Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 5 hónapja #114712 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Fiona: ok, megbocsájtva :D
Akkor fix a tali?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114632 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Verií: bocsika, én csak kimásoltam. :) Ha valami nem stimmt akkor ujra kimásolom...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114598 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Én is tudok menni

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114597 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Hé, Fiona! Larnach lánya én vagyok, csak most azért nem írtam egy hétig, mert ausztriába utaztam! :evil:

De most itt vagyok, csak kicsit bele kell rázódnom a dolgokba... :lol:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114529 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Tudom, hogy nagy hiányunk van "színészekből", de azért nagyon örülnék, ha összejönne ez az "igen", mert hát, bocsánat, de Peredhil nem épp Túrinnak való... szvsz. :roll: De tényleg, ha Nellason, egy pici mellékszerepen (tudom, hogy női, és nem férfi) itt filózunk, hogy Szúé vagy az enyém legyen, akkor furcsa lenne az igénytelenség a főszereplővel kapcsolatban, még ha szükségből történik is... :roll: Szóval most igen erősen kérem Eru kegyeit, mert nagyon furcsa lenne számomra Peredhil mint Túrin... 8O :roll: De ezt csak megjegyeztem, akár ki is lehet törölni. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114105 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Kuldtem neki egy emilt es most hivott epp a srac.

Mondta hogy nagyon erdekli a szerep. Nagy vonalakban felvazoltam neki Turin karakteret es nagyon tetszett neki.

Viszont turelmet ker, meg nem tudja 100 szazalekosan ravagni hogy igen, mert 2 het mulva van szakdoga leadasi hatarideje es addig egy perc ideje sincs.
Utana el tudja olvasni es a vegso igent (vagy nemet) ravagni.
De ugy szagolom igen lesz belole. :D

Annyi idot ugyis igenybe fog venni a kezdeti jelenetek osszerakasa ugyhogy ha lehet tartsuk neki addig. Ha nem lesz belole, legyen Peredhile.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114025 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Peredhil: Gethron, Asgon pici szerepek, kb 2-3-4 mondat. Asgon egy hithlumi egyszerű ember, Gethron pedig Túrint kíséri Doriathba az elején. Dorlas meg egy brethili, aki mindig cseszegeti Brandirt, de egyébként elég gyáva.

Én is alig vagyok 180 cm, és Brandirt játszom. Ha magasabb vagy nálam, meg ráadásul koromfekete hajad van (ha jól tudom), az előny. De gyere el, aztán majd meglátjuk.
Beleg: évfolyamtársad mit szól(t) a Túrin-szerephez?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113944 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
beleg:Az a helyzet hogy vállalkoznék a Túrin szerepre, de állitólag arra valami magas ember kell, és én alig vagyok 180 cm.
És elnézést a tudatlanságomért de nem tudom ki az a Gethron és Asgon.
Légyszives mondjátok el. Köszi.
akkor mikor lesz a tali?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113828 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Április 19., szombatot beírtam a naptáramba. :wink: Én is megyek (csak amolyan "rendezőfélének", Beleg is jön, remek :) már csak a többi szereplő hiányzik.

Kincső: támogatom a javaslatot :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113826 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Szóval, Nellas-ügy. :roll: :wink: [size=9:3837wsbs](Kösz Fio a felvilágosítást. :) )[/size]
Nem mondom, hogy szívesen lemondok róla, mert szegénykém már nagyon a szívemhez nőtt... :roll: Viszont van egy javaslatom :idea: : mivel úgyis arról van szó, hogy néhány ember szerint Szú jobb Nellas lehetne, próbáljuk ki. Arra a próbára, amikor azt a felvonást próbáljuk, mindketten megtanuljuk Nellas szerepét, és majd úgy döntünk, kié legyen. Rendben? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113568 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Na, Peredhil, it van neked a lista, VÁLOGASS! :)

Fő-fő szerep: Túrin: SZABAD!!!!

Főszerepek
Mesélő – Kincső
Kistúrin- Kinga
Húrin – Brandir
Morwen – Gillz
Thingol – Estel Adániel
Melian – Áfonya
Beleg – Beleg
Mablung – Ithilgalad
Gwindor – Telcontar
Finduilas – Fiona
Brandir – Cueddo
Nienor – Esgal

Mellékszerepek
Andróg – Ring-bearer
Gelmir – Mandala
Arminas – Deagol
Orodreth – Cueddo
Aerin – Eia
Hunthor – Dae-elena
Sador – Limbrennil
Morgoth – Darkman
Saeros – SZÚ
Nellas – Kincső
Gethron: SZABAD!!
Brodda: SZABAD!!
Asgon: SZABAD!!
Dorlas: SZABAD!!

Egészen kicsi szerepek
Earendil – Cueddo
Elwing – Eglar
Ulrad – zsoffija
Larnach lánya – veria olórea
statisztaszerepek
Falubeliek (4): Rayan, Telu, Dae-elena, Fiona
Banditák, Thingol udvartartása, Thingol katonái, stbstb: 6-8 HELY SZABAD!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113563 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: Csak azért szóltam, mert 2 hét letelt, és nem akartam utólag szólni, mikor már valaki javasolta, hogy legyen. :roll: :wink:
Peredhil: H nem haragszol, most nem fogok visszalapozgatni neked, tedd meg magad. Cueddo rakta be a szereplőlistát nem olyan régen, de ha jól emlékszem, a szabad férfiszerepek Asgon, Dorlas, Brodda, Túrin és még valaki. :roll: Próbák pedig, mivel végre jóidő van, szvsz a Margitszigeten lesznek. :wink:

Ápr. 19. szombat 99%, hogy jó nekünk, szóval számíthattok ránk. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113493 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Ha nem jö közbe valami szörnyennagyon fontos, akkor ott leszek!
:D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113449 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Színművek
Bocsánatot kérek de én ebből egy mukkot nem értek.

:arrow: Milyen szerepet lehet akkor vállalni?
:arrow: Hol lesznek a próbák?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113369 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor feldobom:

Legyen Aprilis 19-en szombaton, monnyuk a Margitszigeten.
Az a hetvege ugyis hosszu hetvege, a Husvet miatt. Talalkozhatnank mondjuk 1-kor a Nyugati elott es onnan egyutt mehetnenk a szigetre. Mit szoltok?
A kovetkezo emberek kozul ki tudna ott lenni?

Morwen
Hurin
Turin
Meselo
Morgoth
Sador
Melian
Thingol
Gethron
Beleg (igen)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113173 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Minthogy Andróg nincs benne az 1. felvonásban, nem megyek, de egyébként se lenne jó.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113030 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Én nem is akartam, hogy április 5-én tali legyen :roll: ami azután lesz, azt majd még megbeszéljük, hogy KIVÉTEL NÉLKÜL MINDENKINEK (!) jó legyen, aki érintett: csak első felvonás, rendes próbát szeretnék valahol a szabadban :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112982 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: köszi! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112977 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Jó, akkor inkább csöndben maradunk... :lol:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112934 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem se jo az Aprilis 5, ugyhogy ezennel Kincsoek melle allok

:twisted: es ha kell, eletemmel es veremmel - no meg az ijammal - vedelmezem oket a haragotokkal szemben :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112910 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek!!
Tudom, hogy már a pokol fenekére kívántok minket a sakkversenyekkel együtt. :? :roll: Tehát most szólok, hogy ha szeretnétek, hogy Kinga és jómagam is ott legyünk, akkor NE LEGYE ÁPRILIS 5-ÉN SZOMBATON TALI, mert sakk diákolimpia budapesti csapat döntő lesz! :roll: Bocsi!! :roll: :?
Ígérem, hogy mostmár tényleg csak akkor nem megyek, ha vidéken leszek (vagy bejutunk az országosra...). :roll:

(Szóval, miért is kéne nekem Nellast Szúnak adnom? :roll: :? )

Kincső[/b]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112886 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
akkor ezt megbeszéltük. Fura, nekem simán lejött a darab.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112793 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Thaurwathiwen írta: Most csak én vagyok olyan béna, hogy nem jön be a színdarab??? 8O


Direkt megnéztem, és nekem se jön be, sőt kíírja, h. "a program szabálytalan műveletet hajtott végre, és le fog állni". :? 8O Bár kezd tragacs lenni a gépünk, és ki- és bekapcsolás közben is befagy. :?
Statisztaként pedig szívesen látunk! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112791 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Színművek
Lennék szívesen Thingol udvarában vki naon szívesen.

Most csak én vagyok olyan béna, hogy nem jön be a színdarab??? 8O

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112790 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta: Kincső: baj, ha helyetted SZÚ lesz Nellas


Hát... :? :roll: miért? :roll: [/b]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112782 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Rendben, akkor Saeros marad. :wink:

verya olórea:

Ha kell, még leszek Thingol katonája vagy az udvartartás része.

Rendben.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112660 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Ha kell, még leszek Thingol katonája vagy az udvartartás része.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112566 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Saeros túl lényeges ahhoz, hogy kihagyjuk. (szerintem.)
Inkább a féllábú és Túrin beszélgetése túl hosszú. Azt nem lehetne kurtítani?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112527 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Szvsz se kéne SAerost meghúzni... Szú már tud a változásról? (a talin beszéltétek?)

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112495 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo,

Szerintem Saerost nem szabad roviditeni, igy sincs sok szovege. Azon kivul a Saeros-Turin ellentet kulcsfontossagu a tortenetben. Ne huzzunk ki belole.

Brisa: igazad van. Ugy emlexem mintha kijavitottam volna azt a szovegben ami fent van a neten (vagy csak akartam?)

Ring: a "mikor" a doksiban azt jelenti hogy kb mikorra tervezzuk a probajat azoknak a jeleneteknek amik ott fel vannak sorolva. De ne vedd figyelembe a mikort mert sztem nem tudjuk a datumokat tartani.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.012 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére