Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 5 hónapja #116879 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Elnézést hölgyeim, és uraim, de azzal a pííííí fejemmel megint elvesztettem a a fonalat.
Mert most elakartam vállalni egy szerepet, de közben meg az is betelt.
Nos, akkor ha van még szabad szerep, eltudnátok mondani melyikek azok?
És utána már nem kérdezek hülyeségeket.
És akkor mikor is lesz a próba? Most szombaton?
Ja, fiú szerepet vállalok, mivel hím nemü vagyok. :D

Üdv. és Kösz.: Peredhil

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116856 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Gaz van :?

Este szoltak hogy szombaton fel 2-re kell mennunk a korhazba, ugyhogy nem tudok ott lenni a proban.
Cueddo, kezbe tudod venni a bandat?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116741 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső írta: Szvsz (elsősorban) Estelnek, Áfinak, Darkynak és Gillznek kellene írni egy SMS-t (persze a többieknek is lehet), mert nem nagyon láttam őket mostanában, nem tudom, tudják-e... :roll:

Nekem ne írjatok, nem érdemes... Sajnos nem tudok menni. :(
De azért gondolok majd Rátok! ;)
Legyetek ügyesek!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116609 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Én majd Berent alakítom és rokonaimmal fogok kóborolni egy távoli erdőben. :)
Úgyse kellek most...
De próbákon (ha kell és amikor nem ütközik Gwindor szerepével) szívesen alakítom Túrint, hogy a partner is színészi alakítást nyújtson.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116589 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Először: 100%, hogy lehet nálunk! :wink:
Másodszor: persze, ha jó idő lesz, ami sajnos nem valószínű, akkor M.sz.! :roll: :wink:
Harmadszor: Beleg, Te már voltál nálunk, és Cue is, meg még nem tudom kik azok közül, akik jönnek. Ahol az énekkar próba volt, a nagyszobában, ott tudnánk próbálni. Nem mondhatni, hogy nagy hely, de én már 30 fős tánccsoporttal is felléptem kb. ekkora, talán picurit nagyobb színpadon. :roll: :wink: :idea:

Szvsz (elsősorban) Estelnek, Áfinak, Darkynak és Gillznek kellene írni egy SMS-t (persze a többieknek is lehet), mert nem nagyon láttam őket mostanában, nem tudom, tudják-e... :roll:

Beleg: nyugodtan töröld ki, de már tényleg sokszor válaszoltunk Peredhilnek, főleg szerep-ügyben. Egyébként pedig mindenkitől bocsánat!!

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116583 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ring: nem, csak az első.

Mindenki tud jönni, akinek szerepe van? :arrow: Kincső, Kinga, Brandir, Gillz, Ring, Darky, Estel, Áfi, Beleg?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116576 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
2. felvonás is próbál szombaton?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116567 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Huha, mennyi kedves ember...... "Hát én immár kit válasszak!" :)

Nem kell olyan nagy pátyolgatás, csak olyasmi akivel elvagyok a tali időpontjáig........

Legkésőbb szerdáig döntsük el, hogy hol leszünk, jó????? Mert akkor ugy igazitom magam :) Hogy kivel menjek...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116523 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Fiona írta: azt akarom kérdezni, hogy lenne valaki olyan rendes, aki felkelne miattam és pátyolgatna??? Mert én azt nagyon megköszönném....
Hozok neki csokit és csóközönt! :)
Fio


Fio, én szívesen pátyolgatlak, ha tudok menni... Már csak azért is, mert naon meg akarlak ismerni. Nem vagyok egy nagy társaság (14év :? ), de szívesen beszélgetnék veled.
Pussz,
Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116446 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor a vita itt most lezarva. :evil: Mindenki megnyugszik es megy tovabb az elet vagy torolgetni fogok. :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116419 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső írta: Idefigyelj Peredhil! Kezdessz idegesítő lenni. Kegyeskednél venni a fáradságot, és visszaolvasni, mielőtt kérdezel? Meg szabad nézni az előző oldalt is! :idea: :roll: Nagyon praktikus lenne! Egyébként (de - részemről - utoljára válaszolok): a tali ápr. 19-én lesz, jövő szombaton. Akire gondolsz, az Beleg - a szerep már Belegé. Légy oly bájos, és válassz a Dorlas, Asgon, Brodda és Gethron közül, vagy ha nem, hát nem, de ne kérdezz vissza mégegyszer, ha lehet! :roll: :idea: Köszi! :) :wink: És bocs, ha kicsit éles voltam... :roll:

Kincső


Húú, de ideges itt valaki. :)
Ez az "Idefigyelj Peredhil!" kb olyan mintha az anyám mondta volna. :wink:
Na akkor idefigyelj Kincső.
Az a nagy pláne hogy nem mindig érek rá vissza olvasgatni mivel legtöbször a suliból írok. Szóva mán elnőzést kélyek, de ne veszekedjé vélem. Ok? 8)

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116413 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Kincso,

Van nalatok eleg hely? Most nem olvasoproba lesz, hanem el kell kezdeni lejarni a dolgokat.
Persze ha rossz az ido akkor egyertelmu hogy nincs mas, de ha szep lesz az ido inkabb maradjon a Margitsziget.
Ez esetben akikkel probalni fogunk hozzanak valto nadragot es kenyelmes cipot.

Egyebkent valszeg szombaton valamikor korhazba kell mennem aposomhoz, es meg nem tudom mikor. Ugyhogy tul sokaig nem tudok maradni, csak mondjuk 2-ig max.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116409 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Hála a számtechtanárnak, fel tudtam ugrani. :P
99,9%, hogy lehet nálunk a tali szombaton! :wink: Ha mégsem, akkor szólok, de szinte biztos. :wink: Anyu (alias Rózsa) beleegyezett, apunak kell még szólni.
(Fiona, írj SMS-t a lenti számra, és megbeszéljük, hogy mikor/hol talizunk reggel, OK?)

Javaslom, hogy a találkozó legyen a Boráros téren (Petőfi híd pesti hídfő), a HÉV-nél, mondjuk 10-kor! Ill. Ti talizhattok előtte akárhol, és akkor beszéljük meg, mikor várjalak Titeket a Borároson (onnét 10 perc HÉV-vel + 5 gyalog). :wink: :idea:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116354 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Idefigyelj Peredhil! Kezdessz idegesítő lenni. Kegyeskednél venni a fáradságot, és visszaolvasni, mielőtt kérdezel? Meg szabad nézni az előző oldalt is! :idea: :roll: Nagyon praktikus lenne! Egyébként (de - részemről - utoljára válaszolok): a tali ápr. 19-én lesz, jövő szombaton. Akire gondolsz, az Beleg - a szerep már Belegé. Légy oly bájos, és válassz a Dorlas, Asgon, Brodda és Gethron közül, vagy ha nem, hát nem, de ne kérdezz vissza mégegyszer, ha lehet! :roll: :idea: Köszi! :) :wink: És bocs, ha kicsit éles voltam... :roll:

Hmm... Hát, nem úgy néz ki, hogy megjavul az idő szombatig. Ha nem leszünk többen 10 főnél, talán el tudom intézni, hogy lehessen nálunk, de nem ígérek semmit. Ha nagyon eltűnnék, mint szürke szamár a ködben (mert mostanság nagyon kevés időm van, azért nem jártam itt már ezer éve), és holnap+holnapután nem jönnék, akkor vki kedd este 10-ig küldjön egy SMS-t vagy hívjon a 06-30-520-6447-es számon, és megmondom a fejleményeket. :arrow: Fiona, ha nálunk lesz, akkor én felvállalom a pátyolgatásodat. :)
Ja, és Kistúrin/Pippin/Kinga nem vszínű, hogy meg tudja tanulni addig az összes szövegét... :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116344 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Elftársak:

Szeretnék valamit kérdezni: hogy én sisssee-vel felmegyek jó korán, mert neki 8.00-ra be kell érnie az Iparművészetire.... és én nem tudok mit csinálni addig amig elkezdődik a tali/próba.... És azt akarom kérdezni, hogy lenne valaki olyan rendes, aki felkelne miattam és pátyolgatna??? Mert én azt nagyon megköszönném....
Hozok neki csokit és csóközönt! :)
Fio

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116053 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Fiona: és besikítasz a megfelelő helyeken :wink:

Én iparművészeti felvételin fogok ülni kb. 2-ig, aztán lehet, hogy majd én is benézek, nem ússzátok meg. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116047 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Elftársak!!

Elmondom, hogy lehet rám is számitani a talin... Befoglak titeket aranyozni a napfényemmel... :) Megnézem milyen egy iylen próba.. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115880 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg:Hogy is hívják azt akit Túrin hirtelen dühében fog megölni?
Mert arra a szerpre vállalkoznék. Túrin is szivesen lennék, de sajnos nem vagyok valami nagy darab fickó, inkább csak magas.
Ja, és az a tali mikor lesz?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115596 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nim, jo otlet. Akkor tekintsd magad Thingolek egyik udvaroncanak/udvarholgyenek :D

Peredhil,

A talin nem szerepet fogunk osztani, hanem az elso felvonas nehany reszet kezdjuk el probalni a meglevo szereplokkel.
Hogy melyik szerepet akarod a darabbol, azt magadnak kell kivalasztani, itt par napja be volt irva a szereplista, az is hogy ki hianyzik meg. Azokbol valogass es kozold hogy melyikre gondoltal.
A foszereppel meg varjunk mert kb 2 het mulva valaszt kapunk az egyik szinesz evfolyamtarsamtol hogy tudja-e vallalni.


Arnyelf,

Gyere nyugodtan ha raersz, de nem fogsz tudni sokmindent csinalni, legfeljebb nezni, mivel az elso felvonas embereivel fogunk erdemlegesen dolgozni.


Na meg annyit akartam mondani mindenkinek, hogy akkor abban maradtunk hogy Cueddo es en csinaljuk a "rendezest". Csak szeretnem letisztazni elore a felreertesek elkerulese vegett hogy ezen a teren igen korlatozott demokraciaval szamolhattok csak, altalaban inkabb szinte semmivel, ugyanis ugy nem lehet megcsinalni majd hogy enszerintem igy lenne jo, oszerinte ugy lenne jo... . Ez nem vezet sehova ugyhogy ha mar igy alakult akkor hagyjuk hogy mindenki tegye a maga dolgat.

Egyelore nem merult fel ilyen problema, csak azert irom mert biztos hogy fel fog merulni es szeretnem ha mindenki tudna elore mire szamitson.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115593 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Már egy hete nem voltam fent a neten és szeretném tudni mik is történtek azóta.
Remélem még nem késtem le arról a szerep taliról.
Légyszi szóljatok.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115591 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy esetleg megpályázhatnék-e valamilyen statisztaszerepecskét. Ha jól tudom, még néhány emberre szükség van, pl. Thingol udvartartása is hiányzik. Az uralkodók feleségének környezetében mindig tartózkodnak udvarhölgyek. Esetleg lehetnék Melian tündeudvarhölgye? Vagy hülye ötlet? :? Szívesen résztvennék a darabban!

Üdv Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115304 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Allitolag hetfo korul mar ujra 20 fok koruli homerseklet varhato, remelhetoleg sokaig is tart.
Husvet hetvegejen eddig mindig nagyon jo ido volt. Bizzunk abbank hogy az idojaras ez evben is koveti a jol bevalt hagyomanyt :D

Amugy akikre szukseg lesz, azok az elso felvonas szereploi, azok kozul is Morwen, Hurin, kis Turin, Sador. Arra szerintem nem lesz ido hogy az egesz elso felvonason vegigmenjunk, de ha nagyon raernek, akkor a kovetkezo emberek is johetnek: Thingol, Melian, Morgoth, Gethron, Beleg.
Hatha lesz rajuk ido (de nem valoszinu).

Masoknak sincs megtiltva hogy eljojjenek es nezzek, nehogy felreertsetek, csak ezek akikkel tudunk foglalkozni.

Ugyhogy keretik szepen jovo szombatra tudni a szoveget az elso felvonasosoknak :deal: :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115290 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ne feledjétek, addig még van másfél hét, hátha addigra megjavul az idő - ha nem, akkor jövőhéten intézkedünk ügyesen :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115283 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Na én vagyok az, verya, csak kicsit másképp.
Kérdésem: ugye nem akartok jéghidegben zabadtéren ácsorogni? :?
Mert a tüdőgyuszi nem tartozik a kedvenceim közé... :oops:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115270 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Jogos kérdés, hogy hol?! :idea:
Ha ilyen marad az idő, akkor a Margitsziget kiesik, mert nem hiszem, hogy vállaljuk a kéthetes betegséget utána... :roll: :) Most pedig borzasztó idő van, ahhoz képest, hogy tavasznak hívják... 8O :? Remélem elmúlik, de mindenre számítani kell. :idea: :roll:
Tud valaki valami jó helyet? K@V csak du. 4-től van nyitva szombaton, mint azt tapasztaltuk... :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114999 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Lehet, hogy én is beugrom, de tutkó száz még nem..... Függ a szülőktől...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114885 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Színművek
Ápr. 19...megyek ha kellek.... :)

Bocsi, csak eddig erl voltam havazva, mint eltévedt busman az északi sarkon.... :(

Adio'!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114884 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Színművek
Ápr. 19...megyek ha kellek.... :)

Bocsi, csak eddig erl voltam havazva, mint eltévedt busman az északi sarkon.... :(

Adio'!

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114862 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Az jóóó! ha kellek, akkor mindenképpen ott leszek! (ha addig meg nem halok...)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114776 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Április 19. szombat fix :)
akkor csak elsőfelvonásosok vagy elsőmásodik? és hol?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.946 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére