Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 4 hónapja #119188 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Ööö... Lusta vagyok megnézni, Andróg nincs benne a 2. felvonásban?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119034 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
KIRALY!!! :D Utana ugyis rohannom kell at a Hajogyari Szigetre 2-re.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119025 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor május 17. 10:00 Margitsziget? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119020 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Aznap delutan 1-ig tudok maradni, utana rohanok megveretni magam.
Ha lehet akkor 10-kor kezdjunk.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118855 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Színművek
én bectos took jönni...ha nem,két mondat minusz... :roll: :wink: de menni fog :!:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118603 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
okk. lécci páran adjátok meg a mobilszámotokat, h ha vmi van, tudjalak titeket hívni!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118438 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Galadh írta: Beleg: jöjjek én is? mer ugye Larnach lánya is második felvonásos... vagy nem? :oops:


Én is úgy emlékszem... a haramdikban már Nargothrondba megy Túrin, asszem. :roll: :wink: Úgyhogy várunk! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118214 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Színművek
Noszakkor:
galad sikít: Yoo a máj 17, ottanlecek :!:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118154 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Peredhil írta: Mikor lesz alkalom hogy meg nézzétek hogy az én szerepem testhez álló-e? Mert hogy én nékem aztán halvány szilvám sincs arról hogy Dorlas és a másik hogy nézött ki.



Valószínűleg ez azért is van, mert Tolkien nem írja le. :roll:


Beleg: jöjjek én is? mer ugye Larnach lánya is második felvonásos... vagy nem? :oops:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118150 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Turelem probat terem :D Elobb utobb te is sorra kerulsz :D

(mondta a Halal) :twisted: :twisted: :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118108 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Ja, akkor ok.
De szerintem a Május 17-i szombat azért nem jó, mert akkor még csak az 1. és a 2. felvonást próbáljátok.
Mikor lesz alkalom hogy jól meg nézzétek hogy az én szerepem testhez álló-e? Mert hogy én nékem aztán halvány szilvám sincs arról hogy Dorlas és a másik hogy nézött ki. :) :roll:
Tiszteletem.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118106 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Ja tolem varod a valaszt?
Ha elvallalod akkor tied, persze.
Egyebkent egyreszt nem en dontok szerep ugyekben masreszt meg ugyis probak kozben derul ki hogy kinek mi a testhezallobb.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118101 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Nos Beleg?
Akkor a Brodda, és Dorlas szerep az enyém?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118076 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem egyelore jo.
Turin-jelolttel vasarnap talalkozom, remelem addigra meg tudja mondani hogy mizujs.
En erosen ketlem hogy ket felvonast is vegig tudunk venni 4 ora alatt, bar ha nem lesz ott mindenki az elsobol, akkor reszletenkent lehet hogy osszejon.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118014 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

A hétvégi talin abban állapodtunk meg, hogy a következő próbát
május 17-én, szombaton kellene tartani, az első és második felvonásból!

MINDENKÉPP szükség van rátok:

ELSŐ FELVONÁS: Kincső, Kinga, Brandir, Gillz, Limbrennil, Darky, Estel, Áfi, Beleg.
MÁSODIK FELVONÁS: Kincső, [size=9:3msjxdfl](Túrinunk)[/size], Estel, Áfi, Beleg, Szú, Ithilgalad, Zsoffija.

Arra szeretnék kérni minden első-második felvonásbeli szereplőt, hogy jelezzen vissza vagy a topicban, vagy nekem priviben/emailben/esemesben, hogy tud-e jönni (vagy nem).

És végül egy kérdés: Túrin nélkül nem lesz egy kicsit mókás második felvonást próbálni? Beleg: vagy addigra lesz Túrinunk?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117898 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Peredhil: szabad még Gethron, Asgon, Dorlas és Brodda. Légyszi válassz egyet G-A-B közül + örülnék, ha elvállalnád Dorlast, mert az elég fontos. Ez összesen egy kicsi és egy közepes szerep. Csak akkor kell jönnöd most-szombaton, ha Gethron szeretnél lenni - egyébként nem muszáj.


Ha így ál a helyzet, akkor ok; elvállalom Dorlas szerepét, és Brodda-ét.
Így rendben lesz?
Bocs, hogy most szombaton nem tudtam menni, de túrán voltam.

by Peredhil

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117892 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Cue:itt a számom
0620-568-91-25

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117812 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Igen, legyen a 2. felvonás is, hogy ha az egyikből nincs elég ember, lehessen a másikat próbáolni... :? :roll: :wink: Jó lenne, ha (legalább nagyjából, párszori belepillantással) tudnátok a szöveget, főleg, ha "mászkálás" van a jelenetben, mert nehéz egyszerre olvasni és játszani a szerepet. De ha valakinek nagyon sok szövege van, vagy más elfogadható indoka, nem fogjuk leharapni a fejét, ha nem tudja. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117795 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Színművek
Calakkor 17én 2. felvonás iss? És akkor megtanult cöveggel ugyi?? :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117465 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ring: dehogynem, nagyon is. Ez így nem mehet tovább. :evil:
És kérem szépen Brandir, Áfi és Esgal mobilszámát - aki tudja, mondja meg. Már csak ők hiányoznak a listáról, aztán szétküldöm, hogy tudjuk informálgatni egymást.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117428 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
De akkor legyen a 2. felvonás is már!!!! Vagy nincs értelme?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Sajnálattal tájékoztatok mindenkit, hogy megdöntöttük a minimum létszámrekordot 4 fővel (Limbrennil, Cueddo, Pippin (Kinga), én). A meg nem jelent elsőfelvonásosok közül csak Beleg és Estel szólt előre, hogy nem tud jönni. Mivel már hetekkel ezelőtt írt Dae egy körlevelet minden színdarabosnak, hogy ápr. 19. tali, ezért csak részben tudom elfogadni a "nem tudtam" indokot. :roll: :? Akinek nem inge, nem veszi magára, aki pedig tudja, hogy sokszor nem tud internetezni, az adja meg a telefonszámát. :idea:

Legközelebb talán május 17. lehetne, javaslom a Margitszigetet. Kéretik jelezni, kinek jó! [size=9:12lf7r6v](Azért ekkor, mert nekünk /Kinga+én/ május 3-án és május 10-én egyéb elfoglaltságunk van... :roll: )[/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117369 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Rendben, akkor 10-kor ott leszek! :wink:
[size=9:13pzya99]Egyébként tőlünk csak denevérszárnyon lehet fél óra alat a Batthyányra érni... :roll: [/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117332 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Nem tudom, lehet hogy Ring már szólt, de Sadort én fogom alakítani.
Remélem most már vili! :)
Ja, és mi a pontos címed Kincső? (Anyukám kérdezi :? :? )
Esetleg, ha valaki nem tudná a számom:06304624701
Akkor ott leszek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117241 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Ha 2-ig tartjátok akkor a fürgék még átérhetnek Cicafül kirándulására 14.30-ra a Batthyány térre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117222 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Legyen 10.00 - Boráros tér, a HÉV-megállónál. És akkor mondjuk 2-3 ig tartjuk.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117205 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Kincső: köszi szépen nem kell kijönnöd elém, mert nem tdok menni..... De azért köszi szépen.. :)

Jó próbát!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117178 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek, el kellene dönteni, mikor/hol találkozunk! :idea: :roll:
Legyen 10:00 Boráros tér, vagy inkább 10:30? Írt valaki a lent említett szereplőknek SMS-t? Én nem tudom a számukat... :roll: Fiona, a Tiédet sem, úgyhogy ha szeretnéd, hogy reggel fölkeljek a kedvedért és elmenjek vhova, írj (még mindig 06 30 520 6447)! :idea: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117004 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg: majd igyekszem... :wink: én biztosan ottleszek.
Peredhil: szabad még Gethron, Asgon, Dorlas és Brodda. Légyszi válassz egyet G-A-B közül + örülnék, ha elvállalnád Dorlast, mert az elég fontos. Ez összesen egy kicsi és egy közepes szerep. Csak akkor kell jönnöd most-szombaton, ha Gethron szeretnél lenni - egyébként nem muszáj.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116982 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Sadort Limbrennil játsza! Ő megy szombaton! Én Andróg vagyok 100%-ig!!! (no, meg Ring-bearer)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.966 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére