MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 10 hónapja #375361 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
bocsánat, ha már kérdeztem, de kitől lehet itt bejelentkezni a helyiségnaptárba? a táncórák miatt kérdezném, amiket péntekenként 6-8 között tartottunk eddig és tartanánk a nagyobbik szobában. nyilván kooperatívak vagyunk, ha lenne más program is.
puszi!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375225 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jelentem, a Nagy Lassiszámlálás megtörtént! Óriási köszönet érte Sirgonnak, Metaflorának, Gergőnek és Lyonának, Ratzhkának (akiről sosem tudom biztosan, hogy hová írja a nevében a H betűt), Cueddonak és Narbnak, Angwennek, Gillznek, Alewnek, Hannának... kit hagytam ki?

Igazság szerint Sirgon és Meta érdemli a legnagyobb köszönetet, azért soroltam fel a színjátszókat is, mert amikor cipelni, pakolni kellett, segítettek akár fizikai munkával, akár csak azzal is, hogy lehetővé tették, hogy amíg próbálnak / szünetet tartanak, ott rámoljunk, csattogjunk, pakoljunk és randalírozzunk.

Mo' comin' soon. De azt hiszem, az már inkább a vezetőség felé megy majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375193 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én viszont lehet, hogy jövök.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375188 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
ne haragudjatok, nem tudok menni.
tegnap este ehettem vagy ihattam valamit amitől allergiás kiütéseim lettek és amik nem akarnak elmúlni azóta se, muszáj elmennem munka után dokihoz, és gőzöm sincs mikor végzek ott.
sorry :(

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375065 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is végzek 4 körül, úgy néz ki, viszont nem tudom még, hogy helyileg hol. Ettől függetlenül legkésőbb 5-re igyekszem ott lenni, de a f5-öt tűzöm ki én is elérendő célként, ha nektek jó az. (Ha minden igaz, inkább 4 előtt végzek, mint után, tehát van jó esély arra, hogy már f5-re ott legyek.)
Tehát...

Sötét Úr most írta: Lassiszámlálásra kérek segítséget, ha tud még jönni valaki!

Az időpontja:
2008. november 28. péntek, 16:30-tól. Helyszín az ADS - azaz a topik címében is szereplő MTT-helyiség.
(Ajtósi Dürer sor 19-21. A épület I. emelet százakármennyi, de ki van táblázva.)
Szeretettel várunk minden segítőkész embert!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375059 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: Orsie, SÚval már egyezkedtünk. :) A péntekem szabad, nekem jó a fél5 ;)

cool 8) találka részleteket majd MSN-en vagy telefonon megvitatjuk :) köszi!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375049 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Orsie, SÚval már egyezkedtünk. :) A péntekem szabad, nekem jó a fél5 ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375044 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
hm, nekem kb fél 5-től jó (4-ig dolgozom), és este 6-ig mert akkor kezdődik a tánc Lauékkal és arra megyek...
Lyona kedves, Te mikortól érsz rá?
többiek?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375041 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lassiszámlálás!

A dolgok jelenlegi állása szerint úgy néz ki, hogy pénteken tudnánk Lassit számolni. Pontos időpontot még nem tudok, mert van aznapra egy elfoglaltságom, amiről nem tudom, hogy meddig tart. Viszont legkésőbb 6 óra körül kezdenünk kellene, mert nekem a vonatközlekedés miatt elég kötött, hogy meddig tudok maradni.
Egyelőre Lyonával egyeztettem, és kérem, hogy aki tud pénteken segíteni, az készüljön úgy, hogy szükség lesz rá!
A helyiség és a raktár is igényelhet némi rendrakást, úgyhogy minél több segítő kéz és szándék van jelen, annál jobb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #375006 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szombaton elhagytam a fekete sapkámat, ha megtaláljátok, szóljatok! Köszi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374956 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Sötét Úr írta: Meta: tekintsd meg magad! Ezek a KGY előtt, közben és után készült képek. Szerintem szép lett, és én is köszönöm mindenkinek, aki feláldozta az éjszakáját is azért, hogy a KGY-re jól nézzünk ki. Sajnos nekem a vonat nagy úr, és még munka is várt. :(
Az album leírásában található link pedig a Google Maps-en mutatja meg az ADS pontos helyét. Sajnos ide nem tudom betenni, mert olyan hosszú és bonyolult link, hogy a fórummotor feladja félúton a feldolgozását...


Attila is legalább ott van a képen...meg még ötre bepofátlankodta magát :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374953 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Sötét Úr írta: Meta: tekintsd meg magad! Ezek a KGY előtt, közben és után készült képek. Szerintem szép lett, és én is köszönöm mindenkinek, aki feláldozta az éjszakáját is azért, hogy a KGY-re jól nézzünk ki. Sajnos nekem a vonat nagy úr, és még munka is várt. :(
Az album leírásában található link pedig a Google Maps-en mutatja meg az ADS pontos helyét. Sajnos ide nem tudom betenni, mert olyan hosszú és bonyolult link, hogy a fórummotor feladja félúton a feldolgozását...


Sent alig ismertem fel az új hajával. Ha nem lett volna ott a felirat, teljesen meg lettem volna kavarodva, az tuti :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374947 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Meta: tekintsd meg magad! Ezek a KGY előtt, közben és után készült képek. Szerintem szép lett, és én is köszönöm mindenkinek, aki feláldozta az éjszakáját is azért, hogy a KGY-re jól nézzünk ki. Sajnos nekem a vonat nagy úr, és még munka is várt. :(
Az album leírásában található link pedig a Google Maps-en mutatja meg az ADS pontos helyét. Sajnos ide nem tudom betenni, mert olyan hosszú és bonyolult link, hogy a fórummotor feladja félúton a feldolgozását...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374945 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Így aztán csak te maradtál kiemeletlenül a hajnali kettőig kitartók közül :P Szóval most tök jó lenne gratulálni, hogy milyen jól bírtad a nehéz helyzetedet, meg nem tudom, de ez nem az én stílusom, úgyhogy remélem, megteszi más. Teljes névsort viszont már csak azért is nehéz adni, mert össze-vissza kóválygott ott mindenféle táborszervező, táncos stb. :D Szép lett legalább?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374944 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Így szűk négy óra alvás, egy KGY és egy táborszervezői "szeánsz" után... :P

Hatalmas köszönet illet mindenkit, aki tegnap jött dekorálni! Igyekszem mindenkit felsorolni, ha netán kifelejtek valakit, aki csak benézett, az nem azért van, mert ő ne lett volna fontos, hanem mert fáradt vagyok és ezerfelé figyeltem akkor is...

Azaz: Lyona, SÚ, Sirgon, Panda, Rabyn, valamint a hajnali kettőig kitartók közül két különféle kiemelést tennék: Koppány és Meta, mert ők ezen a napon végig ott voltak (Meta előző nap is, Koppány pedig szinte végig fúrt), illetve Ankalimon és Ádám, akik előző nap megadták a megvalósítandó koncepciót (ami nekem sok lett volna), és este 10 körül átvették az irányítást, amikor már kikészültem a többfeléfigyelésben és a folytonos döntéshozatalban.
Lyonának pedig szintén külön köszönet jár egyrészt az előzetes szervezésért, másrészt a helyszíni koordinálás egy részének (damilozás, időszalag) önálló megvalósításáért - szerintem egyikünk se tudott volna sokkal többre figyelni, úh. hatékony páros voltunk. :)

Hozzátéve persze azt, hogy még sosem csináltam ilyet, ennek köszönhetően a feladatok sorrendjének felmérése és a munkaerő kihasználása nem feltétlenül a legoptimálisabb szempontok szerint valósult meg, ezért elnézést mindenkitől, különösen az éjszakai szekciótól, hogy sok feladat maradt meg addigra - legközelebb nekem is jobban megy majd ez (egyszer el kell kezdeni :) ); most csak én jutottam erre az időpontra erre a feladatra.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374863 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lyona:ha minden igaz akkor viszem a növényzetet is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374861 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Eeeejha! Szemem-szám tátva! Mindezt... Mikor? Hű, Kincső, Meta, SÚ, leborulok a nagyságotok előtt...

^^ Na de holnap jövök én is. Reszkessetek! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374843 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ery írta: Esetleg a függönykarnist felszerelni.

Kedves Ery, köszönjük a felajánlkozást! Várunk! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374838 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Esetleg a függönykarnist felszerelni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #374835 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Holnap, azaz pénteken f4-re - de akár előbb is, én tudok előbb menni - várunk minden segítő kezet a dekoráláshoz!

Ma SÚ-val és Metával - akiknek ezúton is hatalmas köszönet és gratuláció - a raktárajtó beszögeléséig, a fogas és az MTT felirat felfúrásáig, a kilincs felszereléséig és a képek felakasztási technikájának kidolgozásáig jutottunk, ami így leírva kevésnek látszik, de sok munkánk és időnk ment rá (nem is volt gazdaságos így hárman, egy fúróval és fúrásképes emberrel). /Ja és arra is rájöttünk h. miért nem tudunk nagy plakátot tenni a zöld ajtóra./ Szóval holnap gyertek sokan!!

Mert még kell:
- feltenni egy csoooomóóóó képet körbe
- zászlótartó szerkezeteket összecsavarozni, felfúrni
- vetítóvászonra tartórudat ragasztani, felakasztani
- projektor tartóját összeszerelni, felcsavarozni
- sok függőzászlóhoz, térképekhez csavarokat felfúrni
- stb. :)

GYERTEK - GYERTEK - GYERTEK, ÉS NE CSAK 6 ÓRÁIG SZÁMOLJÁTOK!! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374801 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Egészen pontosan végül arra jutottunk Ankalimonnal, h. ő és akiket beszervez / olvassa ezt és odamegy holnap 11-re elkezdik a fúrfaragást, tervezést (a lényeg, h. eldöntsék mi kerüljön és hova), én odamegyek az óráim után hn2-2-re, és meglátjuk h. mit tudunk még aznap tenni. Ha nem tudunk, akkor én megtudom a koncepciót és másnap tolmácsolom.

Tehát pénteken MINDENKÉPPEN lesz még folytatás, legfeljebb rövidebb.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374800 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: Teremdekorálás és konzolszerelés Ankalimon vezetésével és Kincső folytatásával holnap (nov. 20-án) 11 órától!!

Kb. meddig? (Érdemes délután négykor is elindulni arrafelé?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374798 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Leguanember írta: ....a másik nyolc üres terem egyikébe...

Van 8 + epszilon számú üres termünk?

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374795 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Leguanember írta: Most ami eddig ott van, stimmel? Működik a link? Egyéb javaslat?

Szép! De már elavult kissé :) (Ld. Lyona hirdetményét.)
Az a gyanúm, hogy a helyiséget fejlődésben lévő szervezet módjára már kinőttük...
Lenne egy nagy népszerűtlenségre pályázó, de megfontolandó javaslatom. Az MTT hivatalos rendezvényei és az azokra való előkészítő munkák deklaráltan kapjanak legmagasabb prioritást.
A színjátszók, táncosok, kórus, és amilyen nagyobb csoport még rendszeresen szükségét érzi a helyiség használatának, azok pedig egyeztethetnének egymással, és csinálhatnának egy olyan sémát, amihez később alkalmazkodni lehet. De ez elsődlegesen talán az ő feladatuk kellene legyen, szvsz. Már csak azért is, mert jól belátható okokból mindenkinek a péntek délután a megfelelő időpont. (Meg valamelyest a hétvégi napok.)
Tévedés joga - szokásom szerint - fenntartva.

[off]Gillz, Lau: imádlak titeket! Ne haragudjatok érte, ha néha úgy tűnik, hogy nem. Skorpió vagyok...[/off]

Megpróbálok jönni csütörtökön (holnap), de sajnos csak késő délután tudok, és akkor is eléggé kétesélyes. (65%)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374793 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Figyelem! Időpontváltozás!

Teremdekorálás és konzolszerelés Ankalimon vezetésével és Kincső folytatásával holnap (nov. 20-án) 11 órától!!

Természetesen marad még munka péntekre is, úgyhogy aki szeretne és tud is jönni, azt látjuk szeretettel pénteken is.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374769 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mint láttátok felül a topiklistában, készítettem egy guglinaptárat a SZÉKHÁZNAK.

Két megoldás merül fel szerintem a dinamikus kezelésre:
A potenciális igénybevevők közül csoportonként ki lesz jelölve/jelentkezik teremfelelős, aki
1. kap hozzáférést a naptárszerkesztéshez
2. ír egy mailt hamar, hogy ekkor és eddig kéri a helyet, Lyona vagy én pedig beírjuk.

Mindkettőnél felmerül a prioritáskérdés, azaz ki és milyen szempontok alapján dönt arról, hogy kié a terem.
A legjobb megoldás szerintem a magánbeszélgetés, ahol értelmes emberek megbeszélik, és eldöntik, hogy ki marad és ki megy a másik nyolc üres terem egyikébe. Nyilván itt infrastrukturális problémák kerülhetnek elő. Mikor lebeszélték, utána bevezethetjük a naptárba.
De csinálhatjuk úgy is, hogy aki kapja, marja, aki előbb foglal, övé a terem.

Most ami eddig ott van, stimmel? Működik a link? Egyéb javaslat?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374763 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A táncosok kizárólag azért élveznek prioritást, mert Szozsi külön csipogott, hogy nekik a kosz (lévén földön fetregengenek) miatt jobb lenne a klubhelység.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374759 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Öööö... Söpörjük ki a bútor hulladéktól az egyik hátsó fronti nagyobb termet a tőlünk induló folyosón, és már is kész a 2-es számú nagyterem. Aztán próbaszünetekben a 2-es számú terem lakói átjönnek bosszantani egy kicsit az 1-es számú (valóban hozzánk tartózó) teremben dekorálókat / próbálókat stb. Közben tea "és az úri közönség táncol". :roll: Ne töketlenkedjetek már egy majdnem üres épületben! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374756 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Sú szívem, mint írtam, eszembe nem volt amiatt pattogni, hogy ki kell már díszíteni a raktárt, és emiatt nem tudunk ott próbálni, hiszen nyilvánvalóan egy alkalomról van szó :wink: Hanem például arra gondoltam, hogy Szozsiék velünk is egyeztethetnének, főleg mert még emberekben is van átfedés a két csoport között - mert mi sem mindig négytől lennénk, mert van, aki nem tud akkor próbálni.

Szal nem háborodtam fel meg semmi, mert mondjuk csak azon pöröghetnék, hogy ezek szerint a táncosokhoz inkább igazodik a dekor-csoport, mint hozzánk - ergo magasabb prioritást élveznek. De, még mielőtt félreértené valaki, nem zavar, mert van egy csomó más terem, meg nincs kedvem más helyett lelkesedni.

A bejegyzésben elrejtettem információt is, ami a topikhoz kapcsolódik 8)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #374737 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Sajnos én úgy 6 óra tájt tudnék csak odaérni (nagyon szerencsés esetben 5 körül), úgyhogy erősen kétséges, hogy megyek-e. (Ha értelmes időben odaérek, akkor megyek.) Örülök, hogy sikerült olyan megoldást találni, ami a táncosoknak is jó, és a dekorosoknak is.
Lau, biz'Isten, nem ellenetek szándékoztam szólni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.593 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére