Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
13 éve 9 hónapja #389144 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Idhren írta:

Attila írta: Most ez úgy komoly, hogy csak úgy konkrét időpont nélkül eltűntek? Vagy csak nálam nem látszik.


Eltűntek.
De majd mingyár lesznek újak :)


Látom már a topikokat kb. 1-1.5 órája, csak ez olyan illúzióromboló volt. :S Viszont...megint E! :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389140 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Sil írta:

Attila írta: Most ez úgy komoly, hogy csak úgy konkrét időpont nélkül eltűntek? Vagy csak nálam nem látszik.

Akartam mondani, hogy az Archívumban nézd meg, de ott sem látszanak a tavalyi topicok.

A DVD-vel mi a helyzet, vállalta valaki a másolást? Vagy kinek van már meg, kitől lehet szerezni?


A topicok természetesen be fognak kerülni az Archívumba - kis átfutási idővel.

A dvd-ről ickénél kell érdeklődni, ő tud adni, vagy megmondani, kitől kérhetsz.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389137 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Attila írta: Most ez úgy komoly, hogy csak úgy konkrét időpont nélkül eltűntek? Vagy csak nálam nem látszik.


Eltűntek.
De majd mingyár lesznek újak :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389125 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Attila írta: Most ez úgy komoly, hogy csak úgy konkrét időpont nélkül eltűntek? Vagy csak nálam nem látszik.

Akartam mondani, hogy az Archívumban nézd meg, de ott sem látszanak a tavalyi topicok.

A DVD-vel mi a helyzet, vállalta valaki a másolást? Vagy kinek van már meg, kitől lehet szerezni?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389119 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Most ez úgy komoly, hogy csak úgy konkrét időpont nélkül eltűntek? Vagy csak nálam nem látszik.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #389086 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.


Itt a búcsú ideje.

A mai napon valami lezárul, s valami új kezdődik helyette.


"May it be an evening star
Shines down upon you
May it be when darkness falls
Your heart will be true
You walk a lonely road
Oh! How far you are from home

Mornie utúlië (darkness has come)
Believe and you will find your way
Mornie alantië (darkness has fallen)
A promise lives within you now

May it be the shadows call
Will fly away
May it be you journey on
To light the day
When the night is overcome
You may rise to find the sun

Mornie utúlië (darkness has come)
Believe and you will find your way
Mornie alantië (darkness has fallen)
A promise lives within you now

A promise lives within you now..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388857 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

icke írta: Üdvözletem!

Szinte magam sem hiszem el, hogy ezt mondom, de a 2009-es tábori DVD elkészült! A videós teljesen, a képeshez még egy levélre várok választ, ami remélhetőleg egy-két napon belül megérkezik. (Igen, tudom, hogy embertelenül sokáig tartott, és igen, tudom, hogy a "jobb későn, mint soha"-elv most nem játszik. Szégyellem magam ezerrel, akármennyire nem is látszik.)
A terjesztésére viszont a legutolsó általam is ismert alternatíva az volt, hogy én megírok egynéhány darabot (5-5 darabot vállalok saját erőforrásokból), odaadom embereknek, és szép sorban minden érdeklődő lemásolja. Továbbra is ez az elfogadott megoldás, vagy azóta született újabb?
(Annyi trükk van a történetben, hogy néhány videó a képes DVD-re kerül, ugyanis a videósra örülök, hogy a legszigorúbban IN-es cuccok ráfértek. Remélem, ez senkinek nem okoz problémát.)
A nyersanyagok valamivel kevesebb, mint 124 gigát tesznek ki, ha valaki igényt tart rájuk, a következő egy hét folyamán jelezze nekem valamilyen privát csatornán, mert utána megszabadulok tőlük, és ha mégis kellenek, lehet újra becapture-ölni őket a raktárban lévő kazettákról.
Terjesszétek az infot :) =

icke


Menő :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388808 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Üdvözletem!

Szinte magam sem hiszem el, hogy ezt mondom, de a 2009-es tábori DVD elkészült! A videós teljesen, a képeshez még egy levélre várok választ, ami remélhetőleg egy-két napon belül megérkezik. (Igen, tudom, hogy embertelenül sokáig tartott, és igen, tudom, hogy a "jobb későn, mint soha"-elv most nem játszik. Szégyellem magam ezerrel, akármennyire nem is látszik.)
A terjesztésére viszont a legutolsó általam is ismert alternatíva az volt, hogy én megírok egynéhány darabot (5-5 darabot vállalok saját erőforrásokból), odaadom embereknek, és szép sorban minden érdeklődő lemásolja. Továbbra is ez az elfogadott megoldás, vagy azóta született újabb?
(Annyi trükk van a történetben, hogy néhány videó a képes DVD-re kerül, ugyanis a videósra örülök, hogy a legszigorúbban IN-es cuccok ráfértek. Remélem, ez senkinek nem okoz problémát.)
A nyersanyagok valamivel kevesebb, mint 124 gigát tesznek ki, ha valaki igényt tart rájuk, a következő egy hét folyamán jelezze nekem valamilyen privát csatornán, mert utána megszabadulok tőlük, és ha mégis kellenek, lehet újra becapture-ölni őket a raktárban lévő kazettákról.
Terjesszétek az infot :)=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
14 éve 5 hónapja #385490 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Gandalf írta: Aki még nem tette volna, töltse ki a kérdőívet! Köszönjük!


Ööö roppant ostoba technikai kérdés, ha megválaszoltad törölheted is:
HOL van a kérdőív? :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385480 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385393 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Attila írta: A "Tettél mestervizsgát" kérdésre a válasz akkor is igen, ha nem sikerült?

Szerintem igen, mivel a szervezők számára érdekesebb az, hogy hányan érdeklődtek a mestervizsgák iránt, mint az, hogy maga a vizsga milyen eredménnyel zárult. Főleg a te esetedben, ahol a nem teljesen egyértelmű instruálás révén rosszul választott mesterdarab vezetett a sikertelenséghez.

(Minden tiszteletem Amynak, és nagyon nem szeretném megbántani, de végső soron ez inkább az ő balsikere volt, mint a tiéd - neki kellett volna szólnia, hogy ezek a darabok nem kapcsolódnak eléggé a lore-hoz. Úgyhogy akkor is, most is azt mondom, hogy egy legyintéssel lépjél túl az eseten, és jövőre pl. csináljuk meg azt, amit mutattam neked ;) Tudod, amiről augusztus 20-án, a tüzijáték előtt is beszéltünk.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385366 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Többen kértétek, végül elkészítettem:

A tábori keretjáték eredeti forgatókönyve, utólagos kommentárokkal.

[attachment=0:34ahol57]<!-- ia0 -->keretjatek2009publ.doc<!-- ia0 -->[/attachment:34ahol57]

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385355 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A "Tettél mestervizsgát" kérdésre a válasz akkor is igen, ha nem sikerült?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385354 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ahol a régebbi táborokat kell értékelni, ha véletlenül rossz sorba kattintok (olyan táborhoz, ahol nem voltam), nem tudom utána kiszedni a pöttyöt... (Tudom, ne legyek béna, csak szólok, hátha más is az, és az ebből adódó statisztikai rendellenességek esetleg nemkívánatosak.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385343 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Javítva.
(Elnézést...)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385341 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Nehezen kitölthető a táboros kérdőív számomra ki saját családjának tagja volt, s így nem tud választani a két CUeddo között.
Csók
Nóli

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385337 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Az értékelő kérdőívben mikor családot kell válassztani, Callon nemzetségében két Cuedo család van és nulla darab Nóli. Orvosoljátok de izibe!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #385336 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
hehe, ismerős pár kérdés az értékelő kérdőívből :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384969 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Sziasztok!

Villámgyorsan kéne a készülő Lassi számára egy élménybeszámoló (külsősök számára is élvezető megfogalmazásban) a táborról, kérünk gyors segítséget!

Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383877 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Kedves volt táborozók!

A Fingon-nemzetség holnap post-nyári pikniket tart a Margitszigeten, délután 2-től (tal. Margit-híd felőli végén a szigetnek)

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, kajával-piával-pokróccal :)

Julcsi
(20-231-61-13)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383843 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Szintén:
s339.photobucket.com/albums/n466 ... li%202009/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383729 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
talis képek:
picasaweb.google.com/Elfsking1/T ... likor2009#

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383655 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Sajnos most időnként lelassul mint állat. Ha tíz másodperc alatt nem tölt be, akkor jön a Proxy error, de oldalfrissítéssel (esetleg többszöri frissítéssel) meg lehet oldani. Sajnos az egyik dolog, hogy a freeweb suxx, de a másik, hogy a többi sem jobb. Ahány tárhelyszolgáltatót ismerek, mindegyiknél tudok valami olyan hibát, ami miatt nem igazán érdemes váltani. (Majd ha egyszer fizetős helyre lesz pénzem a KEMET-hez, akkor talán átköltöztetem oda a képMutatót is.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383637 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
valószínűleg freeweb súxik, mert nekem a képmutató vagy fél óráig tölt be, vagy 502 prox error-t mutat :( ehh.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383625 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Köszönöm mindenkinek, aki eljött, hogy itt volt, aki beszélgetett velem, annak a beszélgetést, Lyonának, hogy ismét sikerült elkerülnünk egymást ;) a buborékoknak, hogy ide-oda szálltak, a hanyattfekvő-brigádnak, hogy hanyatt feküdtek, és a napnak, hogy ilyen szépen sütött! :) Nagyon nagy szerencsénk volt az idővel, asszem, legalábbis a tegnapi zivatar után (amit szerencsére csak a vonatból kellett látnom).

Vannak ám képek is a képMutatón , e!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383613 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
nagyon jó volt a mai nap. köszönöm még egyszer a köszöntéseket. :) örülök, hogy újra láthattalak titeket.

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383612 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Köszi mindenkinek a talit! Különösképpen Maedhros népének, hogy ilyen sokan eljöttetek, illetve a frizbifocizóknak a felejthetetlen játékot, kiemelve a Maedhrossárga pólós csapatot. :) Élmény volt. Azért meg bocsi, különösen Esgal és Alew, hogy a végére úgy elfáradtam, hogy a reakcióidőm lassúsága egy elb*szott helyzetet és egy kései védekezni visszafutást eredményezett, Ratztól meg hogy mindig benéztem én is, ha az ellenfelet akarta megtéveszteni. :) még mindig kripli vagyok, na.
Köszi a sütikért minden hozójuknak, meg a pizzázásért az ötletgazdáknak és a jelenlévőknek :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383609 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Jó volt újra látni titeket, köszönet a találkozóért, meg a táborért is így utólag. E!:)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383608 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Jó volt a mai nap, öröm volt ezzel fejezni a nyáriszünetet ^^

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.592 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére