Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #130254 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Aki nem volt ott, vagy nem biztos:
A hétfői próbáról infók majd aznap. Beleg engem felhív amikor tud konkrétumot, és én kiírom ide, hogy mikor találkozunk a Nyugatinál. [size=9:3e58u7sw](illetve Brandírt és Galadhot felhívom)[/size] Próbahelyszín: Beleg lakása... :twisted:

A szerdai próbára mindenkinek legyen meg mindene! (keze, lába, feje, stb...)

A zenéket még véglegesíti Beleg, de legkésőbb szerdán zenés próba lesz!

Kérdés: Ki lesz ott a HungaroConon, aki fel tudja venni videóra? (az priviben írjon pls)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130241 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Lehet róla szó, hogy vmikor júl6-12 között legyen egy RENDES elsőfelvonásos próba?


Részünkről (Kistúrin+mesélő) NEM, mert júl. 3-12. között Miskolcon leszünk sakk OB-n. Ha valamikor, akkor júl. 13-án, vasárnap, mert utána ugye MTT tábor, és mi egészen júl. 27-ig nem leszünk Pesten... :roll:


Sok sikert a HungaroCon-ra! :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130091 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Megvan a fellépés pontos időpontja és helye a HungaroCon-on:

2003. július 04. péntek
18:00 és 18:30 között
József Attila Művház, moziterem

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130071 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Uff!

a láncinget oda tudom adni, de szeretnénk vissza még júli 8 körül...
asszem kimegyek hozzátok a Margitszigeti megállóba... és viszem a Hejhót is, mer nálam maradt :roll:

ágyő
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130050 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Úgy alakult, h tudok jönni a holnapi próbára! Aranymag viszont nem... de majd én informálom 8)
Akkor háromnegyed ötkor a Margit-szigeti megállóban!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129967 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

A próbák szerintem rendben lesznek (én ráérek). Mondjuk valószínű, tartanunk kéne kedden is egy próbát még (akkor Beleg nélkül) elsősorban Brandír miatt.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129962 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: Gyerekek, a Ballagasi dal kihuzva a musorbol, mert Meleth_lin nem engedi hogy eloadjuk, csak az o verziojat. :?
Sorry, de ez van.

Valami mas dal kene.

Beleg


remek, azt úgyis ejtettük.
Sőt, van még pár vad ötletünk :D
Ha _Neo lenne Faramir... :lol: :lol: :lol:

hihi...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129958 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Okes, akkor majd megbeszeljuk.

Proba

Penteken akkor 4.45-kor a Margitszigeti villamosmegalloban.
Szombaton fogunk probalni?? Ha igen, akkor probaljuk meg delelott 10-re utemezni, mert utana utaznek Debrecenbe amilyen gyorsan csak lehet.

Nekem 10 utan nem jo mar mert nagyon keson fogok odaerni, igy ha nem jo nektek a 10 akkor nyugodtan mas idopontban is probalhattok, en viszont utazok haza mar a penteki (holnapi) proba utan.

Masik kerdes hogy akkor a jovo heten ossze tudunk-e jonni hetfon es szerdan? En kedden es csutortokon tuti nem tudok probalni mert tanitanom kell este 8-ig.

Figyelem! Nem kell beoltoznunk mert a ruhakat mar ugy nagyjabol ismerjuk (csak mindenki gyozodjon meg rola hogy meglesz 4-re a ruhaja ahogy kell).
Szal akik a foldon fetrengenek (Frodo, esetleg Samu meg Haldir) azok hozzanak olyan cuccot (melegito is jo), amiert nem kar ha piszkos lesz vagy beletorik a fu.

A kovetkezo idopontokat ajanlom probara a Margitszigeten:

Juni 28 szombat 10.00 - 12.00
Juni 30 hetfo 15.00 - 17.00
Juli 2 szerda 17.00 - 19.00

Utazas

Julius 4-en utazunk!!!
Busz megy nehany, en javasolm hogy menjunk a 8.15-kor Nepstadion Buszallomasrol induloval. Ez 10-re er oda.
Ha ez nagyon nem megy akkor legkesobb a 9-essel kene menni mert azzal mar csak 11-re erunk oda.
Jo akkor a 8.15-os?

Ez utan mar igencsak ki lenne szamitva az idonk, ugyanis ha jol lattam a Hungarocon oldalan a reszletes musorban, mi 18 oratol lennenk es jo lenne ha addig meg ott szet tudnank nezni hogy helyszinileg es hangositasilag mi var rank. Meghat ugye jo lenne a hangtechnikussal is egyeztetni de amikor elkezdodik a program mar nem biztos hogy raer.

Jegyek

En vallalom hogy megveszem elore a jegyeket, de akkor kerem hogy mindenki kuldje el nekem EMAILBEN (nem priviben) legkesobb kedden este 7-ig, hogy teljes aru jar neki vagy 67,5%-os! Kedden este 7-kor lezarom az igenyeket es megyek jegyet venni.
A szerdai proban pedig rendezzuk az anyagiakat.
A teljes aru jegy csak oda 1160,- Ft, mig a 67,5 %-os 377,- Ft (csak oda).

Ez persze csak azokra vonatkozik akikkel egyutt utazunk 4-en. Ha valaki mar korabban megy, az maga vegye meg mert csak kavar lesz.

Regisztracio

Regisztraltam, egyszerre hat embert tudtam beregisztralni magammal egyutt, igy kerem hogy valaki (aki 4-en jon velunk) regisztraljon be meg 3 embert onmagan kivul (csak sajat nevet kell megadni es a plusz resztvevok szamat).

Ingyen belepo

Eddig csak a kovetkezo emberek pontos nevet es lakcimet kaptam meg:
Elanor, Aranymag, Telcontar_Leli, Galadh, Evenstar (meg jomagam).

Kerem hogy a tobbiek is amilyen hamar csak lehet kuldjek el nekem emilben vagy sms-ben ezt a ket adatot, mert enelkul nem fogtok ingyen bejutni, hiaba vagyunk egyutt. Eszinek kell ezt nagyon gyorsan eljuttatnom.
Kerem hogy NEKEM kuldjetek es en majd tovabbkuldom neki. Nem jo ha ket szalon futnak az esemenyek.

Kellekek, jelmezek

:arrow: Gillztol megkaptam a vagott cd-t. Galadh, kene a Hejho zene, meg amit meg tudsz hozni a multkori jelmezekbol, kellekekbol.

:arrow: Gillz megproszalja kolcsonkerni a lancinget, meg beszelek vele hogy menni fog-e es ha igen, akkor mikor veszem at tole.

:arrow: Rayan kolcsonad egy bibor palastot Haldirnak (meg vele is beszelek hogy hogy jut el hozzam)

:arrow: Kis kardokat, satobbiket ami a multkor volt, mindenki hozza ujra.

:arrow: Aranymagnak hozom a cipot meg a ruhat.


Mi van meg? Brandir, hogy haladsz a szoveggel? :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129945 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Beleg: Úgy is rájöttünk, hogy az nem jó a végére.
Van egy-két apróbb újításunk; majd pénteken megbeszéljük a dolgot ;)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129904 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Gyerekek, a Ballagasi dal kihuzva a musorbol, mert Meleth_lin nem engedi hogy eloadjuk, csak az o verziojat. :?
Sorry, de ez van.

Valami mas dal kene.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129794 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Ma tudtam felrakni csak a szoveget, eddig mindig kitiltott a szerver valami miatt.
Szal most megtalalhatjatok itt .

Probara ma nem tudok menni mert a fogorvos csak mostanra tudott idopontot adni es biztosan eltart vagy 6-ig.
Ma delutan 4-kor talalkoztok a Margitszigeti villamosmegalloban.
Ez az utso info amit Galadh-tol kaptam. Azert kerdezz ra all-e meg. (06-30 415-9204)

Penteken 4 utan tudok probalni, szombaton is ha kell, de akkor csak delelott. Azt viszont akkor tudnom kene elore hogy szombaton delelott tudunk-e probalni, mert ha nem, akkor penteken este utazom Debrecenbe, mert hetfo hajnalban megyek tovabb Nyiregyhazara felvetelizni.

Meg aznap visszajovok, ugyhogy hetfon ugy 15 ora korul ossze is johetunk probalni. Jovo heten szinte minden nap kene proba, mert alig van mar idonk.


Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129782 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Lesz ma próba, vagy nem?
Ha igen, mikor és hol?

Beleg: a szövegeket mikor tudod felrakni?

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129635 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
En a Hungaroconos het vegeig egy nap sem erek ra :( bocs, de iszonyatosan be vagyok tablazva.
Cueddo, egyeztess Eszivel, egyszeruen nem fer mar bele nekem sehova se.

Nemtom hogy juli 6-12 kozott jo-e nekem, a jovo heten tobbet tudok mondani.

Emberek, eddig meg csak Telcontar Leli kuldte el nekem a cimet, polgari nevet. Gyerunk mar!!!!!! Lemaradunk!!!!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129576 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kedves Színdarabosok!

Lehet róla szó, hogy vmikor júl6-12 között legyen egy RENDES elsőfelvonásos próba?
:roll:

Beleg, ÉSzAH: egyeztetünk a cikk miatt, amit a Lassi vár a színdarabról? Nem szeretném, hogy kimaradjon, most már én is ráérek, péntektől bármikor.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129471 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor amilyen gyorsan csak tudjatok kuldjetek el nekem EMAILBEN a teljes neveteket, lakcimmel , hogy tudjam kuldeni Eszinek.

Holnap felrakom a kesz musort a szokasos helyre, jelzek ha fent van.
Proba akkor ma nem lesz, az elozetes megegyezesunk szerint.
A szerda gazos lesz, mert megint fogdokinal leszek, de holnapra kiotlok valamit. Tanuljatok a szovegeket (mar akinek kell).

Meg valami nagyon fontos:
Hanyan is leszunk akkor akiknek szallast foglaljak???
Max 6 embernek tud egyvalaki szallast foglalni, ugyhogy meg szukseg lesz valakire aki regisztral es foglal. Holnap meg kell csinalni ezt is.
Holnap 3-ra kerem hogy kinek foglaljak szallast.
1200,- Ft/koponya/ejszaka (ja es csak pentekre tudok foglalni, tehat ha valakinek mas estekre is kell, akkor maga kell hogy regisztraljon es foglaljon)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129405 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves HungaroCon-os csapat!

Ne haragudjatok, hogy csak most írok, de nagyon el voltam havazva a vizsgák miatt.

Látom, írtatok már be egy-két infot a HC-n való részvétellel kapcsolatban, engedelmetekkel most összerfoglalok egy kicsit, hogy minden tiszta legyen és világos.

Az előadásotok július 04-én, pénteken lesz az esti órákban. A pontos időpont még egyeztetés alatt áll. Az biztos, hogy valamikor fél 6 és 9 között.
Fél óra fog rendelkezésetekre állni egy színpadon, hangosítással, ha minden igaz. Azt az ígéretet kaptam, hogy lesz lehetőség egy darab helyszíni próbára.

Belépőt nem kell fizetnetek, csak akkor, ha meg akartok nézni más programokat is.

Szállás - és ha kell, akkor belépő - ügyében a HC honlapján KELL regisztrálnotok magatokat a rendezvényre. A honlap elérhető a www.scifi.hu honlapon keresztül. Keressétek a regisztrációs ívet.
A regisztráció visszajelzéseként meg fognak kérni titeket, hogy fizessétek be a belépő árát postautalványon. Na ezt hagyjátok figyelmen kívül, a regisztrációtok enélkül is élni fog.

Nagyon fontos és sürgős! Kérem, hogy valaki küldje el nekem a színpadi előadásban részt vevők teljes névsorát, polgári névvel, lakcímmel!!! Ezt le kell adnom a szervezőknek ahhoz, hogy a regi befizetés nélkül is éljen.

Aki még nem regisztrált, kérem feltétlenül tegye meg, mert a szállások már csak korlátozott számban állnak rendelkezésre!

Ha bármi kérdésetek van, akkor írjatok bátran, inkább e-mailt, mert azt gyakrabban nézem.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129383 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Színművek
Á Melko mapas! Pedig már azt hittem, végre én is tudok járni rendszeresen próbálni... :cry: :bounce: :cry:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128939 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Írtam Szantennek, azt mondja, hogy táborban vsz nem lesz idő próbálni... :?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128923 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Színművek
Galadh: igen, tudok róla, Beleg telefonált. Kicsit megkönnyebbültem, mert így nem maradok ki belőle. Nektek hatalmas sikert kívánok!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128892 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Belépőjegyet csak akkor kérjetek, ha valamilyen programot meg akartok nézni.
A szállás pedig csak akkor kell, ha maradtok. Ha aznap mentek is haza, akkor nem kell (az más kérdés, hogy haza tudtok-e akkor jutni...).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128831 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Most akkor mit írjak be? Nem az volt, h nem kell negyedikére szállást meg hasonlót fizetni? vki magyarázza el!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128830 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek

Telcontar_Leli írta: Üdv!

Szóval a hungaroconra a szállásigényeteket itt tudjátok leadni.

Léli


És akkor nekünk itt most regisztrálnunk kell, ugye?
Itt van egy ilyen: "A kedvezményt csak azok vehetik igénybe, akik legkésőbb június 22-ig befizetik a részvételi díjat (a belépőjegy árát)."

Akkor ez ránk nem vonatkozik, mivel mi fellépünk?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128829 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Szóval a hungaroconra a szállásigényeteket itt tudjátok leadni.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128826 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Gyémánt_Hajnal írta: Nem is tudjátok, hogy milyen lelkibeteg vagyok. A Gyűjjűket adjátok elő, és nem leszek itthon. Ma szerencsétleségemre nem tudtam elmenni az első megbeszélésre, és vasárnap utazok nyaralni (lehet, hogy talizok Viggoval), és ezen már nem tudtam változtatni. :(
Eddig nem írtam, mert időm sem volt nagyon. Most itt sírok, hogy a művemet tanuljátok, és segítenék mindenben amiben tudok, de .............................. áhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Sajnos változott a műsorterv, és a "Gyűjjű" nem lesz előadva...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128667 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Színművek
Nem is tudjátok, hogy milyen lelkibeteg vagyok. A Gyűjjűket adjátok elő, és nem leszek itthon. Ma szerencsétleségemre nem tudtam elmenni az első megbeszélésre, és vasárnap utazok nyaralni (lehet, hogy talizok Viggoval), és ezen már nem tudtam változtatni. :(
Eddig nem írtam, mert időm sem volt nagyon. Most itt sírok, hogy a művemet tanuljátok, és segítenék mindenben amiben tudok, de .............................. áhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128569 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:

színdaabbal mi lesz?

ez itt a nagy kérdés :) én nem is akartam most beleszólni, mert látom, most másra készültök - de a fellépésetek után folytatni kellene. Főleg most nyáron, aki-amikor ráér.
Továbbra is várom priviben/emilben, hogy ki mikor nincs itthon, hogy tudjak próbarendet írni.

Sok sikert a szerepléshez! :wink:


Köszi, majd igyekszünk :wink:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128497 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

színdaabbal mi lesz?

ez itt a nagy kérdés :) én nem is akartam most beleszólni, mert látom, most másra készültök - de a fellépésetek után folytatni kellene. Főleg most nyáron, aki-amikor ráér.
Továbbra is várom priviben/emilben, hogy ki mikor nincs itthon, hogy tudjak próbarendet írni.

Sok sikert a szerepléshez! :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128468 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Mi Aranymaggal vlsz. amúgy is késni fogunk, tehát olyan egészre érünk csak oda, úgyhogy nem hiszem, h össze fog jönni a külön tali. :?

Amúgy egyszerű... a villamostól átjöttök az aluljáron, és ott áll meg a busz kb. Egyébként, ha ott maradtok a villamos megállóban szvsz úgy is megtaláljuk egymást, mi is villamossal jövünk. Szóval bizti nem lesz gáz!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128420 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Elanor írta: Emberek, Beleg üzeni, h holnap találkozó 15:40kor a Margitszigeten , ott, ahol a busz megáll!
Mindenki jöjjön!!!!


Nim, Elanor, találkozunk vhol, mert én ugyan oda nem találok...
( 0630/ 415 92 04 )

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128397 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek

Elanor írta: Emberek, Beleg üzeni, h holnap találkozó 15:40kor a Margitszigeten , ott, ahol a busz megáll!
Mindenki jöjjön!!!!


Szégyellem,de nem tudom, melyik busz, s mit jelent, "ahol megáll"? :oops: Valósz. nem vagyok net közelben csüt.-ig, ezért
sms-ben valaki elküldené a pontos földrajzi adatokat, hogy egyértelmű legyen nekem is? Tel:06/20 531-0 542
Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.966 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére