Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 5 hónapja #111685 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
No mi volt a talin?
Reszletes beszamolot pliz.

Nem tudom mostanaban hogy fogok tudni elmenni a kovetkezo probara. Apost szombat hajnalban korhazba kellett vinni es nem sok a remeny.
Hogy mikor es mennyire fogok raerni az ennek a fuggvenye.

Telcontar:
Ha tudod es van kedved hozza akkor legy te Turin.
Mar ugyis van egy kis gyakorlatod hogy kell "haldoklo baratodat" a foldon fekve tartani, nem igaz? :D :D
Majd hozok fogkefet is :lol: :lol: :lol:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111602 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
A próbákat meg szabad nézni?

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111599 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Uj szereplők lettek néhol és tervbe lett téve egy emberke akit majd valaminek berakjuk..... Ez az emberke Arnyelf.
A többit majd a szerző közzéteszi




Igen, Árnyelfnek majd csinálunk helyet + nagyon jó lenne, ha Telcontar lene Túrin, de ez még nem biztos.
Én úgy gondolom, hogy több olvasópróbának már nincs sok értelme, úgyhogy legközelebb már rendes próbát kellene tartani - akár már valahol a szabadban :)
Sztem legközelebb (--> mikor? kb 2-3 hét múlva? az a baj, hogy nekem is gondjaim lesznek, hogy mikor érek rá, de majd igyekszem megoldani) csak az I. vagy legfeljebb az I-II. felvonást próbáljuk.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111587 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Színművek
Bocs, hogy nem voltunk... :roll: Utolsó pillanatban jött közbe a nagynéném... :evil: De lélekben támogattalak titeket.
Nem lehetne már most megbeszélni a következót: akkor biztos ott tudnék lenni...kiküszöbölném a nagynénit :)

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111525 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Elftársak!!! :)

A talin megbeszéltünk néhány vátoztatást:(pl.Hunthort Dae-elena/sissee-nek Ring-bearer naylelkűen átadta. :) )
Uj szereplők lettek néhol és tervbe lett téve egy emberke akit majd valaminek berakjuk..... Ez az emberke Arnyelf.

A többit majd a szerző közzéteszi :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111109 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek, mondanom kell vmit, bár a statiszta-szerepemet tekintve nem hiszem, h sokat számítana: nekem délre el kell mennem angolra, ahol egy fél-háromnegyed órát fogok üni max, vagyis egy körül máris visszajövök, nem úsztok meg :twisted:

[size=9:31i9ber4]Ezért, de ez csak nagyon suttogó kérdés, szal nem baj, ha nem a válasz, nem lehetne vhol a Deák tér környékén beülni vhová? :oops: [/size]

Más: jön az egyik osztálytársnőm is, aki szintén válallna epizódszerepet, amúgy meg nayon szeretne veletek megismerkedni-remélem nem baj...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111107 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Huha, egyre többen...... Hú de királyság!!! :D

Na akik eddig bizti hogy jönnek::

Esgal
Fiona
Cueddo
Ring-bearer
Estel Adániel
Telcontar
Ithil?
Gillz
Szú
Sissee
És lehet hogy még Arnyelf is jön.... bár nem bizti

10.00.-10.30-kor a Deák tér Princess előtt.Aki akar előtte
bevásárolhat finom sütiket. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111043 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!! :D Most, hogy végre bejutottam ebbe a topikba is (:oops:), nagy örömmel közlöm Veletek, hogy én is tudok jönni! ;) És fogok is. :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110927 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Hmmm... este felrakok pár helyet, hirtelen nem jut eszembe jó, végig kell gondolni... De ha a deákon taliztok, kisföldalattival elmehettek a Széchenyire vagy a Hősök terére, onnan meg városliget! Jó idő lesz, és biztos elfértek! :D

Cueddo: Kösziii! Szóval Lalaith nem lesz... Kár... :(

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110895 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Sajna mar is meg kell cafolnom az utso hozzaszolasomban irtakat.
Megsem tudok elmenni :evil:
Este kiderult hogy nemcsakhogy ferjuram utazik el a hetvegere, hanem az egesz csalad (engem kiveve), ugyhogy otthon kell maradjak. :x
Hat ez gaz :cry:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110847 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta: Ja, és szerintem ne a Burger Kingbe menjünk, ha van más lehetőség is (remélem).


Ha-ha az buli is lenne......... :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110836 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Nagyon, nagyon, nagyon örülök, hogy sikerült összehozni :wink: Akkor sztem legyen 10.00-10.30 Deák tér, alsó Princess, és akkor tartunk egy próbarend-megbeszélést + olvasópróbát.

Ja, és szerintem ne a Burger Kingbe menjünk, ha van más lehetőség is (remélem).

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110831 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Olórea: hát inkább a Deák téhez legyen közel...... valami jó kis hely kéne

Akkor egyezünk meg, hogy 10.00 vagy 10.30-kor a Deák téren a princess előtt az jó mindenkinek??? Vagy inkább valahova máshova...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110808 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Ok, ok valszeg megyek de hová is???
Limbrennil sajnos nem tud jönni! :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110786 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Dae-elena: köcc, ez jólesett, de én hülye csak sajnáltatom magam…
Egyébként se tudnék szombaton elmenni.
Fiona: Én tudok pár jó helyet, ha szép idő lesz, akkor pár szabadtérit is tudok ajánlani.
Kérdésem: Mihez legyen közel?
Ja, és bocsi, hogy belekontárkodom, de lesz Lalaith?
És ki fogja játszani Nienor Nínielt?
Ha van még itt valaki, akinek nincs teljesen elege belőlem, az elküldhetné a szereposztást…
Kösziiii!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110777 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
95% hogy megyek en is :wink:
Hacsak ferjuram itthon nem marad valami okbol kifolyolag (mert akkor nem megyek).

Tehat akkor olvasoproba?

Akkor azt is el tudom mondani hogy hogyan is gondoltam a probak osszehozasat.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110742 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Na akkor egy rövidke összesités::

Esgal
Fiona
Sissee
Ring-bearer
Gillz
Szú
Cueddo
Ithil?
Telcontar

Na ez már egy ks létszám :) ) Ha valakit kiagytam, bocs.

Még valaki?? Olórea??? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110735 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Én megyek.

Telcontar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110532 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Na, embörök!!!! Akkor mikor találkozzunk és hol???????? Ezt már igy jó lenne megbeszélni... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110523 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

Olórea írta: Látom én nem kellek :bawling:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Olórea, hülye vagy :evil: :mad2: A depizést hagyjátok meg nekem :wink: Persze, hogy kellesz, gyere csak! :cooljump: :pimp:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110495 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Látom én nem kellek :bawling:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

De nem csodálkozom.
Nem ismertek.
Én se fogadnék be idegent ( főleg, ha tudom, hogy én vagyok az :lol: )

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110487 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta: Kellek? Mert azt hiszem , ráérek... meg talán húgom is. :roll:


Hogyne!!!! Gyüjjé csak és hozd Szút is :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110421 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Melkor a Vala valamilyen szinhazasdi programot szervez, talan kozos szinhazlatogatas.
Gondoltam, ha valakik, akkor ti biztosan erdeklodessel vennetek a dolgot :)
A Hirek topicban irt errol, olvassatok el es irjatok neki ha erdekel.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110307 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Kellek? Mert azt hiszem , ráérek... meg talán húgom is. :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110218 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Színművek
Én ottanleccek , de lehet h előbb elmegyek... :?
10től yoo lenne!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110210 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
Tehát, kérdezem: ki tud jönni az alábbiak közül márc22-én, szombaton?
(Kincső nem)
(Kinga nem)
(Beleg nem)

Brandir ??
Darky ??
Estel ??
Áfonya ??
Ithilgalad ??
Limbrennil ??

Mandala ??
Deagol ??

Esgal IGEN
Ring IGEN
Fiona IGEN
(meg én is megyek)

Már alakulgat :wink:
Szerintem kb 10-től 2,3-ig tartson, vagy majd úgyis meglátjuk. Azt szeretném, ha elejétől a végéig fel tudnánk olvasni az egészet.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110187 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Én szutykó jövök, de Limbrennil, lehet, de nem valószínű!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110162 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Na meberek, akkor látni, hogy jönnek egy-ketten..... Kinek jó a 10.30 ????? Mert ha jó akkor ott találkozhatnánk...

Előző színműtalisok az a hét ember: Oktogoni Burger King???? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109989 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Én ott leszek a talin.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109891 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Bocsánat emberek, de én kb. 1 hónappal ezelőtt beírtam, hogy a márc. 22. SEMMIKÉPP sem jó nekem. :roll: Pénteken lesz a Bátaszéki matekverseny döntője, és utána (mivel az már félúton van) szeretnénk elmenni az unokatesóinkhoz, akik egy Pécs melletti faluban laknak. :idea:
Igazán előre szóltam, hogy ez lesz az a szombat, amelyik nem fog nekem (se Kingának) összejönni.
Minden esetre jó talizást, és örülök hogy Olórea és Telcontar is csatlakozik. :) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.955 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére