MTT Raktár és Helyiség

Több
14 éve 11 hónapja #378332 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kincső: egy élmény volt együtt pakolni :D + figyelni, ahogy Meta pakolászik és enni almát + mesekekszet!:D *nagyölelés*


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378329 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszönet Maglornak, Metának és SÚ-nak a mai segítségért.

Lyona és Ádám raktár- ill. helyiségfőnököknek jelentem, igyekeztünk visszatenni a dolgokat a helyére, ez többé-kevésbé sikerült (a jelmezeket csak nagyjából rátettem a többi kupac anyagos-jelmezes zacskóra). Meta megszámolta az előkerült régi Lassikat és betette a helyükre. A tábla még mindig az alkoholos filc áldozata (vinni kell alkoholt, hogy lemossuk); illetve van néhány társas amivel nem tudtunk mit kezdeni úgyhogy egyelőre az asztalon hagytam. Érkezett 1 db Théoden-kard és 1 db Gimli-fejsze Póktól vissza, a Legolas-íj nincs Meliannál azaz ismeretlen helyen van. A könyvtárba betettem 1 db új 3 kötetes GYU-t, 1 magyar Húrin gyermekeit, 1 angol CoH-ot, egy Kürtő úr meséjét, 1 Lin Carter-könyvet és 1 Szörnyek és ítészeket a zárható szekrény híján továbbra is Rózsa felügyelete alatt leltárban tartott MTT-s könyv-/árukészletből.

Asszem ennyi :) Ja, a nagy fali zászlókat nem akasztottuk vissza ha jól csalódom, elnézést kívánok érte.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 14 órája #378197 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Aki péntek délután ráér, főleg ha erős fiú, jöhet segíteni lecuccolni a tlv-s dekorációt a kocsiba.
Pontos időpontot még mondok majd.

Jobb későn, mint soha: fél4-től vagyunk a raktárban, 4-re jön a kocsi, kb. f5-től a könyvtárban dekorálunk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 napja #378087 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Aki péntek délután ráér, főleg ha erős fiú, jöhet segíteni lecuccolni a tlv-s dekorációt a kocsiba.
Pontos időpontot még mondok majd.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377995 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A walkie-talkie-k nálam vannak, tegnap hoztam el , hogy életet leheljek beléjük. Ádám adta a kezembe őket.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete - 15 éve 1 hete #377963 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
1. Nem tudom, ki járt legutóbb a helyiségben, de ha tele van a kuka, le lehet ám vinni a szemetet, útba esnek a nagykukák ;)

2. Keresem:
- a walkie-talkiekat
- a tünderuhákat, ha jól tudom van 2 db MTT tulajdonú (vagy csak 1), de nem találtam (2-3 zacskót néztem át, köpenyeket találtam és kigyűjtöttem, a többi hozzáférhető zacskó anyagosnak tűnt)
- kitűzőtartó átlátszó műanyag vackokat ipari mennyiségben, ha még vannak valahol

3. szükség lesz még:
- zászlókra ipari mennyiségben (najó, nem ANNYIRA ipariban, mint a kitűzők :D )
- a festett pajzsokra
- íróeszközökre
- meg ami még nem jut most eszembe

Holnap igyekszem menni, de nekem korábbtól jobb lenne, f5-ig vagy f6-ig érek csak rá. Ha helyzetfelmérés közben a 2. pontban foglaltakat megtalálnátok, a 3. pontban foglaltakat pedig elkezdenétek összekészíteni (főleg a zászlókhoz rudakat párosítani), akkor iszonyatosan hálás lennék! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377895 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Leguanember írta:

Rabyn írta: Ádám nem te vagy a raktárért felelős elnökségi tag? Szervezd már meg légyszives, hogy a különböző dolgok jussanak el a raktárba úgy mint Tünde mikrója és még egy két dolog.

Folyamatban...


A Helyiségnaptár az most üzemel ám, van szép topikja is, csak mivel a FONTOS topikfunkció nem lett átemelve, ezért a topiklista alján honol többnyire.

Ezennel pedig hirdetek két alkalmat némi helyiségcsinosításra, hogy KGy-ra szebb legyen:

- április 17. péntek 16 órától
- május 15. péntek 14 órától

Aki jön, aki nem, én megyek!


Április 17-e az következő péntek, ami most közeleg, jöjjön, aki szeretne beszélgetni velem egy kicsit. Közben meg majd helyzetfelmérünk.

17.-én ha minden igaz,tudok menni segíteni.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377885 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: Ádám nem te vagy a raktárért felelős elnökségi tag? Szervezd már meg légyszives, hogy a különböző dolgok jussanak el a raktárba úgy mint Tünde mikrója és még egy két dolog.

Folyamatban...


A Helyiségnaptár az most üzemel ám, van szép topikja is, csak mivel a FONTOS topikfunkció nem lett átemelve, ezért a topiklista alján honol többnyire.

Ezennel pedig hirdetek két alkalmat némi helyiségcsinosításra, hogy KGy-ra szebb legyen:

- április 17. péntek 16 órától
- május 15. péntek 14 órától

Aki jön, aki nem, én megyek!


Április 17-e az következő péntek, ami most közeleg, jöjjön, aki szeretne beszélgetni velem egy kicsit. Közben meg majd helyzetfelmérünk.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377878 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ádám nem te vagy a raktárért felelős elnökségi tag? Szervezd már meg légyszives, hogy a különböző dolgok jussanak el a raktárba úgy mint Tünde mikrója és még egy két dolog.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377874 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
mivel itt senki sem csápolt a tea- és kávéfőzőért, viszont Nóli jelezte, hogy neki kéne és el is viszi, így az övé lett.
IJ.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377793 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Lyona írta: FYI: (For your interest)
A raktárajtón van két kulcslyuk, egy alsó, és egy felső.
A raktárajtón ezzel szemben csak egy, azaz EGY darab zár van.
Ez a zár az alsó lukhoz tartozik.
A zárat kettőre szoktuk zárni, de a másodiknak neki kell feküdni nyitásnál, nem, ne féljetek, nem törik bele a kulcs, ez ilyen.

Szóval aki kölcsönkulccsal megy, ne riadjon vissza, hanem mutassa meg az ajtónak, hogy ő az erősebb! ;)

Ez egész pontosan a helyiség ajtaja, nem külön a raktáré, ha jól gondolom.

Hozzáadva 04.08.2009 01:10:25:

Alew írta: Ha nincs semmi más program vagy kifogás, akkor 11.-én, szombaton ismét megpróbálnánk magunkévá tenni a helyiséget Esgallal, Felagunddal és ickével.

Alew

Csak keményen, határozottan, de erőszak nélkül! Sok sikert! Áldásom az aktusra.

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377770 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ha nincs semmi más program vagy kifogás, akkor 11.-én, szombaton ismét megpróbálnánk magunkévá tenni a helyiséget Esgallal, Felagunddal és ickével.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377609 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
FYI: (For your interest)
A raktárajtón van két kulcslyuk, egy alsó, és egy felső.
A raktárajtón ezzel szemben csak egy, azaz EGY darab zár van.
Ez a zár az alsó lukhoz tartozik.
A zárat kettőre szoktuk zárni, de a másodiknak neki kell feküdni nyitásnál, nem, ne féljetek, nem törik bele a kulcs, ez ilyen.

Szóval aki kölcsönkulccsal megy, ne riadjon vissza, hanem mutassa meg az ajtónak, hogy ő az erősebb! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377588 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Orsie korábban írta: van egy régi "dohányzóasztalom", amit nem használok már, kifogástalan állapotú csak kicsit kopott. ezt fel tudom ajánlani, és egy tea-és kávéfőzőt is.
viszont elszállítani nem fogom, tehát ha kell, akkor alkalmas időpontban jöjjön érte valaki (érdeklődés esetén majd egyeztetünk).

az asztal és a teafőző változatlanul elszállításra vár, ha kell, akkor legyetek kedvesek szólni, és valaki vigye el.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377587 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jelenetem a tavaszitalis bepakolás után mivel volt még egy kis időm a köv vonatig nagyjából rendet csináltam a raktárban, kitakarítottam a klubhelységeket és rendet raktam ott is. Levittem a szemetet, a konyhapultot is nagyjából helyre vágtam és vittem ki a raktárból nem Gy.U-s eldobható poharakat. Vigyázzunk a rendre!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377424 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
újra szólok: nem tudom elvinni, amit felajánlottam, kocsi kellene... ha nem kerülnek el innen májusig a lomtalanításba kiteszem őket...
nincs valaki kocsisnak egy szabad órája? :(

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377422 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kedves Felajánlók!

Örömmel láttam itt a dolgokat, szerintem észszerű keretek közt működtök legtöbben, nyugodt szívvel, szó nélkül hozzátok el a felajánlott tárgyakat, ha ez a szándékotok. Még én szoktam a leghajmeresztőbb beszerzéseket kitalálni, de most visszafogom magam. De Ti mind, akik gyakorlatiasak vagytok, én bízom Bennetek! Hozzátok hát javaitokat, ha készek vagytok a közösségi amortizáció útjára bocsátani őket. A kreatív ötletek is javak persze. Meg az ételneműk, teák.

A bútorzatnak, ha nem kell otthon, ide meg nem fér be, vagy nem illik, van hely itt másik szobákban, lomtár jelleggel.
Elektronikai eszközöket azért egyeztessünk. SÚ-nak pl. lehet jelezni CD-játszó igényt MTT-részről.

ÚJ! ÚJ! Új!

A hétvégén RÓZSA mint értelmi szerző és Peredhil/Jack mint elszánt anyagmozgató igen jó szolgálatot tettek, és egy belső raktárajtót bocsátottak a rendelkezésünkre. Ezúton is köszönöm nekik mindannyiunk nevében!


Aki érez magában némi elszántságot meg barkácskedvet, a külső szobai radiátor előtt megtalálja a szerszámosládát, és józanul és józan ésszel ötölhet az ajtó beillesztésén. Tettlegességig is fajulhat, a felelősség vállalásával egyetemben. (Úgy láttam, kell majd hozzá alkatrész, de hát ez felülbírálható.)

Végül szeretnék megkérni minden pohárból ivót, helységben levőt, hogy hagyjon tiszta felületeket és mélyedéseket maga után! Csúnya cserbenhagyásos kép fogad sokszor, a szemeteszsákokat sem olyan ördöngösség kiüríteni.

Lakjátok be a helyiséget! (Elég drága lett a szárnyaszegett forint miatt, hát használjuk!)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377268 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta: Mostan akkor nyitható a helyiség vagy vigyek szombaton feszítővasat?

Kipróbáltam ma, nyitható. Továbbra is akad a második fordulat, de kétszer is sikerült kinyitni-bezárni. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377246 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Van egy Pioneer PD-200-as CD-játszóm ("asztali" HiFi komponens). Működőképes, de csak hagyományos CD-ket játszik, MP3-at nem. (Ha jól emlékszem, az írott CD-ket is le tudja játszani.) Távirányítós, 1bites DAC, fejhallgató kimenet hangerőállítással (ha jól emlékszem), Pioneer SR (system remote) rendszer, meg ilyenek vannak rajta, szóval a maga idejében finom kis darab volt.

Ha az MTT-nek kell, szívesen átadom. Ha nem, akkor jelentkezhetnek az egyéb rászorulók is! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377244 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mostan akkor nyitható a helyiség vagy vigyek szombaton feszítővasat?

Mert az egy dolog, hogy elméletben eldöntöttük, hogy nyitható, de nem szeretnék a helyszínen szembesülni azzal, hogy a gyakorlat rácáfol.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377190 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
nekünk is van egy kissé sötét monitorunk - ha valaki elszállítja.... azt nem vállalom... (játszani sötét, írni jó) meg egy hadirokkant ventillátor és még nem tudom mi vár a lomtalanításra a pincében, de biztos vannak használható kincsek... ja és van egy mikro is, az is hadirokkant, de azt a padlásról egy kis lyukon kell lehozi pl 2 pasinak :)

vállal valaki szállítást???

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #377189 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Alew: egy mélyhűtőt tudok felajánlani:D

A filmklub az én bűnöm, de ne haragudjatok érte. Egyszerűen elhalálozni sincsen időm, nemhogy filmet nézni (itthon is vár rám vagy 3 dvd amit meg kéne néznem)

Van egy cipősdobozom ami vadonatúj. Kell perselynek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377181 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
van egy régi "dohányzóasztalom", amit nem használok már, kifogástalan állapotú csak kicsit kopott. ezt esetleg fel tudom ajánlani, és valószínűleg egy tea-és kávéfőzőt is. (még megkérdezem otthon, tényleg vihető-e.)
viszont elszállítani nem fogom, tehát ha kell, akkor alkalmas időpontban jöjjön érte valaki (érdeklődés esetén majd egyeztetünk).

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377178 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alew írta: A raktár mellé egy füzetet fel lehetne lógatni, hogy ha valaki valamit egyszeri, ottani használatnál hosszabb időre kivesz, akkor írja be magát.

Ez működik, úgy hívják a füzetet, hogy Lyona. És aki anélkül elvisz valamit, hogy szólna, annak minimum az orrát harapom le. De számon van tartva, mi, kinél, hol. (Tény, hogy volt szó papírszerűsítésről is, de kéne még egy leltáros hétvége majd.)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377173 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nekem van egy monitorom, ami kicsit ugyan néha szaggat, de amúgy jól érzi magát.

Kéne a teás asztalhoz pénzgyűjtő, meg egy állandó készlet nagyon olcsó, nagyon tömeges kajákból (Tesco-ropi, keksz, ...). Valamint ha esetleg lenne hűtő (tudom, hogy nincs, és nem is igen lesz), akkor lehetne tavasszal és ősszel ügybuzgó vidéki rokonoknak hála gyümölcsfelajánlásokat tenni.

A raktár mellé egy füzetet fel lehetne lógatni, hogy ha valaki valamit egyszeri, ottani használatnál hosszabb időre kivesz, akkor írja be magát.

Esetleg könyv-felajánlásokkal is lehetne élni. Meg - bár ez lehet, csak az én gondom - egy-egy nagyon könnyed, nagyon semmitmondó, szórakoztató papírművel (pl képregénnyel), amit a rövid várakozások alatt lehet nézegetni.

Még egy dolog, aminek lassan pont véget ér a szezonja, de azért mégis - lábtörlő. (És esernyőtartó.)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377164 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta: Olostára vártam a múltkor

Ha vmi könyvtároskodás kell, jóval kevesebb hozzáértéssel és lelkesedéssel, de viszonylag könnyen mozgósíthatóan én is itt vagyok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377156 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Észben tartom, gondolkodom lehetséges varrós-dekorálós időpontokon.

A zárat igen, olyan erővel kell kinyitni, hogy én is mindig attól félek, beletöröm a kulcsot. Ki kéne cserélni a zárat, vagy legalább rendesen visszatenni, javaslom a jövő szombatot erre.
Sőt.

Mit szólnátok ahhoz, hogy szombat délelőtt induljon el egy dekorációs különítmény, pakolja fel kintre a képeket-térképeket-akármiket, hm? Csak ilyen minimálprogram szinten, de szerintem sokat dobna a dolgon.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377151 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tudtommal a monitor ott csücsül az asztalon csak nincs hozzá kábel meg gép.
Vagy már elvitte valaki?

A könyvtár leltárát én intézem, van hozzá programom, Olostára vártam a múltkor, de szerintem kis szerencsével most szombaton lesz rá időm.

Viszont kellene rá egy vitrinzár. (bár ha jól tudom, beszerzése folyamatban)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377143 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszi a hibajelzést, sajnálom, hogy nem jutottatok be, ahogy tervben volt.
A záron rajta leszek.

Választ várok még egy ideje már a bérbeadóktól a raktárunk ajtócseréjét illetően.

Aktuális tennivalók:

- bejárati zár
- ablak gittelése
- könyvtár leltára és biztonsága
- számítógép felélesztése: VÁRUNK MONITOR FELAJÁNLÁST ÉS/VAGY LESZÁLLÍTÁST!
- raktár ajtajai és a RENDRAKÁS - ÁÁÁÁÁÁ
- külső szoba DEKORÁCIÓJA (már elindult, színes krétaszívek és -kockák képében)
- babzsák-felújítás és huzatvarrás
- jelmezek és kellékek restaurációja
- konyhai eszközbővítés (mikró, kávéfőző stb.)

Funkció, kihasználtság:

- elnökségi ülések
- táborszervezői alkalmak
- programszervezői megbeszélések, meghallgatások
- táncpróbák
- bulik
- egyéb próbák
- szerepjáték
- menhely (alvás, forró tea, szaloncukor)
- egyéb, nem besorolható felhasználások (?)
- ismeretlen tevékenységek (???)

Kihasználatlan kapacitás:

- Tolkien-klub
- filmklub
- Gomuncs
- bérbeadás
- irattár-könyvtár-digitális archívum
- stb ötletek

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377134 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Akkor simán lúzerek voltunk, én ma is tanultam valamit, találtunk egy jó fotelágyat, és innentől ez offtopic.

Ám az ajtó még mindig akad, a zár pedig rossz.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.581 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére