MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 10 hónapja #359411 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

mogy írta: a azöld az kórházszín, ha engem kérdeztek....valami freskót, na na?:) (egyébként sztem sárga ...)


A freskót megvitattuk és elvetettük Esgallal, lévén, hogy bármikor jöhetnek és szólhatnak, hogy két hét múlva pápá.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359409 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
a azöld az kórházszín, ha engem kérdeztek....valami freskót, na na?:) (egyébként sztem sárga ...)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359407 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
jelentem festeni éni s jöszök csak adjatok ecsetet mert az nincsen nekünk.
Szerintem a zöld- bár nagyon szeretem- hideg szín, főleg a halványzöld. 4 évig laktam almazöld szobában nem jó.
Én is inkább a sárgára szavazok, ha már színeset festünk, valami halványra.

Szerintem írjatok ki valami szavazást és gyorsan zárjuk le a dolgot.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359403 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én a halványzöldrde szavazok mert az(mondjatok hülyének), olyan Tolkienos. :roll:
Szívesen jövök segíteni festeni, meg leltározni.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359395 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A díszítés valóban ráér később is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359392 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Festés: fessetenek rá az ügyesek szépet. Mintát. Én sajna nem vagyok ügyes, és időm sem lesz, de mondjuk később szívesen díszítgetek ilyenformán :)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359390 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
No emberek! Május 24-én szertném lebonyolítani a költözést. Ez a végső határidő. Értelemszerűen addigra a festésnek és a gipszkarton falnak állnia kell. Az idő sürget!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359389 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hát szín...
A fehér mellett az szól, hogy praktikus, könnyen újra javítható, viszont nem hinném, hogy nagyon bekoszolnánk... Bár a fal már egy cipő sarkának a nyomától meg koszos kézzel nekitámaszkodástól is foltos lesz. Szerintem belefér egy nagyon halvány okkersárga, olyasmi mint amilyen színű most, csak nem ennyire direkt sárga, hanem vajszínű és halványabb.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359388 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is jövök festeni, ha adtok kölcsön ecsetet meg ilyesmit, mert nekem nincs. Raktárat is költöztetek szívesen.

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359385 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Bár nem vagyok tag, de mivel most költöztem, lesz egy polcos meg egy ajtós fölös szekrény, tárolás céljára nektek adományozom, ha valaki el tudja szállítani, mert sajna nem nagyon szedvető szét... (asszem.)
És festeni is jövök, ha adtok papírcsákót! :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359381 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én is festek szívesen! :) (Legalább gyakorlok a lakásom felújítására :P )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359380 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lehetséges, de mivel az utolsó parancs még a fal felhúzása volt, ezért ezt írtam ki.

Amiben meg kellene állapodnunk, hogy milyen szinű legyen a fal.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359379 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ery írta: Gipszkarton fal felhúzása és nyílászáró.


Tudom, hogy így volt megbeszélve, de megfontolandó, hogy felhúzzunk-e oda egy gipszkarton falat. Szerintem nagyon lekicsinyítené a teret. Talán meg lehetne oldani úgy, hogy a kis kamrákra teszünk nyílászárót. Nem muszáj ajtót, lehet valami rács is. Nem a kirablástól kell védeni a cuccainkat, hanem attól, hogy ne legyen "csak úgy" alapon cucc elhordás a raktárból a tagok között. Aki naaagyon be akar törni, hogy ellopja az MTT üvegfesték készletét az úgyis be tud mászni felül, miután a pláza őreit elkábította...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359378 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
énén szeretnék festeni:D
ecset tuti van, majd megnézem szerintem henger is, a létrát nem vállalom be hogy végigcipelem a városon... :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359377 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A következő területeken kérnék felajánlásokat:

1. Festés. Szükséges hozzá 4-5 ember megfelelő felszereléssel (leginkább hengerrel de ecset sem árt, továbbá a nagy belmagasság miatt létra és teleszkópos nyél)

2. Gipszkarton fal felhúzása és nyílászáró.

3. Raktár átköltöztetés és leltár. Itt is 4-5 ember munkája szükséges valamint legalább egy gépjármű amit jól megpakolunk és ha kell többször fordul.

4. Padló a táncosoknak. Ennek koordinálását Brandir vállalta.

Értelemszerűen az első három a legsűrgősebb.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359352 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Aeglos írta: Úgy tudom ez a topik lett kiszemelve arra, hogy átnevezzék MTT-helyiség topiknak, nem?

Itt kéne megvitatni, hogy ki mit tudna "feláldozni" az MTT javára, mint pl.: kisbútor, polc, íróasztal, stb.
Ezen kívül itt kéne megbeszélni a kirakat dekorációját (amit elvileg Pók csinál vagy Márk) a helyiség újrafestését, valamint nyílászáró kerítését.

Nem?

Elnézést, hogy itt írogatok, csak elvileg májusban kell teljesen átköltözni, az idő meg telik. Legalább azt jó lenne összeszedni, hogy mikor érnek rá a legtöbben egy nagy festés/felújítás féleségre.

Kiszedtem a topic címéből a "keresés-szót". :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #359351 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Úgy tudom ez a topik lett kiszemelve arra, hogy átnevezzék MTT-helyiség topiknak, nem?

Itt kéne megvitatni, hogy ki mit tudna "feláldozni" az MTT javára, mint pl.: kisbútor, polc, íróasztal, stb.
Ezen kívül itt kéne megbeszélni a kirakat dekorációját (amit elvileg Pók csinál vagy Márk) a helyiség újrafestését, valamint nyílászáró kerítését.

Nem?

Elnézést, hogy itt írogatok, csak elvileg májusban kell teljesen átköltözni, az idő meg telik. Legalább azt jó lenne összeszedni, hogy mikor érnek rá a legtöbben egy nagy festés/felújítás féleségre.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356532 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nam: nekünk nem csak próbahely kell hanem egy hely ahol lehetünk, ahol tárolhatjuk a cuccainkat (és az nem egy dohos pince) amit kb. a mienknek mondhatunk, ahol alhatnak emberek ha fel kell jönni pestre mondjuk a LEP miatt. Szóval ezért lenne jó egy lakás. Ráaádsul az iskolák nyáron nem engednek be minket.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356530 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Azon studíroztam, hogy TANULÓk nem kérdezhetnek rá az iskolájuknál? Elvégre kulturális egyesület vagyunk. Könyvtáraknál is lehetne érdeklődni. ha itt Hatvanban, ahol 1 db nagyobb könyvtár van, meg tudják oldani zenészek (jó, vonósegyüttes) a próbát, úgy, hogy senkit nem zavar, fel is léphetnek, akkor tuti Budapesetn is tudunkegy olyan helyet, ahol nem zavar senkit akár a szteptáncpróba sem.

és mivel elviselnének minket, ezért lehetne nekik kedvezményeket biztosítani a rendezvényeinkre, Lassi tiszteletpéldányt adni, stb.

Szerintem gimik tornatermével is érdemes lenne próbálkozni, gondolom nem minden pénteken/szombaton van sportrendezvény 6 óra után.

A kazinzy utca mennyire biztos a synithosoknak? Esteleg velük is lehetne egyezkedni ez ügyben.

Régebben Ádám írta, hogy ismerősöknél is érdeklődjünk. ismerős alatt nem feltétlenül a baráti/rokoni kört kell érteni, hanem MINDENKIt, akit csak ismerünk, és akivel jóban vagyunk. Senkinek nem dolgozik könyvtárban/iskolában/gyermekotthonebn, bárhol, ahol van hely próbálni, ismerőse?

Tudom, jó lenne, ha a raktár, próbahelyiség azonos helyen lenne, de ez biztos, hogy járható út?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356529 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
méghalkabb súgás: a kopogós sztepptánc próba veszélye jelenleg nemnagyon fenyeget semmit, mert kb vagyunk 3an az mtt-ben akik még űzik? belőlünk se nagyon lesz produkció, de ha mégis, azt az évi kb 4 alkalmat szerintem bárki képes kibírni :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356518 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Megjegyzem amikor a csoporttársaimnak szoctmához kellett papíros arról, hogy albiban laknak, kaptak róla egy papírt ami jó volt hozzá. (azt hiszem számlát kaptak róla)

Tehát szerintem nem kizárt, hogy megoldható.

Ha nem ragaszkodnátok annyira csökönyösen a metróközelséghez akkor máris könnyebb lenne találni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356511 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: Halkan megjegyzem, hogy a kopogós sztepptánc próba, hiába van a földszinten a falak felviszik a hangot az első, akkor is ha tégla lakás.

Mellesleg úgy gondolom ennyit kibírnak a T.lakók, főleg ha kiírjuk lent, hogy sorry ma délután szteptánc próba lesz.


Szvsz akkor sem mindenki, de bizonyos kedveskedésekkel (süti) akkor is le lehet őket fegyverzni, előtte lehet, sőt KELL is szólni MINDEN érintett lakónak.

Közintézmények: azt kell megtalálni, NEKIK miért jó, ha együttműködnek velünk, a pénzen kívül. Pl. A honlapra, mint "szponzor" ki iskerülhetnének, ingyenreklámként.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356507 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
én ezt arra reagáltam, amikor Ery már sokadszor hangsúlyozta hogy számlát kell kapjunk

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356505 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tünde, tudjuk, mennyit foglalkoztál vele és hogy sok energiát áldoztál az ügynek, de azóta felszabadulhatott helyiség, vagy elérhetővé válhatott neten olyan, ami eddig rejtve volt.
Most van lelkesedés, és az, hogy te nem találtál helyet, nem zárja ki, hogy most sikerrel járunk, most több szem keres különben is.

Ne csökkentsd a morált légy szíves, nyilván nehéz a feladat, ezt lehet hangsúlyozni, és biztos vagyok benne, hogy hasznos tanácsokkal tudsz szolgálni, ahogy meg is tetted néhány hsz-szel lejjebb.

Elegendő állhatatossággal bármit meg lehet csinálni, itt az MTT-ben már volt erre tapasztalat bőven.
A heyiségkeresés pikantériája, hogy jó eséllyel állami, közfeladatot ellátó szerveződésekkel (önkormányzat, művház) kell intézkedni, ahol igazán nagy kihívás megtalálni a motivációkat, talán személyes jelenlét és nyakukra járás nélkül alig lehet.

Szóval hajrá!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356501 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
szerintetek ha ráment fél évem, miért nem találtam eddig megfelelőt?
főleg önkormányzatokkal próbálkoztam, ott megvan a háttér, és vannak üres helyiségek

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356497 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Az a baj, hogy erre az NCA-tól megkapott összeget szeretnénk felhasználni. Így sajnos nélkülözhetetlen.

Itt talán lehet megfelelőt találni: www.unioingatlan.hu/

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356496 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ha számla is kell, akkor az albérleteket szinte el is felejthetjük.
Mivel a lakások kiadása után a főbérlők csak elméletben adóznak ezért még ha tudnának is számlát adni, akkor az áfát rá fogják számolni nekünk, ami máris nem 60+rezsi lesz, hanem 60+áfa +rezsi. úgyhogy akkor innentől csak 50 alatti helyeket nézzünk? kétlem, hogy annyiért találnánk megközelítőleg is megfelelőt.
A számlás dolgot nem lehetne valahogy másképp megoldani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356490 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hogy el ne felejtődjön!
Csak olyan albérlet jöhet szóba, ahol tudnak számlát adni!
Nemcsak az NCA miatt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356487 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Halkan megjegyzem, hogy a kopogós sztepptánc próba, hiába van a földszinten a falak felviszik a hangot az első, akkor is ha tégla lakás.

Mellesleg úgy gondolom ennyit kibírnak a T.lakók, főleg ha kiírjuk lent, hogy sorry ma délután szteptánc próba lesz.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #356486 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nem tudom elhangzott-e, de az NCA miatt nem kellene számlát kérnünk az albérletről?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.503 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére