Kószák Könyve

Több
20 éve 10 hónapja #151125 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Laurelin: nekem el van mentve, máris küldöm e-mailben! :wink:

(Upsz... pár perc múlva, mert erről a gépről nem lehet e-mailt írni. :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151055 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Laurelin írta: A középföldés napló valahol félbe van szakítva. Egy "s" betűvel. Kész, nincs tovább, vagy legalább is nem találom. Lehet hogy én vagyok a szokottnál is értetlenebb. :?


Jelentem, leesett a tantusz... :roll:

Szólok Svinnek, hogy nézzen utána. (Szerintem meglesz, ne aggódj.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151045 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
A középföldés napló valahol félbe van szakítva. Egy "s" betűvel. Kész, nincs tovább, vagy legalább is nem találom. Lehet hogy én vagyok a szokottnál is értetlenebb. :?

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151037 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Laurelin, drága, a Kószák Könyve egy az egyben fel lett töltve a Kreatív Szekcióba. Melyik remekművedet keresed?

Ezt: Breda titka ? :arrow: Emellett (és a többi írásod mellett is) megtalálod a 'Szerkeszt' gombot, amellyel tudod módosítani, javítani, továbbírni stb. a műveidet.

Tehát semmi nem veszett el!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151034 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hát épp ez az, hogy nálam nincs meg a kiegészített változat, az csak a Kószák Könyvében volt meg. Hát ez pech. Az meg már nem elérhető. Jaj szegény fejemnek. :( De azért köszi.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150847 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Laurelin írta: Nem nem szerepel. De ugye nem kell beírnom a maradékot, mert én mbeírás közben egy csomó változtatást csináltam ami a füzetemben nincs meg éls ha itt sincs, hát elveszett. :(


Nem értem kristálytisztán azt a maradékos dolgot, de már láthatod a novelláid mellett a 'Szerkeszt' gombot.

Ezzel azt is megcsinálhatod, hogy kitörlöd és a helyére berakod a nálad lévő, kiegészített verziót. Vagy már nem tudom, mit is szeretnél... :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150836 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nem nem szerepel. De ugye nem kell beírnom a maradékot, mert én mbeírás közben egy csomó változtatást csináltam ami a füzetemben nincs meg éls ha itt sincs, hát elveszett. :(

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148710 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Laurelin: A novellád mellett nem szerepel a "Szerkeszt" gomb?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148684 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sziasztok, kitől kell segítséget kérni ha a Középföldés novellámnak csak a fele van benn a kreatív szekcióban?

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147258 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Nefadar írta: Feltettem a 4. fejezetet, igaz vannak még benne hibák, de ahogy lesz nmajd egy kis szabadidőm suli alatt azokat is kijavítom...


Én nem vettem észre hibát :wink: De jó tudni, h van benne :roll:
Avallóne: Üdvözlégy közöttünk :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144396 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Értem :) Köszi, Kincső!

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143225 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Eressea :wink: :

svindler írta: Ez a topik arra szolgál, hogy a Kószák Könyvén (KK)
dolgozók munkáját elösegítse. Itt lehet kérdezni, dícsérni,
kommentálni és építö jellegü kritikákkal ellátni mások
novelláit.

(...) bárki írhat bele egy novellát.

Hogy mi is a Kószák Könyve? Nos, ez egy novellagyüjtemény,
amelynek minden egyes írója egy harmadkori kósza életét
vagy annak egy epizódját dolgozza fel. Tehát a történet
játszódhat a Gyűrűháború ideje előtt, alatt és némileg után
is. Lehet találkozni a GyU szereplőivel, más KK író
hösével, de lehet újakat is kitalálni. A lényeg, hogy
illeszkedjék a GyU történetéhez. DE TOLKIEN-NEL SEHOL NEM
SZABAD ÜTKÖZNI! Ez a legföbb szabály.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143197 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Suilad'

Még uj vagyok (jo kifogás :twisted: ), ezért nézzétek el a kérdésemet:
Pontosan mi ez a Koszák Konyve :?: Egybegyujti a koszatorténeteket vagy valami ilyesmi :?:

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140060 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ja, már én is rég feltettem az én változatomat... :wink:
[size=9:2afzmfij]Remélem tényleg egyeznek a dolgok, pár helyen kicsit zavaros volt a jegyzetem. :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138545 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Feltettem a 4. fejezetet, igaz vannak még benne hibák, de ahogy lesz nmajd egy kis szabadidőm suli alatt azokat is kijavítom...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137953 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ma megtörtént déleőtt az egyeztetésünk Kincsővel. Még átjavítom a megbeszéltre és a héten ki is fogom tenni.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136835 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sikerült átszerkesztenem! :wink:
Most már itt az új oldalon is olvasható mind a 7. eddigi fejezet, mégpedig a legfrissebb változat. :wink: [size=9:3olhoxvc](Pár apró változtatás van a KK-oldalhoz képest.)[/size] A 8. fejezet egyeztetése Nefivel folyamatban van. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136435 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ja... Rendben. Akkor én értettem valamit félre a 'Szerkeszt'-gomb-hiánnyal kapcsolatban. :roll: Köszi! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136330 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kincső: A KK-n sok verziód volt fent, és én nem éreztem magam kompetensnek, hogy szortírozzak közöttük. Ezért hát mindent feltöltöttem. Lehet, becsúszott itt-ott hiba. Ezért kértem, hogy mindenki nézze át a sajátját és javítsa, szerkessze kedve szerint. Te is tedd azt. És a folytatást is oda rakd.

Ha a történeted mellett nem látod a 'Szekeszt' gombot, akkor írj Svinnek, és átállítja. Aztán tiéd a pálya. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136282 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sziasztok!
Kérdéseim lennének, gondolom Brisa tud rájuk válaszolni, de talán mást is érdekel a válasz:
:arrow: Miért szakad meg a történetem egy szó közepén, és a hetedik fejezet miért nem került át a Kószák Könyvéből? /Szvsz jobb lenne, ha a javítatlan első hat fejezet nem lenne, csak mind a hét "javított".../
:arrow: Mivel úgysem férne ki, az jó, ha "új történet"-ként teszem fel a folytatást, vagy jobb, ha Svinnek küldöm?
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135132 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nefi: várjuk!
Naraska: Egy kicsit zavaros, de jó, vagy csak én vagyok túl szőke.. Inkább az utóbbi...

Én is írtam valamit, de még tesztelem egy-két emberkén, tündén, és egyeben... :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134372 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Folytattam tovább a mind a két novellát, és reményeim szerint még a a suli előtt fel tudom rakni őket, de a küldetést akkor még egyeztetni kell Kincsővel.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134017 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Galadh írta: megadnál egy linket a kószák könyvéhez?

www.tolkien.hu/app/koszak/kkonyve.php
[size=9:2mptpn0a](és ezentúl lehet Brisának hívni... 8) )[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133993 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Brisa,
megadnál egy linket a kószák könyvéhez?
Köszi,
gal

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133936 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Huu gyerekek, azt hittem elébb lesz itt az ideje, de megsúgom, hogy majd jönni fog egy történetem, amin rengeteget dolgozom, és remélem tetszeni fog.... na megismeritek a nem humoros oldalamat..... jó hosszú lesz...... :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133081 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Na ja, nekem is ez a bajom a Svinnekküldözgetős szerkesztésel...a sztori folytatása enyhén hosszú...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132989 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Esgal: áhh, én is meglestem, a szerkesztést, és semmi..... nuku..... szal... még ne mtöltöttem fel semmit, mert tökéletesítenem kell még a művemet. Ja, Brisa, lesz jó néhány dolog, amit Svinnek fogok küldeni. Az egyik 95 oldal....jújjjjjj :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132888 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Átmeneti megoldás: Aki most akarja átszerkeszteni az írását, és a műve mellett nem találja meg a 'Szerkeszt' gombot, az írjon Svinnek ( svindler@maffia.hu vagy privi), hogy hogy mit akar szerkeszteni, és átállítja, amit át kell.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132886 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Esgal írta: Te, Brisa, én próbáltam szerkeszteni az írásomat, de semmi olyan gomb nincs, ahol meg tudnám ezt tenni!
Vagy hülye vagyok?


Hm... nem te vagy a hülye. :roll: Várjatok egy kicsit, megnézzük, mit lehet tenni.

Kösz, hogy szóltál.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132885 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Te, Brisa, én próbáltam szerkeszteni az írásomat, de semmi olyan gomb nincs, ahol meg tudnám ezt tenni!
Vagy hülye vagyok?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.496 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére