Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 3 hónapja #128380 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Emberek, Beleg üzeni, h holnap találkozó 15:40kor a Margitszigeten , ott, ahol a busz megáll!
Mindenki jöjjön!!!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128217 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Mas:

Elirtam a vizsgaeloadasom idopontjat.
Aki szeretne eljonni, szivesen latjuk, ingyenes a belepes, a Gutenberg MUvelodesi Hazban, Budapesten (Kolcsey u. 2., a Rakoczi teri villamosmegalloval szemben).

Es a helyes idopont:

2003 Junius 22, vasarnap. 10.00 - kb. 16.00-ig.

Ha akartok egy kellemes napot eltolteni, gyertek el ;) es adjatok tovabb a helyes idopontot, mert mas is mondta hogy akar jonni de nem tudtam fejben tartani, annyian voltak.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128213 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Bocs hogy meg nem irtam, otthon nincs netem es lebetegedtem.
A heten betegallomanyban vagyok otthon Vecsesen, ugyhogy nem fogok tudni netezni.
Esetleg meg szerdan be tudok jonni valamikor delutan megnezni a forumot de amugy a forumot nem tudom nagyon nezni.

Az ujabb jelentkezesekkel frissitettem a doksit. Ugyanott letoltheto. Mostmar nem linkelem be.

Mivel nincs a heten netem, igy az alabbi modon erhettek el:

06-20 481-2557
vagy 06-29 350-994 (Timar lakas) (ma csak este 8-ig ertek el vagy 9 utan, es csak a mobilon).

Kezdjuk el a probakat.
Jo az ido, ugyhogy menjunk a Margitszigetre, szerintem egy tisztas is megteszi majd.

Itt vannak a javaslataim a probara vonatkozolag, legyszi nezzetek meg es feltetlen jelezzetek vissza nekem telefonon, hogy mikor jo es mikor nem jo nektek (foleg az e hetire vagyok kivancsi mert nincs a heten netem es tudnom kene hogy erdemes-e bekusznom Pestre vagy nem):

Juni 18 Szerda 16.00 - 19.00
Juni 20 Pentek 13.00 - 15.00
Juni 23 Hetfo 17.00 - 19.00
Juni 25 Szerda 17.00 - 19.00
Juni 27 Pentek 17.00 - 19.00
Juni 30 Hetfo 17.00 - 19.00
Juli 2 Szerda 17.00 - 19.00
Juli 3 CSurotok 17.00 - 19.00

Juli 4 reggel utazunk!!!

ESzAH-hal beszelek a belepes es a szallas reszleteirol.

Udv,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128086 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Elanor írta:

Beleg Cúthalion írta: Azert berakom megeccer ide .


Galadh: itt van!


Köszi drága, megvan. Akkor tanulom Borcsát.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128045 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: Azert berakom megeccer ide .


Galadh: itt van!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128031 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Hahóóó! [size=9:qda7hzr3]Beleg, élsz még?[/size]
Belinkelnél nekünk egy szöveget, ha megkérlek?
Köcce!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128025 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Színművek

Galadh írta:

Galadh írta:

Elanor írta: Beleg: ha már Gimli naplóját felolvasom, esetleg lehetnék én Gimli a Gyűjjű Szövetccsígében... :roll: Báár, kissé elrettent ez a sok megtanulandó szöveg :lol: biztos, h ennyit adunk elő belőle, nem lenne elég mondjuk két részlet...?


Jujj, ott lennék Samu, ha olyan szerep van.
Naaaa????


Boccs, Boromir lennék. Okse Beleg?


Én meg szeretnék Frodó lenni, már tanulmányoztam a szöveget Elanorral, és Galadh-al.

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127982 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Galadh írta:

Elanor írta: Beleg: ha már Gimli naplóját felolvasom, esetleg lehetnék én Gimli a Gyűjjű Szövetccsígében... :roll: Báár, kissé elrettent ez a sok megtanulandó szöveg :lol: biztos, h ennyit adunk elő belőle, nem lenne elég mondjuk két részlet...?


Jujj, ott lennék Samu, ha olyan szerep van.
Naaaa????


Boccs, Boromir lennék. Okse Beleg?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127920 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Én nem tudok menni4-én legalábbis biztosan nem.
színdaabbal mi lesz?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127794 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Hu, emberek, azt irta az ujság hogy HungaroConon két nagyon hires ember is ott lesz:
Az egyik Ian Watson, a másik pedig maga Darth vader. :) Mármint az őt alakito szinész.,....

Ügyesek legyetek ha mentek.. én sajnos nem mehetk... :( :cry:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127771 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek

Elanor írta: Beleg: ha már Gimli naplóját felolvasom, esetleg lehetnék én Gimli a Gyűjjű Szövetccsígében... :roll: Báár, kissé elrettent ez a sok megtanulandó szöveg :lol: biztos, h ennyit adunk elő belőle, nem lenne elég mondjuk két részlet...?


Jujj, ott lennék Samu, ha olyan szerep van.
Naaaa????

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127769 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: Én mint agresszív kismalac :D szó nélkül csinálom, amit mondtok, de akkor mondjatok vmit!!!

Ya, és Kenza vmi olyat mondott, h vhol regisztrálódni kell.
Hogy van ez :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127710 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
És Evenstar és Galadh? Ők is jelentkeztek, nem?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127677 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Igen, menjünk 4-en!!!:lol:
Szerintem, képesek vagyunk rá :wink: [/size]Mikor lennének a próbák, ha a fellépés mellett döntünk? Most hétfőn nem jó, egyébként állok rendelkezésre.
(Ma már nem vagyok net közelben)
Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127666 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nagyon hulyen nezne ki ha beolvasnak :) ))

Egyebkent en szamoltam azzal is hogy a hiradosok is vallalnak legalabb egy szerepet :D
Pliz, pliz, pliz!!!
;)

AKKOR MENJUNK 4-EN???

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127593 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Látom, néhány szerep, s különösen, ami fontos, Aragorné és Boromiré még nem kelt el. Lehet, hogy nagyon hülye ötlet, :oops: de ha nem lenne több jelentkező, esetleg a híradósokat, Véniát és Kenzát nem lehetne mozgósítani? A -még-hiányzó szerepeket-Arag, Bor, Frodó, Samu, Pip.- narrátorként beolvashatnák a mikrofonnál. Vagy nagyon hülyén nézne ki? :roll:

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127576 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Elanor, szerintem nem lesz nagy gaz megtanulni, mert altalaban csak egy-egy mondatokat kell megtanulni mindenkinek. Probaljuk meg aztan ha nagyon nem megy roviditunk.

Frissitettem a doksit a szereposztassal, megtalalhatjatok ugyanott ahol az elozot. Azert berakom megeccer ide .

Tovabbi jelentkezoket varok a maradek szerepekre, es azt hogy akkor fellepjunk-e egyaltalan 4-en!

A doksiban a zarodalra megszuletett a masodik verzio by Mereth_Lin. Legyszi nezzetek meg es valasszatok hogy melyik verzio legyen. Vagy ossze is moshatjatok es elkuldhetitek nekem ha abbol jobb szuletik.

Ma feltetlen el kene donteni hogy akkor menjunk-e 4-en vagy nem!!!

Megeccer berakom hogy tudjatok hogy lehet elerni:
Munkanapon 8.00 - 16.00 kizarolag a 06-1 235-6104-en
Mas idopontban: 06-20 481-2557 (ha ez ki van kapcsolva, akkor inkabb a masikon hagyjatok uzenetet).
Meg delutan beirok hogy mikor kene probalni. Es maradjunk a Margitszigetben, ott biztos van egy kis szabad tyer ahol nem zavarunk senkit es minket sem zavarnak.
Akinek megvan a szerepe, kezdheti osszehozni a jelmezet :)

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127551 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

Én pl. bevállalhatnám Medalion naplóját. Habár egyedül még soha nem álltam színpadon...

És a Gyűjjűben meg mondjuk lennék Elrond és Celeborn :D (de ha van ellenvetés, nuygodtan szóljatok)

Szvsz nem olyan hosszú, meg fogjuk csinálni :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127439 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Beleg: ha már Gimli naplóját felolvasom, esetleg lehetnék én Gimli a Gyűjjű Szövetccsígében... :roll: Báár, kissé elrettent ez a sok megtanulandó szöveg :lol: biztos, h ennyit adunk elő belőle, nem lenne elég mondjuk két részlet...?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127396 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves Mindenki,

Osszeraktam nagyjabol hogy mi lenne benne a Hungarocon -os parodiablokkban.
A doksit letolthetitek innen .

Azert felhivom a figyelmeteket, hogy egy-ket aprosag valtozhat benne.
Foleg a vegen a bucsudal szovege. Ugyanis Meleth_Lin kezdte el irni a szoveget, en meg az engedelyevel folytattam. Ugy nez ki hogy sokat kell rajta valtoztatni, de addig is beraktam a doksiba, hogy lassatok kb milyen lenne a musor szerkezete.

Lecci nezzetek meg, hogy szerintetek elo tudjuk-e adni ezt 4-en?
Holnap vissza kene jeleznem ESzAH-nak.
Ha nem tudjuk megcsinalni, most meg ki tudnak huzni a musortervbol, jovo heten mar nem!!!


Tomoren itt is leirom mik vannak benne:

:arrow: Koszontes (hiradosok)
:arrow: Gimli naploja (a nagy sikerre valo tekintettel; Elanor)
:arrow: A Gyujju Szoveccsige 1. resz - a tortenet omagyar nyelven. Ebben kellene mindenkinek vallalnia szerepeket.
Kiszamoltam, kb 3 embernek ket szerepet is kene vallalni, mert kevesen vagyunk. Nezzetek at es jelezzetek melyiket akarjatok.

:arrow: Legolas naploja (ki vallajla?)
:arrow: Hirek (Venia, Kenza)
:arrow: Gyujju Szoveccsige omagyarul 2. resz
:arrow: Aragorn naploja (TTT fele verzio, ki vallalja?)
:arrow: Gyujju Szoveccsige omagyarul 3. resz
:arrow: Illetwe fia, Medalion titkos naploja (ki vallalja?)
:arrow: Bucsudal

A Gyujju Szoveccsige tortenet szovegeit kivulrol kene tudni.
En vallalok ket szerepet, azt is hogy a leghosszabb szoveggel rendelkezot megtanulom (asszem ez Galadriel). Tehat Galadriel meg meg egy szerep.
Ezen kivul olvasok egy naplot is, mindegy melyiket, aki naplot akar olvasni valassza ki, a maradekot meg olvasom en.
Ti is irjatok meg hogy mit vallaltok.
Ugy nez ki jovo heten betegallomanyban vagyok, de majd valahogy megoldjuk a probakat a Margitszigeten talan.

Szal varom a hipergyors valaszokat. :D Jo lenne ha holnap mielott hazamegyek (18 ora), meglenne a szereposztas.

Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127156 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Színművek
Különben sem hiszem, hogy mindenki minden áldott programon részt tudna venni- nem annyira kedv, mint inkább energia kérdése. Egy-egy szünetben biztosan lehet próbálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127118 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Ezt nem mondtam! :roll:
Lehet, hogy bekalkuláltak minket a programba, de nem hiszem. Ha mégis, akkor nagyon kellemesen fogok csalódni. Minden esetre, legegyszerűbb, ha megkérdezed/-zük Szanten/Virágot. :idea: :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127115 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nem lesz lehetőség próbálni??? 8O Pedig nagyon készültem rá... Semmi esély? :( :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127104 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Fiona írta: Tudom, hogy már ezerszer fellett téve ez a kérdés, de a táborban lesz lehetőség próbálni???


Úgy hallom, hogy nagyon sok program lesz [size=9:3976tbie](ld. Könyvtáras program - Noldák topic)[/size] :arrow: szvsz nem... :roll:

[size=9:3976tbie]u.i.: nem tudom, hogy csak elgépelés-e, de a "fel lett téve" kifejezést külön kell írni, de egyébként nem is túl magyaros... :roll: igazán nem kötekedésből mondom... :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127073 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Tudom, hogy már ezerszer fellett téve ez a kérdés, de a táborban lesz lehetőség próbálni???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127072 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Színművek
Jaj, ez megint gázos lesz nekem próbák szempontjából... amikor biztos nem érek rá:
:arrow: ezen a héten már nem
:arrow: jövőhét vasárnap
:arrow: 23-tól 27-ig

Amúgy sztem igen... remélem, a legtöbbre el tudok majd menni... :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126994 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Tudom hogy megy Nim, ez van.
Meg en se kaptam meg a felveteli ertesitomet.
Be is golyozok ha akkorra hivnak.
Bar hetvegen tan csak nem hivnak felvetelizni. Meg azt se tudom mi a szobeli felveteli vizsga targya angolbol a nyiregyhazi fosulin :) )))))))))

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126989 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Beleg, sajnos még mindig nem tudom, :oops: de szerintem max. jövő héten értesíteniük kell. (a tavalyi esetből kiindulva, amikor jún. tizenakárhányadikán érkezett meg a levél). Tudom, hogy határozott IGEN-t vagy NEM-et vársz, de tényleg nem tudok mást mondani. :cry: Csak annyit, hogy nagyon örülnék, ha ott lehetnék és felléphetnék Veletek!
Tudom, sürget az idő, ki kell osztani a szerepeket stb. Azért hadd kérjek egy kis haladékot! :bawling:

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126978 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Kar hogy nem tudsz jonni gillz :cry:

Emberek, ugy nez ki nemsoka kesz a musorterv, meg 1-2 nap.

A visszajelzesek es lehetosegek alapjan akkor maradjunk abban, hogy Julius 4-en este 19.30-kor leszunk a salgotarjani muvhazban.
Feltetlen kene a zart ter a hangtechnika mert anelkul elvesz a hangunk is meg a latvany is, es semmi nem lesz belole. Igy marad a Julius 4.

Akkor akik eddig biztosra mondtak:

Elanor
Venia
Kenza
Leli
Galadh
Evenstar
Beleg
Nim ? mikor tudod meg hogy jossz-e? A szereposztas miatt kene tudni mihamarabb.
Ring ? Tutko hogy nem tudsz jonni??? :cry: pedig tok jo lenne ha ott lennel! :cry:

Aki meg tudna jonni, szoljon lecci!

Amin mar most azonnal el kellene kezdeni gondolkodni,es meg a heten megoldast talalni ra, hogy hol probaljunk? Az en munkahelyem mar kilove, oda mar nem mehetunk. Iskolasok, tudtok kerni egy termet az elkovetkezendo ket-harom hetre? Legkesobb pentekre kene valasz.
Ha nem, akkor nem tokolunk sokaig terem ugyben, megyunk a szigetre mert megy az ido. Most ugyis jo lesz az ido (ha minden igaz).

Holnap megprobalom berakni a musortervet, es lehet kezdeni a harcot a szerepekert :mrgreen:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126891 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
hm... kiderült, h nem érek rá elmenni :sir: azért legyetek jók!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.012 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére