Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 3 hónapja #126253 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
huhh, tényleg, zenék... már most lehet elkezdeni gondolkodni, mik legyenek!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126252 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hali,

Nemtom meg mikor lesznek a probak, a musorokat is most gyujtogetem, de remelem jovo keddre (merthogy hetfon szuunap van a Punkosd miatt) mar ossze tudom rakni a musortervet.
Addig is ha vannak otletek, szivesen fogadom.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126250 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Színművek
Bárki lesz Arwen nagyon árva lesz a papája nélkül! Mert ugye lesz, még ha téged nem is pótolha senki Kincső :D És nagyon SZURKOLUNK NEKED :dance: :dance: :dance: :dance:

Beleg: Én is a művházra szavazok, mert a zenéink nagyon ütősek, ha jól meg vannak csinálva. :cool2:
Ami a próbákat illeti van valami fejlemény?
A híradósok már készülnek :clown: :clown:
Milyen új műsorok vannak a tarsolyodban?

Mellesleg lehet, hogy én vagyok a ma született bárány, de megnézte már más is, hogy mi van ez alá az emotikon alá írva: :thranduil1:
[size=9:2utu7pry]Mert ha valaki még nem tette meg, akkor elárulom, hogy egyesek szerint ez Thranduil. Arról már hallottam, hogy elég hülye, de hogy ilyen röhelyesen néz ki 8O Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy Legolas az anyjára ütött-szerencsére. Tényleg tudja valaki, hogy ki volt az anyja :?: És hogy mikor született :?: [/size]

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125848 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Igaz, hogy Arwen-lényem árva Elrond nélkül, de a HungaroConra NEM MEGYEK, és azt hiszem, ezt már mondtam... :roll: :idea: [size=9:2f8c4ccg](Július 4-12. sakk OB Miskolcon. Jé, Arwen tud sakkozni??? :D 8O )[/size]
Viszont a táborban ott leszek, és viszem a videokazit is! :idea: (Apropó: még mindig lehet másolatot kérni üres kazetta fejében. :wink: )

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125837 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Színművek
VÉNIA SZOLGÁLATRA JELENTKEZIK


Nim :elrond1: A HungaroCon Salgótarjánban lesz júli 3-6-ig és nagyon nem lenne jó, ha Elrond úr bölcs tanácsait és izgi beszámlóját nélkülöznünk kéne 8) A lányod is biztos nagyon árva lenne nélküled :cry:
És ha már itt tartunk, Kenzával mi is nagyon árvának érezzük magunkat :bawling:
Ezért nevelőszülőkek keresünk :goldberry1: :goldberry1:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125826 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg,
Mint mondtam, rám számíthattok!
Csavardi úrfi szolgálatra jelentkezik :D :sam2:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125795 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Uff!

A HCs előadáshoz le tudok utazni (ugye akkor nem kell belépőt fizetni?), sőt nagyon szívesen. Művházzal szvsz könnyebben bánnánk, mint egy tábortűz körüli átszervezéssel.

szóval állok rendelkezésre

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125741 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Beleg: én a HC-ra tuti, hogy megyek, úgyhogy rám számíthatsz. Megint azt mondom, hogy a rendezésben szívesen részt veszek, de akár szerepet is vállalhatok, ha kell.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125734 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
HungaroCon oké, de júl. 4. nem megy.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125720 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Beleg,szívesen jönnék a HungaroCon-ra, de 100%-os biztonsággal nem tudok még nyilatkozni. :( Jelentkeztem ugyanis a szóbeli felvételi idejére adminisztrációs munkára, s még nagyon nem jeleztek vissza, hogy megkapom-e a munkát vagy sem. Buta vagyok, de nem tudom, hogy a HungaroCon helyileg hol lesz. :oops: Csak azért, mert ha mégis mennék, onnan nekem haza kellene érnem, hogy másnap mehessek dogozni. Egyébként nekem is a július 4. péntek 19.30, műv.ház lenne a szimpi. (csak nem lesznek olyan elvetemültek, hogy szombaton is be kelljen mennem az egyetemre!)

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125671 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: oks, értettem :)
Amúgy sztem is inkább a HungaroConra készüljünk, mert a táborban végülis csak "mi" leszünk, MTT-sek, de a HC mégiscsak egy nagyobb rendezvény, ahol az mi képviseljük majd az MTT-t.

Már alig várom az új ötleteket! :twisted: 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125664 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
A taborrol meg nem tudok, meg majd erdeklodok, de az a gaz hogy a vizsgaeloadasom 21-en lesz, igy addig nem lesz idom meg egy tabori probara is keszulni meg a HungaroCon-ra is meg a vizsgamra is.
Igy en szivesen kihagynam a tabort, de ha ti tudtok menni, nyugodtan menjetek.
Viszont azt kerem hogy akkor ne menjen majd a HungaroCon-os provbak rovasara a dolog.

A HungaroCon is Julius elejen lesz, tehat fel kene merni hogy tudunk-e egyszerre keszulni a HungaroCon-ra meg a taborra?

Sztem, okulva a multkori proba-mizeriabol, nem hiszem hogy annal gyakrabban oszse tudnank jonni, marpedig muszaj lesz jol keszulnia HungaroCon-ra, mert valoszinuleg meg nagyobb szabasu lesz mint a Sci-Fi nap volt.

Mar van is egy csomo uj musorszam a tarsolyomban. :mrgreen:
Meg az iroik engedelyere varok es kozze teszem.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125648 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
KHirály!! :lol:
Én nagyon szívesen jönnék akár megint Gimlivel, akár mással!
És akkor a tábroban is előadjuk a műsort?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125612 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Kenza,

Ezt hivjak tele-gyogyszertarnak :mrgreen:
(telepatika ---> telepatia) :mrgreen:

Ugyanis most kaptam a privit ESzAH-tol, hogy mehetnenk a HungaroCon-ra is.

Ime a lehetseges idopontok:

Július 03.-án az esti tábortűznél
Július 04.-én 19:30 és 20:00 vagy 21:00 és 21:30 között a helyi művház mozitermében.


A tabortuz tok jo bulinak hangzik, kerdes hogy milyen hordereju lesz, hanyan lesznek, hol lesz ott hely stb. (Pl. hangositas hogy lesz megoldva)

A Muvhaz annyibol jobb hogy ha esik az eso, nem azunk szet, de kerdes hogy maga az egesz program ott lesz-e megtartva, vagy csak a mienk. Mert ha csak a mienk akkor nem valajszinu hogy sokan eljonnenek nezni.

Szerintetek melyik a jobb?
ESzAH-tol most varoma reszleteket, hogy melyiknek mi az elonye-hatranya.
Nekem eddig a 4-i, muvhazas verzio hangzik nyeronek, 19.30-tol.

Ja, es KI TUDNA JONNI SZEREPELNI? KEREM A JELENTKEZESEKET!!!

Mindenkepp boviteni kene a palettat, sot, ha lehet, akkor uj dolgokat bemutatni. Annal is inkabb, merthogy ossz-vissz fel orank lesz a musorra, ugyanannyi mint az elozonel. Tehat inkabb arrol lenne szo hogy egy-ket dolgo hagynank csak meg az elozobol, es inkabb ujakat csinalnank. Meg hat ha a tabortuzest valasztjuk akkor oda mas jellegu kell mint egy szinhazterembe.
Mar van is par otletem.
A hiradosok mindenesetre elkezdhetnek ujabb hireket irni :mrgreen: , hogy azzal is haladjunk :)

En addig utananezek annak amit bovitesre gondolok.
Ha van nektek is otletetek, szivesen fogadom, es az ajanlatokbol osszedobok valamit :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125405 Írta: Kenza
Kenza válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Mikor kezdünk el probálni a Hungarocom-ra? (július 3.-6)
Ugyanazt adjuk elő, mint a sci-fi napon? Mert kibővíthetnénk az előadást?

Válaszoljatok! Kenza :hello:

Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125340 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Hűha, asszem kár volt ilyen hamar előhoznom :) De amint körvonalazódik, hogy-s-mint-lesz, ígérem, beszámolok a majdani szerep-lehetőségekről, stb. :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125243 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Dae-elena/sissee írta:

Cueddo írta:
Estel: bizony, vizsgák után bele is kezdek :wink:



Whháááóó, akkor abban elöljáróban kérem szépen Erendis szerepét!!! :)


Miről be3szélgetünk????
Csak nem a kedvenc történetemről? :wink:
Avassatok beee!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125099 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Estel: bizony, vizsgák után bele is kezdek :wink:



Whháááóó, akkor abban elöljáróban kérem szépen Erendis szerepét!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125088 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Színművek
Merras írta:
Szóval ki tudja, lehet, hogy egyszer PJ tőletek fog tanulni jelmezügyben is
Nem lenne rossz, de hogyhogy "is"?
Egyébként nem akartam leszólni a Star Warsosokat :roll:

Kincső:Nagyon köszi az emailt!!! Akadna esetleg valami szerep Kenzának meg nekem is, mert még nem volt időm elolvasni a forg. könyvet :oops: egyre ritkábban jutok géphez :bawling:


Mellesleg ki Turin? Vagy ez csak nekem nem esett le :roll:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124744 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Estel: bizony, vizsgák után bele is kezdek :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124639 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Gratula!! :hello: Ez igen! :cheers:
(Van/lesz Thingolotok is, ne aggódjatok! :D )

[size=9:2icsw6cv]Cueddo: Aldarion & Erendis? ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124547 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg, ez remek!!! :wink: :) Hú, nagyon-nagyon örülök!
Ryana: nincs okod aggodalomra, lesz még másik színdarabunk is :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124469 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Színművek
Burárum.
Köccbe megkérdeztem itthon &hát... Gondoltam semmi ellenvetés... Annyi végülis nincs is, és épésszel ha belegondolunk, hogy 2-3 mondatért járjak föl. (Mondjuk ha rajtam állna...) Có így azt mondták, hogy inkább ne. : ( Talán majd legközelebb, és akkor majd időben jelkezek. ; )
És bocs, itt foglaltam a helyet fölöslegesen. :oops:
Sok sikert a darabhoz! ; )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124434 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Nem lehetne föltenni a netre egy végleges szöveget és egy szereposztást? :roll: :idea: Mert nekem még mindig csak egy régi szöveg van, a javítások, kihúzások nélkül, azt küldtem el apunak (azaz Nimnek :wink: ) és most már Vénia/Zsuzsinak is... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124354 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Van Túrin??????

Beleg, isten vagy!!!! Már éppen ideje volt. Ja, és ha majd meglesznek a próba időpontok, vki majd csörögjön rám, mert nyáron nem nagyon leszek netközelben.
Kösziiii.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124336 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Ryana,

Arra szamits hogy a bemutatas elott kb 2 hettel (ez kb 9 -10 honap mulva varhato) szinte ketnaponta lesznek probak, arra is tudni kene jonni.
Persze ha nem fobb szereprol van szo, csak kisebb tomegszerep, ilyesmi, akkor nem gaz, de amugy igen.
Ha ezt tudod vallalni, akkor nyugodtan gyere, legalabb gyarapodunk vegre :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124335 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hali!

Cueddo, ugy nez ki megvana Turinunk :)
De csak juliustol tud probalni, mert a vizsgank Juniusban lesz, igy keszulnunk kell arra addig.

Brisa, koszi az infot.
Mar irok is Noodlenak. Ezt komolyan meg kell beszelni, mert en kozben mar szervezkedem Battival, ESzAH-hal meg Telcontarral probaterem ugyben, igy amelyik a legkedvezobb lesz, azt valasztjuk.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124329 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Színművek
Beszéltem Nodlee-val. Nagyon ígéretesnek tűnt az ajánlata. Nyárra megoldódhatnak a teremgondjaitok.

Szóval Cueddo, Beleg, vegyétek fel Nodleeval a kapcsolatot.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124277 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ryana: van még egy szabad Asgonunk, 2-3 mondata van. (Na meg Túrin :arrow: Beleg, van fejlemény Túrinnal kapcsolatban?)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124274 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Színművek
Syy!

Szívesen jelkeznék a színdarabba, csak nemtom, alkalmas vagyok-e rá... :roll:
Egyrészt gondolom, jókor jut eszembe, hogy jelkezzek... Másrészt pécsi vagyok, ez pedig túl gyakori próbákat nem engedélyezhet. Milyen gyakran szoktak próbák lenni? Mert olyan 2-3 hetente megoldható.
Aztán van egyáltalán még üres szerep?
Ha mindezek ellenére alkalmasnak találtok, örömmel benne lennék. ; )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.964 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére