Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 1 hónapja #136620 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Ha holnap esetleg összejönne, mert úgyis ráér a lent említett 3 ember, akkor jó, ha nem, akkor várjuk meg a nagytalit. Pippin/Kinga/Kistúrin nem lelkesedik túlzottan az ötletért, hogy szombaton vagy vasárnap legyen, és az igazat megvallva én is jobban örülnék, ha nem akkor lenne. Ha már így állunk. :roll: :wink:

És a nagytali mikor lenne? :idea: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136614 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Bocsánat, elnézést kérek mindenkitől, csak Balatonon voltam 3 napig, ezért nem reagáltam.
Elkezdtem írni az időpontjavaslatot, de a helyzetet átgondolva kitöröltem. Ha Kinga, Gillz és Brandir MINDHÁRMAN eljönnek, akkor van értelme a próbának, de nincs Sadorunk és Morgothunk, ők azért még nagyon fontosak lennének. De ez csak a nagytalin fog eldőlni... (sztem nincs értelme, ha vki beolvassa őket, már játszani kéne)

Talán jobb, ha megvárjuk a nagytalit. Mi a véleményetek?


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136607 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Színművek
igaz nekem valószinüleg nem lesz igazi szerepem csak statiszta leszek de azért szeretnék ott lenni a nagytalin nekem 26.án lesz pótvizsgám tehát az nemjó és az előtte való nap sem volna igazán jó esetleg 26 délután

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136584 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
[size=9:16pkdfu8]

Fiona írta: Nem lehetne ezt a nagytalit 25 és 27-e között megtartani??? Mert nekem akkor lenne ideális... Vagy a táboros nagytali előt egy nappal....


Magyarán neked 28-án nem jó, igaz? :wink: :roll: [/size]

Szóval, 1. felvonás próba: ha ennyire nem vagyunk képesek dönteni, nem nagyon fog ez összejönni ezen a héten. :roll: :? Tehát csak 25-e után jöhet szóba, mert mi Kistúrinnal hétfőn elutazunk, és 24-én jövünk csak haza. :roll: [size=9:16pkdfu8](Arról nem beszélve, hogy más programjaimat is szeretném megszervezni, nem tudok arra várni, hogy vajon mikor döntjük el, hogy akkor mégis legyen pár nap múlva ekkor és ekkor próba.)[/size]
Szerintem ez a próba a nagytaliig már nem nagyon fog összejönni. :roll: :?
De annak az időpontját is el kellene minél előbb dönteni, hogy mindenki úgy szervezze az életét, hogy ráérhessen! :idea: :roll: [size=9:16pkdfu8](Mert pl. szeretnénk összehozni egy talit, amikor összehozhatjuk a noldás programunkat, de így hogyan?? :? :roll: )[/size]
:arrow: Légyszíves döntsük el. :idea: :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136581 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!!!

Nem lehetne ezt a nagytalit 25 és 27-e között megtartani??? Mert nekem akkor lenne ideális... Vagy a táboros nagytali előt egy nappal....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136450 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Szólok Brandirnak és Áfinak, jó?
Csak mondjatok időpontot.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136444 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Khm, emberek, el kellene dönteni az időpontot [size=9:cj926bm1](t.i. 1.felv.próba) [/size]!!! :idea: A "kétfelkiáltójeles" emberkéket nem nagyon láttam mostanában a fórumon :arrow: szsvz SMS-t kellene nekik küldeni. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136369 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Most pénteken ne legyen, de utána bármikor riasztható vagyok, kivéve a győri tali idejét.

Gal

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136273 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Jelentem alásan, a Kistúrinunk holnap reggel hazaérkezik, és mindenképpen elcipelem próbálni. :wink: Időpont: vasárnapig minden nap megfelel, bár szombat-vasárnap nálunk lesz Koppány/Trythyn és a testvére, és elmennénk a Mesterségek Ünnepére, így az nem a legjobb, de ha muszáj... :roll: :wink:
Nagytali: aug. 24. után bármikor, de szvsz jobb, ha még a nyári szünetben. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136160 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Ami a nagytalit illeti, hétköznap délutánonként, ill. hétvégén, ha kell egész nap ráérek a közeli (2-3 hét) jövőben.
Ami pedig a színdarab első felvonását, arra is tudok jönni. :)
Most is pénteken lenne a próba?

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135913 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Nem tudok jonni a 16-i hetvegen es az azutanin sem.
Utana pedig evnyitom lesz az utso hetvegen, de nem tudom meg melyik napon.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135615 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Köszönöm Nektek ezt a próbát - mégiscsak sikerült összehozni :)

Nos, a legközelebbi teendőink:

- először is az a bizonyos nagytali, ami mégsem biztos, hogy aug25-én lesz, ezért is légyszi ÍRJON VISSZA MINDENKI, AKINEK BÁRMILYEN KÖZE VAN A SZÍNDARABHOZ , hogy mikor jó az aug25 utáni max. 1-másfél hétben. Mindenkinek el kell jönnie, mert véglegesítjük a szereposztást, meg hogy ki akarja vállalni, ami ezzel jár, mert tényleg el kellene jönni próbákra, legritkábban kéthetente, de inkább hetente.

- a mára eredetileg tervbe vett elsőfelvonásos próbát pedig jó lenne jövő héten megtartani, Kistúrinnal :) Ha megint legalább ennyien leszünk, akkor szerintem ugyanezzel a módszerrel bőven elég próbálni, csak hogy egy kis fogalmunk legyen róla, hogy is néz ki ez térben. Tehát szükség lenne a következő emberekre:

(Kincső)
!!Kinga
!!Brandir
!!Gillz
!!Estel
!!Áfi
Nim

+ egy Morgoth (Árnyelf?) és egy Sador

:arrow: ez utóbbihoz is kérek szépen visszajelzéseket


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135531 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Sajnos nem tudok most jönni, de Larnach lányának három mondatát szerintem más is el tudja mondani!

Legyetek jók és ügyesek!

Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135525 Írta: Arquen
Arquen válaszolt a következő témában: Színművek
Hmmmmm.... Egy ideje csak figyelem az eseményeket, ugyanis úgy gondolom, hogy nálkülem is elég nagy a zűrzavar :lol: , de ha ezt a színdarabot lerendeztétek, akkor majd beszállnék a következőbe! :wink:

"Concordia parvae res crescunt, discordia maximae dilabuntur."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135521 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Es akkor pontosan melyik reszt tudjuk probalni :?: Mert en mar nem latom at. :?

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135498 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Nohát,

büszkén jelentem, hogy elegen leszünk - ha másképp nem, akkor azok is beállnak, akik csak nézelődni jönnek :wink:
Akik eddig jeleztek nekem, hosszú esemesezgetések és egyeztetések után: Felagund, Estel, Aeglos, Ring - asszem ennyien. Talán még Galadh és Mau is jönnek, bár ők nagyon bizonytalanra ígérték.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135464 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Na ezert is kell a nagytali, hogy letisztazzuk pl. a szereposztas kerdeset is.
Akkora kavar van mar hogy nacsak! :cross:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135449 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Andróg én vagyok. Lemaradtam valamiről?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135433 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Reszemrol oke.
Kivancsi vagyok hany embert tudsz osszeszedni holnapra ezekbol :mrgreen:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135410 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Huh, ez most szíven ütött 8O
Na mindegy, hirtelen nem jut eszembe jobb, mint hogy első helyett

másodikfelvonásos próbát tartsunk. ugyanakkor, ugyanott.

Az a gond, hogy már jó pár embernek előre beharangoztam, úgyhogy a próbát muszáj megtartani. A harmadikfelvonásosokat két nap alatt képtelenség lenne összeszedni, negyedikkel meg mégse kezdhetünk :roll: Úgyhogy marad a második.

Tehát, várjuk a következő szereplőket:
Kincső
!Felagund
!Estel
!Áfi
!Beleg
!Aeglos (legalább ideiglenesen kinevezünk Andrógnak, aztán meglátjuk, mi lesz belőle :wink: )
SZÚ / Darky??? ki lesz Saeros?
!Ithilgalad
(Eia)
Zsoffija


egyébként most vettem észre, hogy nincs Forwegünk, lehet jelentkezni! :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135393 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Megjöttem a nagy nyaralásokból.
Most augusztusban végig ráérek 26-iáig!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135364 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Színművek
Jó próbát, én sajnos nem tudok menni. e ha átrendezitek a szereposztást, gondoljatok rám!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135355 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg Cúthalion írta: De kis Turin nelkul semmi nincs, igy ha nem tud jonni, felesleges kaparni most pentekre.


Hát igen, akkor csak Húrin+Morgothot lehetne próbálni. :roll:
Nem lehet, hogy esetleg egy másik felvonás szereplői jobban ráérnek? :idea: :roll: Vagy mindenképpen az elsővel kell kezdeni? Mert szerintem Felagundot nem befolyásolja, hogy Kinga tudja-e már a szerepét... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135280 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Kincső, Kinga: kár, hogy így jött ki a lépés, de most nem merek Beleg nélkül próbát tartani, okulva a múltkori tapasztalatokból, amikor olyan kellemesen elbeszélgettünk 4en nálatok, pedig 10 embert vártunk...


Igazabol nem tudom miert jonnenek el jobban az emberek attol hogy en is ott vagyok, mint amugy? Ha valaki nem er ra az akkor sem fog raerni ha en ott leszek.

Amugy jo a Margitsziget, csak kerdes hogy akkor hol talalunk olyan helyet ami egyaltalan nicns szem elott?

Ha a kis Turin nincs akkor gaz, akkor megint nem jo mert o mindenben benne van es nelkule nem tudunk probalni.

Szerintem ez augusztusban nem fog osszejonni. Egyszeruen nem lehet osszevadaszni az embereket.

Szal akikre mindenkepp szukseg lenne hogy legalabb egy kicsit tudjunk probalni:

kis Turin (ha o nincs, semmit nem tudunk csinalni)
+ Sador vagy Morwen vagy Hurin vagy Beleg es Thingol es Melian (meg egy ajtonallo) + meselo
Vagy ezek mindegyike.
De kis Turin nelkul semmi nincs, igy ha nem tud jonni, felesleges kaparni most pentekre.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135223 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Színművek
Segítség azt nem tudom hol van :oops:
ugy magyarázzatok hogy még harmadszora is sikerült eltévednem a nyugatiál :oops:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135219 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső, Kinga: kár, hogy így jött ki a lépés, de most nem merek Beleg nélkül próbát tartani, okulva a múltkori tapasztalatokból, amikor olyan kellemesen elbeszélgettünk 4en nálatok, pedig 10 embert vártunk... :roll:

Helyszínügyben a javaslatom a következő:

találkozzunk pénteken 16:00 (-15) között ott, ahol a 26os busz megáll kifelé menet, a Margit híd felőli bejárónál, és onnan bemegyünk a sziget belsejébe, keresünk egy szép nagy rétet :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135184 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Khm... :roll:
A péntek biztosan nem jó a Kistúrinunknak... :roll: Azért Pécsről nem lehet egy másodperc alatt hazaérni, és aznap még forduló van +eredményhirdetés... :roll:
Az úgy izgalmas első felvonás lesz... :roll:

De jó hírem, hogy az aug. 25. hétfő mindkettőnknek jó! :wink:

Léli: akkor most lesz ez a Miskolcos valami vagy nem? Csak hogy úgy szervezzem a prgoramomat arra a hétvégére... :roll: Jobb, ha telefonon vagy SMS-ben keresel, a számom: 06/30 520 6447. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135183 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Én külföldön leszek 25-én, így sajnos nem tudok elmenni :(
De a 8.-a péntek az jó. Csak jó lenne tudni, hogy hol és mikor lesz aznap a próba. A helyszín Budapest lesz?

Üdv: Aeglos :eowyn2:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135165 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Akkor úgy néz ki, hogy pénteken lesz a próba? Hol helyileg?

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135134 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta: És akkor most Árnyelf vagy Darky lesz Morgoth? Mert Morgothnak is el kellene jönnie a Húrinnal folytatott párbeszédéhez :wink:


Szerintem mind e kettővel beszéljetek, aztán amelyik jobb, azt berakjátok... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.967 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére