Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
17 éve 8 hónapja #311258 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kar'sa, asszem ez rendben is van, csak nincs, aki megírja az új appletet. :roll: Vagy úgy értetted, hogy vállalod? :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311256 Írta: Nóli i linantea

Kar'sa írta: Öhm... kicsit OFF, de:
Nem megy a CHAT már nagyon régóta, most akkor vagy le lehetne szedni az oldalról az egészet, hogy ne legyenek dead-end linkek, vagy kéne egy új applet, szóval, asszem értitek :D

sokan a másodikra szavaznánk... :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311232 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

krisz32 írta: Sziasztok!
Érdeklödnék, hogy hol lehet megvásárolni Tolkien-A szilmarilok c. könyvét Pesten!? (nem internetes rendelés)
Elöre is köszi!

Valószínűleg a Libriben, de ha holnap jössz a Tolkien Születésnapra, ott is kapható lesz. ;) Részletek...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311230 Írta: krisz32
Sziasztok!
Érdeklödnék, hogy hol lehet megvásárolni Tolkien-A szilmarilok c. könyvét Pesten!? (nem internetes rendelés)
Elöre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311043 Írta: Kar_sa
Öhm... kicsit OFF, de:
Nem megy a CHAT már nagyon régóta, most akkor vagy le lehetne szedni az oldalról az egészet, hogy ne legyenek dead-end linkek, vagy kéne egy új applet, szóval, asszem értitek :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310780 Írta: Szméagol

Galadriel14 írta:

Ulmo írta: Egy elég erősen eltévedt hozzászólás a Középfölde/Kérdések topicból:
Válaszolnék is rá:

Ahogy mások is jelezték, csak a moderátorok és az adminsztrátorok nyithatnak új topicot. Ha valaki szeretne új topicot nyittatni, azt elsősorban a moderátorokkal kell közölnie, ők pedig eldöntik, megnyíljon-e az új topic.
Megjegyezném, hogy elég erősen meggondoljuk, minek nyissunk új topicot, és minek ne. A Vegyes kategóriába nagyon sok dolog belefér, de azért van egy határ: minimális szinten kapcsolódjon Tolkienhez, az általa teremtett világhoz, és legyen valós igény a topicra.


nekem lenne rá igényem, tudom hogy én csak egy személy vagyok, de nekem lenne. :)


Na, így már két személynek is van rá igénye. Philip Pullman jónevű angol író, több szempontból köthető is Tolkienhoz és C. S. Lewishez, én igazi ,,fantasy" klasszikusnak tartom. Művei Angliában nagyon híresek, és pont ezért kéne, hogy itt is sokan megismerjék. Egyébként az oxfordi Westminster College tanára volt, elnyerte a Nemzetközi Olvasási Tagság díját, valamint ő volt az első író, aki ifjúsági regényért kapta meg a Whitbread díjat. (Ezt a Borostyán látcsőért kapta, ami a Dark Materials trilógia harmadik kötete, és véleményem szerint komolyabb témákkal foglalkozik, mint a Harry Potter, ezért az ,,ifjúsági regény" senkit ne riasszon vissza.) Ráadásul a Gyűrűk Ura alkotói készítik a Sötét anygaok trilóügi filmváltozatát, aminek az első részét 2007ben mutatják be.
Szerintem ezek után egy topic-ot megérdemel, és így biztosan sok ember érdeklődését felkelti. Ha valóban nyitnának az arra jogosult moderátorok ilyet, azt nagyon-nagyon megköszönném!!

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310738 Írta: Altaris

Ulmo írta: Egy elég erősen eltévedt hozzászólás a Középfölde/Kérdések topicból:
Válaszolnék is rá:

Ahogy mások is jelezték, csak a moderátorok és az adminsztrátorok nyithatnak új topicot. Ha valaki szeretne új topicot nyittatni, azt elsősorban a moderátorokkal kell közölnie, ők pedig eldöntik, megnyíljon-e az új topic.
Megjegyezném, hogy elég erősen meggondoljuk, minek nyissunk új topicot, és minek ne. A Vegyes kategóriába nagyon sok dolog belefér, de azért van egy határ: minimális szinten kapcsolódjon Tolkienhez, az általa teremtett világhoz, és legyen valós igény a topicra.


nekem lenne rá igényem, tudom hogy én csak egy személy vagyok, de nekem lenne. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310731 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Egy elég erősen eltévedt hozzászólás a Középfölde/Kérdések topicból:

Szméagol írta: Lehetséges valahogyan új fórumot nyitni, vagy azt csak az oldal szerkesztői tudnak?

Mert akkor lenne egy kérésem mindenkinek, aki jogosult erre. Esetleg tudnátok csinálni egy ,,Sötét anyagok" trilógia fórumot, blogot, vagy mit? Magyarul nincs címe, csak külön aköteteknek, Északi fény, Titokzatos kés, Borostyán látcső. Nem tudom, ismeri-e valaki, Philip Pullman írta, és szerintem ngayon jó, beleférne a vegyes kategóriába.
Ha valaki ezt megtenné, azt nagyon-nagyon-nagyon megköszönném!!!!


Válaszolnék is rá:

Ahogy mások is jelezték, csak a moderátorok és az adminsztrátorok nyithatnak új topicot. Ha valaki szeretne új topicot nyittatni, azt elsősorban a moderátorokkal kell közölnie, ők pedig eldöntik, megnyíljon-e az új topic.
Megjegyezném, hogy elég erősen meggondoljuk, minek nyissunk új topicot, és minek ne. A Vegyes kategóriába nagyon sok dolog belefér, de azért van egy határ: minimális szinten kapcsolódjon Tolkienhez, az általa teremtett világhoz, és legyen valós igény a topicra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310730 Írta: Szméagol
Na, sorry minden dühös Gandalfnak, Ulmónak, és a többieknek. Akkor ide írom:

Azt szeretném kérni, hogy tudna-e valamelyik moderator csinálni egy Philip Pullman, vagy Sötét anyagok topicot? Pullman szerintem érdemel annyit, mint a sztár vórsz, az Eragon, meg a többi. Úgy vélem, simán beférne a Vegyesbe. Ráadásul Pullman is angol ,,fantasy" író, megállja a helyét Tolkien, Lewis, és a többi mellett. Jó lenne, ha sokan megismernék, vagy legalább akik ismerik, itt el tudnának filózni róla. Egyébként 2007-ben bemutatják a filmet, tehát valószínű, hogy sokakat érdekelni fog. Ráadásul a GYU készítői csinálják a Sötét anyagok trilógiát is! :D Kérlek, kérle, kérlek! HA megtennétek, én nagyon megköszönném, és szerintem mások is. (Ha nem is nagyon sokan :( )

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308713 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

csáádi írta: Kéne egy pár Gyűrűk ura térkép és kiegészítők a BFME2-höz!!!

Ki kell, hogy ábrándítsalak, de ez nem a megfelelő topik. :) Tedd fel a kérdésedet itt: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?t=34 .

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308712 Írta: csáádi
Hello!



Kéne egy pár Gyűrűk ura térkép és kiegészítők a BFME2-höz!!!



Akinek vannak az írjon!


msnm:adam96412@hotmail.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308645 Írta: Altaris

Ulmo írta: Sajnos valóban üres ez a szekció. Utána fogunk nézni, mi történt az itteni művekkel.


Nagyon szépen köszönöm.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308641 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Galadriel14 írta: lenne egy óriási kérdésem: beléptem kíváncsiságból a pályázati művek 2005-be, azon belül pedig az irodalom - versek részt szerettem volna megnézni. és egy darabot se jelenített meg. kétlem hogy nem érkezett egy vers sem... nektek megjelenik ott valami?.. mert nekem nem ;( :( :( hogy tudnám én mégnézni?..


Sajnos valóban üres ez a szekció. Utána fogunk nézni, mi történt az itteni művekkel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308618 Írta: Altaris
lenne egy óriási kérdésem: beléptem kíváncsiságból a pályázati művek 2005-be, azon belül pedig az irodalom - versek részt szerettem volna megnézni. és egy darabot se jelenített meg. kétlem hogy nem érkezett egy vers sem... nektek megjelenik ott valami?.. mert nekem nem ;( :( :( hogy tudnám én mégnézni?..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #307276 Írta: Kiszhobbit

Sil írta:

Kiszhobbit írta: Akkor csak írjam be h pl. frodo1.gif az aláíráshoz vagy az kell hogy URL?

Az URL kell, meg a megfelelő kód, pl:
[img]http://xyz.hu/frodo1.gif[/img]


Oké sikerült! Köszi a segítséget!!! [size=9:26iri1wo](mostmár futhatsz a hálám elől :lol: 123 rajt :lol: )[/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #307275 Írta: Kiszhobbit

Sil írta:

Kiszhobbit írta: Akkor csak írjam be h pl. frodo1.gif az aláíráshoz vagy az kell hogy URL?

Az URL kell, meg a megfelelő kód, pl:
[img]http://xyz.hu/frodo1.gif[/img]


ixet írt affene..

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307178 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kiszhobbit írta: Akkor csak írjam be h pl. frodo1.gif az aláíráshoz vagy az kell hogy URL?

Az URL kell, meg a megfelelő kód, pl:
[img]http://xyz.hu/frodo1.gif[/img]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307173 Írta: Kiszhobbit

Lora írta:

Kiszhobbit írta:

Nóli i linantea írta:

Sil írta:

Kiszhobbit írta: Sziasztok nem tudjátok hogy lehet emotikont berakni az aláírásba?

Képként.

vagyis menézed hogy ha TolkienHUs emoticon akkor mi a kódja, vagy ha más oldalról, akkor képként. Csak figyelj oda a karakter limitre :)


De a kódját hol nézzem meg? A tulajdonságokba?
Hú de nem értek az ilyenekhez... :?


aha, jobb klikk tulajdonságok..


Akkor csak írjam be h pl. frodo1.gif az aláíráshoz vagy az kell hogy URL?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306935 Írta: Elluin
Nagyon szépen köszönöm :P

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306738 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Elluin írta: Jó de ha nem találtam meg sehol a hozzászólását? :cry:


Ha még egyáltalán nem írt hozzászólást, kénytelen leszel kézzel beírni a címzettet. Ez esetben az fórum felső részén keresd meg a Profil és a Kilépés gombok közötti gombot (általában itt jelenik meg, hogy hány privát üzeneted van, vagy ha egy sincs, a "Nincs új üzenet" felirat olvasható itt). A megjelenő ablakban kattints az Új hozzászólás gombra, add meg a címzettet, tárgyat, írd meg az üzit, majd ha kész vagy, kattints az Elküld gombra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306717 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kiszhobbit írta:

Nóli i linantea írta:

Sil írta:

Kiszhobbit írta: Sziasztok nem tudjátok hogy lehet emotikont berakni az aláírásba?

Képként.

vagyis menézed hogy ha TolkienHUs emoticon akkor mi a kódja, vagy ha más oldalról, akkor képként. Csak figyelj oda a karakter limitre :)


De a kódját hol nézzem meg? A tulajdonságokba?
Hú de nem értek az ilyenekhez... :?


aha, jobb klikk tulajdonságok..

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306345 Írta: Kincső

Gandalf írta:

Elluin írta: Jó de ha nem találtam meg sehol a hozzászólását? :cry:

Ha tudod a pontos nicknevét, akkor megoldható: belépsz a privát üzenetekhez és rákattintasz az új hozzászólás gombjára, a névhez pedig beírod a pontos nicket.

Ha nem tudod a pontos nickjét és még a hozzászólásait sem találod a fórumon, akkor rákeresel a felhasználók között vagy esetleg tippelsz. Vagy megkérdezed tőle máshogyan, mi a nickje.


Ha belemész a privát üzenet mappádba, és ott az "új hozzászólás" gombra kattintasz, a megnyíló lapon lesz olyan gomb, h. "Felhasználó keresése". Ha csak egy részét tudod a nevének, ott is van, h. "használja a * karaktert mint jokert" (szal ha pölö Téged keresnélek, és beírnám h. "Ell*", kiadna :wink: ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306338 Írta: Gandalf

Elluin írta: Jó de ha nem találtam meg sehol a hozzászólását? :cry:

Ha tudod a pontos nicknevét, akkor megoldható: belépsz a privát üzenetekhez és rákattintasz az új hozzászólás gombjára, a névhez pedig beírod a pontos nicket.

Ha nem tudod a pontos nickjét és még a hozzászólásait sem találod a fórumon, akkor rákeresel a felhasználók között vagy esetleg tippelsz. Vagy megkérdezed tőle máshogyan, mi a nickje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306327 Írta: Elluin
Jó de ha nem találtam meg sehol a hozzászólását? :cry:

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306225 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Először is megköszönném az Eragon topcsit. Másodsorban meg szerintem a topik névbe tegyétek be az író nevét is. Ha már a HP meg a Narnia topicok is úgy vannak. Ennyit igazán megérdemel Christopher Paolini.

Ulmo írta:

Koko írta: Szerintem ideje egy Hobbit film topicnak is. :)


Abban a pillanatban, ahogy elkezdik a forgatást, lesz.


Ezt szintén köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305686 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ulmo írta:

Alcanis Ivennil írta: Üdv!

Olyan gondom van, hogy az avatárgalériánál a női képeket egy darabig szépen betölti, aztán 354-től mindig csak x-eket jelenít meg... már többször frissítettem, ugyanaz. Pedig modern és jóféle gép...


Megnéztem, nekem egy kivételével mind a 430 képet betöltötte. Azt az egyet (nok140.jpg) meg azért nem, mert hibás a képfile.
Nem igazán a gép teljesítménye számít, hanem az internetkapcsolat sebessége. Lehet, hogy kicsit lassan tölt a géped a netről, és a szerver egy idő után nem küld adatokat.


nekem szokott segíteni, ha a kis x-ekre jobb klikk, és kép megjelenítése.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305604 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Koko írta: Szerintem ideje egy Hobbit film topicnak is. :)


Abban a pillanatban, ahogy elkezdik a forgatást, lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305603 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Szerintem ideje egy Hobbit film topicnak is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305512 Írta: Kiszhobbit

Nóli i linantea írta:

Sil írta:

Kiszhobbit írta: Sziasztok nem tudjátok hogy lehet emotikont berakni az aláírásba?

Képként.

vagyis menézed hogy ha TolkienHUs emoticon akkor mi a kódja, vagy ha más oldalról, akkor képként. Csak figyelj oda a karakter limitre :)


De a kódját hol nézzem meg? A tulajdonságokba?
Hú de nem értek az ilyenekhez... :?

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305276 Írta: Nóli i linantea

Sil írta:

Kiszhobbit írta: Sziasztok nem tudjátok hogy lehet emotikont berakni az aláírásba?

Képként.

vagyis menézed hogy ha TolkienHUs emoticon akkor mi a kódja, vagy ha más oldalról, akkor képként. Csak figyelj oda a karakter limitre :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.900 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére