Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 2 hete #139593 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek

Aeglos írta: Mi újság a Túrínnal??
Mikor lesz legközelebb próba??

Neked is jó kérdéseid vannak. Túrin köszöni szépen jól érzi magát, és örül, hogy visszakapta a topicját... ahol most éppen a tünde-előadás lesz a téma (ha jól látom).
Próba? :roll: Hoool? Mi az? :?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139590 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo!
Mi újság a Túrínnal??
Mikor lesz legközelebb próba??
:?: ( :evil3: )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139532 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Sajnos gyerekek nagyon ugy nez ki hogy vagy sehogy nem tudok resztvenni a szindarabban, vagy nagyon redukaltan.

Cueddo, ez azt jelenti hogy 100% hogy nem tudom azt vallalni hogy figyelem az egesz darabot es otleteket, tanacsokat adok, ugyanis nem tudok elmenni minden probara.
Esetleg ugy tudok reszt venni benne, mint szereplo, es igy csak azokra a probakra mennek el amiben en is benne vagyok.
Iszonyatosan megugrott az elfoglaltsagaim szama es igy nem fer bele az idombe az sem ami eddig igen.

Raadasul mostmar heti 2 napon van nekem a sziniiskola, penteken este 10-ig es szombaton reggeltol delig. Edzesen vagyok kedden es csutortokon este 6-tol es szreda-penteken reggel 7-tol 8-ig
Szoval ekkor biztosan nem jok nekem a probak.

Szoval a probaimra amikor kell (ezen idopontok kivetelevel) el tudok jarni, de tobbet semmikepp nem tudok vallallni.

Ja, Cueddo, akkor te csinalod a LEP-re a keszulest? Bevallom, nekem is jobb lenne mert telleg nincs idom semmilyen szervezesre, az is gondot okozna hogy osszefogjam megint a bandat ha az eddigi parodia-eloadasokat valamilyen alkalombol meg kene ismetelni. (Hala istennek per pillanat ilyen helyzet nem all fenn.)

Szoval a sajat probaimra elmegyek, felteve hogy nekem megfelelo idopontokban lesznek, de tobb egyaltalan nem fer bele.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139401 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos, még nem beszéltem Ancyval ezügyben, de meg fogom tenni, amint erre lehetőségem lesz (záros határidőn belül...). Szerintem azért aggódik, hogy "elpazaroljuk erre az időnket", mert nem tud a tünde-előadásról.


Jelentem, ő tud az előadásról, mivel ő hagyta jóvá legelőször, és állítólag nagyon-nagyon örült az ötletemnek. Egyébként a vázlat már kész, íme (alább). Amit nem tudok, és ezzel kapcsolatban a Ti véleményeteket kérem:

szerintetek ebből mi kell és mi nem? szükségem lenne vmilyen építő jellegű véleményre, hogy egyáltalán el tudjam kezdeni a bővebb vázlat megírását (persze itt van már a fejemben, csak feleslegesen nem akarom csinálni)

[size=9:29fw183b]1. ?Finwe és Míriel szerelme, Feanor születése, Míriel halála – Finwe és Indis házassága, Fingolfin és Finarfin születése – Feanor és Nerdanel házassága: a 7 fiú

2. Melkor a valák trónja előtt – a valák vitája – Melkor szabadulása, gondolatai

3. a szilmarilok elkészítése – Varda megáldja őket, Mandos jóslatot mond

4. Melkor ravaszkodása - Finwe gyűlése, Feanor és Fingolfin összetűzése – Mandos ítélete, a száműzetés – Feanor-Melkor párbeszéd

5. Melkor és Ungoliant szövetkezése – az ünnepség, Feanor és Fingolfin kibékülése – épp ebben a pillanatban: a Fák elpusztítása, Melkor és Ungoliant elmenekülnek

6. Feanor a Végzet Körében, a valák kérik tőle a szilmarilokat – kiderül, hogy a szilmarilok elvesztek, és Finwét megölték

7. Melkor és Ungoliant párbeszéde, majd küzdelme

8. Feanor beszéde a noldáknak, Feanor esküje

9. a noldák futása: (Feanor-Olwe párbeszéd?) – Mandos átka, Feanor válasza – Feanor népének szökése, a losgari hajóégetés – Fingolfin népe átvonul a Helcaraxén

10. a valák virrasztása a Végzet Körében: Nienna sír, Yavanna dalol – az ezüstvirágot és az aranygyümölcsöt Vardának adják, aki megáldja azokat – először a Hold, majd a Nap teremtése, Valinor elrejtése

11. a Nap jövetelekor: az emberek ébredése

12. ?Feanor partra szállása, győzelme, majd harc Gothmoggal – Feanor meghal[/size]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139340 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek

Brisa írta: Igen, tudom, hogy több, mint 100 oldalról van szó. Küldd el nekem, és lehet eljátszadozom egy színpadi verzió összerakásával.

Hát ha ennyire akarod, akkor este küldöm.. előre is jó szórakozást és részvétem, hogy ilyenre vállakozol. Az egész apró poénokra épül és nemnagyon lehet kiemelni semmit, ráadásul a helyszín is változik... :roll: (ugye Móriából indul az egész...)

Ittis kérdezem.. illetve inkább kérem... Egy új topicot szeretnék az ilyen humoros előadások rendezésének, mert így a színművesek nem haladnak és soha nem lesz se Túrin se más. :cry:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139339 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Színművek
Igen, tudom, hogy több, mint 100 oldalról van szó. Küldd el nekem, és lehet eljátszadozom egy színpadi verzió összerakásával. Persze, csak ha Alyrnak nincs kifogása ellene. Vagy esetleg nem akarja inkább maga megcsinálni. :wink:

Az én fejemben van egy folytatásos verzió és egy "egész estés" változat is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139335 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek

Brisa írta: Nekem tudjátok mi jutott eszembe? Hogy Alyr Kalandját életre lehetne kelteni. Persze lerövidítve...

Nekem meg az jutott eszembe, hogy olvasd el, mielőtt ilyen ötletekkel állsz elő... 8O ez egy.. a másik meg hogy próbáld meg lerövidíteni és színpadra vinni. :evil3:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139331 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Színművek

Ave!

Október 25-én, szombaton tartja meg az Átjáró Sci-Fi és Fantasy Magazin az Átjáró Napot, idén másodjára. Erre a Magazin nevében szeretném meghívni az MTT-t, jó szokásomhoz híven

A részletes program ügyében majd még telefonálok az illetékeseknek, egyelőre azt szeretném kérdezni, hogy a színjátszó társulat össze tudna-e hozni valami ahhoz hasonló dolgot, mint ami a HungaroConon és a Sci-Fi és Fantasy Napon lement?

bye
Merras



Nekem tudjátok mi jutott eszembe? Hogy Alyr Kalandját életre lehetne kelteni. Persze lerövidítve...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139289 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső írta: Lehet, hogy nagyon hülye vagyok :roll: , de egyáltalán mikor lesz az átjárónap?! :?: :roll:

Erről én is csak annyit tudok, hogy most ősszel :) Áfi szerint novemberben.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139281 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Lehet, hogy nagyon hülye vagyok :roll: , de egyáltalán mikor lesz az átjárónap?! :?: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139269 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső írta: Nem tudom, az utóbbi megtörtént-e már, mindenesetre tisztáznotok kellene, hogy akkor most tulajdonképpen mire/mikorra készülünk? :roll: :idea:

Nos, még nem beszéltem Ancyval ezügyben, de meg fogom tenni, amint erre lehetőségem lesz (záros határidőn belül...). Szerintem azért aggódik, hogy "elpazaroljuk erre az időnket", mert nem tud a tünde-előadásról.
Mindenesetre fenntartom a dolgot, hogy az Átjáró-napra készüljünk a Törpös előadással, maximum nem akkor adjuk majd elő, hanem a LEP-en (az nem baj, ha már korábban tudni fogjuk a darabot ;) ).
[size=9:3l71ag1f]Én egyébként azt mondtam, hogy pont Ancy báci kérésére kész kéne lenni novemberre egy humoros darabbal, Áfi pontosította, hogy az Átjáró napra[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139257 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Léli: Az első dologgal nem vitatkozom, úgyis mindegy mostmár... :roll: :wink:
Másodszor: a tesómmal egész reggel azon vitatkoztunk, hogy most mire is készül ez a humoros előadás. :roll: :) Ő ugyanis azt állítja, hogy az Átjáró Napra, és ez el is hangzott a talin (bár én nem emlékszem, és végig abban a hitben voltam, hogy ez LEP-es műsor lesz, csak máshol is felhasználható. De lehet, hogy 3 órás alvás után csak nem figyeltem eléggé). :roll: Arra én is emlékeztem, hogy azt mondtad, hogy (ha jól emlékszem) a vezetőség kérésére novemberre kell készen legyünk vele. Viszont amikor a tesóm írt Ancalimonnak a törp-szöveg ügyében, azzal, hogy az Átjáró Napra csinálnánk, a következőt válaszolta:

[size=9:2ttq1wri]

Egyebkent viszont nyomatekosan felhivom a figyelmet, hogy jobb lenne ha Leliek nem az atjaro napra, hanem a LEP-re keszulnenek. Akar a torpos darabbal, akar massal. Az elnokseg ugy foglalt allast, hogy nem maradunk ki a tarsszervezetek oszi rendezvenyeibol (ilyen az Atjaro Nap is), de minimalizaljuk jelenletunket, es minden lehetseges energiankkal a LEP-re keszulunk.Nem lenne jo, hogyha korabban elpuffogtatnank a puskaporunkat, illetve ha az aktiv szemelyek olyan munkakra "fecserelnek el" alkoto energiaikat, amely az MTT-nek csak
attetelesen jelent hasznot. Ez ugyben mindenkeppen szeretnek beszelni Lelivel, de sajnos szombaton hamarabb elment, mintsem, hogy beszelni tudtunk volna...

[/size]

Nem tudom, az utóbbi megtörtént-e már, mindenesetre tisztáznotok kellene, hogy akkor most tulajdonképpen mire/mikorra készülünk? :roll: :idea:

Most ennyi voltam,
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139164 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Színművek
Hali!

Kincső írta: :arrow: Humoros: a törp előadás lesz a keret, és közben naplók és egyéb Humor topicos termékek. Kincső


Én vállaltam el, hogy megszerzem vagy a videoról leírom a szöveget. :)
Már küldtem egy e-mailt Ankalimonnak (ugyanis eszembe jutott, hogy elvileg benne van valamelyik tábori gépben), és megkértem, hogy nézze meg.

Üdv: Pippin (Kinga)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139156 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek
Én is jövök tündének :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139121 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek

Ane írta:
- a Vardások közül ki jönne újra énekelni?

Ha elég az utolsó pillanatban akkor én mennék... bár ez szerintem egyértelmű ;) Szal jelentkezek szükséges rossznak :D

Naplókat legkésőbb hétvégén küldöm válogatásra.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139102 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső írta: Egyébként én írtam listát, hogy mit kellene megbeszélnünk, ahogy kérted, de Léli magához ragadta a szót, és senki nem tiltakozott...

Megjegyzem, te sem. Ha szóltál volna, természetesen végig néztük volna a listát... (én nem tudtam a létezéséről). [size=9:2suw111w](és csak azért ragadtam magamhoz a kezdeményezést, mert ahhoz, hogy haladjunk ez kell, de senki más nem volt rá hajlandó...)[/size]

Kincső írta: :arrow: Humoros: a törp előadás lesz a keret, és közben naplók és egyéb Humor topicos termékek. [size=9:2suw111w](Léli, ezt ki állítja össze? Te? Már hogy kinek kell a szöveg-javaslatokat elküldeni? Egyébként én is szívesen összeállítom, ha kell. :idea: :wink: )[/size]

Én állítom össze, úgyhogy igen, kérek hozzá szövegjavaslatokat. Ott a helyszínen volt hozzá 3 ötlet, de azok még kevesek, meg talán nem is illenének bele, szóval tessék csak bombázni az ötletekkel.
Ja, mégvalami: ez a humoros dolog NEM a LEP-re készül, hanem sokkal korábbra! Legkésőbb novemberre, szóval ezt muszáj lesz gyorsan megcsinálnunk.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139098 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Mint segéd-vardás :roll: természetesen én is vállalom a vokált a menetben! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139097 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
uff!

ram szamithattok, mint velemi tunde, meg vardas...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139072 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta: Abban állapodtunk meg, hogy a LEPen elő fogjuk adni a velemi tünde-előadást, szövegekkel kibővítve - azaz a Feanor-történetet a Szilmarilokból.

A velemi tünde-előadás a Nap és a Hold meséje volt, csak egészen marginálisan érintette a Feanor-történetet. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139065 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta: a Vardások közül ki jönne újra énekelni?


Nem vagyok Vardás, de szívesen énekelek... A dallamot már nagyjából tudom a videofelvételről... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139053 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos,

a tegnapi tali értelme szerintem erősen közelít a nullához, de azért pár dologgal mégis okosabbak lettünk.

Az időbeosztásunkat jan3-ig vsz a LEP fogja meghatározni. Abban állapodtunk meg, hogy a LEPen elő fogjuk adni a velemi tünde-előadást, szövegekkel kibővítve - azaz a Feanor-történetet a Szilmarilokból.
Első számú feladat, hogy én ezt egy hónapon belül megírjam, aztán próbálunk keményen!
Ezzel kapcsolatban természetesen együttműködünk a Táncosokkal és a Jelmezesekkel, és énekelni is fogunk.
Ezért felteszek 2 kérdést:

- a velemi tündék közül ki tudna újra részt venni az előadásban??

- a Vardások közül ki jönne újra énekelni?

Emellett lesz idő a Túrinra is, egyszerűen muszáj, hogy legyen, mert azt nem lehet csinálni, hogy egyszer a LEP, egyszer HungaroCon, stb. Jó lenne, ha legkésőbb jövő nyár végére lenne egy színdarabunk, amit előadhatunk.

A szereposztás majdnem ugyanaz maradt, de sajnos a megbeszélésen a Túrin eltűnt a süllyesztőben, mert akik körül a kavarás van, azok pont nem voltak ott.


A legfrissebb szereposztás:

[size=9:13p7ooun]Fő-fő szerep: Túrin – Felagund

Főszerepek
Mesélők – Kincső és Leguan
Húrin – Brandir
Morwen – Gillz
Thingol – Estel Adániel
Melian – Áfonya
Beleg – Beleg :arrow: Beleg: vállalod-e a szerepet?
Mablung – Ithilgalad
Gwindor – Telcontar
Finduilas – Fiona
Brandir – Cueddo
Nienor – Esgal

Mellékszerepek
Andróg – Ring-bearer
Forweg – Léli
Gelmir – Aeglos
Arminas – Bálint (Szofi öccse)
Orodreth – Cueddo
Aerin – Eia
Hunthor – Dae-elena/sissee
Kistúrin – Kinga
Sador – SZABAD!!! :arrow: esetleg Arden?
Morgoth – Árnyelf / Léli megkérdezi egy ismerősét
Saeros – SZÚ / Darky????
Nellas – Kincső / SZÚ????
Gethron – Nim
Brodda: Peredhil
Asgon: Arlith
Dorlas: Peredhil :arrow: Peredhil, Arlith: vállaljátok-e???

Egészen kicsi szerepek
Earendil – Cueddo
Elwing – Eglar
Larnach lánya – Galadh
Ulrad – zsoffija[/size]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139050 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
[size=9:q7bhoyd1]

Fiona írta: Kincső: 70/3145860 :arrow: A Jelmezek topicba irta be.....


Köszi, megtaláltam én is. :wink: [/size]

Galadh (+mindenki, aki nem volt ott): 15-en voltunk. ([size=9:q7bhoyd1]Cueddo:[/size] [size=9:q7bhoyd1]Egyébként én írtam listát, hogy mit kellene megbeszélnünk, ahogy kérted, de Léli magához ragadta a szót, és senki nem tiltakozott...[/size] )
A Túrinról nem sokat beszéltünk, csak pár dolgot a szereposztásról, de a kérdéses emberkék persze nem voltak ott...
A "LEP2004"-ről beszéltünk még:
:arrow: Komoly: a tünde előadás lesz kibővítve, elsősorban azokat az emberkéket kérdezzük meg (konkrétan kicsoda, úgy mellesleg? :roll: :wink: ), akik a táborban már szerepeltek benne, azon kívül persze egyéb jelentkezőkre is valószínűleg szükség lesz (én jelentkezem :wink: ).
:arrow: Humoros: a törp előadás lesz a keret, és közben naplók és egyéb Humor topicos termékek. [size=9:q7bhoyd1](Léli, ezt ki állítja össze? Te? Már hogy kinek kell a szöveg-javaslatokat elküldeni? Egyébként én is szívesen összeállítom, ha kell. :idea: :wink: )[/size]

Ha kihagytam valamit, szóljatok (és előre is bocsi). :roll: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139046 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Csináltam kelléknek tiarákat, eddig van egy réz borostyánkövekkel, két ezüst malachittal meg ametiszttel.

Ha kell, gyártok még!

Mi volt a talin? beszámolót kérek!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139045 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Csináltam kelléknek tiarákat, eddig van egy réz borostyánkövekkel, két ezüst malachittal meg ametiszttel.

Ha kell, gyártok még!

Mi volt a talin? beszámolót kérek!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139044 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Csináltam kelléknek tiarákat, eddig van egy réz borostyánkövekkel, két ezüst malachittal meg ametiszttel.

Ha kell, gyártok még!

Mi volt a talin? beszámolót kérek!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138698 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Színművek
Hali!

Ott leszek én is. :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138682 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Kincső: 70/3145860 :arrow: A Jelmezek topicba irta be.....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138647 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Árnyelf számát nem tudja valaki :?: Bár ha tudja, egyszerűbb, ha szól neki... :roll: :wink:
[size=9:vjse2bis](Ithilgaladnak beszéltem valakijével, valószínűleg a testvérével, azt mondta, hogy "ha hazajön addig, szól neki". 8O :roll: Nem túl biztató... :roll: Még pár embernek ment részemről SMS, de senki nem jelzett vissza. :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138597 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv, Cueddo, megkaptam az smst, jövök én is! :)
Bocsi, hogy nem priviben, de így legalább többen örülnek (?) neki! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138439 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Arwena írta: ugye azért még lehetek?


Szerintem ez természetes, statisztálni nem olyan nagy feladat [size=9:2ib02l1c](de persze ez is fontos: sok kicsi sokra megy :wink: )[/size], nem feltétlenül szükséges hozzá minden [size=9:2ib02l1c](szintén fontos)[/size] részletkérdést tudni.

Gillz: Hát ez nem túl jó, de túl fogjuk élni. :roll: Végül is az a lényeg, hogy minden info eljusson hozzátok, de szvsz úgyis írunk ide egy elég részletes bezsámolót. :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.017 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére