Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 4 hónapja #122222 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Szió!
(Még mindig rossz a gépünk, csak a suliból írok.)
Tudom a szövegemet, úgy megkapja Aragorn, hogy nézhrt (reszkess, Gillz) :twisted: ; és megyek délután, ahogy tudok, szvsz olyan 1/4 6 fele érek oda... :roll: És viszek egy rakás ódivatú ékszert magamnak. :twisted: :) Meg még lehet, hogy találok vmit. :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122181 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Köszi, hogy hívtál, Beleg. Kellékek naggyából megvannak, jövök pénteken! Pussz,
Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122175 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Színművek
Nemtommég időbecólloké...
Van egy sárga maci a hullahegybe ha kell... :roll: Kb 1 m...
Meg lehet h egy barna kb akkora is (de ha felvetem a hugomnak h hullának kéne lehet h lefejez és akkor én is yoo leccek... :twisted: )
Sikíccsatok privit ha kell, ill., h mikor ... (mmint ponosan )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122144 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Uff!

No, aki ígérte, az légyszííí hozza el a próbára (péntek)
Volt egy Britni: Baby one more time, meg Matrix, meg... hm. Queen, meg....

úgy érzem, kéne a Backstreet Boystól a az ... bíing lónli..., mindegy csak nyálasan szomorú legyen (Haldír halálára :twisted: ) meg, ha van még 5letetek, azt is várnám szívesen! :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122113 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Probaltam mindenkit utolerni, de nem midnenkit sikerult es azok kozul is csak ket embernek volt jo a mai proba rajtam kivul, igy a mai proba elmarad.
Holnap es szombaton viszont megtartjuk, a lentebb irtak szerint. Keszuljetek!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122101 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
YESSS!!!

Megvan a helyszin. Hala az itteni fonoksegnek, kivetelesen engedelyeztek az egyik termunk hasznalatat, de ezt csak a helyzet surgossegere valo tekintettel kaptuk meg, tobbet erre nem szamithatunk.

Szoval proba ma, holnap es szombaton nalunk, egy kulon teremben.
Ma (csutortok) 17.00-19.00
Holnap (pentek) 17.00-19.00
Holnaputan (szombat) 9.00-13.00

Csak egyutt johettek be az epuletbe, es regisztraltatni kell a portan.
Ugyhogy talalkozunk ma meg holnap az Arany Janos utcai metroban ahogy a multkor, fent a Princess elott, 16.45-kor.
16.50-kor legkesobb el kell indulnunk mert ki van szamolva az ido a teremre.
Szombaton ugyanott talalkozunk, csak 8.45-kor.
Aki tud mar hozhatja is a jelmezet, kelleket, nalam le tudjuk rakni az irodamban.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122099 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor én holnap és szombaton jövök próbálni! Ugye mindkét nap öttől vannak a próbák?
Nem tudom, hogy vasárnap hétre odaérek-e a Pecsába, mert Szentendréről jövök, és azért az nincs túl közel, de igyekszem!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122070 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Hivlak majd Nim.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122058 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Természetesen jövök próbálni, :) csak azt szeretném kérni, hogy mivel 1 óra után nem leszek net közelben, írjon valaki egy sms-t, megjelölve a pontos helyet és időt. (Tel.szám a tegnapi hozzászólásomnál található :wink: )
Sajnos egyedüli helyszínként csak a Margitsziget jut eszembe, bár amilyen pocsék az idő, nem éppen ideális. :(

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122047 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Ugy nez ki vegleges adat:

A Pecsaban probalni sajnos csak vasarnap reggel tudunk 8-10-ig. Megkertem Merrast nezze meg mehetunk-e 7-re.
Tudom hogy korai a keles, de lehetetlenul kicsi lesz az idonk, igy kerek mindenkit aki szerepel hogy 7-re jojjon.

- Csak kezi mikrofonok lesznek, de abbol lesz 5 db.
Ennek alapjan ugy kell probalnunk hogy mindenki tartja a mikrofont a kezeben.
- Hangositas, CD lejatszo lesz
Gillz: megy a zenek osszevagasa?
- asztal+2 szek a hiradosoknak lesz
- kb 500 ember fog bent ulni es mikrofon nelkul nem fog hallatszani a dolog

Ma MINDENKEPP PROBA, ha mast nem, a munkahelyemen. Meg holnap is meg holnaputan is. (Helyszin???)
Mara minden Athelasos tanulja meg a szoveget kivulrol.

Most irtam egy kerest a fonoksegunkre hogy engedelyezzek hogy ott probaljunk. Amint valasz jon, szolok.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122020 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Bocs gyerekek,

Egy fontos dolgot akarok mondani.
Most merult fel egy szervezesi problema a reszemrol. Ez kapcsolatban van a vasarnapi eloadassal, de titeket szemely szerint nem erint, csak nagyon altalanossagban.

Arrol van szo, hogy muszajbol vallaltam el az egesz hetvegi ugy szervezeset mert mas nem vallalta - megjegyzem, ilyet tobbet nem csinalok.

Viszont kerem, ha valakinek eszrevetele, megjegyzese vagy kritizalhatnekja tamad az normalis formaban tegye meg, es legyetek velem is egy kicsit elnezoek, mert egyreszt nem vagyok sem isten, sem tunde, tehat hibazhatok en is.
Masreszt pedig van eleg bajom most anelkul is hogy hasfajasokat hallgassak.
Ha valakinek valami nem tetszik akkor legkozelebb ne akkor sirjon mikor mas kenyszerbol atvallalja es hibazik, hanem az elejen vegye kezbe a dolgot.
Most nem rolatok van szo, csak szeretnek elebe menni, hogy ilyen ne alakulhasson ki.
Egyebkent barmilyen szervezest szivesen atadok barkinek. Azzal nekem csak jobb lesz.

Koszi!

Es akkor a targyra:

Ma ki tud jonni probalni?
Es hova? Fedett hely kene de nagyon!
Iskolasok, kerjetek mar egy termet mara es holnapra a sulitokban!!!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121882 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Hát, ez ma nem jött össze. :(
Pedig én próbálkoztam!
Holnap vsz. nem tudok menni, mert osztálykirándulás lesz.
De ha megvan már az időpont és a hely, írjatok sms-t , és akkor talán be tudok esni a végére.

Szióka,

Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121865 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Akkor úgy néz ki, a mai próba nem jön össze. :roll:
Ma már nem leszek net közelben, ezért légyszi, ha mégis taliznánk ma, akkor valaki írjon egy sms-t, megjelölve a helyet és időt! (Bár néhány sorral lejjebb megtalálható, azért leírom még egyszer a számom: 0620 531-0-542)
Ha nem sikerülne, akkor a holnapi viszlátásra! :wink:

Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121845 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor egyelore ugy nez ki hogy aki raer:
Nim, Galadh, esetleg Gillz.

Ha senki masnak nem jo, akkor csak annyit tudtok probalni, hogy Elrond naplojat felolvassa Nim es Aragorn es Samu parbeszedeit probaljatok ossze.
Gillz, ha raersz erre, akkor sztem Samuval probalgassatok. ha nem, akkor holnap talalkozunk talan a Margitszigeten. Van ott olyan fedett resz ahol anelkul probalhatnank hogy kozrohej targyat kepezzuk?
Meg sosem voltam azon a helyen ahol szoktatok talizni ott.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121844 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Na, akkor döntsük el. LEGYEN próba vagy NE?
Ha igen, a Margitsziget OK?
Ki érne rá? Találkozás mondjuk a Nyugati pu.-nál, a Nyugati Skála előtt lévő "forgó" óránál, 5 órakor?
Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121830 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Az az igazság, hogy holnap nagyon sűrű lesz a délelőttöm (zh+prezi), szóval ma du. tanulnom kell ezerrel. Tehát nem nagyon érek rá próbálni, bár persze megyek, ha elegen vagyunk. (tszám:3654673 :D )
amúgy 1előre a margitsziget tűnik megoldásnak.

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121825 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Igen, mi lesz a mai próbával?
Ha mg lesz tartva, vki szóljon nekem!
0630/415 92 04

Ja, és megvan a paróka - jó csövi, illeni fog Gornihoz :D

SZÓLJATOK, HOGY MI VAN!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121823 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Először is Beleg jobbulást kívánok :(
A holnapi próba részemről mehet 5-től. Mi lesz a maival? Nem tudom, hogy du.-án lesz-e eső, de jobb ötletet nem tudok, mint a Margitsziget. Max. 3-ig vagyok net közelben, úgyhogy légyszi, ha ma próbálunk, addig jelezzétek vagy írjon nekem valaki egy sms-t!
A számom: 06 20 531-0-542; Beleg, ha van rá igény, hozhatok én is egy macit (nem túl nagy, de talán "hullának" megteszi)

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121781 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Színművek
Tegnap írtam egy kis szösszenetet, szerintem alkalmas lenne indító konferálásnak a sci-fi napon.
"Középfölde a legvégső határ. Ennek végtelenjét járja a Magyar Tolkien Társaság, melynek küldetése különös dolgok felfedezése, új klubtagok, új értelmezések felkutatása és hogy megtegye azt, amire még senki nem merészkedett."
Akinek nem esik le, miért jó, az nézze meg a Viasat3-on este 11-kor a Star Trek legelejét. :D Aki konferálja, annak fontos, hogy a helyes intonációt begyakorolja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121770 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Megneztem a Scifi Nap honlapjat.
Az ottani infok alapjan 15.05-tol leszunk mi, kb fel oran at.

scifinap.scifi.hu/index.htm

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121765 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
A proba ma 5-re volt tervezve.
Apro kis gubanc hogy bedurrant a fogam, igy muszaj fogorvoshoz mennem ma delutan mert nem birom sokaig. 5-kor tud fogadni, tehat ugy nez ki nem tudok resztvenni a mai proban.
Ellenben csutortokon 4-tol szabad vagyok ha kell, tehat berakhatunk egy probat holnapra is, 5-tol. Mit szoltok hozza?

Ha ma osszejottok probalni, hol lesztek?
Ugy hallottam (meg vettem eszre) hogy hideg lesz, tehat zart hely kene.
Valamelyik kozeli suli tanterme? Iskolasok, kerdezzetek meg lecci.
Holnap remelhetoleg mar jo lesz az ido.
Merrassal beszeltem. Ugy nez ki hogy legfeljebb a szombati probat tudjuk a pecsaban tartani, a tobbit nem. Tovabi info remelhetoleg mar ma lesz.

Kene tehat helyszin holnapra 5-7-ig (ha jo nektek), meg pentekre is 5-7-ig.

Thaur irt hogy kolcsonadja a kopenyet, meg kapunk Penngaladieltol is egy nagy macit, mint hullahegy-elem. :D

Ha van nektek is nagy meretu baba, pluss allat, stb, szoljatok es hozzatok!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121659 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Színművek
Egy fekete csukjás köpenye Thaurnak vagyik (Esztergomban... :roll: )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121583 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Esetleg megkérhetném az illetékeseket, hogy leírják a próbák pontos idejét és helyét? :oops:
Mert - annak ellenére, hogy Belegnek mást mondtam - lehet, hogy mégis tudnék jönni holnap, attól függ, mikor kezdődik, meddig tart, és hol lesz :)
Köszi!

Ja, és még annyi: azt lehet már tudni, hogy mikor fogunk fellépni? Már úgy értve, hogy délelőtt, délután, stb... (tudom, tudom, sokat kérdezek... :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121546 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
No, megvolt tegnap az elso proba es sztem tok jol elore haladtunk :)
Ime a termes:

1. Bemutatkozas az elejen csak egy par szoban, megemlitve a bemutatasra kerulo parodiak szerzoit/forrasait.

2. Minden egyes parodia/eloadas elott lesz egy azt bevezeto hir (ezt Zsuzsi es Rita csinaljak).

3. Az egyes parodiak meg lesznek kicist fuszerezve kulonbozo odaillo zenereszletekkel.

4. A szereplok kulonbozo sztereotipiat fognak megjeleniteni (pl. Aragorn a csoves, stb.)

5. Ennek megfeleloen a jelmezek:
Arwen (Kincso)
Rozsaszin szaten miniruha, vastag fekete ov (Beleg hozza), surrano v. koromcipo (Kincso, ezt hozzal!)

Elrond (Nim)
Fekete ferfioltony (nadrag+zako), ing+nyakkendo, barmilyen cipo (ezeket Nim hozza), tiara (???), techno-napszemuveg (Nim)

Samu (Galadh)
Terdnadrag, nagyon nagy ing amit ki lehet tomni, hozentroger a nadragra labas (ezeket Galadh hozza), hobbitlab (???)

Aragorn (Gillz)
Fekete paroka (Galadh hozza), lancing (Gillz hozza), fekete bornadrag, fekete hosszu ujju testhezallo polo vagy ujjatlan, de fekete. + vastag lanc ami loghat a gatyarol. (???)

Frodo (Ring)
Majdnem mindegy miben van mert csak fetrengeni fog. Rapper-hatasa lehet, + atlatszo zacsko mindenkepp kell!

Nazgul (Beleg)
Fekete csuklyas kopeny (akiet farsangon hasznaltam attol kene ujra! ki volt az?), Yoda alarc (van valakinek?)

Haldir (Beleg)
alufoliabol mellvert + voros palast, kezi tukor, fesu (Beleg hoz), van valakinek 38-as meretu holdjaro-talpu cipoje? Minel magasabb, annal jobb. Es ha van valakinek, egy hosszu szoke paroka is jol jonne.

Az alabbi kellekek kellenek, kerjuk hogy aki tudja barmelyiket hozni az amilyen gyorsan csak lehet juttasa el oket hozzam:

- 1 asztal a hiradosoknak
- 2 szek a hiradosoknak
- 1 par hobbitlab (farsangon kie volt?)
- 1 tiara (farsangon kie volt?)
- 1 fekete csuklyas kopeny (farsangon kie volt?)
- 1 Yoda alarc
- 1 38-as holdjaro talpu cipo
- nagy meretu rongybabak (legalabb fel- egymeteresek), orias pluss allatok
- esetleg 1 hosszu szoke paroka

MERRAS :!: :!: :!:

Feltetlen szuksegunk van a Pecsara, ha mast nem, penteken 17-tol vagy szombaton9-tol. Ha nem tudunk legalabb egyszer a helyszinen probalni akkor nagyon nagy gaz lesz. Arrol nem is beszelve hogy kellene ugye hangositas, legalabb egy mikrofon, es ha van akkor meg ketto csiptetheto mikrofon, hogy az eloadas alatt ne kelljen fogni a mikrofont (az tonkrevagja az eloadast).

Legyszives jelezz vissza amilyen hamar tudsz, mert mar igy sem tudjuk hol probaljunk szerdan ha ugyanigy fog esni az eso. Az en munkahelyem alkalmatlan ra. Proba nelkul pedig halalra van itelve a dolog!

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121542 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Színművek
Amennyiben müxik még a szombati próba:én oskolában lecek... :dead:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121504 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Na drágáim,
most már csak azt kéne nekem tudnom, h mi kéne ha vóna szerdán.
Hózentróger? :oops: :oops: :oops:

na de most télleg írjátok le lécc!

köcc,

galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121368 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Galadh,

Milyen szamon tudlak elerni?
Merthogy meg nem jott visszajelzes hogy ki jon probalni 75 perc mulva.
Ha senki mas, akkor ertesitenelek hogy ne gyere potyara.
Es akkor kinovesztem a vampirfogaimat. :evil:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121343 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Ok, ott leszek, Beleg!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121316 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Udv Emberek :)

Akkor ugy latom megvan a teljes szereplogarda, es remelem hogy ez mar nem is fog megvaltozni.
Tehat az alabbi a helyzet:

Konferalas az elejen (ha kell): Nim
Eloadas - Frodo vs. Nazgul + Athelas 1. resz
- Frodo: Ring
- Nazgul: Beleg
- Aragorn: Gillz
- Samu: Galadh
Gimli titkos naploja: Elanor (Narrator: Nim)
Korus: In Dreams
Kozepfolde hirado: Rita es Zsuzsi (alias Kenza)
Elrond titkos naploja: Nim (Narrator: Beleg)
Eloadas - Athelas 2. resz
- Aragorn: Gillz
- Samu: Galadh
- Frodo: Ring
- Arwen: Kincso
Haldir o Lorien titkos naploja (Beleg, Narrator: Nim)
Eloadas - Haldir halala
- Aragorn: Gillz
- Haldir: Beleg
- Narrator: Nim
Korus: Aragorn Song

A kozepfolde hiradot mar Zsuzsiek csinaljak allitolag. Meglatjuk a proban milyen lett. Ha megis ez lesz berakva amit Kincso ajanlott, akkor sokat kell rajta javitani mert meg igy is jocskan van benne politika.

Proba akkor ma lesz, delutan 5-tol.
Talalkozunk az Arany Janos utcai metro (kek metro) megallojaban, a Princess pekseg elott, odakint monnyuk 5-kor. Ha esik az eso akkor a teto alatt bent.

Athelasosok, ugye megvan a szoveg? :)
Ki az aki nem tud jonni? Csak hogy ne varjunk hiaba. Az Athelasosok feltetlen kellenenek.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121223 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Laurelen :wink: :

Beleg Cúthalion írta: Ha valaki nem tudna a szamom: 06-20 481-2557.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.986 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére