Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 3 hónapja #379470 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Üdv!

Az csak a táborban fog kiderülni, hogy ki melyik rendbe nyert felvételt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379466 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sil írta:

Orsie írta:

Lyona írta: Nem vagyok teljesen képben, de ha a kukoricaliszt GM, akkor 4-ből 3 alkotás Rabyn-barát. (Ha nem, akkor csak 2)

nyami :)
és aki vega menüt kért a táborban, az a Ti főztötöket eheti majd? vagy csak kóstolót kapunk?

4 alkotás kicsit kevés lenne 11 napra, szvsz. :P
(Azért remélem, idén a vega kaja sem a "káposztát káposztával", illetve a "tészta némi mexikói zöldségkeverékkel" vonalon fog mozogni.)

Nem a vega menü ettől teljesen külön lesz, rendesen a konyhán csinálva, azon vagyunk hogy minél jobb legyen.
A szakács rend csak just for fun készít ételeket. Az már Lyona külön kedvessége hogy GM és vega kajákat csinál többségében :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379462 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Orsie írta:

Lyona írta: Nem vagyok teljesen képben, de ha a kukoricaliszt GM, akkor 4-ből 3 alkotás Rabyn-barát. (Ha nem, akkor csak 2)

nyami :)
és aki vega menüt kért a táborban, az a Ti főztötöket eheti majd? vagy csak kóstolót kapunk?

4 alkotás kicsit kevés lenne 11 napra, szvsz. :P
(Azért remélem, idén a vega kaja sem a "káposztát káposztával", illetve a "tészta némi mexikói zöldségkeverékkel" vonalon fog mozogni.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379458 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Arra ugye mindenki emlékszik, hogy idén nem a hagyományos "csapatok" lesznek?
- Lesz pár nagy létszámú nemzettség, élükön nemzetségfővel, erős középföldei identitással, a keretjátékban nekik lesz szerepük.
- Minden nemzetség több kicsi családból áll, ezek élén családfők állnak, ezek közösségi jellegűek, az identitásukat elsősorban a szimpátia és barátság alapú összefogása adja, valamint a közös játékok, feladatok, közösségi tevékenységek.

A hagyományos "csapat" kifejezést tehát lehetőleg kerüljük, mert sokakat összezavarhat, nemzetségekről és családokról beszéljünk inkább! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379455 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Lyona írta: Ez most olyan, mint a kis összetételinfó a termékek hátán. Á lá szakácsrend.

Az általunk készített kaják mind húsmentesek lesznek, kedves vegák, süt a nap.
Továbbá nem lesz bennük mazsola és dió-mogyoró sem, finnyásoknak, allergiásoknak jó hír.
Nem vagyok teljesen képben, de ha a kukoricaliszt GM, akkor 4-ből 3 alkotás Rabyn-barát. (Ha nem, akkor csak 2)

Csak egy kis kedvcsináló. :)

nyami :)
és aki vega menüt kért a táborban, az a Ti főztötöket eheti majd? vagy csak kóstolót kapunk?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379446 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Lyona írta: Ez most olyan, mint a kis összetételinfó a termékek hátán. Á lá szakácsrend.

Az általunk készített kaják mind húsmentesek lesznek, kedves vegák, süt a nap.
Továbbá nem lesz bennük mazsola és dió-mogyoró sem, finnyásoknak, allergiásoknak jó hír.
Nem vagyok teljesen képben, de ha a kukoricaliszt GM, akkor 4-ből 3 alkotás Rabyn-barát. (Ha nem, akkor csak 2)

Csak egy kis kedvcsináló. :)

Áhhh übermenőséges, majd a Rabyn barát recepteket én is el fogom kérni, mert ez azt jelenti hogy Nóli-apu-barát is :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379442 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sötét Úr írta: Na, most kezdem fontolgatni, hogy menjek-e egyáltalán. Se hús, se mogyoró, se mazsola, és még a liszt is kukorica... Legalább egy kis sört főzhetnétek! :D

Nem azt fogjátok enni, amiket ők alkotnak :P
Csak akkor fogod ezeket ízlelni, ha ahogy Sil mondta, megkínálnak, mert kedvesek. :)
A rendes kaja húsos lesz, ha nem a vegát jelölted be, amire nálad kevés esélyt látok :D
Szóval no para :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379441 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sil írta:

nido írta:

Finwe írta: Most nem lesznek külön csapattopikok?:)

lesznek. majd :)

Mikor lesz az a majd? :P :készülődnemár:
Már csak egy hónap van addig, és az eddigi tapasztalatok alapján 2-3 hét marha kevés az előkészületekre.

Most vasárnap lesz kész a beosztás, és utána hétfőn megnyílnak a nemzetségtopikok.
Ez a terv, és rajta vagyunk, hogy ez így is legyen :)
Szóval már csak egy hét.
És rendi topikok is lesznek :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379438 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

nido írta:

Finwe írta: Most nem lesznek külön csapattopikok?:)

lesznek. majd :)

Mikor lesz az a majd? :P :készülődnemár:
Már csak egy hónap van addig, és az eddigi tapasztalatok alapján 2-3 hét marha kevés az előkészületekre.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379436 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sötét Úr írta: Na, most kezdem fontolgatni, hogy menjek-e egyáltalán. Se hús, se mogyoró, se mazsola, és még a liszt is kukorica... Legalább egy kis sört főzhetnétek! :D

Miért, a szakácsrendbe jelentkeztél? Ha így állsz hozzá, akkor szvsz a végén örülhetsz, ha megkínálnak abból, amiket alkotnak. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379435 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Finwe írta: Most nem lesznek külön csapattopikok?:)

lesznek. majd :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379434 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Na, most kezdem fontolgatni, hogy menjek-e egyáltalán. Se hús, se mogyoró, se mazsola, és még a liszt is kukorica... Legalább egy kis sört főzhetnétek! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379424 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ez most olyan, mint a kis összetételinfó a termékek hátán. Á lá szakácsrend.

Az általunk készített kaják mind húsmentesek lesznek, kedves vegák, süt a nap.
Továbbá nem lesz bennük mazsola és dió-mogyoró sem, finnyásoknak, allergiásoknak jó hír.
Nem vagyok teljesen képben, de ha a kukoricaliszt GM, akkor 4-ből 3 alkotás Rabyn-barát. (Ha nem, akkor csak 2)

Csak egy kis kedvcsináló. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379422 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Most nem lesznek külön csapattopikok?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379355 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Namárië írta: Sziasztok!
Lenne egy-két kérdésem a táborral kapcsolatban:
Először is az, hogy tudom, hogy lejárt az első részlet befizetésének határideje, de szeretnék jelentkezni a táborra, és most akkor ez hogy legyen? Az úgy jó, ha az első két részletet egyben utalom?
A másik az, hogy nincs sátram és lehet-e azt kifejezetten kérni, hogy házban aludhassak? Egyáltalán van még hely a faházakban? Vagy arról már lekéstem?:(

Szia!

Semmi gond nincs, jelentkezz nyugodtan és egyben fizesd be az első 2 részletet.

A jelentkezési lapon be lehet jelölni, hogy hol szeretnél aludni, hely még van. :)

Küld gyorsan! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379354 Írta: Namárië
Namárië válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Sziasztok!
Lenne egy-két kérdésem a táborral kapcsolatban:
Először is az, hogy tudom, hogy lejárt az első részlet befizetésének határideje, de szeretnék jelentkezni a táborra, és most akkor ez hogy legyen? Az úgy jó, ha az első két részletet egyben utalom?
A másik az, hogy nincs sátram és lehet-e azt kifejezetten kérni, hogy házban aludhassak? Egyáltalán van még hely a faházakban? Vagy arról már lekéstem?:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379348 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Telwe llo Fornost írta: Sziasztok,
Elnézést, ha olyat kérdezek, amire esetlegesen már válaszoltatok, de a keresésben nem találtam olyan lehetőséget, hogy "Keresés ebben a topicban" v. vmi. hasonlót.
Azt szeretném megkérdezni, hogy

1)lehetséges-e jelentkezni úgy, hogy nem a tábor első napjátol vagyok, hanem csak július 12-én érkezem?
Azt történt ugyanis , hogy kivettem a szabadságot az összes napra, de bejött egy szakmai továbbképzési lehetőség július 5.-12 a közeli Szerencsen, amit nem szeretnék kihagyni.De persze nem kívánok lemondani arról sem, hogy (űjra) találkozzam Veletek, vagy hogy olyan kézművesmesterségekkel mint kovácsolás, fazekasság, egyéb ... megismerkedjek, élőben kipróbáljam.
)Tudom, hogy ez a keretjátéknak betesz, de talán vkinek jól jön egy váratlan csapattag ;-) )

2) Emellett, ha a válasz igenlő, akkor hogyan alakul mindez anyagilag, ha az illetö semmilyen réven nem kaphat kedvezményt, május 15. után jelentkezik, és egyenlőre nincs sátra sem :) tehát jólesne a hajlék.

Szia!

1) Nyugodtan jöhetsz 12-én, a keretjáték miatt meg ne aggódj, meg lesz oldva . ;)

2) privi ment

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379345 Írta: Telwe llo Fornost
Telwe llo Fornost válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Sziasztok,
Elnézést, ha olyat kérdezek, amire esetlegesen már válaszoltatok, de a keresésben nem találtam olyan lehetőséget, hogy "Keresés ebben a topicban" v. vmi. hasonlót.
Azt szeretném megkérdezni, hogy

1)lehetséges-e jelentkezni úgy, hogy nem a tábor első napjátol vagyok, hanem csak július 12-én érkezem?
Azt történt ugyanis , hogy kivettem a szabadságot az összes napra, de bejött egy szakmai továbbképzési lehetőség július 5.-12 a közeli Szerencsen, amit nem szeretnék kihagyni.De persze nem kívánok lemondani arról sem, hogy (űjra) találkozzam Veletek, vagy hogy olyan kézművesmesterségekkel mint kovácsolás, fazekasság, egyéb ... megismerkedjek, élőben kipróbáljam.
)Tudom, hogy ez a keretjátéknak betesz, de talán vkinek jól jön egy váratlan csapattag ;-) )

2) Emellett, ha a válasz igenlő, akkor hogyan alakul mindez anyagilag, ha az illetö semmilyen réven nem kaphat kedvezményt, május 15. után jelentkezik, és egyenlőre nincs sátra sem :) tehát jólesne a hajlék.

A Vogon költészet a vogonok, egy képzeletbeli faj költészete, mely Douglas Adams Galaxis útikalauz stopposoknak című 5 részes trilógiájában szerepel.

Az Útikalauz így jellemzi a vogon költészetet:

„Magától értetődik, hogy a Vogon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379220 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

lexilver írta: Azt szeretném megkérdezni és mondani, hogy elfelejtettem, hogy ma nincsenek nyitva a bankok és így nem tudom átutalni a 9000 Ft-ot, csak kedden. Remélem nem lesz belőle nagy gond. A kérdésem pedig az lenne, hogy a TLV-seknek járó 15%-os kedvezményt a legvégén kell felhasználni, az utolsó befizetésnél, vagy mindegyik összegből vonjam le?
Előre is köszönöm!

Semmi gond, pár napos késésért senkit nem harapok meg. :)

A TLV-s kedvezményt a tábori befizetésnél érvényesítjük; amit ott fizetned kell az 9 500 forint.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379218 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Azt szeretném megkérdezni és mondani, hogy elfelejtettem, hogy ma nincsenek nyitva a bankok és így nem tudom átutalni a 9000 Ft-ot, csak kedden. Remélem nem lesz belőle nagy gond. A kérdésem pedig az lenne, hogy a TLV-seknek járó 15%-os kedvezményt a legvégén kell felhasználni, az utolsó befizetésnél, vagy mindegyik összegből vonjam le?
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379171 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Köszi, csak nem nagyon tudok visszaolvasni a fórumon azért nem láttam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379167 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta: Csak úgy a józan ész alapján is: A csapat- és rendi vezetők is szeretnek előre tervezni... (Én pl nagyon szeretek...) Csapattopikok nyitása, esetleges előzetes "csapatépítések"... Ezek mind olyan dolgok, amiket jobb nem egy nappal a tábor előtt kezdeni...

Az eddigi tapasztalatok alapján július 8-áig fognak beérkezni jelentkezések, ha lezárjuk, ha nem. Egyszerűbb tehát ha nem.
Emiatt - ahogy eddig is mindig - lesznek olyanok akik kicsit késve csatlakoznak a közösségekhez.
Ettől függetlenül a topikok nem egy nappal a tábor előtt fognak elindulni, hanem júniusban.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379165 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Elder, rajta is voltál a legutóbbi listán pár hete:

dorwinion írta: Adanedhel
Adelard
Aeglos
Alew
Alyr Arkhon
Ankalimon
Annis
Angwen
Artemisz (Erenya
Attila
Ági
Celebrom
Cellofán
Cueddo
Csikós Panna
dave@1989
Dindae
Dodie
Dorka
dorwinion
Dreamer_KF
Drizzt
Elder
Elemmíriel Gilluin
Erna
Eruntale/Hanna
Ery
Esgal
Estel Adániel
Felagund
Fimbrethil
Finwe
fqqdk
Gandalf
gillz
Grt
Hírilorn
icke
Idhren
Ille / Lórien
Julcsi
Juli
Karvalics Fruzsi
Kincső (Thilanna)
Klau
Kovács Zsolt
Kuvasz
Lamy
Laurelen
Leguánember
Lyona
Maglor
Mau
Maverick (BiGFooT)
Metaflora
Milendoria
Minerva
Mírrand / Vereinen Enkeli
mogy
Momo / Fanni
Morgana
Namarie
Narbeleth
Náda
Nellas
Newra
Nibeniel
Nido
Niph
Gyüre Noémi
Nóli i linantea
nudli
Olosta
Orsi_
Orsie
Patiszon
Peredhil
Rabyn
Ratzkha
Rayan
Rákos Olivér
Remzy
Rhien
Rilrómen
Ringbearer
Rodarth
Rózsa
Ryana
sebcsaba
Sen
Sil
Sirgon Esgalnor
Sneider Zsófia
Sötét Úr
Stara
Süle Renáta
Vewy
Viki
Virág
Zsodoo

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379164 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hali, azt szeretném kérdezni, hogy megkaptátok-e a jelentkezési lapomat a táborra?
Még május 13-án addtam föl.
Válaszotok köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379150 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Nem tudom, ezt a pályázatot láttátok-e már, de szerintem érdemes megpróbálni, ha kimaradt volna. Két napig lehet még pályázni:
www.nonprofit.hu/pest/palyazat/egy/3629.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379144 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Csak úgy a józan ész alapján is: A csapat- és rendi vezetők is szeretnek előre tervezni... (Én pl nagyon szeretek...) Csapattopikok nyitása, esetleges előzetes "csapatépítések"... Ezek mind olyan dolgok, amiket jobb nem egy nappal a tábor előtt kezdeni...

Our knees do not bend easily
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379142 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta: Csak közbevetőlegesen kérdezném, hogy a honalpon nagy betűkkel hirdetett Július 7-ig meghosszabbított jelentkezési határidő nem egész véletlenül jú_n_ius akarna lenni?

Nem.
Az július, örüljetek és jelentkezzetek.

Hogy mikor osztunk be kit hova, az szerintem nem tétetett közhírré.
Június folyamán kimennek a második levelek (már persze aki addig jelentkezett), benne a megfelelő beosztásokkal és megnyílnak a megfelelő topikok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379141 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Mert akkor nem lehet rendes csapatbeosztást csinálni júniusban, ha utána folyamatosan csordogálnak a népek...

(és csak mert a naaaagy csapatbeosztó meeting elvileg júni 7-én van, nem?)

Our knees do not bend easily
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379139 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta: Csak közbevetőlegesen kérdezném, hogy a honalpon nagy betűkkel hirdetett Július 7-ig meghosszabbított jelentkezési határidő nem egész véletlenül jú_n_ius akarna lenni?

Ezt már mások is kérdezték, de sztem nem.
Miért ne lehetne a tábor előtt 2 napig még jelentkezni???

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379136 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Csak közbevetőlegesen kérdezném, hogy a honalpon nagy betűkkel hirdetett Július 7-ig meghosszabbított jelentkezési határidő nem egész véletlenül jú_n_ius akarna lenni?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.546 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére