MTT Raktár és Helyiség

Több
15 éve 10 hónapja #361038 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Seprű, lapát, felmosó van. A Fóliát ragasszátok oda erősen, nehogy lepotyogjon.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361037 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ha végeztünk, akkor nagyjából fel kellene takarítani. Meg a kirakatot menet közben is pofozgathaja valaki/k. Tehát ablaktisztító - ha akad, akkor lehúzó -, seprű, felmosó, vödör. (Az utóbbiakat viszem én.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361034 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: KÖZKÍVÁNATRA!!! 8O 8O 8O 8O 8O

Az időpont változás ezennel hivatalos: szombat reggel 8-kor ott leszek, várok mindenkit szeretettel!

Mindenki hozzon kávét és tejet, az optimális keveresi arány: 1 kávé: 2-3 dl hideg tej ( :twisted: ), valamint egy kis puccingra alkalmas eszközt, ha meg lehet oldani. Én viszek vödröt és felmosót.

Esgal: privi ment!


viszek kv-t, ahogy szoktam, talltam itthon anyagokat, Esgal tuti örülni fog neki, kaját és piát is, bár van ott egy kínai, lehet inkább azt kellene nyammmmm, puccingnak meg mit akarnál?????

Esgal: együtt??????? Nálunk a buszmegállóban fél 8 (Vagy negyed)???? Dombhát utcai! Aztán a 48as busz a KÖKIről odavisz egyenest...[/b]

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361026 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tőlem telhetően sietek majd. De akkor se kelek 6kor:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361025 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
KÖZKÍVÁNATRA!!! 8O 8O 8O 8O 8O

Az időpont változás ezennel hivatalos: szombat reggel 8-kor ott leszek, várok mindenkit szeretettel!

Mindenki hozzon kávét és tejet, az optimális keveresi arány: 1 kávé: 2-3 dl hideg tej ( :twisted: ), valamint egy kis puccingra alkalmas eszközt, ha meg lehet oldani. Én viszek vödröt és felmosót.

Esgal: privi ment!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361010 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
akkor legyen 8 és 9 közt, én sem ígérem a nyocat, de sietek, ahogy tudok, még előfordulhat hogy mégis :lol:
(elég zőőőőd vótam?) :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361008 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nyolcra nem de kicsit későbbre tudok menni én is. (kizárt, hogy én hatkor keljek szombaton, nincsen az az isten, hogy hatkor keljek szombaton!)
Viszem a nálam levő puffancsot is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360943 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nóli, dorw: ráérek. úgy fest.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360941 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Ha még ketten jelentkeztek, és azt mondjátok, hogy kezdjünk 8-9 körül, akkor változik az időpont, de addig marad.

Nah, mégvalaki?? :lol: már csak egy ember kell aki képes hajnalban kelni :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360937 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
HA korán kezdünk én is megyek szívesen, a pláza hétvégén is 5.30-kor nyit. :P

De komolyan, nyolckor mehet?

ÁDám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360927 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Leltározok én Tündével kettesben is, de nagyon pipa leszek... :evil:


frászt!!! hülyére fogjuk magunkat röhögni, max nem leszünk kész :) amúgy mehetünk hamarabb is, ha akarod....

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360909 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Nóli i linantea írta: Dorw ha mondjuk előrébb hoznánk, és tudomtudom fel kell kelni korábban, szóval ha elkezdenénk 8kor és végeznénk korábban, én elmennék...
De így nem megy, sem előtte nem tudok már rendesen tanulni, sem utána, pedig nagyon muszáj.
Tudom hogy hétvége és pihi satöbbi, de másképp nekem nem megy.


Nóli: privi ment.
Ha még ketten jelentkeztek, és azt mondjátok, hogy kezdjünk 8-9 körül, akkor változik az időpont, de addig marad.

A költözésnél látta valaki a reflektorokat? Ha nem, KINÉL vannak???

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360905 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorw ha mondjuk előrébb hoznánk, és tudomtudom fel kell kelni korábban, szóval ha elkezdenénk 8kor és végeznénk korábban, én elmennék...
De így nem megy, sem előtte nem tudok már rendesen tanulni, sem utána, pedig nagyon muszáj.
Tudom hogy hétvége és pihi satöbbi, de másképp nekem nem megy.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360903 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Leltározok én Tündével kettesben is, de nagyon pipa leszek... :evil:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360862 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Laurelen írta: leltározni sajnos nem tudok menni, de a későbbiekben dekorálás céljából csaphatnánk egy összejövetelt...

Egyetértek, jövő7N végzek a vizsgákkal, utánna szbad vok:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360810 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jó hír: az NCA pályázaton idén 500 ezer Ft-ot nyertünk a működési költségeinkre. (Tavaly és tavalyelőtt 400 ezret.)

A pénzt a költségvetésnek megfelelően a saját helyiség berendezésére és bérleti díjára költjük.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360790 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Gurulókerekes szállítóeszközzel rendelkezők figyelem!

Ha valaki Rákorborzasztó felé járna valamikor és van hely az autójában és a raktár felé is veszi valamikor az irányt, akkor ha rámcsörög és itthon vagyok, akkor egy régi varrógépasztalt és egy gurulós széket a raktárba ki kellene szállítani.

Köszönöm


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360694 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
leltározni sajnos nem tudok menni, de a későbbiekben dekorálás céljából csaphatnánk egy összejövetelt...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360664 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Hahó buzgó és lelkiismeretes emberek!

Keresek 5 embert jövő héten szombatra (június 7.) a raktár készletünk alapos és precíz leltárba vételére!!! Nem lesz kis meló, szóval egész napot szánjatok rá. (de. 10-től kb. du.4-ig)

Köszönöm!


csápol, csápol, de nem tudok maradni csak kb kettőig :hello:
és akkor kiviszem a 2 nálam lévő pazsot is

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360654 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hahó buzgó és lelkiismeretes emberek!

Keresek 5 embert jövő héten szombatra (június 7.) a raktár készletünk alapos és precíz leltárba vételére!!! Nem lesz kis meló, szóval egész napot szánjatok rá. (de. 10-től kb. du.4-ig)

Köszönöm!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360640 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A raktár átköltöztetése szerencsésen megtörtént. Ezer köszönet és hála a résztvevőknek, akik ezzel a tettükkel örök helyet biztosítottak maguknak az MTT virtuális "Akikre büszkék vagyunk!" dicsőségtábláján.

Köszönet illeti: dorwot, Estelt, Márkot, Momót, Peredhilt, Serranát, Thereont, Ulmót, Véniát és aki nélkül mindez nem jöhetett volna létre: Rózsát!

Hurcolkodás után pedig közösségi rendezvényt tartottunk. Aki nem volt, sajnálhatja.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360578 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Én viszont asszem tudok jönni holnap 10-re bepakolónak a Bercsényi 84./II.-höz, már ha ott van a raktár. :)
[size=9:3050rayg](Hat éve anno postázás helyett saját kezűleg kézbesítettem a belépési nyilatkozatomat Battinak, úgyhogy sztem most is odatalálok... ;) )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360571 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
mint lentebb említettem, holnap elhúzok, úgyhogy nem tudok jönni költöztetni semmiképp. bocsi.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360568 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nos ha jól számoltam, akkor a holnapi költöztetésre eddig jelentkezett: dorw, brokkoli és Rabyn?
Ez kevés. Még két emberre szükség lesz. 10:00-ra kell a raktárhoz jönni.
Önkénteseket várok. Urak?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360415 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Pénteken tudok menni, szombaton én nem.

Rabyn: egyelőre tudtommal egyedül az eddig nálunk lakó puff került az új helyiségbe... szóval ennyiben nem vagy elkésve. De azért a többiek is hozogathatnák lassan! :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360413 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szeretnék megkérni valami autóval rendelkező személyt, hogyha ráér akor jöjjön el hozzánk a nálam levő puffért. Tudom megígértem, hogy én viszem el de most szombaton nem tudom átvinni mert a saját lakásomban fogok éppen selejtezni és takarítani. Persze ha még ráér az odaszállítás akkor előbb-utóbb oda fogom vinni. (legkésőbb amikor átköltözöm albertfalvára)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360407 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Nos akkor. Tekintve, hogy a BKV sztrájk elmarad, így meghírdetem a Nagy Költöztetést!

Első lépcső:
Május 30 Péntek 17:15 Régi raktár.
Feladatok: Selejtezés ill. a raktárkészlet előkészítése a szállításra.
Szükséges segéderő: 4 fő

Második lépcső:
Május 31 Szombat 8:00 Régi raktár-Új helység
Feladatok: Az előkészített holmik ill. a szétszerelt polcok pakolása és szállítása.
Szükséges segéderő: 4 fő + 2 gépjármű

Lelkes jelentkezőket várok.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359909 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
jó, akkor majd ott pakolok. költöztetni meg jövök, ha tudok. úgyis nagy tapasztalatom van már a dologban (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359905 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

brokkoli írta: Ery: én is jönnék, és megszámlálhatatlan mennyiségű doboz segítségével rendbepakolnám a kreatívos cuccokat. vagy ezt inkább majd költözés után?


szerintem ez pakolás közben nem megy, meg annyi felé van minden, hogy ott a nagyobb helyen jobban át is látod :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359898 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ery: én is jönnék, és megszámlálhatatlan mennyiségű doboz segítségével rendbepakolnám a kreatívos cuccokat. vagy ezt inkább majd költözés után?

május 31-től június 7-ig nem tartózkodom az országban, de mindenképp szeretném rendbetenni a kreatívos dolgokat, mert anélkül bajosan írok listát a táborra beszerzendőkről.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére