Kószák Könyve

Több
19 éve 8 hónapja #237892 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Illuin,nekem nagyon tetszett az Eilmires történet...tipikus harmadkori helyzetben van szegény...gratulálok,jól sikerült :lol: tuduo,irigyellek!én tuti nem tudnék ilyet írni :cry:

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237368 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: Kösz hogy bevettetek!Mornambar,mégis milyen kószafejre gondoltál?(és hogy küldjem el,ha megrajzoltam? :oops: )ja,és ha írok egy novellát hogy engedélyeztessem?


:)
Rajzolni azt én is tudnék :)
A filmből nincs egy galéria a kószákról?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237171 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Remélem, olvastátok néhányan az írásomat (Elimir története-még novemberben tettem fel), de nem reagált rá senki semmit. Úgyhogy újra megkérdezném, hogy mi a véleményetek róla? Szerintetek folytassam vagy inkább ne? Negatív kritikát is elfogadok, csak így visszajelzés nélkül fogalmam sincs, hogy milyen.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236872 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Naná,légy üdvözölve!(amennyiben beleszólhatok :lol: )

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236799 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Most ismételhetném Hallát, de inkább nem...

Szóval... (unalmas szöveg kihagyva :) ) befogadtok-e magatok közé egy fáradt vándort?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236698 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: Kösz hogy bevettetek!Mornambar,mégis milyen kószafejre gondoltál?(és hogy küldjem el,ha megrajzoltam? :oops: )ja,és ha írok egy novellát hogy engedélyeztessem?


Tedd fel és ált. 1-2 napon belül engedélyezik, nem kell semmi mást csinálnod... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236620 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kösz hogy bevettetek!Mornambar,mégis milyen kószafejre gondoltál?(és hogy küldjem el,ha megrajzoltam? :oops: )ja,és ha írok egy novellát hogy engedélyeztessem?

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235867 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: khmm....üdv az északi dúnadánoknak! :D :fight: lenne egy kérdésem:esetleg csatlakozhatna nemes népetekhez egy idegen,aki nem Isildur leszármazottja(magyarul nem a Kószáknál kezdte meg pályafutását)?nagyon hálás lennék,ha igent mondanátok!Halla


Csak ha tudsz küldeni egy kósza-fejet, oldalnézetről, s épp csak érje a nap (ergő árnyékba legyen :) )
S akkor kész lészen a 2.3-as borító ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235850 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Halla írta: khmm....üdv az északi dúnadánoknak! :D :fight: lenne egy kérdésem:esetleg csatlakozhatna nemes népetekhez egy idegen,aki nem Isildur leszármazottja(magyarul nem a Kószáknál kezdte meg pályafutását)?nagyon hálás lennék,ha igent mondanátok!Halla


Bárki csatlakozhat. Üdv köreinkben!

Itt tudod elolvasni a tudnivalókat: www.tolkien.hu/category.php?m=129

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #235803 Írta: Halla
Halla válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
khmm....üdv az északi dúnadánoknak! :D :fight: lenne egy kérdésem:esetleg csatlakozhatna nemes népetekhez egy idegen,aki nem Isildur leszármazottja(magyarul nem a Kószáknál kezdte meg pályafutását)?nagyon hálás lennék,ha igent mondanátok!Halla

Ech in guren elen ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #231132 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Élethű várak... hm...
Mostanság nézegetni fogom a BfME képecskéket... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230957 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Már dolgozom rajta.
A Logot határozottabbá tettem, most a lovas fején dolgozom... csakhogy ne legyen nazgúl...

(aki tud kószafejet oldalnézetből, azt megköszönném :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229972 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Mornambar írta: Aiya!
Kissé elhanyagoltam népemet... :)

Cicafül: sztem is kicsi a logo, viszont inkább azt sötétítem, mint a hátteret világosítsam.
Amúgy tudom, hogy nazgúl, de most legyen egy Kósza lovas! :twisted:

Toma: az a gond, hogy a filmben csak Amon Súl volt, én meg nem tudok élethű várakat rajzolni.
(Ha van vmi amit tudsz ajánlani, bátran!)


Élethű várak? Talán egy építész-kósza kolléga segíthet. :roll: Én!
Na de nem akarok belekontárkodni más művébe...

Egyébként nagyon bejön a borító, csak a felirat veszik el egy kicsit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227620 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Aiya!
Kissé elhanyagoltam népemet... :)

Cicafül: sztem is kicsi a logo, viszont inkább azt sötétítem, mint a hátteret világosítsam.
Amúgy tudom, hogy nazgúl, de most legyen egy Kósza lovas! :twisted:

Toma: az a gond, hogy a filmben csak Amon Súl volt, én meg nem tudok élethű várakat rajzolni.
(Ha van vmi amit tudsz ajánlani, bátran!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227567 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kösz, most már látom, hogy fent van. Egyébként milyen lett?

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227517 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Illuin írta: Kb. mennyi idő, amíg eldöntik az engedélyezést? És ki(k) dönt(enek)? (Mert érdeklődnék náluk, hogy mit kéne kijavítani, ha nem lehet feltenni. )


Általában egy nap. És én engedélyezem a Fan Fiction-öket. De mivel csütörtökön meghalt a netünk és csak ma kellt életre, így elhúzódott az engedélyezés.

De most már itt van a novellád: www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1493

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227473 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Figyelem, népek! A Tolkien Klubhoz keresünk bármilyen kreatív, művészeti alkotást (rövid novellát, verset, színdarabot, dalt, rajzot-festményt-makettet, toronyórát aranylánccal, vagy akármi mást), a következő témákkal kapcsolatban:
:arrow: A nem-adan emberek
:arrow: Númenor
:arrow: Varázslat, varázslás Középföldén
:arrow: Hétköznapok Valinorban
:arrow: A törpök
:arrow: A sötét oldal
Ha van bárki, akinek van készen bármije ezek bármelyikével kapcsolatban, vagy esélyt lát rá, hogy az év során elkészüljön valamivel, keressen meg Ankalimont vagy engem E-mailben ( ankalimon@tolkien.hu /angwen@tolkien.hu).

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227453 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kb. mennyi idő, amíg eldöntik az engedélyezést? És ki(k) dönt(enek)? (Mert érdeklődnék náluk, hogy mit kéne kijavítani, ha nem lehet feltenni. )

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227239 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Most raktam fel egy új írást, szóval még engedélyezésre vár, de ha engedélyezik, akkor kíváncsi lennék a véleményetekre. Az előszavában (vagy ismertetőjében) írtam, hogy lehetséges, hogy nem illik a többi történet közé, mert nem tudtam elolvasni őket(sajan, nem volt még időm rá). Úgyhogy az esetleges ütközésekért bocs!!

Egyébként, ha tetszene nektek, akkor folytatnám, csak nem akarlak túlságosan leterhelni titeket :wink:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225789 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hogy valaha ki lesz-e adva, azt csak Eru tudja. Egyenlőre még elég kevés befejezett kószás novella íródott, úgyhogy semmiről se késtél le. Bővebb infó a főoldalon a Fan Fiction :arrow: Kószák Könyve

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225756 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ez a könyv ki is lesz adva?
Még lehet bele írni, vagy már lekéstem róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225582 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Toma azt gondolta a borítóra szvsz.Ha így van akkor támogatom,bár Mornambar tervei is nagyon teccenek,szvsz a nasgúl helyett kéne más... :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224275 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Cica, szóról szóra ugyanezeket fogalmaztam meg én is. :D

Hm, Morn, mi kószák már csak ilyenek vagyunk. :wink:

Toma, mi van az északi királyság romjaival?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224248 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
hmm nemtudom nem tartozom ide de esetleg az északi királyság romjai?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224165 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Akkor kritizálhatok? :twisted:

Szóval: alapkoncepció nem rossz... de az a baj mindkettővel, hogy a túl sötét és aprólékos háttérben elveszik a felirat. Tehát a javaslat: a cím legyen nagyobb, és az alattalévő hátteret kicsit ki kéne világosítani.
Valamint, én egy kószás könyv borítójára nem nazgúlt tennék...

Remélem nem voltam nagyon véresszájú, és még megmaradok... :roll: :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224156 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Oh be büszke vagyok magamra!!! :)
Na, lehet kritkákat irni! ;)
(Csak bátran, nem harap a bácsi... bizonyos határig, huahaha... ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222684 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Borítótervek Mornambar-tól:

Egy régebbi borító
Az új borító

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208707 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hááát,én elvileg benne vagyok a Kószák csoportjába,de eddig nem voltam nagy segítség! :oops: Igazából nincs nagyon támpontom. :oops: Nem vagyok túl művész lélek,szal inkább csak annyit tudok adni,hogy a Kószák egy nemes csoport!Középföldén tisztelték (néha inkább félték) őket,de mindig mások segítésére voltak.Vegyetek engem csendes társnak,aki a háttérből figyel! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208537 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Úgy szeretném, ha történne itt is valami :cry:

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194538 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Igen, kb. 15 oldal a határ.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.500 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére