Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
17 éve 9 hónapja #305263 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kiszhobbit írta: Sziasztok nem tudjátok hogy lehet emotikont berakni az aláírásba?

Képként.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305260 Írta: Kiszhobbit
Sziasztok nem tudjátok hogy lehet emotikont berakni az aláírásba?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305016 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Elluin írta: Hogyan kell egy másik - szintén regisztrált tagnak - üzetnetet, levelet küldeni? :oops:


Ha a privát üzenetre gondolsz, akkor tedd a következőt:

Az illető hozzászólása alatt, vagy a profiljában találsz egy Privát feliratú gombot. Kattints rá, írd meg az üzenetet, adj neki egy tárgyat, és kattints az Elküld gombra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305011 Írta: Elluin
Hogyan kell egy másik - szintén regisztrált tagnak - üzetnetet, levelet küldeni? :oops:

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305001 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Alcanis Ivennil írta: Üdv!

Olyan gondom van, hogy az avatárgalériánál a női képeket egy darabig szépen betölti, aztán 354-től mindig csak x-eket jelenít meg... már többször frissítettem, ugyanaz. Pedig modern és jóféle gép...


Megnéztem, nekem egy kivételével mind a 430 képet betöltötte. Azt az egyet (nok140.jpg) meg azért nem, mert hibás a képfile.
Nem igazán a gép teljesítménye számít, hanem az internetkapcsolat sebessége. Lehet, hogy kicsit lassan tölt a géped a netről, és a szerver egy idő után nem küld adatokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304993 Írta: Alcanis Ivennil
Üdv!

Olyan gondom van, hogy az avatárgalériánál a női képeket egy darabig szépen betölti, aztán 354-től mindig csak x-eket jelenít meg... már többször frissítettem, ugyanaz. Pedig modern és jóféle gép...

Ilasta ven, loch mentain!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304275 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kedves régi és új fórumozók!

Az ez előttiekhez hasonló hozzászólásokra használjátok a Könyv kerestetik topicot a Vegyes kategóriában. KLIKK IDE

Ez még mindig a FÓRUMMAL kapcsolatos problémák topicja.


Szolgálati közlemény vége

[size=9:1pusthx8](Gandalf: köszi a hozzászólás átpakolását!)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304245 Írta: Gelmir
Üdv!
Meg tudná valaki mondani hogy honnan szerezhetném meg az

EMK I-II-t

és/vagy

A gyűrű nyomán- Fa és levélt?

Ha valaki tudja írjon!

Címem: turin@citromail.hu

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel, Gelmir

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303958 Írta: Olorin.papa
Akinek kell az első része, nekem megvan! :sungl:

Kérések privire...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303814 Írta: Ilmadrin
Köszi mindenkinek, a segítséget!!!
Az elmúlt 3 órát én is antikváriumos internet oldalak böngészésével töltöttem, és Cunnirhoz hasonlóan nem találtam egyet sem!!!

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303812 Írta: Cunnir

Belchír o Lorien írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Belchír o Lorien írta:

Ilmadrin írta: Nem tudja esetleg valaki, honnan szerezhetném meg Tolkien: "Elveszett mesék" c. kötetét???

Irtó fontos lenne!!! :roll: :roll: :roll:
Légyszííííííííí!!! :bounce: :bounce:


Mondjuk pl: Libri, Alexandra vagy van egy kifejezetten csak idegennyelvű könyvesbolt ahol beszerezhető az egész History of Middle-Earth sorozat. 4200 Ft volt darabja kb 2 éve.
A cím: Libra Books Kft. 1085 Budapest, Kölcsey utca 2. Tel.: 1/267-5777
A Rákóczi térnél kell leszállni a 4 v 6-os villamosról.


Ez persze angolul van... magyarul meg kb. sehol nincs. :roll: (Antikváriumban vadászható.)


Igen, ezt elfelejtettem megemlíteni, hogy angolul van. :roll: :)


Én antikvárba sem találom meg, csak úgy utána nézek.
De én eddig átnéztem már kb: 80 at és nincs :D

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303785 Írta: Gandalf
Az elveszett mesék könyve I.-II.:
Budapesten a Silverland-ben (Óbuda, III. ker., 1036. Lajos utca 40, tel: (1) 250 4157, silverland@silverland.hu , megközelíthető HÉV-vel /Szépvölgyi út - megálló/ vagy 6-os busszal /Kolossy-tér/, az árkádsorban találod). Akár magyarul is.

Egyébként antikváriumok, könyvtárak.

(És tessék az ilyesmit a Könyv kerestetik topicban, ez itt kissé off! :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303783 Írta: Belchír o Lorien

Kincső (Thilanna) írta:

Belchír o Lorien írta:

Ilmadrin írta: Nem tudja esetleg valaki, honnan szerezhetném meg Tolkien: "Elveszett mesék" c. kötetét???

Irtó fontos lenne!!! :roll: :roll: :roll:
Légyszííííííííí!!! :bounce: :bounce:


Mondjuk pl: Libri, Alexandra vagy van egy kifejezetten csak idegennyelvű könyvesbolt ahol beszerezhető az egész History of Middle-Earth sorozat. 4200 Ft volt darabja kb 2 éve.
A cím: Libra Books Kft. 1085 Budapest, Kölcsey utca 2. Tel.: 1/267-5777
A Rákóczi térnél kell leszállni a 4 v 6-os villamosról.


Ez persze angolul van... magyarul meg kb. sehol nincs. :roll: (Antikváriumban vadászható.)


Igen, ezt elfelejtettem megemlíteni, hogy angolul van. :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303782 Írta: Kincső

Belchír o Lorien írta:

Ilmadrin írta: Nem tudja esetleg valaki, honnan szerezhetném meg Tolkien: "Elveszett mesék" c. kötetét???

Irtó fontos lenne!!! :roll: :roll: :roll:
Légyszííííííííí!!! :bounce: :bounce:


Mondjuk pl: Libri, Alexandra vagy van egy kifejezetten csak idegennyelvű könyvesbolt ahol beszerezhető az egész History of Middle-Earth sorozat. 4200 Ft volt darabja kb 2 éve.
A cím: Libra Books Kft. 1085 Budapest, Kölcsey utca 2. Tel.: 1/267-5777
A Rákóczi térnél kell leszállni a 4 v 6-os villamosról.


Ez persze angolul van... magyarul meg kb. sehol nincs. :roll: (Antikváriumban vadászható.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303781 Írta: Belchír o Lorien

Ilmadrin írta: Nem tudja esetleg valaki, honnan szerezhetném meg Tolkien: "Elveszett mesék" c. kötetét???

Irtó fontos lenne!!! :roll: :roll: :roll:
Légyszííííííííí!!! :bounce: :bounce:


Mondjuk pl: Libri, Alexandra vagy van egy kifejezetten csak idegennyelvű könyvesbolt ahol beszerezhető az egész History of Middle-Earth sorozat. 4200 Ft volt darabja kb 2 éve.
A cím: Libra Books Kft. 1085 Budapest, Kölcsey utca 2. Tel.: 1/267-5777
A Rákóczi térnél kell leszállni a 4 v 6-os villamosról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303769 Írta: Dreamer_KF
Törölve by me..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303767 Írta: Ilmadrin
Nem tudja esetleg valaki, honnan szerezhetném meg Tolkien: "Elveszett mesék" c. kötetét???

Irtó fontos lenne!!! :roll: :roll: :roll:
Légyszííííííííí!!! :bounce: :bounce:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303574 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az a link már nagyon-nagyon régen nem működik. Itt találjátok meg a Kószák Könyvét: www.tolkien.hu/category.php?m=129

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303572 Írta: Cunnir
Nekem van egy olyan gondom, tudom nem az enyém, de a Kószák Könyve nem megy.
Pár hiba ami ki ír a PHP.

Warning: include(../forum/extension.inc) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/www/tolkien.hu/html/app/koszak/header_noframe.php on line 6
:arrow:

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #302905 Írta: Nóli i linantea
Nekem is müxik a GyIK

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #302897 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Remzymama/Tünde írta: tud valaki róla, hogy a GYIk nem működik?

nekem _minden_ kifogástalanul működik.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #302872 Írta: Tünde
tud valaki róla, hogy a GYIk nem működik?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302659 Írta: Kincső

Remzymama/Tünde írta: Amikor a Fórumon először a privit nézem meg, akkor amikor visszalépek a Tartalomjegyzékhez eltúnik az új hsz színes ikonja és úgy jelzi, hogy mindent olvastam.
Másnak is?


Előferdül. Ilyen mindig is volt, h. egy idő után már nem pirosítja az olvasatlan témákat. Bosszantó tud lenni, de nézd az utolsó hsz időpontját, és látni fogod, mit nem olvastál még...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302654 Írta: Tünde
Amikor a Fórumon először a privit nézem meg, akkor amikor visszalépek a Tartalomjegyzékhez eltúnik az új hsz színes ikonja és úgy jelzi, hogy mindent olvastam.
Másnak is?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302478 Írta: Melian

_Newra írta: Helló!
Mikor beléptem azt írta ki, hogy van 1 új üzenetem. Rákattintottam, hogy megnézem és nem volt új üzenetem. Ez hogy lehet?


Többen kaptunk az elmúlt napokban kéretlen reklámleveleket (spamokat), valószínűleg központilag (by Ulmo :wink: ) Nálad is egy ilyen lett eltüntetve.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302460 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Helló!
Mikor beléptem azt írta ki, hogy van 1 új üzenetem. Rákattintottam, hogy megnézem és nem volt új üzenetem. Ez hogy lehet?

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302399 Írta: Alyr Arkhon

elandir írta: Hello mindenkinek
nemtom kérdezték-e már, de arra lennék kíváncsi hogy a history of middle-earth-t nem tervezike magyarul kiadni?

a választ előre is köszönöm.


Az első két kötete már megjelent magyarul, a többi még le sincs fordítva.

egyelőre nem valószínű.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302396 Írta: elandir
Hello mindenkinek
nemtom kérdezték-e már, de arra lennék kíváncsi hogy a history of middle-earth-t nem tervezike magyarul kiadni?

a választ előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302343 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sil írta:

Alyr Arkhon írta: A robotokat elvileg a visszaigazolós regisztrációs e-mail visszatartja, mert nem tudják magukat aktiválni.
Ezek vagy új programok vagy hús-vér emberek akik reklámokat terjesztenek.

Vagy mondjuk félautomata működésűek, pl egy hús-vér ember megcsinálja nekik a visszaigazolást... Hmm? Legalábbis ezeknél a mai, magyar szemeteknél erre gyanakszom.

Igen, nekem is feltűnt, hogy minde be van jelentkezve, és nagy részük még magyar névvel is rendelkezik... :roll: De úgy néz ki, hogy egyvalakinek csak egyikük küld privit. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302331 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Alyr Arkhon írta: A robotokat elvileg a visszaigazolós regisztrációs e-mail visszatartja, mert nem tudják magukat aktiválni.
Ezek vagy új programok vagy hús-vér emberek akik reklámokat terjesztenek.

Vagy mondjuk félautomata működésűek, pl egy hús-vér ember megcsinálja nekik a visszaigazolást... Hmm? Legalábbis ezeknél a mai, magyar szemeteknél erre gyanakszom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére