Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 1 hónapja #135123 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Színművek
én is mennék... csak ez a hónap nekem olyan hogy nem tudom mikor hol leszek mert költözünk de ha tudok megyek ha most pénteken lenne akkor (4 után) akkor valószinüleg ráérek a másik időpont amit Beleg mondott akkor csak kicsit érek rá mert másnap pótvizsga... :(

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135088 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Aug: bárki jöhet, gyere te is, ha van kedved :wink:

Beleg: ha neked csak a péntek jó, akkor asszem hozzád kell igazodnunk.

Gillznek tudna szólni vki próbaügyben? Brandirnak írok sms-t.
És akkor most Árnyelf vagy Darky lesz Morgoth? Mert Morgothnak is el kellene jönnie a Húrinnal folytatott párbeszédéhez :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135075 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Színművek
Na, én is tudok menni, mert nem megyek sehova... :?
Cue: a statiszták is menjenek? ;)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135069 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem jo lenne ez a 25-e, a győri tali után egy is pesti kiruccanás.. :)

És akkor minden léenyeges szereplő jelnjen meg.. Hát akkor asszem, egy Finduilas nem fog titeket akor cserben hagyni...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135062 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Cue: nekem a hétvége jó (péntektől). Menjek? Kellek akkor, vagy még fölösleges lennék?

Léli

[size=9:30v1ba9p]Ui.: mondjuk valószínű megyek, csak max. majd a rendezési dolgokban segítek.[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135049 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
Hmmmm.... Ez mind szép és jó, de hol lesz ez a találka?! Merthogy én még egy darabon sem vettem részt. Remélem Székesfehérvár azért 70 km-en belül van. :P

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135032 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Bocs hogy csak most irok de bizonytalan volt a programom, meg a kezem is leserult, igy eleg fajdalmas a gepeles.
Szoval elso felvonasos probahoz nekem csak a most pentek delutan johet szoba, es ugy hogy 4 utan mert addig dolgozom.

A nagytalira csak az augusztus 25 delutant (13-16 ora kozott) tudom javasolni ami nekem is jo. Sajnos annyira fix dolgokhoz kell igazodnom amibe nincs beleszolasom, hogy csak ez az idopont maradt szamomra mint hasznalhato.

A nagytalin egyebkent nem probalnank, hanem atfogobb es ugyanakkor reszletesebb egyeztetest csinalnank a rank varo evrol, amely vegere kesz kene hogy legyen a darab.
Ehhez MINDENKINEK ott kellene lennie aki reszt akar venni a darabban, mivel ez lesz az utolso kozos osszejovetelunk.
Jo, mondjuk tesok eseteben eleg ha csak az egyik jon.
E tali utan mar csak az adott felvonasok szereploivel dolgozunk, ha sikerul vegre elkezdeni.
Ha nem tudjuk elkezdeni a probakat szeptemberben egy fix gardaval, en kiszallok belole, mert ez csak nyuglodes es ezen kivul nagyon sok minden van amivel foglalkoznom kell.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135029 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

A szombat-vasárnap (aug.9.,10.) jó nekem.
(Bocsi, hogy csak most jelzek vissza, de nyaraltam)
Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135022 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek

Arquen írta: Ohh! Egyébként, ha van bolodszerep, akkor azt szívesen magamra válalnám, mert szeretem a bolondot játszani. :) És mit ne mondjak, megy is. :D


Arquen: bolodszerep...hm...nemhiszem hogy akadna... 8) de ha tényleg érdekel akkor írj privit Cueddonak. Ő tud neked szerepet adni, ha még van...most az egész elég zavaros és a Beleg-féle nagytalin lesz minden tisztázva...esetleg oda eljöhetnél.

A darab amit előadunk a Narn i Hín Húrin vagy másnéven Túrin Turambar legendája. Elolvashatod a Szilmarilokból vagy a Gyűrű kereséséből...Érdemes :wink:
Cueddo írt belőle egy színdarabot amit fölrakott a netre...(főoldal :arrow: baloldali navigálómenü :arrow: kreatív szekció :arrow: címszerinti listázás :arrow: Cueddo: Túrin)

Üdv: Aeglos

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134980 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Kingához tettél felkiáltójelet (naná :wink: ) :arrow: válaszolok helyette: aug. 9-én v. 10-én elvileg meg tudja oldani, hogy ráérjen. (Aug. 8-ig egy pécsi sakkversenyen vesz részt, és Koppányéknál alszik Szentdénesen, és nem tud netezni, és még nem döntötték el pontosan, hogy mikor jön haza, t.i. anyu/Rózsa elmegy érte).
Léli: Augusztus 16-án ráérek, és benne lennék, de aug. 7-11. között nem leszek Mo.-n :arrow: nem tudok próbálni ekkor, de 12.-től igen, ha az elég. :roll: :idea: (És előtte sem a legideálisabb már.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134977 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
Ohh! Egyébként, ha van bolodszerep, akkor azt szívesen magamra válalnám, mert szeretem a bolondot játszani. :) És mit ne mondjak, megy is. :D

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134975 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
És ez a "Beleg-féle nagytali" mikor lesz?!

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134964 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kedves Színdarabosok!

Legújabb fejlemények:

Most lesz egy elsőfelvonásos próba, lehetséges időpont: jövő hét vége felé, leginkább aug9 vagy 10, szombat-vasárnap. Aki még nem tette meg, legyen szíves, jelezzen vissza minél hamarabb, hogy mikor lenne jó neki!

Van egy csomó új jelentkezőnk is, ezért a szereposztást újra, VÉGLEGESRE meg kellene beszélni a Beleg-féle nagytalin, aminek az időpontja még bizonytalan.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134961 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
Valóban?! Hát ez remek! Mit ne mondjak, nincs ellenemre a dolog, sőt! Szívesen beállnék, csakhát fogalmam sincs, hogy miről szól ez a darab. :roll:

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134953 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Színművek
Arquen: Már van egy színdarabunk (és elképzeéhető, hogy lesz még több is .)), cask éppen azzal van a gond, hogy végre egy nagy tait szervezzünk, ahol minden ki megjeenik és elpróbáljuk a darabot, mert hol ennek, hol annak nem jó az időont. De vsz még elég sok apró szereplőre 8kevés vagy semmi szöbveggel) lenne szükség, úgyhogy mindtéged is szívesen látunk.

-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134918 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Hogy ki szeretnék lenni??? Még el sem olvastam a darabot :oops: Tudom, hogy egyszer már elküldted, de már nem tudom, hová tettem... Küldd el plz. újra. Aztán majd kiderül, hogy mire kellek.
Mikor is lesz az a próba? 9-én?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134878 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
Hej hó halihó!
Gondoltam, mivel már egy kis ideje látogatom a Versek témát, miért is ne kukkanthatnék be ide?! :) Elvégre azért van...
S, ha már itt vagyok hadd tegyem fel kérdésemet, mely arra irányul, hogy mit is csináltok itt! Írtok egy színművet, majd némi szervezés után előadjátok?

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134816 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Léli: gyere te is - már úgyis hívogattunk korábban, csak akkor még nem jöttél. mi szeretnél lenni?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134794 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Cue: csak szólok, ha kellek, én is szívesen beszállok (Beleg tudja, hogy hogyan játszom :) ).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134741 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kedves Színművesek!

Kérnék szépen mindenkitől próbaidőpont-javaslatokat augusztus 10 -ig bezárólag.
Elsőfelvonásosok MINDENKÉPP jöjjenek + aki jön még, szívesen látjuk :wink:

Fiona: na, itt van most egy pici kavarás, és sajnos nem tudok válaszolni, ameddig nem lesz a Beleg-féle nagytalin újra megbeszélve a szereposztás, mert van jó pár ember, akit már egy éve nem láttam kb, és van megint másik pár ember, akik túl tehetségesek ahhoz, hogy kívül maradjanak a darabon - szóval muszáj lesz egy kicsit átrendezni mindent. javaslatokat szívesen fogadok addig is, mert rosszabb ez, mint egy órarendet összeállítani... :roll: :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134626 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Drága előadóim (mármint azok, akik az Athelas és társaiban szerepelnek)!
Megoldható lenne-e még egy előadás augusztus 16-án Miskolc mellett? Ugyanis ott lesz egy szerepjátékos "tábor", és előadhatnánk az ottaniaknak is a dolgot. De csak estefelé. Ami azt jelentené, hogy jobban járunk, ha éjszakára maradunk (ami 500 HUF faházban, 300 HUF sátorban, és ebben még étkezés is van).
Egy gond: a technika. Ugyanis azt nem tudni, hogy mien van (meg hogy van-e egyáltalán). De ha más nem, viszünk magnót... :D ;)

Szóval, össze tudjuk/akarjuk szedni újra az előadást? (Even meg én tuti megyünk)
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134616 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Színművek
A képzőművészeti szekcióba írtam ezt. De vannak ide vonatkozó részei is

Mostanság támadt egy ötletem. Arra gondoltam tudni illik, mi lenne ha a képzőmuveszeti szekció (és persze általában a kreatív szekció, de ez most nem ide tartozik)el kezdene kicsit szerveződni? Mire gondolok? Hát kezdő lépésnek pl. arra, hogy lehetne bizonyos rendszerességgel szervezni találkozókat, amelyeken pl. (összefogva a színdarabosokkal) díszleteket, háttereket, jelmezeket stb. együtt készítenénk színdarabokhoz, vagy csak úgy gyakorlásképp, meg poénból. Ezentúl lehetne olyan talikat is szervezni, amelyen az emberkék összejönnének, és megmutatnák egymásnak (elsősorban persze tolkieni ihletesu) munkáikat, véleményt is nyilvanítanának egymás munkáiról és el mondhatná mindenki az elveit arról, hogyan is lehet ő szerinte Tolkien műveit illusztrálni, vizuálisan megragadni, stb. Sőt miután kialakult a dolog, létrejött egy jó csapat és látjuk hogyan is működik mindez, egy idő után tovább is léphetnénk és lehetne mondjuk megkérni szépséges mtt-s leányzókat hogy álljanak modellt, es közös rajzoláson lehetne tündéket, hobbitokat rajzolni.
Persze mindehhez, hogy működjön nem csak lelkesedés és munka kell, hanem az is hogy mindenki hozzá tegyen egy kicsit a dologhoz, pl alapanyagokat, ötleteket. A végső cél az lenne, hogy létre jöjjön egy igazán aktív, és tényleg közösségi szekció, amely a lelkes és tehetséges alkotókat is egybe gyűjtené, továbbá szervezhetne akár néha napján rajzpályázatot (amennyiben az MTT ezt támogatja), vagy kisebb kiálltásokat, beszélgetéseket és találkozókat képzőművészekkel akiket esetleg megihletett Tolkien világa. Továbbá lehetne azon is munkálkodni, hogy a Lassi még szebb legyen; pl lehetne az ott megjelent verseket, cikkeket illusztrálni. Ezt koordinálhatná is valaki, aki tudná milyen cikkek, versek lesznek benne az újságban és megkérne valakiket, hogy készítsenek hozzá rajzokat.
Akit érdekel a dolog az kérem jelentkezzen nálam ötletekkel vagy anélkül, esetleg segítség felajánlással. Kezdő lépésként pedig ajánlanám, hogy a Tokaji fesztiválra elkésztett paravánt csináljuk meg szebbre, jobbra, majd beszéljünk meg egyidőpontot és alkossunk egyet. Úgy képzeltem el a dolgot, hogy akinek kedve van az rajzolja meg és a vázlatot tegye fel a képzőművészet topikba, mi meg eldöntjük melyiket csináljuk meg (aki nem tudná miről van szó: egy karikatúra kell a gyűrűszövetségről, amit megcsinálnánk nagyban paravánra).
Szóval ha van legalább 4-5 elszánt ember akkor visszajelzek és megbeszéljük, hogy ki mit tesz a dologhoz (papír, festék, stb)

De egyébként ha van jobb ötlet, akkor tessék szólni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134568 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Én lehet, h megyek, csak nem tudom, itthon leszek-e akkor. Cueddo, megdobnál majd egy sms-el?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134497 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Beszéltem Ardennel, és azt oondta elvállalja a kivánt szerepet, [size=9:25hd3lz9](vszleg Androg)[/size] Egyelőre arra kértem, hogy olvassa el a művet, és jelezzen ha valamelyiket el akarja játszani... de azt mondtam egyelőre A.....-ra számitson...... Jo????

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134465 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

sziasztok!

nos, akkor azt hiszem, nem ez lesz az a nap, amikor mindenki ott lesz, és Beleg eligazítja a társulatot - mert ennek is meg kéne lennie vmikor. Beleg: mikor lehetséges?

akkor most egyszerű elsőfelvonásos próba lesz (a visszajelzésekből kiderül majd, hogy mikor) mindenkit szeretettel várunk, mindenekelőtt a szereplőket :wink:

Mégegyszer (a felkiáltójelesek legyenekszívesekmindenképpvisszajelezni, mert nélkülük szinte semmi értelme a próbának):
Kincső
!Kinga
!Brandir
!Gillz
Estel
Áfi
Beleg


+ Felagund mondta, hogy jön, és ő lesz Túrin :D
és ki még?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134326 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Arwena: e-mail megy. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134295 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Színművek
sziasztok :) szabadna megkérdeznem mire készültök? már csak azért mert engem is érdekel valamijen szinten a szinmüvészet és ha valamit most kezdtek és lehet és ráérek akkor beszálnék :oops:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134267 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Én Pesten leszek 2.-10., de várhatólag sok időt vesz majd el a Nabucco-próba... mindenesetre dobjatok meg egy sms-sel, ha van valami! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134235 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem sajnos nem jo.
Eskuvore kell mennem, 9-en raadasul aznap van parommal a hazassagi evfordulonk. Ez a nap a kettonke :mrgreen:

Megnezem mik jok nekem es beirom meg ma.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134193 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kedves Színművesek!

Kérdezem, hogy ki ér rá augusztus 9-én, szombaton egy elsőfelvonás-próbára?
Kincső: tudom, hogy neked nem jó, de te úgyis tudod a szöveget. Igazából nem bánnám, ha 16-án is lenne próba, és akkor el tudsz jönni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.972 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére