Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 6 hónapja #108055 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
No, vegre meg tudtam csinalni hogy az egyes jeleneteket, kepeket egymashoz kepest mikor tudnank probalni, kik kellenek egy-egy alkalomra.
A pontos datumokkal bajban voltam mert ugye az egyeztetest kivan az adott resz szereploivel. Ma reszletesen beirom hogy mikorra melyiket gondoltam, most meg gyorsan el kell inteznem itt nehany dolgot (hetfoi munkahelyi loholas), aztan megkapjatok a reszleteket.

Ami szinten kerdeses, az a helyszin. Meg mindig nemtok semmit :(
Epp beszeltem a sziniiskolaban az igazgatonkkal, o mondta hogy pl. nalunk drasztikusan elmeli a muvhaz a berleti dijat, ugyhogy az biztos hogy reszunkrol szoba se johet.
Almassy ter? hmm.. meg nemtom, de ugy latom kezd beindulni a tolkien klub, talan vegre lesz alapja hogy oda kerezkedjunk be.
Meg irok ez ugyben is.

Szal delutan reszletek.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107149 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Engem is érdekelne - Beleg, sikerült helyet találnod + elkészítened az ütemtervet?

Én megpróbálok intézkedni, de csak átmeneti megoldást tudok felkínálni - ami legjobb esetben is max egy osztályterem.

Csak tartsuk a ritmust, az a legfontosabb!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107138 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Na emberek, akkor mikor lesz legközelebb ilyen "összeröffenés"??????

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105196 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Igérem, el fogok járni a próbákra, és mindent megteszek, amire van időm. Most, hogy vége van a felvételiknek, lesz időm!!!!!!!
A múltkori megjegyzésemet kiegészítem:
Nem tudok mindent amit Ring tud, csak amiről szól!
(Meg ne sértődj Ring! Azért szeretlek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105086 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Udv Mindenkinek,

Mult pentekre igertem az utemtervet a probakkal kapcsolatban de most annyira el vagyok havazva hogy meg egy kis idot kerek.
Orulok ha most hetvegere meg tudom csinalni.
Terem ugyben kontaktolok Afival vagy Battival mert en sem tudok semmit.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104637 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
A péntek nekem nem jó... :roll:
Ezek szerint elvben lehetne termünk? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104628 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső írta: Tolkien-klub: szvsz csak az Almássy újságában volt benne a hirdetés :arrow: kevesen olvasták :arrow: nincsenek jelentkezők. De ha csak a NP-ből indulunk ki, először 2-en voltak, aztán, mikor mindenki minden rábeszélőképességét bevetette, 14-en. Akik ott voltak a LEP-en, azok közül sokakat érdekelne szvsz, de nem tud(hat)nak róla... :roll:


Üdv!

Erről csak annyit, hogy jövőhéten pénteken lesz a Tolkien klub (azt hiszem 17:00-tól, de ez nem bizos). Gyertek el minél többen. Biztosabb infók Ancalimontól (elméletileg amikor netközelbe jut, beírja valahova...). A könyv és film közti különbségekről lesz szó (a kiindulópont svin és Ulmó előadása), majd azt hiszem a GyU-ban előforduló írások, jelrendszerek, vagymiamanó... (varda előadásábol indulva).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104625 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Ezt most olvastam az MTT-topicban:

Sorel írta: Kedves MTT!
Most olvastam a Népszabiban, hogy ma volt az első Tolkien klub az Almásy téren. Honnan lehetett erről előre tudni? És hogy sikerült?


Tud valaki erről valamit? :roll: Kicsit le vagyok maradva... Szóval ha ez igaz, kell lennie megegyezésnek :arrow: mi újság a teremmel? :roll: mit tudtok? Áfi, Beleg, vagy valaki? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104623 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Eia: Kéthetente szombatonként lesz, mihelyst lesz terem. Külön lesznek az egyes felvonások próbái. Azt, hogy Téged melyek érintenek, azt meg tudod nézni lentebb Cueddo táblázatában. :wink:

Tolkien-klub: szvsz csak az Almássy újságában volt benne a hirdetés :arrow: kevesen olvasták :arrow: nincsenek jelentkezők. De ha csak a NP-ből indulunk ki, először 2-en voltak, aztán, mikor mindenki minden rábeszélőképességét bevetette, 14-en. Akik ott voltak a LEP-en, azok közül sokakat érdekelne szvsz, de nem tud(hat)nak róla... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104512 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Színművek
Mikor lesznek a próbák? :oops: (Matematikaliag egy 0 vaok, úgyhogy nekem le kéne írni... :oops: :oops: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104435 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Limbrennil: azért írtam /Telcontart is, mert te olyan ritkán jelentkezel, hogy azt hittem, már nem is kell a szerep.
:arrow: tudod vállalni, hogy jársz rendesen a próbákra?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104410 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Színművek
Helloka! Szerintem kizárt dolog, hogy ne lenne Tolkien-klubra igény, esetleg talán nem jut el azokhoz, akiket érdekelne.
NAGYON büszkék lehettek magatokra, hogy ilyen jó ez a társaság.
Csak így tovább! Én szurkolok nektek!
8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104407 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Itt van Lim, a keveset szóló, csöndesen olvasgató. Most egy közlemény:
Limbrennil és Telecontar nem ugyanaz a személy! (Kivéve, ha skizofrém vagyok, de erről Ring tudna mesélni)
Amúgy Márc. 22-től én is ráérek, és megyek, úgy hogy rettegjetek :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104405 Írta: Limbrennil
Limbrennil válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Itt van Lim, a keveset szóló, csöndesen olvasgató. Most egy közlemény:
Limbrennil és Telecontar nem ugyanaz a személy! (Kivéve, ha skizofrém vagyok, de erről Ring tudna mesélni)
Amúgy Márc. 22-től én is ráérek, és megyek, úgy hogy rettegjetek :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103932 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Marc. 22. tutko jo, mert akkor mar tul leszek ezen a borzadalyon! :?
Marc. 22.-tol kezdve mindenhol ott leszek ugy vigyazzatok, dragaszagaim! :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103763 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Ja, még (zárójelben) annyit, hogy egyvalami nagyon fontos nekem: hogy a darab színvonalából a közönség kedvéért nem akarok engedni - ez alatt azt értem, hogy a célközönséget kb olyan hozzáértésűnek képzelem el, mint magunkat.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103215 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a The Hobbit c. színházi előadás (csak külföldön van eddig) szövegét meg tudná-e szerezni valaki? Mert akkor én szívesen lefordítom, és pár vállalkozó szellemű egyénnel megcsinálom (jelmezzel, mindennel együtt)
Szóval ha valaki megszerezte, az szóljon, és küldje el!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103172 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Beleg: várjuk a fejleményeket, jó lenne most már tényleg belevágni! :wink:
Estel, Áfi: titeket elírtalak, azóta már javítottam: I,II,III helyett I, II, IV.

Ha bárki lát még valami elírást a listán, szóljon!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103006 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Gyerekek, szep munka!

Gratulalok hogy sikerult ezeket lefixalni! :itscool:
Azt hiszem technikai szervezes szempontjabol nem nagyon van mas valasztasom :? OKsa, elvallalom, de akkor legyen is igy amikor forrova valik a hangulat :twisted:

Tegnap beszeltem Telcontarral. A bemutato idopontjaval kapcsolatban arra jutottunk hogy az idei nyarat ugy ahogy van el lehet felejteni mert nem lesz kesz. Jovo nyarra viszont meg tudjuk csinalni ha osszekapjuk magunkat, es akkor mar talan a Szigeten elo is adhatjuk (vagy meg elobb az MTT elott).

Csinalok a heten egy korulbeluli utemtervet hogy melyik probat mikorra kene beutemeznunk, ehhez mikorra milyen technika, stb kell, aztan kozkinccse teszem.

Ugy hallottam hogy az Almassy teri SZIKP-ban megtartando Tolkien Klubra ossz-vissz eddig 1 jelentkezo volt egesz Budapestrol (kicsit hihetetlen), ugyhogy nem tudom hogy igy hogy tudunk megegyezni veluk hogy valami szinpadfelet IS kapjunk, amikor meg a klubra sincs igeny.
Meg torom a fejem, megkerdezem a tanaromat a sziniiskolaban, nem tud-e valami jo helyet.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102991 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
[size=9:2ay06xuh]HARMADIK: mesélő, Beleg, Túrin, Gwindor, Finduilas, Gelmir, Arminas, Orodreth, Sador, Brodda, Aerin, Asgon + egy nagy rakás keletlakó
NEGYEDIK: mesélő, Túrin, Dorlas, Brandir, Morwen, Thingol, Melian, Mablung, Nienor, tündekíséret, erdőlakók, Hunthor, falubeliek, Húrin
(...)
Estel: I, II, III
Áfonya: I, II, III
(...)
HARMADIK CSOPORT: Kincső, Guczi Tamás, Ring, Estel, Áfi, Beleg, Eia, Limbrennil/Telcontar(?), Fiona, Deagol, Mandala, Cueddo.
NEGYEDIK CSOPORT: Kincső, Brandir, Gillz, Guczi Tamás, Ithilgalad, Cueddo, Esgal, Eglar.[/size]

Az érintettek esetében: III :arrow: IV , HARMADIK :arrow: NEGYEDIK
A többieké asszem, stimmel. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102949 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Fio: Köszi :) Végülis erősebb volt a szombati ellenfelem... :roll:
Thaur, Telu: statiszták (pl. banditák v. keletlakók v. doriathi emberkék - akarommondani tündék) biztos vannak még, van 1-2 bandita akinek még talán van 1-1 mondata is, de egyébként nem tudom... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102946 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Színművek
Hmm, én is naon szívesen szerepelnék, haa még lehet, vmi statisztaszerepet ;)
Mien szerepek vannak még?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102944 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Kincső: nem baj az is nagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyon jójójójójójójó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ügyi vagy!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102909 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!
[size=9:16cy931m](Három nap után újra itt vagyok! :roll: :) )[/size]
Örülök, hogy eredményesen taliztatok! :wink:
Előre szólok, hogy feb. 22. és márc. 22. szombat biztosan nem lesz jó nekem, de még lehet néhány alkalom. :roll:
Ez a Saeros-dolog jó ötlet... :idea: De ha a "valaki" alatt a mesélőt értitek, és nem pl. Mablungot (aki elmondhatja Thingolnak a "Hát, így történt, királyom" helyett [size=9:16cy931m](egyébként háttal nem kezdünk mondatot...) [/size]), szóval ha az én szövegem lenne, akkor tényleg a "mesélő lenne a főszereplő"... 8O :)
Sziasztok:
Kincső

[size=9:16cy931m](u.i.: tegnap nem nyertem, 4-0-ra kikaptunk... :? :( :arrow: az arany elúszott, de az ezüst 99%, hogy megvan... :) /mert a 3. helyen álló 2-2-t játszott :roll: / + ma simán nyertem, úgyhogy ma mindent megtettem, hogy ne essünk ki az NB II.-ből :wink: De nem tudom mi lett a végeredmény... :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102811 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
Most akkor jöjjön a leggyakoribb kérdés:
Mien szerepek vannak még szabadon?

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102802 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo:köcci...Tiszta,áttekinthető munka,dícséretre méltó...
:D
:D
:oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #102764 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

No, akkor szervezzünk :)

Nagy kérdés: legyen-e Saeros-Túrin harc, vagy csak mesélje el valaki a részt, és a színpadon esetleg csak Túrin tépelődése jelenne meg?

Legyen az alapján, ahogy már korábban is gondoltuk, hogy felvonásonként csoportosulunk, és próbálunk a későbbiekben:
ELSŐ: mesélő; falubeliek (4 fő); Kistúrin, dajka, Morwen, Húrin, Sador, [sereg, kb. 10 fő], Morgoth, Gethron, Beleg, Thingol, Melian
MÁSODIK: mesélő, (felnőtt) Túrin, Thingol, Melian, Saeros, Mablung, Nellas, Forweg, Andróg, Larnach lánya, bandita (fiatal+öreg+másik), Uldor, Larnach, Beleg
HARMADIK: mesélő, Beleg, Túrin, Gwindor, Finduilas, Gelmir, Arminas, Orodreth, Sador, Brodda, Aerin, Asgon + egy nagy rakás keletlakó
NEGYEDIK: mesélő, Túrin, Dorlas, Brandir, Morwen, Thingol, Melian, Mablung, Nienor, tündekíséret, erdőlakók, Hunthor, falubeliek, Húrin

Ez személyekre lebontva annyit jelent, hogy:

Kincső: I, II, III, IV
Kinga: I
Brandir (ha vállalod Húrint): I, IV
Gillz: I, IV
Guczi Tamás: II, III, IV
Ring-bearer: I, III
Darky: I
Estel: I, II, IV
Áfonya: I, II, IV
Beleg: I, II, III
SZÚ: II
Ithilgalad: II, IV
Eia: II, III
Zsoffija: II
Limbrennil / Telcontar?? III
Fiona: III
Deagol: III
Mandala: III
Cueddo: III, IV
Esgal: IV
Rayan, Telu, Dae-elena: I
Eglar: IV

A csoportok pedig a következőképpen állnának össze:
Én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha Beleg lenne az egésznek a szakmai-gyakorlati irányítója (elvállalod?), ebben én nem vagyok túl jó – maradnék inkább az elméleti-alkotói irányításnál.

ELSŐ CSOPORT: Kincső, Kinga, Brandir(?), Gillz, Ring, Darky, Estel, Áfi, Beleg + falubeliek (Rayan, Telu, Dae-elena).
MÁSODIK CSOPORT: Kincső, Guczi Tamás, Estel, Áfi, Beleg, Szú, Ithilgalad, Eia, Zsoffija.
HARMADIK CSOPORT: Kincső, Guczi Tamás, Ring, Beleg, Eia, Limbrennil/Telcontar(?), Fiona, Deagol, Mandala, Cueddo.
NEGYEDIK CSOPORT: Kincső, Brandir, Gillz, Guczi Tamás, Ithilgalad, Cueddo, Esgal, Estel, Áfi, Eglar.
(akit vastaggal írtam, annak mindenképp el kellene jönnie a felvonás-próbára, amikor lesz - a statisztákat nem írtam ide, nekik úgysem kell gyakran jönni)


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102741 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
Na ithon vagyok!!!
Ez a kemény hét legénykével ez a tali szerintem totál jó volt és nagyon sok mindent meg tudtunk beszélni. :) Hála Telcontarnak, Arnyelfnek, nekem, Daenek, Esgalnak Estelnek és Cueddonak. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102556 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Én biztosan mennék - kérdés, nektek megéri-e feljönni.
Jönne Esgal, Estel, jólenne, ha Deagol+Mandala is + jómagam... és ki még?

Én rátok bízom a döntést, mert nem tudom, kinek mekkora probléma felutazni. Még reggel felnézek, hogy mire jutottatok. Alávetem magam a döntéseteknek :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102535 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Színművek
MINDENKI!!! TURIN NEM JÖN!!!!!! ISMÉTLEM, NEM JÖN!!!!!!!!!! Próbál a sínházban:..
Tehát akkor ki jön???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.183 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére