Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 3 hónapja #124069 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Színművek

Vénia írta: Merras: Egyetértek és véleményem szerint 5-6 év múlva se azzal durrannánk a legnagyobbat, ha ilyen gyűjteményünk lenne, hanem ha a saját jelmezeiket tudnánk minnél tökéletesebbre csinálni. Le a kalappal pl. Gillz huga előtt azért a páncélingért és Beleg Haldír-cucca is nagyon jó lett pláne ilyen rövid idő alatt!!!!


A Star Wars klubosok jelmezgyűjteménye is saját - nem boltból rendelték... egy-két eredeti, Lucasfilmtől rendelkető darab van a cuccok között (pl. egy rohamosztagos sisak), a többi mind a rajongók saját keze munkája!

Európában a magyar Star Wars rajongóknak van a legszebb jelmezgyűjteménye, pár éve az egyik SW klubos leányzó begyűjtött valami "Európa legszebb Amidala hercegnője" címet is 8)

Szóval ki tudja, lehet, hogy egyszer PJ tőletek fog tanulni jelmezügyben is 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124008 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nim: Gethron a tiéd, már be is írogattalak :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123905 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Kincső elküldte a szövegkönyvet. Úgy tudom, Gethron szerepe még szabad; esetleg igényt tarthatnék rá? :wink:
Jún.30-án államvizsgázom,utána szabad vagyok júl. 10-15. körülig. Kb. 2 hétig utána nem tartózkodom itthon, de aztán ráérek.

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123902 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Színművek
Kösz az infót Kincső. Ha van esetleg hely én is beszállnék és Kenza is, mert Nimhez hasonlóan nekem is hiányom van :oops: De ha már nincs hely, akkor is szivesen mennék megnézni a próbákat!!!!!!!!!!!!!! Megköszönném, ha elküldenéd a forgatókönyve.

:elrond1: Nim:Köszi, nagyon aranyosak az Emotikonok!!!

Merras: Egyetértek és véleményem szerint 5-6 év múlva se azzal durrannánk a legnagyobbat, ha ilyen gyűjteményünk lenne, hanem ha a saját jelmezeiket tudnánk minnél tökéletesebbre csinálni. Le a kalappal pl. Gillz huga előtt azért a páncélingért és Beleg Haldír-cucca is nagyon jó lett pláne ilyen rövid idő alatt!!!!

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123814 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Színművek
Néhány eltévedt bejegyzés, ami ide tartozik:

mogy írta: Beleg: most, hoyg itt a nyár, és jó idő van, sztem nyugodtan lehet fedetlen helyeken próbálni...de ez csak egy 5let:))
viszont ha nem lesztnek tőlem nagyon messze a próbák, a legtöbbször sztem el tudok menni...ergo jelentkezem:))))

Nodlee írta: Én is szivesen beszállnék! (ha bevesztek :-) ) Tudnék is egy helyet, ahol lehetnénk, anyum jóvoltából, csak az a kérdés, hogy kb. hányan lennénk. :?:
Egy olyan huszan beférünk simán. :wink:


Ez utóbbira javaslom csapjatok le! Valaki vegye fel a kapcsolatotot Nodlee-val!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123754 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nos,

kisült, hogy jobb, ha egy vizsgámat inkább jún végére veszem fel, úgyhogy én végülis jún24 -től érek rá.

Kincső, köszönöm, hogy ilyen pontosan megírtad, hogy mikor nem leszel itthon. Aki még így tudja, az legyenszíves, írja meg , és talán még azt is vállalom, hogy ennek figyelembevételével összedobok vmilyen próbarendet. Köszönöm az együttműködést :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123700 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Elanor írta: Najó, be kell vallanom vmit... én már előbb megszülettem (apu, anyu vagy [size=9:1qr0mjol]apu és apu??, [/size]minek is tagadjátok???), csak éppen Gimlinek álcáztam magam!!! :twisted:


Ringgel abban maradtunk, hogy én vagyok az anyád. :D
Bocsi, Beleg, leállítom magam...
Ja és szívesen a croissont. (Én sem tom hogy kell írni...)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123660 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Színművek

Elanor írta: Amikor láttam, hogy az előttünk lévő Star Wars-osok milyen profi jelmezekbe vannak, arra gondoltam, hogy le fognak söpörni minket. De aztán annyiból állt a műsoruk, hogy Elviske konferálta fel őket, és szépen mutattak a jelmezekben. Bezzeg a miénk!!! ;)


Azok a jelmezek kb. 5-6 év termését jelentik.
Ti most vagytok egy évesek, nem csoda, ha még nincs akkora jelmezes hadatok, mint egy orksereg a Helm-szurdokban 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123437 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Najó, be kell vallanom vmit... én már előbb megszülettem (apu, anyu vagy [size=9:25idckfl]apu és apu??, [/size]minek is tagadjátok???), csak éppen Gimlinek álcáztam magam!!! :twisted:

Najó, komolyra fordítva a szót: nekem ez a vasárnap nagyon-nagyon jó élmény volt!! Amikor láttam, hogy az előttünk lévő Star Wars-osok milyen profi jelmezekbe vannak, arra gondoltam, hogy le fognak söpörni minket. De aztán annyiból állt a műsoruk, hogy Elviske konferálta fel őket, és szépen mutattak a jelmezekben. Bezzeg a miénk!!! ;)
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki bármiben is hozzájárult az előadás sikeréhez!! Az összes résztvevőnek köszönöm a jó hangulatot, és azt, hogy ilyen KHirályak voltunk!!!
Külön köszönöm Ring-bearer-nek, és Galadhnak, hogy remek társaságot szolgáltatak az üres órákra (ja, és Galadh, köszi a csokis croissont [size=9:25idckfl]hogy a fenébe kell ezt írni [/size] :lol: ), az összes MTT-snek, aki megnézett minket, a paródia íróknak, ja és Kincsőnek, hogy átveszi a felvételt!!

Annyira jók voltunk!! (Fő az önkritika) Remélem, ez a kis csapat még össze fog állni, és akkor is hasonló sikerünk lesz!!

Na, off (?) vége! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123434 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Ha valóban szabad még egy-két kisebb (férfi)szerep, szívesen elvállalnám az egyiket. Egész hiányérzetem van, hogy a Sci-Fi nap elmúlt, s hogy már nincsenek próbák. :cry:

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123425 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Apu :elrond1: : Köszi a dícséretet! :) :heu: :wink:
Beleg: Lehet, hogy én is elmegyek, csak egy nappal utána táborba megyünk :arrow: nem biztos, hogy megoldható... :roll:
Vénia/Zsuzsi: Ezt a színdarabot már tavaly szeptember óta tervezzük, (mert sajnos mást eddig nem csináltunk). Cueddo írta és Túrin Turambar történetés dolgozza fel. Most már csak egy-két kisebb férfiszerep szabad, valahol (jó)pár oldallal lentebb megtalálható... [size=9:318vlpem](De már eleve lányok játszanak mást is.) [/size]Eddig még csak olvasópróbák voltak, illetve egy 1. felvonás próba lett volna (4 felvonás van), csak kemény 4 fővel nem sikerült túlzottan... 8O :? :roll: Ha kell, írj egy e-mailt ( kincso@axelero.hu ) és elküldöm a darab egy régebi változatát, de tudtommal még mindig csak ez van meg bárkinek is számítógépen. :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123396 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Kissé megkésve, de még mindig a fantasztikusan sikerült előadásunk hatása alatt állva GRATULÁLOK MINDENKINEK , aki a paródiák megírásával, fordításával, kellékek biztosításával, készítésével, CD-írással és lejátszókezeléssel s a nagyszerű játékkal hozzájárult az előadás sikeréhez!! :hello: :hello: :itscool: :itscool:
Nagyon-nagyon jól éreztem magam, köszönöm!! :lol: Tök jó lenne, ha a júl.-i HungaroCon-n fellépnénk! :wink:
:arwen1: :aragorn3: :frodo4: :sam3: :gimli2: :haldir1: :elrond1: és a két híradós hölgy: :goldberry1: :goldberry1:

Galadh és Ring-bearer, gratulálok leányotok, Elanor világra jöttéhez! :lol: Ha bármilyen tanácsra szükségetek lenne,forduljatok hozzám bátran, hisz jómagam is gyakorló apuka vagyok. Minden a kisujjamban van a lányok nevelését illetően, elég ha ránéztek az én Édes Kislányomra :arwen2: , s megggyőződhettek magatok is állításom igazáról! Csupa báj, szófogadó, megbízható, hiába apja lánya!

Köszi Beleg a meghívást, ott a helyem! :wink:
Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123360 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: Ha tudok, elmegyek az előadásodra és golndolm Kenza is. És a jövőben is bátran számíthatsz ránk, ha időnk engedi :D Szerintem is nagyon KHÍRÁLYOK voltunk és mindent kihoztunk a lehetőségekből. És Kincsőnek igaza van, akár mondhatnád hogy direkt volt a baki, mert nagyon ott volt. Voltak akik azt hitték, még a mikrofonbaki is direkt volt az elején :wink:

Ghalad, Ring Bearer: Tényleg igen-igen fejlett és szép gyerek, gratulálok :o

Minden elismerésem a színészeké, akik a játék mellett még a mikrofonra is tudtak ügyelni :hello:
Köszönet Lelinek, Gumipóknak, Merrasnak és mindenkinek aki kellékekkel, ötletekkel, paródiákkal, helyszíni szervezéssel, tapssal, videózással hozzájárult a sikerünkhöz :deal: :mrgreen:

Leírnáná nekem valaki, hogy mi ez a színműves dolog? Nagyon kiváncsi vagyok. :?:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123324 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves Szinmuvesek!

Ezuton hadd hivjalak meg titeket a vizsgaeloadasomra, amit a Fonix Dramastudio keretein belul Junius 21-en szombaton tartunk a Gutenberg Muvelodesi Haz szinhaztermeben.
Orat, percet meg nem tudok.
A belepes ingyenes, nem kell estelyi ruha :D
Ha tudtok gyertek el ;)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123087 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Hát egy biztos: nekünk nem fog menni nyáron a hetenkénti próba... :roll:
Nem vagyunk Pesten június 22-26., július 4-12., 14-21., 21-27. között, augusztusban 7-11. és valamikor a vége nem jó. Illetve amikor a nagymamáméknál vagy az unokatesóinknál leszünk. :roll: 8O :) Viszont a táborban szabadidőnkben próbálhatunk. :idea: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123051 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Színművek
Még egy pillanatra hadd kanyarodjak vissza a sci-fi naphoz és hadd csatlakozzam a standing ovation-höz. Hihetetlen, hogy a rossz körülményekből, a technikai hiányosságokból (mikrofonok, stb.) és a rövidre szabott felkészülési időből mit hoztatok ki!
Nagyon jó volt. Fényképeztem izomból, remélem jók lesznek, bár a fényviszonyok ... nos kb. mint a mikrofonok. (Gumipóknál érdeklődjetek, az ő gépét erőszakoltam meg.)

Ezek után izgatottan várom, hogy milyen lesz a színdarab.

És most tényleg vissza az eredeti témához ...

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123037 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Bár nem voltam ott, gratulálok Nektek a szervezéshez, biztos ügyesek voltatok :)

Azt hiszem, lassan visszatérhetnénk eredeti témánkhoz :wink:
Szóval, én június 19 -től szabad vagyok, ha nem fogok bukni. És nyáron szeretném, ha hetente próbálnánk.


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122940 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Kincső:kicsit túlfejlett gyermek, hát igen, milyen érett a kis Elanor! :D :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122896 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
[size=9:1lneu7t6]Galadh: Már csak azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy Elanor rögtön idősebbnek születik, mint az apjai? :) :twisted: [/size]

Beleg: Mondtam már, hogy ilyenkor azt kell mondani, hogy direkt volt! :twisted: :P :wink:

És itt még nem írtam: a videofelvételt egy darab, hozzám bármilyen úton eljuttatott videokazetta ellenében átjátszom annak, aki kéri! (A kvíz is rajta van!) :idea: [size=9:1lneu7t6]De ha túl sok jelentkező lesz, akkor nem-MTT tagoknak fizetni kell min. 100 FT-ot, csak hogy gyarapítsuk az MTT pénzét! :twisted: :) [/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122888 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Merras,

Koszi szepen a szervezest, lattam hogy te mindent megprobaltal, igy is darabokra szedtek :)
A Pecsa ezek szerint felejtobe megy mostantol.
De ha lesz meg ilyesmi, szivesen megyunk, csak tudjunk rola hamarabb mint most. :P

Galadh, az a gaz hogy ma nincs nalam, penteken talalkozom van valakivel, kedden meg csutortokon rohanok a szinhazba meg edzesre, igy csak a szerdam szabad munka utan :(
Gyorsan odaadom aztan szaladhacc fodrihoz te is :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122881 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta:

Beleg, a karkötőt majd visszaszerezhetem? Mert sajna nem az én tulajdonom, hanem egy barátomé. Ha az úgy jó neked, eggyik nap bemegyek az Arany János utcai metromegállóhoz!


Ja, persze, nalam maradt a nagy kapkodasban. Koszi szepen! :)
Mikor jo neked? Akkor ott talalkozhatunk. Szerda 16.10?

Beleg


Ijj, hát pont szerdán akartam menni a fodrászhoz, de még időpontot sem kértem.
Majd felhívlak!

Merras: köszönjük szépen! És a PeCsával kapcsolatban teljesen igazad van.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122873 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Színművek
Ave!

Gratulálok mindannyiótoknak, ez volt az egyetlen műsor, amit az elejétől a végéig végig tudtam nézni, és nem csalódtam :-)

Nagyon jó műsor volt, néhány bakitól eltekintve szerintem a legjobb előadás a mostani Sci-Fi és Fantasy Napon, és ezt a lehető legkomolyabban mondom, mint a rendezvény főszervezője...

Egy ideje nem nagyon voltak színpadi előadások ezen a rendezvényen, és már csak amiatt is örültem a jeleneteteknek, mert megmutattátok a többi klubnak, hogy megéri a befektetett energiát 8)

Szívesen mondanám, hogy remélem, legközelebb is jöttök erre a rendezvényre - de a helyzet az, hogy a többi szervező is felvetette, és én is arra a döntésre jutottam, hogy a Petőfi Csarnok keretein belül a büdös életben nem szervezünk Sci-Fi és Fantasy Napot. (A magam részéről a PeCsán belül egyebet se.) Az még a legkevesebb volt, hogy direkt 5 mikrofont kértem Nektek, és abból egy működött (ill. elméletileg működött a többi is, csak a technikusok inkább aludtak, semhogy kapcsolgatták volna a cuccokat).

De nem kell aggódni, a HungaroCon után is lesznek ilyesfajta jellegű nagyrendezvények, amiknek a szervezéséhez nekem is van néminemű közöm 8) , de az már egy másik téma 8)

Szóval még egyszer köszönöm a részvételt, Khirályok voltatok 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122852 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg, a karkötőt majd visszaszerezhetem? Mert sajna nem az én tulajdonom, hanem egy barátomé. Ha az úgy jó neked, eggyik nap bemegyek az Arany János utcai metromegállóhoz!


Ja, persze, nalam maradt a nagy kapkodasban. Koszi szepen! :)
Mikor jo neked? Akkor ott talalkozhatunk. Szerda 16.10?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122844 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Ring-bearer írta: Ezennel bejelelentem Galadhdal megszületett a gyermekünk,
Elanor! 8) :D


Naaaa, semmi gratuláció? Na majd ha meglátjátok a családi fotókat! :D :lol:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122843 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: KIRALYAK VOLTUNK!!!
[size=9:2mr3no96](csak Haldir ne bakizott volna[/size] :oops: )


Méééért ne? az volt a legjobb!
"Hiába, még egy vezér is tévedhet." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De a többiben csatlakozom Beleghez, naggyon ügyesek voltatok!
Beleg, a karkötőt majd visszaszerezhetem? Mert sajna nem az én tulajdonom, hanem egy barátomé. Ha az úgy jó neked, eggyik nap bemegyek az Arany János utcai metromegállóhoz!

ÜGYIK VOLTATOK, CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122807 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Gyerekek!

***Haldir most melyen meghajol***

Nagyon koszonom mindenkinek a munkajat az egesz letrehozasaban.
KIVALO VOLT amit csinaltatok! :D
Oszinten szolva nem szamitottam ra hogy ennyire jo lesz es ennyire nagy sikert fog aratni a dolog :D Ez minden varakozasomat felulmulta, komolyan!
Ha valakinek vannak fenykepei, amint lehet tegye kozkinccse pliz :D

Remelem szamithatok ratok a jovoben is, mert meg egy ilyen tarsasagot nemtom ossze lehet-e hozni! :D

Nem tudom, hogy a HungaroCon-on (Juli 3-6) fel fogunk-e lepni, errol meg beszelek a szervezokkel. Ha igen, akkor Azt meg a heten megtudjuk es vegre talan lesz idonk probalni :D

Az infopultnal mondtak (mar nem emlexem hogy ki), hogy valszeg a taborban vagy a pot-taborban elo kene adni megegyszer ezt a musort.
Meg errol is egyeztetek.

Szoval, nagyon ugyesek voltatok!!!
Es ne feledkezzunk meg azokrol sem akik kozvetetten jarultak hozza a dologhoz: A naplo-forditok, a parodia irok a humor topicbol, mindenki aki kellekekkel-otletekkel hozzajarult a darab letrejottehez, Gumipok a hangkeveresnel, meg az az ugyes technikus aki a vilagitast olyan popecul megcsinalta ott hirtelenjeben! :D
Es Leli, neked is koszi, hogy segitettel kulso szemlelo szemevel nezni a dolgot a probaknal ;)

KIRALYAK VOLTUNK!!!
[size=9:1gi2oewe](csak Haldir ne bakizott volna[/size] :oops: )

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122754 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Léli: Ez kellett, mindenki hót ideg volt! :wink:
Frankó volt a földön fetrengeni!! :D
(Na, meg szipuzni... :D )
Ezennel bejelelentem Galadhdal megszületett a gyermekünk,
Elanor! 8) :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122742 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Nagyon jók voltatok!!! :wink: :wink: :wink:

Gratula a munkához, meg a szerepléshez, meg mindenhez :)
[size=9:1khha526]És bocsi, hogy olyan sokat 'parancsoltam' ott, csak próbáltam rendező-asszisztensi tapasztalataimmal segíteni nektek.[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122463 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
A mai próbán mondtam, hogy tudok hozni egy petróleumlámpát, de mégse :?
Úgyhogy ha vkinek van, az el tudná hozni holnapra????

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122345 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
KIRALY!!! :D
Akkor ma 16.45-kor mindenki aki szerepel, az Arany Janos utcai metromegalloban a Princess elott.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.225 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére