Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 11 hónapja #144111 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Jövő csütörtökön a Rátkai Márton klubban bemutatkozik az MTT. Ennek érdekében szükség lenne a már meglevő paródiákból egy-két részletet előadni. Gyakorlatilag van bő fél óránk, amivel azt kezdünk, amit akarunk.
Nagyon örülnék, ha a hétévgéig bezárólag jelentkeznétek némi szereplésre. Este hattól hétig tart a móka. Ott lesz az irodalmi pályázat díjkiosztása is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144098 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos,

íme a mai szereplőválogatás eredménye (itt egy hozzávetőleges sorrendet közlök a jelentkezőkről):

Feanor: Leguan
Nerdanel: Laurelen / gillz
Finwe: Brandir > ?Ery
Fingolfin: Cueddo
Finarfin: Aeglos
Galadriel: Aranymag
Olwe: ????

Telperion, Laurelin: ?Nodlee + ????

Manwe: Estel Adániel
Varda: Sissee
Yavanna: Mau / gillz
Nienna: Eia
Tulkas: ????
Mandos: Felagund
Aule: ???? > (esetleg lehetne Brandir, ha nem vállal akkora szerepet se, mint Finwe - Aulének tényleg csak egy mondata van)

Melkor: Ancalagon
Ungoliant: Galadh

(Akinek ki van vastagítva a neve, az 99,9999% :) A többi ügyében még nem történt meg a meghallgatás.)


Jövő héten, SZERDÁIG BEZÁRÓLAG meg kellene tartani a szereplőválogatást azoknak, akik most nem voltak.

A következő szereplőjelölteknek kéne jönniük, és egyenként szólok nekik:
Leguan!!, Ancalagon!!, Laurelen, Brandir, Aranymag, Sissee, Mau, Eia

Van egy forgkönyv-vázlatunk már készen, ami alapján el lehetne kezdeni próbálni, a részletek, finomságok majd közben alakulnak, ahogy ötletelünk.

JÓ LENNE JÖVŐ HÉTVÉGÉN MÁR PRÓBÁLNI corvinmoziban! (okt11-12)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143874 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Holnap 17:00-kor szereplőválogatás-tali a Margitsziget bejáratánál (4-6 villamos felöli oldal) a buszmegállónál.

NEM a K@V-ban...

Ha valaki késik, vagy bármi van ezügyben, a számom: 06-20-9-347-322. (hm.. vajon hányszor írtam már be a Fórumra? :) )

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143864 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Színművek

Nodlee írta: Na, elméletileg én is jövök... Csak akkor hol is lesz? Mert ez nem egészen tiszta nekem... K@V?


Remek kérdés.. tehát a találkozó 5kor a K@V-ban lesz, de lehet hogy onnan megyünk Margitszigetre? vagy mi van most?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143857 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Hali!

Megyek holnap egy forgatokonyvvel.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143844 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Színművek
Na, elméletileg én is jövök... Csak akkor hol is lesz? Mert ez nem egészen tiszta nekem... K@V?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143698 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Koszi Eia ;)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143689 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
uff

valsz kések sokat, de megyek csütörtökön!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143685 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: Jaj en mar ne tudom kovetni hogy ez most akkor a Turin vagy a LEP2004-es program szervezese-e?
Marmint a holnapi tali meg egyebek.

LEP-es Feanor

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143684 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Jaj en mar ne tudom kovetni hogy ez most akkor a Turin vagy a LEP2004-es program szervezese-e?
Marmint a holnapi tali meg egyebek.
Lecci homalyositsatok fel!
Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143683 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Igyekszem odaérni ötre, csak mondjátok meg HOVA???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143677 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Az első (csütörtöki 5-órás) szereplőválogatásra - ha lesz - megyek, már írtam privit Cueddonak is.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143624 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Cue üzeni:

Csütörtök 15:00-ra a K@V-ba a Forgatókönyv megbeszélésére összehív egy talit. Jó lenne akkor véglegesíteni a dolgokat.

ÉS egy másik javaslat:
Csütörtök 17:00 Szereplőválogatás 1.
Aki ráérne ekkor, jó lenne, ha megjelenne. A helyszín még nem tisztázott, végső megoldás a Margit-sziget. Nem kell nagyon megijedni a dologtól, nem kérünk senkitől sem lehetetlent.
A forg. könyv íróknak mindenképpen ott kéne lennie.

Kérlek jelezzetek vissza itt a fórumban és Cueddónak priviben, hogy ki jönne csütörtökön.
Megj.: lesz még egy szereplőválogatás, valószínű egy hétvégi napon. De nem tudni még, mikor. Ha megoldható, biztosabb, ha erre jöttök el, mert ki tudja, hátha a következőn más dolgotok lesz. És harmadik lehetőség nem lesz...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143506 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Tökéletes, és szerintem másoknak is, csak Cue magánakciózott egy kicsit ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143490 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Bocs, de nekem sem jó a kedd. A forgatókönyvvel pedig csütörtökre kész leszek, ha beleszakadok is (bocs, hogy nem lett kész mára, de nagyon sok idő kell ahhoz, hogy jól alaposan átgondoljam, és jöjjenek a megfelelő ötletek. Sokkal több ennél. De azért meg lesz). Úgyhogy én Csütörtökre tudnám szállítani a forgatókönyvet, mondjuk 5-kor a K@V-ba
Megfelel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143489 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Valaki mondja meg Cueddonak, hogy a kedd nekem nem jó!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143437 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

én jobban örülnék a holnapnak, mert biztos lesz megint vmi macera a forgatókönyv körül - ha meg nem, annál jobb:
AKINEK JÓ, AZ legyen szíves, ESEMESEZZEN RÁM , mert addig már nem leszek neten.

javaslatom: holnap 5-f6, k@v [size=9:2kvo7thv](egyszerűség kedvéért, mivel legjobban megközelíthető, most nem leszünk finnyásak :wink: )[/size]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143235 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Hát, nem tudom...

Nem hiszem, hogy ilyen jól állunk, hogy külön válogathatunk, amikor máskor örülünk, ha egyáltalán megvan a kellő számú szereplő!
De OK, hol lesz? (És főleg: mikor?)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143234 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
megnéznénk ki hogy tudja eljátszani a saját szerepét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143226 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
A csütörtök nekem is jó...
Mi lesz ez a szereplőválogatás???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143224 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor mikor lesz a tali?
Most kedden? Remélhetőleg elkészülök a forgkönyvvel (már nem áll rosszul, de rengeteg szerencsétlen dolog közbejött nekem sajnos :x , úgyhogy lehet hogy kicsit elhúzódik, de csütörtökre kész lesz)
A péntek nekem nem jó általában, szerintem a csütörtök a legjobb a mindenkori talikra. Mi lenne ha most is csütörtökön találkoznánk?
Esetleg ha ott akkor elfogadjátok nagyjából a forgkönyvet, akkor már azonnal lehetne is szereplőválogatást tartani az ott levőkkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143184 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: akkor a héten már nem lesz szereplőválogatás? mert akkor lelkileg arra készülök, és nem idegeskedem, hogy hogyan zsúfoljátok bele a hétbe..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143154 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sisstől kaptam néhány párbeszédet, majd elviszem talira.
Javasolnám, hogy legyen tali kedden (én f4-kor végzek, kb 4re érek be a városközpontba), hogyha esetleg megint felmerül vmi megtárgyalandó, akkor lehessen korrigálni csüt/pénteken. A szereplőválogatás mikéntjét is időben meg tudjuk akkor beszélni.

Én egyébként bármikor szívesen megyek szereplőt válogatni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143013 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

A talik: nekem sajnos semmiképp nem jó a kedd, mert reggeltől estig benn vagyok az egyetemen. Ami jó, az a hétfő(4 után), csüt(déltől), péntek(2-től).
A forgatókönyv véglegesítése részemről lehetne jövő H(szept29), Cs(okt2), esetleg P(okt3) (fentebb jelzett időben), a szereplőválogatást meg jövő hét végén kéne megtartani (okt4-5). És akkor el is kezdhetjük a próbákat az Ankalimon által megadott határidőtől (okt6, H).


No? mit mikor? állítólag a hétvége se egyértelműen jó...(4-5) a szereplőválogatásra... ez a szereplőktől meg a válogatóktól függ.
forgatókönyvet mikor beszéljük?(esténként ráérek szerdát kivéve.)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142891 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Hali!

SÜRGŐS! Szükségem lenne az Elveszett Mesék könyvére (MAGYARUL) a forgatókönyvíráshoz!

Akinek megvan és még a hétvégén kölcsön tudja adni (Bp-n, esetleg Kecskeméten tudunk találkozni, ha valaki véletlenül kecskeméti) az kérem írjon egy sms-t: 06/30/589-8742

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142578 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Hát, szerintem is képesek vagyunk olyan színészi teljesítményre, mint egy amatőr színtársulat... mivel az vagyunk :roll:


Úgy értem mint egy "hivatásos" amatőr színtársulat :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142505 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Hát, szerintem is képesek vagyunk olyan színészi teljesítményre, mint egy amatőr színtársulat... mivel az vagyunk :roll:
Sissee párbeszéd-szövegeit hamarosan meg fogom kapni, aztán majd eldöntjük, hogy a darab hosszúságától függően mi lesz benne. ú

Finwe: azt hiszem, most már nem is mondok semmilyen kritikát a tervedről, amíg nem látom a konkrét dolgokat - majd a forgatókönyv-véglegesítő talin megbeszélünk mindent részletesen.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142378 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Finwe: OK, akkor vesd rá magad a szövegre, a kész párbeszédekhez meg majd könnyebb lesz díszletet/koreográfiát találni.

Saccperkábé mikorra leszel kész vele?
Ha bármiben tudok, segítek, csak szólj!

Navaer!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142367 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
A "multimedias eloadast" felreertettetek, szindarab lesz, de sok lesz a zene, meg sokat hasznaljuk a vasznat. Az "elektronikus macera" csak eszkoz, ettol az en elkepzelesem szerint nem kommerszebb lesz a darab, hanem latvanyosabb es jobb, sot hubb Tolkien szellemehez, persze ha jok az otleteim. Majd meg latjatok es eldontitek Ti

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142366 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
Mindenkit megkerek, hogy varjon turelemmel keddig, mert akkorra lesz egy teljesen kesz forgkonyv. Ugy erzem, hogy konnyen meg tudjuk majd csinalni es olyan dolgokat talaltam ki amelyeknek koszonhetoen sokkal hangulatosabb lesz mint eddig elgondoltuk, es szerintem sikerunk lehet vele.

TUTI LESZ FEANOR :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.181 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére