MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 8 hónapja #374191 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: MÁS:

Mit szólnátok hozzá ha az ajtósin csinálnánk egy szilvesztert? Olyan igazi, mindenki ott van és együtt partyzunk szilvesztert?


Ejj, megelőztél, pedig volt is egy kis ötletem rá - csak azt hittem, korán van még. Esetleg társuljunk a szervezésben?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374186 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: Ugyan így lesz pajzs- és zászlórestaurálás is, kreatívokat várunk szeretettel! :) .


Ojj, akkor végre befejezhetem a Kószák Pajzsát? Jepp! :P

Ugye megvan? 8O

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374181 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Sötét Úr írta: 10 adag mosás - Tünde, tartok tőle, hogy optimiska vagy! :)

Az MTT szilveszter nekem tetszik. Kinél kell jelentkezni? :) (Rabyn, mint ötletgazda?) :twisted:


nem optimista, realista, tábor után nálam volt, kimostam mind, tudom :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374178 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mondjuk legyenaz, hogy nálam. :)
emilben ittott amott.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374177 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
10 adag mosás - Tünde, tartok tőle, hogy optimiska vagy! :)

Az MTT szilveszter nekem tetszik. Kinél kell jelentkezni? :) (Rabyn, mint ötletgazda?) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374175 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
MÁS:

Mit szólnátok hozzá ha az ajtósin csinálnánk egy szilvesztert? Olyan igazi, mindenki ott van és együtt partyzunk szilvesztert?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374170 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szerintem ha valami varrnitudó emberke tartana nekünk kevésbé varrni tudó emberkéknek egy gyorstalpalót arról, hogy hogyan kell megvarrni egy-egy jelmezt akkor jó lenne, mert akkor készíthetnénk újakat is. Én spec. em tudom szabásmintából dolgozni de ha azt mondják nekem, hogy ezt a kettőt is varrd össze akkor összevarrom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374159 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tünde! (és mindenki más is)
Lesz külön ruharestaurálós hétvége! Taddaaaa!! :) Mosás, varrás, szépítgetés. A ruhákhoz és anyagokhoz még nem nyúltunk, az újabb legalább egy napos meló. Igen, mosni is kéne párat, sőt.
Ennek még nem jelöltünk ki időpontot a HNE, helységavató és tsai miatt. LEP előtt jó lenne, de más szorgalmi időszakának utsó heteivel és vizsgaidőszakával nem merek dobálózni. :)
Ugyan így lesz pajzs- és zászlórestaurálás is, kreatívokat várunk szeretettel! :)

Náda! Köszönjük a felajánlást! :)

Mellékesen igen, pontosan ezért, amit Tünde említett lesz kimenet-bemenet lista. Aki nem úgy hozza vissza a kivitt cuccot, ahogy elvitte, annak lerágom a fülét. Mindkettőt.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374152 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Tünde írta:
Náda: vagy 10 mosásnyi adag :) sok sikert!!!! :lol:


Nem gond:D Nagy a mosógépünk:D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374151 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
SÚ: ok :)
a megjavításuk is?
(nem kötekszem, csak most jutott eszembe, anno Esgal azt mondta majd egyszer, de már sztem nem nagyon ér rá)

és anno azt beszéltük Ankalimonnal (bocs a sok belepofért, csak nem tudom tudjátok e) hogy előadás után, aki viselte annak kellene mindig rendbehozni, és akkor mindig rendben lenne)

Náda: vagy 10 mosásnyi adag :) sok sikert!!!! :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374150 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Tünde írta: Bár én csak az előző leltárban vettem részt, de a ruhákat nem kellene átmosni és amiről anno beszéltünk - hogy egyesével felvállfázzuk, felakasztjuk, letakarjuk - nem kellene aktualizálni. Ha színházi előadás lesz, újfent nem jó, ha büdösen koszosan kerülnek az emberre.
2007es nyári tábor óta mosta ki őket valaki? (akkor én mind igen)


én szívesen mosok ruhákat.Úgy értem elvállalnám a kimosásukat ha van rám igény :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374146 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Laurelen írta: kedves és utolérhetetlen raktárpakoló brigád!

Előszöris, nagy köszönet a munkátorért! Másodjára, feltennék egy alkatlankodó kérdést: nem találkoztatok véletlenül a CD-s magnó kábeljével?

pussz!

Dehogynem. A helyén volt. Ellentétben a székekkel. (Minden ilyen jószág elemtartója úgy van kialakítva, hogy legyen benne hely a kábelnek.)

Tünde: ez is szervezés alatt áll!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374141 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Bár én csak az előző leltárban vettem részt, de a ruhákat nem kellene átmosni és amiről anno beszéltünk - hogy egyesével felvállfázzuk, felakasztjuk, letakarjuk - nem kellene aktualizálni. Ha színházi előadás lesz, újfent nem jó, ha büdösen koszosan kerülnek az emberre.
2007es nyári tábor óta mosta ki őket valaki? (akkor én mind igen)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374140 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ádám: Mindkettő folyamatban. Telefonért családi szálakat kell elébb megmozgatni, a leltár pedig még nem teljes, de amit már látunk: anyag nem kell egy centi se, annyi van, három táborra elég, csakúgy, mint a fonalak, amiből fejenként 3 sál kijön az egész MTTnek :D Már ha van, aki megköti :P
Festék kell majd pár darab, meg még jópár pakolós doboz, utóbbi intézése folyamatban.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374137 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A raktár két ajtaja in progress...
Főként, ha kapok még elérhetőséget a Raktárfőnökasszonytól.

Hálásan köszönjük az irdatlan anyagmozgatást Lyona, neked, és a lelkes csapatnak!

Minden élelmiszert megtaláltatok?
Meg olyasmi felmérés is készült, hogy mit kéne pótolni, javítani stb?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374133 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Laurelen írta: kedves és utolérhetetlen raktárpakoló brigád!

Előszöris, nagy köszönet a munkátorért! Másodjára, feltennék egy alkatlankodó kérdést: nem találkoztatok véletlenül a CD-s magnó kábeljével?

pussz!


SÚ megtalálta... Ugyan ott, ahová múltkor került: bele a lejátszóba. Kompakt, 2 in 1. Szóval van, megvan, benne tárolható. :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374128 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
jó volt raktárt pakolni és leltározni, mert Lyona nagyon profi, és respect neki, amiért ilyen sztahanovista :D , és mert jó volt a társaság. Rabyn pedig isteni sütit csinált, köszönet érte! :up:
nagyon vicces dolgokat találtunk ám, lásd mindenféle értelmetlen tosz kategória :mrgreen: valamint éljenek a sajtszeletelők, és a kiszortírozott oszladozó fáklyák :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374126 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
kedves és utolérhetetlen raktárpakoló brigád!

Előszöris, nagy köszönet a munkátorért! Másodjára, feltennék egy alkatlankodó kérdést: nem találkoztatok véletlenül a CD-s magnó kábeljével?

pussz!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374124 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Metaflora írta: Légyszi-légyszi, Metaflora, most nem az elgépelés miatt, de a hosszú ó-t a közelébe se engedjük, ha lehet, sztem rém hülyén néz ki úgy :D


Oiiijjj, direkt megnéztem, kijavítottam, oszt' mégis úgy maradt... Nyajj, bocsánat. Én kicsit fáradt és kicsit... Eh. Megjegyeztem.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374123 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ja a süti receptje:
300grmos Gluténmentes piskótaporl készült piskóta (recept hozzá a csomagoláson), kb 2-3 deka cukor, víz, keserű kakaó, dió, 2 csomi vainiláscukor. Én saccperkb csináltam, szal az arányokat nem tudom:)))

Egyébként szeretném kezdeményzeni, hogy az mtt vegyen egy vasalót és egy vízforralót!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374122 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Asszem szót érdemel még a tengwar feliratok, a régi csapatzászlók és a kábelvégződések felismerése, az oszló hulla jellegű állítólagos ex-fáklyák megérintése, a sajtszeletelők osztályozása... :)
Egyébként tényleg, Lyona, olyan profin szervezed, hogy fel se tűnik, hogy neked kéne köszöngetni :P
Légyszi-légyszi, Metaflora, most nem az elgépelés miatt, de a hosszú ó-t a közelébe se engedjük, ha lehet, sztem rém hülyén néz ki úgy :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374121 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lyona: neked is egy NAGYON-NAGYON-NAGY ölelés, hogy elvállaltad és csinálod! Nehogy egy pillanatig is bárki azt higgye, hogy a saját privát ügyed, amiben szívességből segítettünk...

A képek - szokás szerint - a képMutatón vannak, jól. A kávéfőző meg az elülső helyiségben (iroda?). Nem tudom, nem kellene-é egy alapos reinkarnációnak alávetni, mert kinézetre eléggé megviselt... De nyilván nem ez a legsürgősebb feladatunk. Szerintem a turmixgép sem rossz ötlet, lehetne shake-et csinálni. :)

Ja, és Lyona, a kábelfelismerést és -osztályozást kifelejtetted :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja - 15 éve 8 hónapja #374119 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
De, megvan, kitettük a KVfőzőt. :D

Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm a mai nap hőseinek is a munkát, rengeteget dolgoztatok (dolgoztunk) és hú, majdnem kész egy pöpec, leltározott raktár!! :)
Iszonyúan köszi és NAGYON-NAGYON-NAGY öleléééés mindenkinek, aki részt vett benne!

Köszönet...
Serrananak a polcmosásért!
Erynek és Esgalnak az IKEA-körért!
Momonak, hogy még ilyen fáradtan is benézett!! :)
Aeglosnak a ceruzaválogatást!
Rabynnak a véget nem érő gépelésért és a sütiért!
Ryanának a zoknibábozást! :D
Artemisznek és Metaflorának a hihetetlen intenzitású és precizitású fáklya- és zászlócsomagolásért!
SÚnak a képekért, meg a nehéz cuccok emelgetéséért!
Orsinak a 'mindenféle értelmetlen tosz' kategóriába eső tárgyak kielemzéséért! (Szerintem tudod... :P )
fq-nak, hogy stabilizálta a polcot!
és végül, de nem utolsó sorban Rodarthnak, aki minden ottmaradt vackot segített feltakarítani nekem. :)

Köszönöm!! :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374118 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kávéfőző elvileg van (6 személyes MiniEspresso konnektorbadugós), nem találtátok meg? 8O Csak a kiöntője maradt itthon, amikor költözéskor odavittük, majd eccer eljut az is... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374117 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Találtam itthon olyan dolgokat, hogy turmixgép meg kávéfőző, de a főzőnek nincsen madzagja, viszont lehet hozzá szerezni.
Kell-e ilyen az mttnek? Mert nekem nagyon nem:D
Ja mind a kettő szvsz még az előző rendszerből maradt ránk:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374116 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kedves mindenki aki ma nem volt ott, nem tudjátok miről maradtatok le:D Ooolyan dolgokat találtunk, hogy még mi is meglepődtünk rajta, hogy ilyenünk is van:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374094 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ó de az én növényem majd Lyonához megy lakni:)

Jelentem viszek sütit és szőnyeget, de csak egy körül érek oda. Ha valaki felhívok, hogy jöjjön ki a hetes busz megállóba akkor ugyee kijön?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374093 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
ASZTAHÉTSZÁZÁT!

Felajánlok egy szép nagy jólfejlett páfrányt a helyiségnek.
MEg kell azért gondolin, mert lehet, hogy túlfűtik a helyet, azt meg nem szereti, de nagyon jól mutat, nekem meg már túl nagy.

Most jutott eszembe, hogy Rabyn is írta a növényt...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374086 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Na úúgy néz ki, hogy a piskóta sikerült (bár még csak állagra)
Remélem holnapig semmi baja nem lesz, és nektek is ízleni fog. Rakok bele finom tölteléket:) Feltéve, hogy reggel fel bírok kelni.

Még sose csináltam piskótát, pláne nem GM-et (Gm=gluténmentes), szóval nem tudom milyen.

Lyona: a virághoz két ember kell, nem tudom elvinni, ellenben viszek szőnyeget, lehet, hogy többet is.

Ha esetleg valaki ráérne autóval, és menne raktárba, és épp erre járna:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #374082 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Pohár van, inni csak ha viszünk. :) Gyertek, zene lesz, pláne ha ti is hoztok! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.807 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére