MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 11 hónapja #370413 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: Kuvasz: nem az volt a baj, hogy pakolni kellett, hanem amikor már beraktuk az összes 2003-as lassit akkor megjelent Ery vagy Alyr még egy dobozzal, és akkor szervezhettük át az egészet.


:D DD
Nem csak egy dobozt, és hát ugye mielőtt elkezd csinálni vmit az ember, fel kell mérni a terepet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #370410 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kuvasz: nem az volt a baj, hogy pakolni kellett, hanem amikor már beraktuk az összes 2003-as lassit akkor megjelent Ery vagy Alyr még egy dobozzal, és akkor szervezhettük át az egészet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #370406 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Rabyn, te akartál Lassit pakolni először, külön kérted.

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 napja #370141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
És ha mégegyszer lassit kell pakolnom akkor megölök valakit:DDD

Egyébként jelentem, hogy ahogy pakoltuk kiderült, hogy rohadtmód soksok lassink van, és tessék őket reklámozni mindenhol ahol csak lehet... Egy egész iratszekrény megtelt velük....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 napja #370139 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ahogy már itt az előttem szólók lelkendezték, örömmel jelenthetem, hogy a szeptember 6-i napon, annak is negyed nyolc és háromnegyed tizenkettő közötti 4 és fél órájában kitakarítottuk, berendeztük, telepakoltuk a kisszobát mint az MTT harmadik RAKTÁRHELYISÉGÉT! Ezzel párhuzamosan folyt a nagyszoba kupitalanítása, feltisztulása, a cuccok rendszerezésével, és a kisszobába szállításával.

Köszönöm mindenkinek, aki eljött, és turkált a mocsokban és koszos vizekben és sikált és törölt és ötletelt és szálllított és emelt és dobozolt és robotolt:

Ádám, Aeglos, Alyr, Ankalimon, Ery, Estel, Felagund, Katinka, Kincső, Kuvasz, Metaflora, Nimdorc, Nóli, Rabyn, RÓZSA (köszönjük a jutalomsütit!!), Sirgon
és Márknak is, hogy szakított időt egy kis terepszemlére.
Még egyszer, hála és ölelés Nektek!

A következő etap Eryé, ezennel átadom a stafétabotot.

Lesz még a raktárral rendszereznivaló, de már nem piszokban, és több kreativitásra is lehetőség nyílik reményeink szerint, de ez már a késő ősz zenéje...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 napja #370137 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Special thanks to a tábortaliról velem átjövő brigádnak: Nóli, Nidó, Estel és az ott jelentkezők: Katinka, Sirgon és Kuvasz!

Één is tábortaliról jöttem, csak elhagytatok útközben a Moszkva téren :D
(Amúgy szuperek vagyunk, nem gondoltam volna, hogy az a sok cucc befér abba a kis lyukba, pláne meg még a ma este alatt...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 napja #370133 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
...Szóval hatalmas gratuláció és köszönet minden megjelentnek, azt hiszem 4 óra alatt intéztük el a dolog érdemi részét (érkezésünktől (f8) kezdve takarítás, polcszerelés, -berakás, cuccbehordás, stb. (f12ig)), ami hihetetlen! Úgy láttam, élményszámba is ment legtöbbeteknél a dolog, remélem senki sem bánta meg h. ere szánta az idejét! ;)
Special thanks to a tábortaliról velem átjövő brigádnak: Nóli, Nidó, Estel és az ott jelentkezők: Katinka, Sirgon és Kuvasz!
A többieket majd biztos felsorolja Ádám mert valakit biztos kihagynék :oops: :P
És persze köszi Ádámnak a profi szervezést (értsd: volt ember, takarítószerszám, világítás, stb.), és részemről kiemelném Nidót aki pörgött és pörgetett mindenkit, kezünkbe adva a munkát. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 napja #369870 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
FONTOS SÜRGŐS FONTOS SÜRGŐS FONTOS SÜRGŐS FONTOS SÜRGŐS

Szervusztok, Dolgos és Dologtalan Népek!

Itt az idő, most vagy soha!

- hogy a tábori tali után, most szombat este, kb. héttől minél gyorsabban
- dolgos kezek és lábak az MTT Ajtósi Dürer sori helységében
- mindenféle finomság és tea támogatásával
- közös kreatív tevékenységben vegyenek részt!

(szükség lesz a fejekre is, hogy koordinálják a kezek és lábak mozgását)

MERT

a raktárhelyiséget ki kell takarítani, berendezni, és bepakolni, leltárastul,
még mielőtt elnyelnek minket a munkák és az egyetemi tanulmányok,
hogy legyen otthonos helyisége a novemberi közgyűlésnek
hogy ne legyenek szanaszét a dolgaink.

Max. 12 embernek van tennivaló egyszerre, a váltást is megoldhatjuk.

:arrow: Kérem a részvételi szándékot priviben nekem jelezni! Kérdést, óhajt, sóhajt is priviben.

Köszi,
Ádám/Leguanember

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #369682 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Esgal írta: ...egyszer nem megyünk el sörözni a jól végzett munka örömére? :cheers:

Let's go! :) Bár a sör nem kenyerem, de a jó társaság kedvéért az ember sok mindenre hajlandó... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #369680 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Költöztetés közben felmerült, hogy az új helyiség ajtajai nincsenek épp jó állapotba (elmondottak szerint barom nagy lyukak tátongnak rajtuk), én meg felajánlottam, og megkérdem szakmabeli édesapám, hogy esetleg tud kezdei vele valamit.

Jelentem, kérdezés megtörtént, válasz:

Hozzon valaki valami papírsablont a kazettáról (mintha azt mondtátok volna, hogy kazettás ajtó és az egyik kocka vagy mi hiányzik) és megcsinálja a fából, amit aztán már bárki be tud szögezni.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369400 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
dorw: részemről szívesen máskor is, mindig is büszke voltam rá, hogy "gyenge nő" létemre jobb vagyok, mint a pasik legtöbbje; az ilyen alkalmak pedig jó megerősítései ennek ;)

A témához még csak annyit: néha elgondolkodom, hogy ha Frodónak ilyen elfoglalt élete lett volna, mint itt sokaknak, akkor vajon legyőzték volna-e Szauront? (egen, egy kis demagógia, de ha már Magyar _Tolkien_ Társaság volnánk, elvileg a tolkieni értékek mentén, akkor talán belefér ;) )

Amúgy, tegnapi brigád, bár ehhez túl fáradtak voltunk tegnap, de egyszer nem megyünk el sörözni a jól végzett munka örömére? :cheers:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete - 16 éve 2 hete #369393 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mérhetetlenül köszönöm az elmúlt napok munkáját:

ESGAL, FQ, MÁRK, META(ISTENNŐ)FLÓRA, ORSIE, RÓZSA, SERRANA, SÚ!!!

Azol, akik Budapesten voltak és ráértek a költözés alatt vagy úgy döntöttek, hogy inkább mást csinálnak: mélységesen szégyelljék el magukat. Erősen kétlem, hogy a helyi diákságból csak hárman tartózkodtak a városban az adott időpontokban - ráadásul mindhárman jóóó, erős kigyúrt népek, ugye? -, illetve a többi résztvevő munka után ütemezte úgy az életét, hogy ráérjen. Mentegetőzésre és vigyorjelekre pedig nem vagyok kíváncsi.
Jobb ha tudjátok: iszonyatosan fájok kívül-belül és mélységesen csalódott vagyok.

Vannak még magvas gondolataim, de inkább nem írom ide. Képzeljétek el!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369392 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szvsz nyugodtan abba lehet hagyni a mentegetőzést. Aki ott volt, ott volt, aki nem, nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369386 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
SÚ: Tetess át egy Dániába menő 1 hetes utat, és akkor megyek. :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369375 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Attila írta: ... csak kicsit hülyén néz ki, hogyha az ember nincs ott a saját születésnapján. :wink:

...ahol szükség lenne rá... fq-ék hasonló (számukra jelentös) évfordulót "ünnepeltek" a Lassi-s dobozok, és más hasonló cuccok rámolásával.
Szóval csak akarat és szervezés kérdése. Az utóbbi meg akaraté.

!//

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369359 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Esgal írta: Alighanem megyek én is.

Különben (bár alighanem pont a megjegyzéseim célpontjai nem bagóznak ide, de azért) elég érdekes, hogy annyi mtt-s, perem-mtt-s harcos, férfiember, miegyéb van amúgy, hogy lehet, hogy ha pakolni kell, akkor mindig szinte csak lányok vagyunk, akik ráérünk?


Szívesen elmennék én is pakolni, csak kicsit hülyén néz ki, hogyha az ember nincs ott a saját születésnapján. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369350 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Esgal írta: Különben (bár alighanem pont a megjegyzéseim célpontjai nem bagóznak ide, de azért) elég érdekes, hogy annyi mtt-s, perem-mtt-s harcos, férfiember, miegyéb van amúgy, hogy lehet, hogy ha pakolni kell, akkor mindig szinte csak lányok vagyunk, akik ráérünk?


Ez már a harmadik olyan pakolás ezen a nyáron ami pont olyankor van amikor nem tudok ott lenni.
Sajnálom.
Nem a lelkesedésen múlik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369329 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Úgy néz ki, hogy el tudok jönni előbb... :) Igaz, bevállaltam hozzá egy szállítási feladatot, de hát az MTT-ért sok mindent megtesz az ember... :D :D :D
(Na jó, az igazság az, hogy a Csepel Plaza környékére kell elvinnem egy kis iratcsomagot, amolyan "ha már arra jársz, add be XY-nak" jelleggel...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369320 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Alighanem megyek én is.

Különben (bár alighanem pont a megjegyzéseim célpontjai nem bagóznak ide, de azért) elég érdekes, hogy annyi mtt-s, perem-mtt-s harcos, férfiember, miegyéb van amúgy, hogy lehet, hogy ha pakolni kell, akkor mindig szinte csak lányok vagyunk, akik ráérünk?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369319 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Valószínűleg megyek én is. Elvben akár időben is odaérhetek, már ha odatalálok és nem alszom el indulás helyett vagy útközben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369314 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Sötét Úr írta: Viszont a munkahelyem miatt nem biztos, hogy előbb oda tudok érni.)

nálam ugyanez a helyzet, sietek ahogy tudok.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369309 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
B there, or B square... Amúgy valszeg én is kicsivel 5 után érek oda, de nagyon fontos lenne, hogy legyen ott ember a Dorw által kikiáltott időben, mert jönnek a szállítók, és időre kérik a pénzt. Tehát nem akkor kellene még tologatni dolgokat, meg cirógatni a vasmacskát, amikor már vinnék. (Mielőtt valaki megjegyzést tenne erre a kitételemre: én ott voltam ma, és csináltam, szóval nem rajtam fog múlni. Viszont a munkahelyem miatt nem biztos, hogy előbb oda tudok érni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369308 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Skacok! Holnap du. fél 5-kor várok mindenkit sok szeretettel a Csepel Plázában!

(Remélem kitesztek magatokért, mert a mai nap gyalázatosan sikerült, már ami a költözésben nyújtott segítséget illeti...)

hé, eddig negyed 6 volt az időpont legkésőbb. én 5 előtt nem hinném, hogy odaérek. de megyek, meg a pasim is, de ő majd az Ajtósihoz.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369306 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Skacok! Holnap du. fél 5-kor várok mindenkit sok szeretettel a Csepel Plázában!

(Remélem kitesztek magatokért, mert a mai nap gyalázatosan sikerült, már ami a költözésben nyújtott segítséget illeti...)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369244 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Csütörtök reggel megpróbálok odatalálni (egyelőre fogalmam sincs, hol van az az ott, de majd rögtön nézek egy térképet)
Csütörtök délután nem érek rá
Pénteket még nem tudom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369241 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ó, bocsánat, én csüt reggel elhúzok... Pedig közel lakom, direkt készültem, hogy megyek majd :(
Hát, jó pakolást nektek akkor!

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369240 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
csütörtök délután megyek, és pénteken is, asszem.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369226 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Csütörtökön déltől programom van, nem tudom hogy végzek, de amikor elszabadulok írok SMSt hogyha kell még akkor tudok majd menni.
Pénteken egész nap melózom, tuti nem lesz jó :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369222 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
megpróbálok pénteken menni munka után, igyekszem odaérni ha nem is Csepelre de az Ajtósira mindenképpen. hívlak, hogy mikor sikerül melóból elszabadulnom (elvileg 4 körül).

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #369220 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Akkor pontosítok. :)

Csütörtökön reggel az Ajtósi Dürer sori régi ELTE épülethez kell menni, Ankalimon már ott lesz. Az akkor aktuális program a jövendőbeni klubhelységünk és raktárunk bútorzatának összeválogatása és berendezése lesz.

Pénteken du. 5-re rendelem a teherautót a Csepel Plázához. Aki pénteken tud jönni legkésőbb negyed 6-ig az ide jöjjön, aki többet késik, de mégis szeretne segíteni, azt kérem, hogy az Ajtósi Dürerhez menjen.
Mivel csak 2 költöztető jön és órabéresek, ezért kérlek benneteket, hogy minél többen gyertek! (Meta, SÚ: köszi!)

Úgy nézem, hogy a mai raktárcuccolás érdeklődés hiányában elmarad, de ugyanezt meghirdetem csütörtök du.-ra. Tehát holnap du. 5-kor várlak benneteket a Csepel Plázában sok-sok szeretettel! (Ne szúrjatok ki velem, hogy egyedül kell összepakolnom...! :? )

Aki részt venne bármelyik pakolásban értesítsen akár itt, akár telefonon (20/399-0060), de tudnom kell a pontos létszámunkat!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.090 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére