MTT Raktár és Helyiség

Több
16 éve 4 hónapja #359610 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Gandalf írta: Ha már úgy is ottvagytok a plázában, kirakhatántok az üvegre, jól láthatóan é feltűnően a táboros plakátokat, amik Bennél vannak pl. :P

Szíves örömest, viszont a plázába nem tudok kimenni szombaton, de opcionálisan megbeszélhetünk egy időpontot (privi, mail, esetleg telefon), hogy az elkövetkező két napban mikor és hol nyomjam a kezébe azt a néhány plakátot valamelyik illetékesnek.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359604 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én személyemmel segítek, de adjatok a kezembe egy ecsetet.
Viszem a nálunk levő puffot is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359586 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szives elnézést mindenkitől, az időpont lemaradt :oops:
9:00 körül kezdenénk.

Tudom, hogy elég korán van, de így optimális esetben 3 óra alatt simán végzünk.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359581 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ez esetben sajnos sem a segítségemre, se a festőszerszámaimra nem számíthattok; aznap alighanem nem érek rá. De nektek jó munkát!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359570 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lenne egy hatalmas kérésem!

Ha már úgy is ottvagytok a plázában, kirakhatántok az üvegre, jól láthatóan é feltűnően a táboros plakátokat, amik Bennél vannak pl. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359568 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hali!
Szerintem a lakásfelújításból nekünk maradt gurigapapírunk, amit kifejezetten padlóra lehet teríteni, amikor fest az ember fia/lánya.

Tietek, ha tényleg létezik még valahol, és nem ették meg a pincemanók.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359559 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

6 körülre még van értelme odamennem? Addig színisuli. De utána ezer örömmel.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359558 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
a rapier-edzés napjára, hörr.
kezdjünk délelőtt, mondjuk 11? és akkor én is tudok konstruktív lenni :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359547 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ery írta: Nos akkor e hét szombatjára (május 17) meghírdetem a Nagy MTT Székház festési akciót. Amire szükségünk lesz:

Festék (ezt a cég biztosítja)
Festőszerszámok (itt számítunk az önkéntesek felajánlásaira)
2 db létra (szintén önkéntes felajánlás)
Nejlon (hogy ne csepegtessük össze a padlót)
Festőruha (az esetlegesen bekövetkező balesetekért a cég felelősséget nem tud vállalni) (Öltözőhelység van :wink: )
Víz és takarítószerek
Nagy adag lelkesedés


Kb. hány órára kellene odaérni? Baj, ha csak kb. 1-re érnék fel? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359529 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nos akkor e hét szombatjára (május 17) meghírdetem a Nagy MTT Székház festési akciót. Amire szükségünk lesz:

Festék (ezt a cég biztosítja)
Festőszerszámok (itt számítunk az önkéntesek felajánlásaira)
2 db létra (szintén önkéntes felajánlás)
Nejlon (hogy ne csepegtessük össze a padlót)
Festőruha (az esetlegesen bekövetkező balesetekért a cég felelősséget nem tud vállalni) (Öltözőhelység van :wink: )
Víz és takarítószerek
Nagy adag lelkesedés

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359514 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Aeglos írta:

Attila írta:

Aeglos írta: ezért minden olyan dolgot korlátozni kell, ami a fényt csökkentheti.


Tükörterem? :twisted:


Szerintem kifejezetten jó lenne az egyik rövidebb falra tükröket rakni, mert tágítja a teret, világosabb hatást kelt, és a táncok gyakorlásánál / koreok betanulásánál is nagyon hasznos.
De szerintem nagyon drága... :(


Az, sajnos. Vagy, létezik még az az über-low-quality megoldás, hogy veszünk tükrös felületű öntapadós tapétát... :twisted:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359500 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Attila írta:

Aeglos írta: ezért minden olyan dolgot korlátozni kell, ami a fényt csökkentheti.


Tükörterem? :twisted:


Szerintem kifejezetten jó lenne az egyik rövidebb falra tükröket rakni, mert tágítja a teret, világosabb hatást kelt, és a táncok gyakorlásánál / koreok betanulásánál is nagyon hasznos.
De szerintem nagyon drága... :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359495 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Aeglos írta: ezért minden olyan dolgot korlátozni kell, ami a fényt csökkentheti.


Tükörterem? :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359488 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Esgal írta: nem véletlenül volt mellette ez :P a szmájli, nekem se tetszik a név, de a szín tényleg egész jó.


A színben szerintem az a legfontosabb, hogy valami vidám szín legyen, és ne kicsinyítse a teret, valamint ne sötétítsen. Ha lesz kirakat dekorációnk, sokkal kevesebb lesz a természetes fény, ezért minden olyan dolgot korlátozni kell, ami a fényt csökkentheti.

Ha a festés vizsgák szempontjából kedvező időpontban lesz, én is jövök.
Asszem van itthon felszerelés is hozzá... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359483 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
festésben nagyon szívesen segítek!!!
alapvetően szabad vagyok vizsgaidőszakban (pontosabban szakdogát írok...de kellenek a kifogások hogy ne azzal foglalkozzam :) )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359481 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én minden nemű munkában szívesen segítek, csináltam már hasonlókat (csak gipszkarton falat nem), ha időm és vizsgáim engedik megyek (a héten max csak szerda után mert addig világvége.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359475 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
nem véletlenül volt mellette ez :P a szmájli, nekem se tetszik a név, de a szín tényleg egész jó.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359457 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én anno a saját osztálytermünk falára festettem Ectheliont, és sztem egész jó lett. Nem is volt nagy meló, pár óra alatt elkészült.
Persze nem kell feltétlenül freskót festeni a Dagor Bragollachról, de egy tengwar, stencilezéssel szerintem is jöhet, + esetleg egy két minta, amit nem bonyolult föltenni, pl.: tünde címerek, 1-2 alak...

Esgal: a szín amit mondtál nem rossz, de a 'mango magic' fantázianév ijesztő... 8O :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359450 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Falfestmény iszonyat meló, és valóban, ahhoz túl nagy, hogy csak úgy ott tudjuk hagyni, ha menni kell. Ellenben a díszítés nem rossz ötlet, és ha mondjuk egy falon körbefutó nonfig mintát, vagy tengwar feliratot tudunk kitalálni, azt még stencilezni is lehet, és nem csak az ügyesek tudják feltenni majd.

Egyébként, jövök festeni, hengert is hozok, meg teleszkópos hosszú nyelet hozzá.
Mit szóltok ilyen narancssárgás-barackzöld közöttihez? Nekem olyan a szobám (az árnyalat fantázianeve mango magic :P ), és jó meleg szín, de világos, nem kicsinyíti a teret, és gyakorlatilag minden más szín passzol hozzá.

Ezenkívül kérnék és ajánlanék némi segítséget. A telkünkön, Pilisvörösváron akad egy kimustrált csőbútor ülőgarnitúra (egy kétüléses cucc, meg két fotel), valamint egy asztal. Ellenben a kocsival behozását nem tudom megoldani. Valaki?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359442 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ankalimon írta:

Alyr Arkhon írta:

mogy írta: a azöld az kórházszín, ha engem kérdeztek....valami freskót, na na?:) (egyébként sztem sárga ...)


A freskót megvitattuk és elvetettük Esgallal, lévén, hogy bármikor jöhetnek és szólhatnak, hogy két hét múlva pápá.


Ez nem gond. Mindent megcsinálhatunk, amit az új bérlő egy festéssel eltüntethet. Legfeljebb a szívünk fog fájni, hogy megsemmisül az alkotásunk...


Pont a szívfájdalom miatt mondtunk le róla. :)

hacsak nem vihetjük el a falat... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359438 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Aeglos: én is a zsákkészítők között voltam:DD
Végső esetben el tudom vinni (időpontot mondjatok, hogy mikor van nyitva a hely) csak ha valaki esetleg ráér eljönni érte akkor azt megköszönöm. Tudom, hogy milyen feltétellel lehetett elhozni, emlékszem még rá.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359435 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
a freskó alatt nem feltétlenül valami hiperbonyolult megoldást gondoltam. Csak hogy ne csupasz egyszínű fal legyen, hanem megspékelve valami mintával (tengwar felirat, esetelg nonfiguratív minták....) - ez figyelemfelkeltésnek is jó. (sztem)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359434 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ez igaz, Eru ments, de ilyen alapon minek csinálunk bármit is...lehet, hogy holnap jönnke és "kilakoltatnak minket". :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359433 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta:

mogy írta: a azöld az kórházszín, ha engem kérdeztek....valami freskót, na na?:) (egyébként sztem sárga ...)


A freskót megvitattuk és elvetettük Esgallal, lévén, hogy bármikor jöhetnek és szólhatnak, hogy két hét múlva pápá.


Ez nem gond. Mindent megcsinálhatunk, amit az új bérlő egy festéssel eltüntethet. Legfeljebb a szívünk fog fájni, hogy megsemmisül az alkotásunk...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359431 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Csak azért mondtam a zöldet, mert lehetn azt ilyen tündés "cirádákkal" megspékelni, nem okvetlenül kell világoszöld lehet fűzöld vagy valamilyen szebb szín is. :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359428 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: Valaki el tudna jönni kocsival a nálam lévő babzsákért? Az öcsém az imént azt mondta, hogy kidobja a csába ha nem viszem el sürgősen, de én nem tudok most átbumlizni vele a városon.


Azzal a feltétellel lehetett csak babzsákot hazavinni, hogy akármikor el tudod hozni, amikor az MTT-nek szüksége van rá. Nem cseszegetés akart lenni, de máskor jobban figyeljetek oda, ha ilyesmi van, mert a babzsákok készítői között volt olyan aki szívesen vitt volna haza, el is tudta volna hozni, de nem jutott neki, mert mások elkapkodták...

Ha nem sikerül kocsit szerezni, hozd el egy csomagolópapírba burkolva és átkötve madzaggal, ezek a zsákok nem nehezek, csak vigyázni kell, hogy be ne piszkolódjanak. :)
Én szívesen segítenék, de sajna nincs jogsim, Tamás meg most nem tud menni... :(

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Valaki el tudna jönni kocsival a nálam lévő babzsákért? Az öcsém az imént azt mondta, hogy kidobja a csába ha nem viszem el sürgősen, de én nem tudok most átbumlizni vele a városon.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359423 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Fela: mert minek rááldozni annyi energiát és időt ha két hét múlva pápá van...
énis a halványsárgára szavazok :)
szerintem ki kéne találni hogy a legfontosabb dolgok milyen nap legyenek (hétköznap vagy hétvége, délelőtt agy délután, ilyenek) és akkor ahhoz kéne keresni embereket...
magam részéről kb majdnem bármikor ráérek (érettségiszünet rulz :D )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359419 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta:

mogy írta: a azöld az kórházszín, ha engem kérdeztek....valami freskót, na na?:) (egyébként sztem sárga ...)


A freskót megvitattuk és elvetettük Esgallal, lévén, hogy bármikor jöhetnek és szólhatnak, hogy két hét múlva pápá.


Bakker, akkor majd lemeszeli a következő bérlő... Miért ne lehetne freskó? (ha már van olyan emer, aki tud ilyet festeni)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359415 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta:

mogy írta: a azöld az kórházszín, ha engem kérdeztek....valami freskót, na na?:) (egyébként sztem sárga ...)


A freskót megvitattuk és elvetettük Esgallal, lévén, hogy bármikor jöhetnek és szólhatnak, hogy két hét múlva pápá.


Hát akkor kénytelenek leszünk mobilis elemekre festeni, ami viszont valóban ráér később is. Meg képeket a falra stb.

A létra talán a plázának is van, nem tudom, odaadják-e, annak tényleg macerás a helyszínre szállítása.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.839 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére