MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 10 hónapja #361453 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ulmo írta:

RÓZSA írta: Pl. egy ötlet: a táborban a krónikás rend - Olosta szakmai irányitásával - felleltározhatná....


Senkinek a tudását nem akarom leszólni, de milyen szakmai irányításra lehet szükség egy közepes doboznyi könyv számbavételéhez? Amíg nálam volt a könyvtár, írtam egy komplett listát Erynek a könyvekről. Ha azóta bővült a készlet, akkor annyival bővíteni kell a listát is, és ellenőrizni kell, hogy megvan-e minden. (Emlékeim szerint az MTT-s pecsét is ott van minden könyvtári könyvünkben)
Emellett továbbra is azt monodm, a könyvtár helye nem a raktárban van.


Nem egyeztettem senki rendi vezetővel, nem akarok belekontárkodni, csak hangosan gondolkodtam, ötleteltem......
A könyvtár lent szokott lenni a táborban, tehát gondoltam, hogy ha vannak rá jelentkezők, praktikusan meg lehetne csinálni. Már csak azért is, mert jó lenne, ha nem ugy kerülne le megint, mint eddig, hogy azt sem tudjuk, mit viszünk le.

Mindegy, milyen keretek között, ha van rá jelentkező, sztem meg kéne csinálni.

Azzal meg maximálisan egyetértek, hogy a könyvtárnak nem a raktárban van a helye, , hanem egy olyan embernél, aki gondosan tárolja, és lehet tőle - megfelelő dokumentálással - akár kölcsönözni is.

Olyan könyvtáros kéne, aki felelősen gondoskodik arról, hogy ha a könyvtár lemegy pl. a táborba, akkor leltárral adja ki konkrét személynek, a táborban is legyen személyes felelőse, és a tábor után törődjön azzal a könyvtáros, hogy hozzá kerüljön vissza. :roll:

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361451 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

RÓZSA írta: Pl. egy ötlet: a táborban a krónikás rend - Olosta szakmai irányitásával - felleltározhatná....


Senkinek a tudását nem akarom leszólni, de milyen szakmai irányításra lehet szükség egy közepes doboznyi könyv számbavételéhez? Amíg nálam volt a könyvtár, írtam egy komplett listát Erynek a könyvekről. Ha azóta bővült a készlet, akkor annyival bővíteni kell a listát is, és ellenőrizni kell, hogy megvan-e minden. (Emlékeim szerint az MTT-s pecsét is ott van minden könyvtári könyvünkben)
Emellett továbbra is azt monodm, a könyvtár helye nem a raktárban van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361446 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

RÓZSA írta: A Könyvtár felleltározását elvben vállalta Olosta, tavaly leveleztem vele erről. ULMO tudtommal továbbra is szivesen vállalná a könyvtáros szerepét.
Erre ki kellen valamit találni, semmiképpp nem az eddigi szabadpolcos, akarom mondani: szabadzacskós tárolást kéne folytatni. Inkább nem irnám le a könyvtár hányatott sorsát, a megoldáson gondolkozzatok.
Pl. egy ötlet: a táborban a krónikás rend - Olosta szakmai irányitásával - felleltározhatná....


Hát ja, vállaltam. Csak sajnos idő hiányában még nem sikerült eljutnom Pöstre elvégezni.
Rózsa az ötlet nem olyan rossz, de 1: én nem abban a rendben leszek (legalább is nagyon remélem, mert ha jól emlékszem, eléggé az utolsók közt jelöltem), 2: szerintem lesz jobb dolguk is rendi foglalkozások alkalmával.

Előre láthatólag augusztus folyamán lesz időm komolyabban foglalkozni a könyvtárral, ha addig ráér.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361440 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta:

Leguanember írta:

TLV-s cucc
A tlv-s maradványok meg Rózsa/anyu hibái is h. nálunk vannak, beee :P )


Jogos, a tálcák, GYU-s poharak nálam vannak, legközelebb viszem. Akasztják a hóhért .Vállalom :P

A Könyvtár felleltározását elvben vállalta Olosta, tavaly leveleztem vele erről. ULMO tudtommal továbbra is szivesen vállalná a könyvtáros szerepét.
Erre ki kellen valamit találni, semmiképpp nem az eddigi szabadpolcos, akarom mondani: szabadzacskós tárolást kéne folytatni. Inkább nem irnám le a könyvtár hányatott sorsát, a megoldáson gondolkozzatok.
Pl. egy ötlet: a táborban a krónikás rend - Olosta szakmai irányitásával - felleltározhatná....

Amit viszont én jelzek, hogy kerestetik:

GYU társasok, legalább 3 db !!!

az én 12 személyes kis kávéfőzőm, ami a LEP alkalmával a ruhatárban üzemelt, és ott is maradt. :-(



Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361247 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszönöm a leltározó különítmény munkáját.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361245 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: De hogy rendszerezzem a titkári anyagokat és adjak róluk számot június 30-ig, ha nem kerül hozzám? :D (Egy csomó Mogynál van, azt megkapom.) Miután tudom, hogy mi van és mi nincs, és lesz egy kulturált szekrény vagy zárható íróasztal, visszakeülhet természetesen ;)


Ott a pont. :)
Csak bennem elég élénken rémlenek még a "hát talán nála meg nála lehet ez meg ez az irat" típusú mondatok, amik néhanapján vezetőségin elhangzottak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361244 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Laurelen írta:

Ádám írta: 1 db S-es zöld MTT-póló, úgy tűnik, frissen-ropogósan

hmm....ez eladó?

Árverés?! :mrgreen: :twisted: Múzeum? Fényképes dokumentálás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361236 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ádám írta: 1 db S-es zöld MTT-póló, úgy tűnik, frissen-ropogósan


hmm....ez eladó?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361218 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A lényeg, hogy a hivatalos iratok bekerüljenek a Határozatok Tárába, a tárolás ehhez képest másodlagos szvsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361215 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mirrandot hívjátok fel telefonon, nem néz fórumot.
Én vittem volna most de úgy gondoltam, hogy amikor tiszta sár minden mert szakad az eső akkor nem cigölöm át a városon, nem akarom, hogy koszos legyen. De előbbútóbb biztosan elviszem, hiszen megígértem!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361212 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
De hogy rendszerezzem a titkári anyagokat és adjak róluk számot június 30-ig, ha nem kerül hozzám? :D (Egy csomó Mogynál van, azt megkapom.) Miután tudom, hogy mi van és mi nincs, és lesz egy kulturált szekrény vagy zárható íróasztal, visszakeülhet természetesen ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361210 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szerintem a sajtóanyag stb papírok maradjanak a raktárban, (majd bedossziézzuk őket meg minden, úgyis most tanulok irattári rendezést is) eddig csak baj volt belőle ha személyhez kikerült.
(nem ellened szólok Kincső, mert igazán megbízhatónak ismerlek, de szerintem az volna a legbölcsebb ha az összes aktuálisan nem használt papír (tehát ami nem része a személyi irattárnak) az átkerülne egy semleges MTT irattárba. Jelenleg állományvédelmi szempontból a Csepel pláza-beli hely tökéletesen megfelel ennek a célnak szvsz)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361202 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Leguanember írta: a sajtóanyagaink jókora része
régi hivatalos iratok
videók és cédék - események és művészeti pályázatok


Ezt mint titkár behúznám rendszerezés és kulturált tárolás céljából. Merre lelhetők fel?

(A tlv-s maradványok meg Rózsa/anyu hibái is h. nálunk vannak, beee :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361200 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Élmény volt a munka, köszönet a csapatnak a hangulatért és a fáradhatatlan kezekért!

Egész pofás kezd lenni a helyünk, mintegy kilenc órás varázsütésre :-)

:arrow: Akkor - Gandalf nyomán - a "halállista":

Ollók, tálcák - TLV-s maradványok: Kincső
Tűzőgép - ???

Babzsákok - Mírrand, Rabyn, ??
Reflektor - ??

:arrow: Várjuk még majd ez év folyamán, halállistán kívül:
AZ MTT KÖNYVTÁRÁT - Rózsa
A HANGSZEREKET - Pók
AZ ERŐSÍTŐ RENDSZERÜNKET - Pók?
A FEGYVEREKET - sok embernél, de ezeket is odaköltöztetjük?

:arrow: Kéne még berendezésnek:
Polcegységek, vállfák, fogasok, egy nagyobb asztal stb. ízlés szerint

:arrow: AMIT VISZONT MEGTALÁLTUNK:
a sajtóanyagaink jókora része
régi hivatalos iratok
videók és cédék - események és művészeti pályázatok
első-második LEP plakátjai és azok sablonja/levonata/valamije
1 db S-es zöld MTT-póló, úgy tűnik, frissen-ropogósan
Ben és Rabyn elosztói
az én mikrobiológia jegyzetem
stb.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361189 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ankalimonnak már a sokadik jár, én csak az elsőt hiányolom :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361174 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Az MTT meg lóg Ankalimonnak egy nagy sütivel/csokival köszönettel.

A pályázatiró csapat valóban kiváló anyagot készitett elő. :itscool:

Gyakorlatból tudom, hogy a pályázat végső formába öntése, a pályázat szövegének tartalmi megfogalmazása ugy, hogy az meggyőző legyen a biráló bizottság számára, a hivatalos űrlapok pontos kitöltése, a mellékletek preciz összekészités, az egész cucc nyomtatása, összerendezése, boritékolása, a banki igazolások begyűjtése stb. mekkora időt-emésztő feladat. És ezen akár elbukhat az egész pályázat, ha a formai feltételeknek nem felel meg.
És hiánypótlásra nem Ankalimon miatt került sor. :oops:

A PÁLYÁZAT SIKERÉÉRT TEHÁT ANKALIMONT ILLETI A LEGNAGYOBB KÖSZÖNET ! :hello:

És nem szoktam érdemtelenül dicsérni. A hibákat meglehetősen és keményen, és egyenesen megmondom közvetlenül azoknak, akiket kritizálok. Főként ha az illető elnökségi tag. Ugye Ankalimon?:wink:

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361172 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mindenkinek köszi, aki ott volt. Jó volt. Hatékony és klassz lett.

Alyr: Én csak egy új gerincet kérek MOST!!! :lol:
Neked van két hófehér pajzs, válassz majd.

A vezetőség ígérete szerint pedig még lóg Ankalimon egy piával-sütivel az első pályázatnyerés miatt Erynek, Rózsának, Ankalimonnak és nekem. Jöhet ezért is egy. :wink: :P

OFF
Eljutottam abba az állapotba, amikor tudom, milyen ha lebénulsz. :cry:
ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361171 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nagyon köszönjük a rendező/leltározó/díszítő/egyéb csapatnak, személy szerint vendégeim vagytok egy-egy csokira.
Lehet leadni a rendeléseket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361169 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kiegészítés: ma vettünk Peredhillel (akivel élmény vásárolni :mrgreen: ) karnist és függönynekvaló anyagot. Az anyag sötétzöld, és szerintem szép, a falhoz meg a hangulathoz is illik. Még össze kell varrjam, de a jövő héten fel tudjuk rakni. Mivel vizsgázom, ezért lehetőleg szerda után. Egyébként meg ja, a kirakatnak rendeztünk valami pofásabbat, a vetexszel és a régi iparművészeti alkotásokkal hosszú távon sok mindent lehet kezdeni ;)

Köszönöm a mai csapatnak!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361165 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Köszönjük!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361161 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Találtatok végül függönyt? Ikeában elég vacak anyagok voltak.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361158 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én Dorwnak köszönöm hogy megszervezte, meg akik egész napra ráértek azoknak hogy kibírták, és az a reggeli 2 óra segítségem igazán semmi lehetett ahhoz képest, amit az elmondottak alapján véghezvittetek! :hello: "Önzetlenül az Emtétéért"-érdemrend Nektek! ;)

Remélem legalább az ablakpucerájoknak hasznát vettétek :) ha a kiccsalád viszont akarja látni őket, azesetre: otthagytátok, ugye?

És töredelmesen bevallom hogy nálam még kallódnak ollók (meg pár kisebb cucc) a TLV óta, csak költözéskor Rózsa/Anya közölte h. hagyjam békén az apróholmival, ma meg annyi cuccot kellett vinnem főnixbe h. eszembe sem jutott a nálam lévő raktárcuccot is összeszedni. :oops: De hamarosan visszajut, ígérem!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361157 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szeretném a mai raktár pakolást és leltározást itt is megköszönni Ádámnak, Esgalnak, Kincsőnek, Nólinak, Peredhilnek, Tündének!
Nyugodtan írhatom, hogy emberfeletti munka volt, amit reggel 8tól este 6ig végeztünk el. És ráadásként még befejeztük a festést, feltakarítottunk, kimostuk a festékes holmikat és nem mellesleg a kirakatot is rendbe raktuk a lehetőségekhez képest Esgal vezetésével.(Azért valami jutalmazást ki kellene módolni nekik, mivel ez nem piszlicsáré munka volt...)
A leltár nagyon alaposra sikerült - így is szerettem volna :wink: - és kiderült, hogy a reflektorok, ollók, tűzőgépek továbbra sincsenek meg. (Ollóból csupán 5-öt találtunk.) Amennyiben valakinél ott vannak, legyen kedves sürgősen jelezni és visszaszolgáltatni!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361117 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
9-10 között érkezem majdan, remélem még ottlesztek. Igyekszem sietni. De olyan félkettő körül le kell lépnem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361071 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én itthon is ecettel puccingolok :P
lesz nálam finomság, ha jókislány leszel Kincső, kapsz belőle :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361069 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Kincső: várunk sok szerettel! Adok neked is a kávémból! :D


köszönöm nem élek vele, inkább csokit kérek :mrgreen:
igyekszem rávenni magam az időben lefekvésre, és akkor felkelni is tudok. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361068 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kincső: várunk sok szerettel! Adok neked is a kávémból! :D
Tünde: jó az ecet, de az ablakpuccingoló még jobb. Az enyém ott áll gyakorlatilag használatlanul egy éve, szóval elviszem...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361057 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Tologatós ablakpucolót szerintem tudunk kölcsönözni, ha nagyon szépn kéritek felkelek korán és kimegyek hn8-ra a 48-as Ady E. u.-i megállójába, és feladom a buszra amin valamelyikőtök ül, ha megcsörgettek amikor indultok a Kökiről. :P
(Amúgy nem lustaságból nem megyek, hanem mert foglalt a szombaton, habár most kiderült h. csak 11-re kell mennem főnixbe, szal ha az ablakpuci miatt fel kell kelnem, akkor lehet h. benézek 8-10-ig, ha van rá igény... :roll: )


szerintem mindenkire igény van :lol: és akkor személyesen kézbesítheted az ablakpucoválót :P

ha mégsem jönnél remélem nem felejtelek el megcsengetni :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361051 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tologatós ablakpucolót szerintem tudunk kölcsönözni, ha nagyon szépn kéritek felkelek korán és kimegyek hn8-ra a 48-as Ady E. u.-i megállójába, és feladom a buszra amin valamelyikőtök ül, ha megcsörgettek amikor indultok a Kökiről. :P
(Amúgy nem lustaságból nem megyek, hanem mert foglalt a szombaton, habár most kiderült h. csak 11-re kell mennem főnixbe, szal ha az ablakpuci miatt fel kell kelnem, akkor lehet h. benézek 8-10-ig, ha van rá igény... :roll: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361039 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
ecet és víz
az a legjobb ablaktisztító
ugyanis amit kapni lehet dága - ha az kell vegyen az MTT
ecetért meg leszaladok oda a boltba
meg jó kis pamutrongy, az meg van a rongyosban :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.568 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére