MTT Raktár és Helyiség

Több
14 éve 2 hónapja #387256 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Metaflora írta:

"Kincső írta: ... majd egy nagy raktárrendezés kelleni fog, írunk, hogy mikor.

Egy nagyon nagyon nagy raktárrendezés kéne, lehetőleg leltározással és esetleg "minek hol a helye és hova rakd vissza, ha épp neked kellett visszaszállítanod és nincs ott tájékozottabb személy" útmutató készítésével egybekötve :)

[/quote][/quote]

Jaja, ez így igaz, de januárban vagy senki nem ért rá, vagy nekem nem volt jó az időpont. A következő rendezkedésre esélyes időpont a február 20 (szombat), szóval akinek van hajlandósága az erre a időpontra csak du. 3-4-től tervezzen maggának programot. :)

(A rendezkedés része lesz egy hatalmas jelmez és kellékválogatás (selejtezés), és a megmaradtakat is át kell nézni, melyik szorul javításra, melyik csak mosásra, vasalásra.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387255 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kuvasz írta: Dorwnak már vagy 2 hete írtam, ha nem több, de azóta se válaszolt...


Drága, én válaszoltam volna, ha kapok egy sort is tőled! Hidd el, hozzám nem érkezett semmi, egyik címemre sem. Ha még aktuális a dolog, akkor velem kell egyezkedni időpontot illetően. Ez úgy megy, hogy írsz nekem - privi vagy mail, és ha nem válaszolok legkésőbb másnap, akkor újra írsz pl. ide, vagy felhívsz. Ez nem azért van így, mert lusta vagyok, hanem mert a mail és az internet időnként vicceskedik. (Ádám igazol, vele is jártunk már így.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387252 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Jelentem, már van zár! Farsangi cucc visszavive, majd egy nagy raktárrendezés kelleni fog, írunk, hogy mikor.

Egy nagyon nagyon nagy raktárrendezés kéne, lehetőleg leltározással és esetleg "minek hol a helye és hova rakd vissza, ha épp neked kellett visszaszállítanod és nincs ott tájékozottabb személy" útmutató készítésével egybekötve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387248 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorwnak már vagy 2 hete írtam, ha nem több, de azóta se válaszolt...

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387239 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorwnak kell írni, ő a felelős.

Jelentem, már van zár! Farsangi cucc visszavive, majd egy nagy raktárrendezés kelleni fog, írunk, hogy mikor.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387236 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Sziasztok!

Mi a teendő ha szeretnék kölcsön kérni két tünde zászlót a hétvégére? Mármint kire kell ráírni, ki a raktárfelelős?

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387145 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Náda írta: Zászló visszavéve.
Zár még mindig nincs.

Az eseményeket nem követők nevében is köszönöm a zászló megmentését és hősies küzdelmedet a penész ellen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387138 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta:

Kincső (Thilanna) írta: Rabyn, ez a terv...

Hajrá!!!:))


Szerintem inkább legyen zárunk, írják alá a szerződésmódosítást meg csináljanak meg mindent, amit ígértek. 8)
:ábrándozik:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387137 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Rabyn, ez a terv...

Hajrá!!!:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387136 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Rabyn, ez a terv...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387129 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szeretném javasolni, hogy ha a héten nem kerül fel a zár, akkor igencsaknagyon nézzünk a főfazon körmére, és igencsaknagyon csúnyán csesszük le.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387128 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Zászló visszavéve.
Zár még mindig nincs.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387121 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tegnap (mmint szerdán) még nem volt zár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387116 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nem tudom hogy sikerült e megjavítani a zárat,de ugye holnap a farsangi jegyárusok között lesz olyan akinél van a raktárhoz kulcs? Szeretném visszavinni a zászlót amit hazahoztam.Sikeresen penésztelenítettem és nagyjából kis is mostam.
:) :?:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386258 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jó rég volt ide írva, de fontos lenne.
A legutóbbi raktárpakolásnál nem találtatok egy csomo videós dvd-t? Van most nálam egy rakta dvd de azok nem az enyémek.
Nagyon fontos lenne, hogy megtalálódjon.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383846 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszönöm szépen, Mil & Gery! (Meg aki még részt vett benne.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383806 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Igyekeztünk mindent a helyére rakni, mivel Gery volt a raktár összepakolás-szétszortírozós alkalmon, ezért tudott kommandírozni, szóval szerintem nagy hülyeségeket nem csináltunk.
és persze szívesen :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383788 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nos, elég sok felesleges dolgot vettünk a lájvra, amit utána nem használtunk fel, így az MTT-nek most van krumplija, némi konzervje, egy újabb üveg fáklyaolaja, meg nem tudom, mi még. Ebből a krumpli romlandó, így ki kéne találni, mi legyen vele!

A filmes tünde-zászló (Ankalimon szerint Galadrielé, de nem trú tolkieni) nálam van még, a kék tünde-köntöst pedig Kuvasz hazavitte kimosni, mert vizes és sáros lett az alja. Ezeket vissza fogjuk juttatni. A raktári visszarendeződésnél nem voltam jelen, ezért nem tudom, minden a helyére került-e, de ezer köszönet Milnek, Gerynek és Anglachelnek a szívességért itt is! Majd még úgy is vissza kell vinni a két hiányzó holmit, akkor kicsit elrendezem a dolgokat. Remzy, thx. a segítségért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383622 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Estel Adániel írta: ...és Gandalfnak. ;)

...(Tíztől negyed háromig az szerintem egészen jó szintidő! :cool: )

És igen... tudtam, hogy kifelejtek valakit. És külön köszi Gandalfnak! :)

Na, a következő brigádnak ezt a szintet kell megdobnia! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383602 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
jajah,ügyik voltunk :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383580 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
...és Gandalfnak. ;)

Hát igen, nem véletlenül írtam, hogy IC-n múlik, mikor jövök; :/ amiatt késtem fél órát. :P De azért jó volt besegíteni, köszi mindenkinek, aki jött! :) (Tíztől negyed háromig az szerintem egészen jó szintidő! :cool: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383578 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nagyon köszönöm a mai példátlanul gyors és ügyes rendrakást: Adanedhelnek, Estelnek, Erynek, Gerynek, Kuvasznak, Missynek, Nádának, Rabynnak! Zseniálisak vagytok, de most komolyan! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383553 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nagyon elaludtam ne haragudj dorw!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383540 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorw: 11 körül fogok odaérni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383481 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is beugrom egy rövid időre segíteni, már csak azért is, mert a Lájvhoz szeretnék körülnézni a raktárban és különrakni cuccokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383447 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ezennel jelentkezek én is, elvileg fél tizenegyre (gyakorlatilag meg akkorra, amennyi idő az IC-nek meg a metrónak kell, hogy eljuttasson Pécsről a Deákra :rolleyes:). ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383442 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
ha nagy a gáz, akkor tessék előző este sikítani és megyünk...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383441 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mégis ráérek aznap, úgyhogy beállok a kommandóba :D (saját golyóálló mellényt kell vinni?)

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383434 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is ott leszek, és hozom magammal Nádát is!:P

Nááááda, szívem, ki mondta, hogy csak te hozhatsz engem, én is hozlak téged....

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383432 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ott leszek és hozom magammal Missyt is :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére