodikán végleges lesz a dolog.... egy tény, éjféltől lesznek a próbák...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #161677 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Színművek
ez egy kicsit off elsz de nagyon fontos!

EMBEREK NAGYON NAGY SZÜKSÉGÜNK LENNE PARAVÁNFESTŐKRE!!!!!!!! AKINEK VAN IDEJE ÉS TUDNA SEGÍTENI (TÉNYLEG NAGYON FONTOS!!!!) AZ JELENTKEZZEN NUDLINÁL VAGY FINWÉNÉL!!!
ÉLETBEVÁGÓ!!!


(még a Feanor fái sincsenek készen! és ha valaki beszélne Esgalall kérje meg hogy a nyugágyakat HOZZA EL!!!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161674 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Öhm..hülye kérdés: Kell valakinek egy igazi kard a szerepléshez?
(Kínai motívunokkal ugyan, de hát kard! (nem látszik) :D )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161629 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Próba változás!
31-én (szerdán) reggel 8:25-től az NHE-sek fognak próbálni a nagyteremben és nem a Feanor! Azt nem tudom, hogy du próbáltok-e vagy sem, de reggel tuti nem...

És 2-án az eddigi próbarend:
Éjféltől fél 1-ig Énekkar
Fél 1-től fél 2-ig NHE
fél 2-től valameddig Feanor
és utána HC (ha sikerül megegyezni).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161222 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Anyu felajánlotta, hogy besegít a sminkelésbe, ha szükség lenne rá. Felszerelést nem tud hozni, de ha a kezébe adtok, meg megmondjátok, kit hogyan, megcsinálja. :) Szükség lesz rá?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160753 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Örömmel jelentem:

világítás lerendezve

Már csak a szállítást kell megbeszélni. Elvileg 24 lámpa lesz, melyek külön szabályozhatóak, kapunk színes kereteket hozzá, a fényerő is szabályozható.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160538 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok fiatalok!

Boldog Karácsont mindenkinek, és jó Ünnepet!
De ebben az évben még egyszer találkozunk:
December 31-én, szerdán 8:30kor a Corvin mozi előtt, a szokott időben próbálunk. Kérek mindenkitől pontos MEGJELENÉST! És Ery, köszönöm, hogy kézbe vetted a csizmák ügyét!

Béke veletek

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160450 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Figyelem !

Kérem az alább felsorolt személyektől, hogy emilben, priviben, bagolypostával ill. egyéb módon jutassák el hozzám cipőméretüket, a színdarabokhoz szükséges csizmák kölcsönzése végett, valamint kérem őket, hogy jelezzék tudnak-e jönni egy próbára 29-én vagy 30-án.

Leguánember
Cueddo
Estel
Felagund
_Neo

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159811 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Kár. :(
Pedig jó végszó lett volna...
Sebaj, remélem az új még jobb lesz :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.009 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére