Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 4 hónapja #120551 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: Az összeállítás kiválló (tudtam én, hogy kire kell bízni.) ::::)
a hétvégi próbát megpróbálom összehozni a pecsában, ha nem megy akkor találok nektek más helyet hozzá. A Kvízt Ulmó tervezi már, és külön fél órás blokkot fog kapni a dolog, úgyhogy azt ne vedd bele a te kis műsorodba.

a pénteki vagy a szombati próbára jöjjön el az összes embi is aki infópultozni szeretne, én is ottleszek. A részleteket majd a helyszinen megbeszéljük.

pá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120548 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Merras: Gumipókot nagyon ajánlom, ő ideális, de készülj fel, hogy nagyon fog tiltakozni. :)
Ugyanakkor egyedül elvisz a hátán egy efféle produkciót. A valódi hetihetesek nemigen érnek a nyomába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120533 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Színművek
A Heti Hetes paródiát bevállalja valaki MTT részről?

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120500 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
A Haldir halála jelenetben a narrátor szerepét
szeretném lestoppolni!
Üdv

Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120499 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg összeállítása egész jó, szinte kedvet kaptam hozzá, különösen a legutolsó részhez. :)
Sajnos a munkám nem enged, de azért meglátom, hátha tehetek valamit...
U.I. Ez a 300.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120481 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Az Athelas 2-ből Arwen stipi-stopi (ha tisztelt Főszervező Asszony és Úr (alias Beleg és Gumipók) beleegyezik) [size=9:qvjxn1o9] / :arrow: alacsonyított Arwen... :roll: :twisted: /[/size]. :wink: Vagy ha túl kicsi vagyok Arwennek, akkor leszek Samu [size=9:qvjxn1o9](hosszú hajjal... :twisted: :) Majd feltűzöm vhogy... :wink: ) [/size]

Más:
1. Az énekkar a May it be-t és az In dreams-et tudja színpadkészen, a többit nem :arrow: az Aníront sem! :idea: :roll: Ezen kívül az Aragorn-song vagy a Középfölde-song még megtanulható... :roll: :wink:
2. A kvíz idejét beleszámítottad a fél órába :?: Ugyanis az a másik 30 perces blokkban lesz (egyébként Ulmo szervezi, úgy tudom). :idea: :roll:

Most ennyit, sziasztok :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120450 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Vállalkozom, szereplőnek. Anmire kell, mondjuk naplót olvasok.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120426 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hali,

Na osszeraktam az egyik 30 perces blokkot amit vallaltam.
A musorrendet lathatjatok a www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/musorok.doc fileban.
Szoveggel es abban a sorrendben ahogyan ott lathato.

Nezzetek at es varok lelkes jelentkezoket az egyes reszekhez.
Par dolgot atirtam az eredetileg megirt parodiakbol, hogy kevesebb legyen a szoveg es a szereplo.

Egyedul az Athelas-os reszt kellene a valalkozoknak kivulrol megtanulni, de nem sok a szoveg. Nezzetek meg aztan hajra. Legyszi legkesobb pentek delig mindenki jelezze melyiket vallalja. Most szombatra is kene egy proba.

3 naplo van benne, Gimli, Elrond es Haldir (stipistopi Haldir :) Mocsok vagyok, mi? :twisted: )

Szal a Haldiros kivetelevel lehet valogatni, a naplok fel lesznek olvasva, ugy, mintha az illeto epp akkor irna. Azt hogy x-edik nap, valaki takarasban mondana a mikrofonban.

Leli, menni fog az Aragorn song? Nagyon egyszeru dal, nem hiszem hogy gondot okozna. Mi 15 perc alatt tanultuk meg a szoveget :) a dallama meg nagyon egyszeru (kertesz leszek fat nevelek).

Gumipok, most szombaton elmehetunk a PeCsaba (de hulyen hangzik :lol: :lol: :lol: ) probalni??

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120274 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Színművek
Ave!

Nos, csak meg akarok erősíteni egy-két dolgot 8)
1. Valóban 3x30 perces blokkra gondoltam.
2. Én sem támogatom a komoly színdarabokat, versolvasásokat. Lehet csinálni egy komolyabb előadást valamilyen témában, de azt is érdemes úgy megcsinálni, hogy azokat is lekösse, akik amúgy nem LOTR fanok. Pl. lesz előadás az új Star Trek sorozat második szezonjáról, a Jedi visszatér 20 éves évfordulója alkalmából. Régen volt próbálkozás egy-egy komolyabb színdarabra, de nem koronázta fényes siker. Ebben a múfajban inkább a viccesebb, showműsor-jellegű előadások a dominánsabbak.
3. Már csak azért sem érdemes komoly színdarabot nyomatni, mert kevés rá a felkészülési idő - tuti felsülés lesz belőle, ha megpróbáljátok... ezt meg sem miattatok, sem a rendezvény színvonalának megtartása miatt sem engedném.
4. Lesz még egy extra műsor. A Trek klubban évekkel ezelőtt egy-egy conon lement "Heti trekkes" címmel egy 7i7es paródia, Star Trek hírekkel. Már évek óta meg akarjuk csinálni ezt egy közös verzióban. Örülnék neki, ha az MTT-ből is jelentkezne egy improvizálni is képes, vicces alkat, aki hajlandó lenne ebben a Heti Hetes paródiában résztvenni.
A híreket előre megkapja mindenki napokkal korábban, hogy legyen idő felkészülni. Nem fals, hanem valódi hírek lesznek, elsősorban a www.scifi.hu híreiből (fantasy-s híreket is fel szoktunk dobni, nem csak scifiseket) - de ha van valakinek akár komoly, akár viccesebb (de valós) LOTR híre, az jelentkezzen nálam.
5. A vetélkedő jó 5let, de a nyereményeket valahogy Nektek kell megoldanotok. Elméletileg lesznek LOTR nyeremények is, de még nem tudom, milyen mennyiségben.

bye
Jun

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120129 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Én is jelenteznék bármire a műsorok lebonyolitásában! Lehetne olyan összeállítást csinálni a Naplókból, hogy nem egyet olvasunk végig, hanem időrendben olvassuk fel a bejegyzéseket... és valami színpadképet is ki lehetne találni az egyes időpontokhoz( rajzolnánk vmit nagy papírra, pl. Völgyzugolyt, és a szereplőket naplóírás közben ábrázolnánk).

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120124 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
OK, ugy latom nem fogom meguszni a dolgot.
Megprobalom osszeallitani az egyik 30 perces blokkot, szerda reggel legkesobb (de lehet hogy mar holnap) be is rakom ide hogy mire gondoltam.
Egyebkent ott leszek, megoldom (azert is valallkoztam az egyik titkos naplora :) ).

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120060 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Szió!
Abban tényleg igaza van Lélinek, hogy hosszú/eredetileg folytatásos titkos naplókat nem érdemes felolvasni... Szóval Szauron naplója kizárva, mert az nálam a legnagyobb jóindulattal is 8,5-9 oldal lett... :roll: :cry: Viszont vannak rövidebbek + egyéb paródiák, megyek is mindjárt a Humorba anyagot vadászni. :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120058 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Gumipók: én vállalhatom az 'asszisztensi' munkát (lévén tuti, hogy ott leszek), ha Beleg összeállítja a programot.

[size=9:3t3hcox4]Bár még mindig nem értek egyett a második blokk tartalmával, de az igaz, hogy mást nem tudunk beletenni...[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120013 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem tetszik Gumipók ötlete (és akkor a maradék 30 percet egy az egyben visszamondjuk?)

És ha a második blokkban több minden is lesz (versek, paródiák, stb...), akkor azokat gondolom különböző emberek fogják előadni :arrow: kevesebb anyagot kell megtanulni, és ez jelentős tényező, mivel két hét az valóban nagyon kevés.

Még egy kérdés: gondolom azt még nem lehet tudni, hogy a rendezvény melyik felében fogunk szerepleni, mmint időben, délelőtt, vagy délután...stb?

Ja, és én is szívesen segítek, ahogy időm és energiám engedi ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119994 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Színművek
Oké srácok, akkor íme a javaslatom.
2 darab 30 perces blokkot fogunk vállalni. Az egyik teljes egésszében vetélkedő lesz (megkérem Ulmót, hogy állítsa össze - aki akar persze segíthet) A másik blokk pedig középföldés egyveleg lesz énekkel, paródiával, versel, titkos naplókkal stb. Ennek a résznek az összeállításával Beleget bíznám meg (ha elvállalja), de úgytudom ő nem lesz jelen aznap. Ha így van akkor kellene egy "rendező-asszisztens" is aki összefogja a félórás egyveleget a helyszinen.
Légyszi a jelentkezést a "kreatív-blokkba" a többi topicban is hirdessétek meg. Ne csak itt tudjanak róla.

Ha valakinek van használható ötlete az üres harmadik blokkra akkor gyorsan álljon vele elő, mert különben Merras-t értesítenem kell, hogy találjanak másokat.

Köszi

Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119975 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Szerintem is ez lenne a legjobb, hogy mindenből egy kicsit. De szerintem másfél óra nagyon sok!Ahhoz rengeteg minden kell csinálni.
A paródiákat több ember olvassa fel szerintem, és pár komolyabb verset (ami nem olyan "tolkienes") fel lehetne olvasni!
Léli: zongora?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119913 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hali,

Behuppantam egy netcafeba es nyomatom most ezerrel:

Szoval, nekem vannak ketsegeim azzal kapcsolatban hogy "normalis" komoly darabot (reszletet) adjunk elo az egyik feloras blokkbban. Azert mert egy fel oras darab szovegmennyisege akkora, hogy azt teljes szovegbiztonsaggal nem tudjatok mar megtanulni, higyjetek el. nemcsak megtanulni kell tudni, hanem eloadni is es az csak akkor megy ha mar a fuleteken jon ki a szoveg. Arra meg ket het keves.

En inkabb azt javasolnam -ha lehet belepofadzani-, hogy egy-egy 30 perces blokkban legyen minden. Egy enekkaros dal, egy nagyon titkos naplo felolvasas -stipistopi halott tunde harcos a mocsarban :D -, esetleg egy parodizalt jelenet, vetelkedo ( :? :?: ) es ha meg belefer, csak akkor komoly jelenet, de sztem a komoly jeleneteket tenyleg csak akkor tegyuk be ha nem tudjuk a 30 percet a tobbivel kitolteni.

Igy nem lesz az hogy 30 perc alatt csak egy dologra kell figyelnie a hallgatosagnak, hanem sokkal frfissebben tudjuk tartani a figyelmuket.

No mit szoltok?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119896 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Színművek
Nagyon jók az ötletek, és ahogy nézem elég jól szerveződik a dolog.
Léli ötletét nagyon támogatnám, miszerint a három blokk különálló egység lenne és ebből az egyik egy humoros szini előadás a másik pedig egy Középföldés vetélkedő lenne. Persze nem olyan amilyet az MTT-nek szánnánk, de nem is túl egyszerű kérdésekkel. Díjat is fel tudunk ajánlani ha kell.
A harmadik részre Léli előadást gondolt, de erre a célra egy külön termet és egy csomó időt kapunk úgyhogy mást kéne kitalálni. Ötlet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119829 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Léli: lehet, hogy igazad van... :roll: [size=9:klflr1bt]Azért ha vki szeretné megkapni Word formátumban Szauron naplóját (by Alyr), az írjon egy e-mailt! :roll: :wink: [/size]Egyébként az énekkarnak is jut "paródia"! :wink: Van egy Középfölde- és egy Aragorn-song-unk! :idea: Mit szólsz/szóltok? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119826 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

A nagyon titkos naplók? Hááááát.....
Egyszerűen nem tudom elképzelni arról a társaságról, hogy fél órán keresztül arra figyeljenek, hogy egy ember kinnt áll a színpadon, és valamit felolvas, amit vagy megértenek vagy nem (bár a többség azért valószínű megérti...).
Gumipóknak tettem egy javaslatot e téren (megkaptad?). Én még mindig a színpadi előadást támogatom, méghozzá valamelyik parodizáltat. Lehet szinkronos vagy humoros... ezek egy hét alatt megtanulhatók, a színpadi rendezéssel pedig nem kell sokat törődni (szerintem max. 2 alkalom).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119808 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Mivel válasz nem érkezett, önhatalmúlag intézkedem. :roll: :wink:
Szvsz már csak azért is jobb, ha naplókat olvasunk fel vagy esetleg néhány szereplős paródiákat adunk elő, mert akkor nincs gond a próbaidőpontokkal. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119742 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Telcontar írta: Esetleg Sötét Úr Valinori Vámvizsgálatának színpadra vitele?


Azért 2,5 hét alatt ne várj tőlünk csodákat... 8O :roll: Én pl. nem érek rá (szinte) minden nap próbálni, és gondolom nem vagyok egyedül...

Telcontar írta: Javaslom a nagyon titkos naplókat. Egy-egy blokkban hármat elő klehetne adni és akkor még beférne egy-egy vers az elejére (a Gyűrű-vers, és Aragorn verse ismert és közkedvelt, amellett rövid is).


Ezt a ötletet viszont támogatom! :idea: És ha összejön, "lestipi-stopizom" az Alyr-féle Szauron naplót! (Na jó, esetleg megosztom vkivel, de ha napló, akkor az nekem kell! :twisted: :wink: ) Technikai kérdés: ugye elég, ha felolvassuk, és nem kell megtanulni? [size=9:25dupfxl](Nyilván felkészülök előtte, de azért ilyen rövid idő alatt nem tudnám megtanulni... :roll: )[/size]

Viszont! :idea: Ha nem a darabból adunk elő, hanem naplókat és/vagy paródiákat, akkor másoknak is szólni kellene! Tehát javaslom, hogy tegyük be az MTT Aldeon-ba és a Hírek-be, hogy aki jönne, és szívesen "előadna", az jelentkezzen itt, és megbeszéljük a részleteket (ki/mit/hová/merre/meddig/stb.). :idea: :wink:

Üdv:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119706 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Javaslom a nagyon titkos naplókat. Egy-egy blokkban hármat elő klehetne adni és akkor még beférne egy-egy vers az elejére (a Gyűrű-vers, és Aragorn verse ismert és közkedvelt, amellett rövid is). Esetleg Sötét Úr Valinori Vámvizsgálatának színpadra vitele?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119672 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Színművek
Szijasztok!

Beleg nagyon jól leírta a dolgokat. Ennél több részletet én sem tudok, de szerintem a lényeg csak ennyi. Május 18-a 3x30v perces show-al készülhetünk. Na most Merrást ezt showknak nevezte és a sci-fi napos tapasztalataim szerint is inkább vicces kis jelenetekkel szoktak készülni a fellépők, mint komoly versekkel. Ne felejtsük, hogy nagyon sok lesz a StarTrek,StarWars fan, és nemvalószínű, hogy a többségüket érdekelnék a mondanivalóval rendelkező szép GYU versek. Azért egy-két könnyedebb darabot be lehetne iktatni, de semmiképp nem javaslom, hogy a műsor nagyrészét versek tegyék ki. Probáljatok meg összehozni néhány kis bohókás középfölde jelenetet inkább. Legalábbis örülnék neki ha sikerülne és mi is komoly résztvevői lehetnénk ezalkalommal a rendezvénynek.

Köszi
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119623 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Nem lenne jobb verseket mondani? Van egy pár a GyU-ban + a Bombadil Toma kalandjai + egyebek... :wink: És akkor azzal sincs gond, hogy aki menne, annak nem jut jelenet, akinek meg jutna, az nem tud menni... :roll: Aki tud jönni, az jelezze, és annak alapján döntsünk. Szóval én megyek (99%). :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119621 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Mit szólnátok hozzá, ha előadnánk a Húrin-Morgoth jelenetet? (I./9.)
Jobbat nem tudtam kitalálni így elsőre, főleg hogy Túrinunk sincs... :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119609 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Az énekkar tud készólni az In dreams-sel és a May it be-vel, de....
:arrow: ott a hangosítás emlékeim szerint nem túl jó
:arrow: kit érdekelne ott egy énekkar? (már két Sci-fi napon voltam; szvsz. nem illik oda)

A jelenetekhez jelmez is kéne. Az van/lesz? És milyen/melyik jelenet?
Javaslom a humorosoktól az egyik jobb színdarabszerűséget előadni. Ha ezt választjátok, megpróbálhatok kiválasztani egy darabot, és meg is rendezem. De akkor ehhez sürgős döntés kell.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119551 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek, mas tema de nagyon surgos:

Tegnap Lassi folytan talalkoztam Gumipokkal es akkor mondta hogy Majus 18-an a Sci-Fi napon a PeCsa-ban kapott az MTT egy 90 perces blokkot, hogy szindarabbal, dallal vagy egyeb ilyen jellegu eloadassal lepjen fel.
Ez a 90 perc 3 reszletben lesz meg, 3x30 perces blokkban. Ha jol tudom nem egymas utan lesz a harom blokk megtartva, hanem 30-30 percenkent "forgo" rendszerben lennenek az eloadasok, amiket az MTT, a Sci-Fi-sek, stb csinalnak. De mondom, ebben nem vagyok biztos hogy jol ertettem, Gumipok tudja pontosan.

Lenyeg hogy feltetlen keszulni kene valamivel mert ki kell tolteni azt a 90 percet. Lehetne szo reszletekrol, parjelenetekrol, monologokrol, vagy akar versekrol.
Probahelyszint Gumipok el tudna intezni ingyer a PeCsaban, csak idopontokat kell ra talalni.

Sajnos en ma elutazom es legkozelebb csak hetfon leszek, az meg mar nagyon keso szervezni. Ossze tudtok dobni apro kis jeleneteket? En tutkora nem tudok ott lenni mert elotte vegig nagyon be vagyok fogva, igy keszulni sem tudok, de tudom vallalni hogy a probak nagy reszen segitek ha kell.
Ha tudjak vallalni a topiclakok a dolgot, akkor azt jelenti hogy a Majus 17-i Turin probat erre kene felaldozni, meghozza foprobakent ugye, es amugy meg ket hetig nagyon sok probat kene tartani, 2, de minimum 3 naponta egyet a PeCsa-ban.

Gumipok, legyszi ird ide meg azokat a reszleteket amik fontosak lehetnek.

Telcontar_Leli: a korus tud esetleg keszulni egy-ket darabbal?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119365 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo, Kincső, köszi a számokat!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119222 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ring: de igen, benne van :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.971 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére