Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382754 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Aki nálam kompetensebb, javítson ki, de - az ihlető 'niggerek' ismeretében - emlékeim szerint valahogy így hangzott:
mi vagyunk a tündék a tudósaink tudnak
a tündetáncosaink tündetáncot ropnak
Mandos atyánk átka a fejünk fölött lebeg
alatta ott rappel a sok nolda gyerek, da...

miruvort iszunk Aerrion javára
éjjel-nappal rappelünk, bármi is az ára
miruvort iszunk, mert ez a kedvenc piánk
a Feanor esküje az ideológiánk, da...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382751 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
ADalnokrend "Valinori deszkások" performanszának szövegét fel lehet tenni?

SÚ, a StabatMater- átiratot feltennéd, kérlek?
Köszönöm!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382744 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Bagira írta: hát.. Mp4 töltő... és USB kábelvan hozzáá meg egy töltő fej... ezt így nem leeht elmagyarátni!:/:)

Azért segíteni lehet!:P Márkája, színe, felírata, kimeneti feszültsége, helye ahol elhagyhattad (melyik szobában laktál)... stb... Az USB kábel összeköttetés pl. már egy jó segítség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382737 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
hát.. Mp4 töltő... és USB kábelvan hozzáá meg egy töltő fej... ezt így nem leeht elmagyarátni!:/:)

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382735 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
korábban emlegetett és hiányolt fekete műanyag termosz-tetőmről tud valaki valamit?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382732 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
esetleg mien töltö ? :P

BTW tenx all for dö képz!! \o/

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382720 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
egy töltő
nem nagy dolog de KELL

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382714 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Bagira írta: hali! ha ott hagytam valamimet a táborban mit csináljak?

írd be, h mi az, hátha valaki begyűjtötte és leadta a raktárba.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382708 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382702 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
hali! ha ott hagytam valamimet a táborban mit csináljak?

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382687 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Jelentem, hogy másfél hét szenvedés után végre felért az összes képem!

kep.tar.hu/newra22

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382652 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Gondolom, inkább az itt a gány, hogy mondjuk a phpBB-nél - tehát pl. az előző fórumon - a választ a fórummotor ellátta egy linkkel, amely a megválaszolt hozzászólásra mutatott (Előzmény: #<többnyire valami hatjegyű szám> formátumban).

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382639 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Telwe llo Fornost írta: Felettébb szokatlan a fórum motorjának működése : a választ gombot használtam lentebbi hozzászólásaimban (1. lexilvernek, 2. Silnek) és mégsem látszik .. lehet , hogy idéznem kellett volna inkább ??.. No mindegy.

Mert ahhoz a 'privát üzenet' gomb kell hogy csak nekik menjen.

A válasz= új hozzászólás idézet nélkül

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382619 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Végre valahára,a képeim(egy tömörített változata :P ):
picasaweb.google.com/Kurilla.Nik ... eat=direct

Elveszett(táborban): a legyezőm,ha valaki látta kérem sikítson!
És nálam van a raktárból 2 db olló és egyí kis anyag is.Mikor vihetem vissza?Kinek adjam oda?Főnixbe vigyem?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382613 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Írnék mindenkinek sok-sok köszönömöt, de jelen pillanatban lusta vagyok, meg nem is érek rá.
A lényeg annyi, hogy a tábor szuper volt, tele élményekkel.
egyetlenegy negatívum, tavaly is és idén is, a pihinap hiánya, amikor mindenki előre tervezetten pihen, ismerkedik stb.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382612 Írta: Telwe llo Fornost
Telwe llo Fornost válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Felettébb szokatlan a fórum motorjának működése : a választ gombot használtam lentebbi hozzászólásaimban (1. lexilvernek, 2. Silnek) és mégsem látszik .. lehet , hogy idéznem kellett volna inkább ??.. No mindegy.

Most akkor én is írnék egy kis összefoglalósdit. Avval kezdeném, ami nagyon tetszett nekem, és az uccsó nemzetség-gyűlésen is elmondtam : alighogy lepakoltam nem kevés cuccomat (kalandos és kissé idegesítő átköltözésem után a szerencsi táborból), nemzetségem örömmel udvözölt (legalábbis akik emlékeztek rám tavaszi várgesztesi taliról), és midjárt be is vontak az aznap este előadandó szertartásba. Ez nagyon jólesett.
Sajnos be kell vallanom elkóvettem egy hibát, mielőtt a táborba értem: csak felületesen olvastam el a nekem küldött leveleket, ami a szervezőktől és leendő vezetőimtől kaptam. Emellett nagyon korán feladtam, amikor sehogysem találtam az említett fórumokat.
Ez annyiban megbosszulta magát, hogy a tábor végére sem ismertem mindenkit név szerint a nemzetségemból , családomból, rendemből, csak aki volt elég ismert, vagy hangos , hogy megtudjam , ki is ő - mert beszéltek róla, vagy hallottam kicsoda, mert megszólították.
Ugyancsak utolsó napi gyűlésen mondtam el, hogy a keretjáték egyes elemei számomra nem voltak beleélhetőek, nem kerültem "IN", és ott hangsúlyoztam, hogy azért, mert meglehetősen racionálisnak tartom magam (és itt példaként említettem az 'éjszakai sétát'). Lehetséges, hogy félreérthető voltam, ezért most elmondom máshogy:
a keretjáték önmagában jó volt, csak voltak olyan részei, amit lelkesedéssel nem lehetett csinálni, nem voltam tőle alapból felspannolva, mint a tizenéves srácok - fontosabbak lettek volna a részletek is, hogy kerekebb legyen az egész. Most miért is kell idemenni , ott lenni .. mindenkinek ott kell lenni ? vagy ha nem vagyok ott az nem kihúzódás a közösségből?
Aműgy a rendi foglalkozásokon nem voltam ott, de nem is bánom, mert így is volt program elég, mestervizsgát nem akartam volva tenni, inkább mindenbe "belekóstolni".Szóval igazi szervezők rémálma, mi?
Sikerült párszor a nyílpuskámmal is gyakorolni, még kedvet is hoztam másoknak hozzá. Dalt írtam segítő közreműködéssel (Kincső, Ádám forró hálám érte), amit elő is adtunk (köszönet az előadóknak) és a többieknek is, hogy hittek bennem, hogy valóban tudok egy dalt írni és számoltak vele színdarabban - meg volt/ki volt hagyva a helye. Voltam kirándulni, amikor alkalom adódott vagy napfelkeltét lehetett nézni (köszönet Melian, Szürke, Sirgon, Maglór, Mau, Gert "aki igazi Tünde" :D , Elemmíriel, BigFoot és mind akiket név szerint nem ismerek, hogy elfogadtak és velük tarthattam).
Szerttem volna, ha összejön a tervem, amihez makacs szívóssággal ragaszkodtam : márpedig a nemzetségem akkor is megkóstolja a fóztömet. Sajnos az utolsó pillanatban, amikor vihar elól sikeresen bemenekítettem a teaházba a pulykazuza pörköltemet, az tepsistől leszánkázott a rezsóról :( Evvel ebek harmincadjára jutott, de szó szerint, mert egy nagyobb része oda lett adva a kutyusoknak, a többi pedig kuka. Akkor a további főzéstől már el is ment a kedvem, és gombás zöldséges rizst meg sem csináltam, hanem leadtam a rizst a konyhás néniknek a konyhai tállal együtt, és bevittem a további hozzávalókat a szobámba.
Egy kicsit duzzogtam, mert ez volt a főzős nappal együtt a másik főzős élményem, és az volt, amikor a parázsban-süti is elhúzódott a kihunyó parázs miatt.Másik tüzet ébresztettem, mindenki elment, amikorra kész lett a parázs, és uzsonnaidőben ettem meg az elkészült kajcimat. Utána pedig nem volt jó, hogy utolsóként beletettem a parázsba a nagy közös batyut, amit aztán nem vártam már meg, mert jöttek az aznap esti programok szertatrtással, folklór műsorral, és szerttem volna a nemzetségemmel lenni, így aztán mondanom se kell erősen kokszos lett. Ekkor született meg a 2. életszabályom : II. csak sajátban süss/főzz mert azt ismered. (Aki kiváncsi az 1. életszabályra annak elküldöm, de itt nem lesz megtalálható :) ) )
Azt hiszem Maedhros népéből mindannyian egyetértenek velem abban, hogy ez a nemzetség nem lett volna ugyanaz
egy pörgős és duracell-nyuszikat megszégyenítő fitalember, bizonyos Ratzka (remélem így kell írni!) nélkül - ezúton is szeretném megköszönni személyes- és egész csapatra érvényes bátorításait és dícséreteteit. FÉLKÉ(S)Z - DE TETTRE KÉSZ ! ( pfü .. NA, MÉGIS KÉSZ !)
Elnézést kérek mindazoktól akiknek sok voltam, és azoktól is akiknek inkább kevés.(Erről eszembe jut egy kis mulatságos eset. Már kezdett beindulni a szombati buli - értem még volt "nem szimplán gyümölcslé", amikor egy csinos szőke nagy hirtelen ráébredt mellettem, hogy nem én vagyok a legnagyobb partiarc és hangosan bejelentette, hogy hoppá elvesztette a barátnőjét, és akkor EL .. inkább vicces volt, mert még alkalmam sem volt unalmas lenni, olyan pánikszerűen elmenekült, mikor ketten maradtunk a kis társaságból, így nem is volt bántó a dolog, bár emlékezetes. Később láttam, hogy igaza volt én tutira uncsi lettem volna neki, mert láttam a buszon, hogy függőágyban utazik. Micsoda baró ötlet !.. én álldogáltam az első másfél órát a benzinkútig.
Ilyen lyányokkal érdemes ismerkedni idegen helyen ;) No persze, mire manapság megcsókolják a tesco gazdaságos kisbékát, nem lesz belőle királyfi , mert lejár a szavatossága .. )
Na akkor én is Írok a kajáról (de a zenéről nem , BEE ! Mé' ? mer' az mindenkinek a magánügye, aztán mindenkinek a más zenéje hasogassa a fülit). Mivel diétáznom kell, nekem igazából mindegyik kaja jó lett volna, vega / nem vega, csak a cukor nuku, és több zöldség gyümölcs, minimális péksütemény és még az sem baj, ha kevesebb.Bizonyos szempontből válogatós vagyok így a karalábélevest azt kihagytam, de egyéb mást mind megettem. Nekem inkább a kajaosztással volt bajom, a tülekedéssel, hogy aha késtem, akkor már volt aki a repetáért állt sorba, azon az egy nyamvadt közlekedőfolyosón ment oda-vissza minden forgalom és egyszerre.
Miért nem lehett máshol leadni a csetreszt, és legalább két helyen osztani az ételt? A Köjálos figyelem miért nem terjedt ki az étkezőre, ami szintén nem volt rovar- és pókmentesítve ? Szúnyogháló és nyitott ablakok, hogy ne legyen gőzfürdő az egész ? No mindegy, kint viszont nagyon kellemes volt. Rég étkeztem ennyit a szabadban, és akkor is szereztem új ismeretségeket reggeli közben.
Ha velem nem történik vmi, és pénzem is lesz rá, biztosan eljövök ismét, de inkább próbálok minél több emberrel beszélgetni. Sokan voltak ölelgetésig szimpatikusak, de ez nekem nem megy máról holnapra,
"nem olyan családbul származok én" - no meg vérmedve vagyok inkább elsőre, mint plüssmackó szóval engem se akartak/? mertek ? ölelgetni (kivéve az össz-öleléseket !).
# Mindenkit ölel és csókol (még akiket mégsem mert is),

Telwe llo Fornost

KI VE-ZEEEET ?!? MAEDHROS !! :D

A Vogon költészet a vogonok, egy képzeletbeli faj költészete, mely Douglas Adams Galaxis útikalauz stopposoknak című 5 részes trilógiájában szerepel.

Az Útikalauz így jellemzi a vogon költészetet:

„Magától értetődik, hogy a Vogon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382610 Írta: Telwe llo Fornost
Telwe llo Fornost válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Érdekes , én is csak majdnem éjfélre értem haza, pedig csak Fehérvárra mentem Pestről ...
Mindenesetre köszönet érte az én kedves Balázs haveromnak, aki elugrott értem, és lepottyantott csomagostul.
És még ki kellett pakolnom az ágyamat is - ami roppant nehezemre esett ! :( -, mivel a főbérlőmmel megegyeztem, hogy kifestik a lakást, amíg távol vagyok.
Neked Sil, és még akik dolgoztak rajta, pedig szeretném megköszönni ezt a csodálatos medált, ami Maedhros
népével mindörökre összefűz.
# Üdv, Telwe

A Vogon költészet a vogonok, egy képzeletbeli faj költészete, mely Douglas Adams Galaxis útikalauz stopposoknak című 5 részes trilógiájában szerepel.

Az Útikalauz így jellemzi a vogon költészetet:

„Magától értetődik, hogy a Vogon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382609 Írta: Telwe llo Fornost
Telwe llo Fornost válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Csak a magam nevében egyelőre (azért a kiemelés , mert terjesztem, hogy így kell helyesen írni ;) , de ... köszöneted, dícséreted, megköszönöm.
(Én csak ma léptem fel a fórumba, mert azt hittem, hogy vmi gond van a laptopommal, mert a táborban nem volt hajlandó működni, és mikor hazaértem és kipróbáltam : itthon sem volt delej :(
No rossz adapter, püff neki. De kiderült, hogy mégse nem, csak páratartalomra, vagy vmire érzékeny.Máshol netezni pedig munkahelyen szoktam -- ott pedig inkább dolgoznom kell, vagy legalábbis mutatnom. :D ... és ha hosszan olvasok vmit, aminek ilyen szép kinézete, és fórumjellege van az kész lebukás :P )
Magam is "jó arcnak" ismertelek meg, és mivel nagyon tetszett a szerepjáték neked és Kuvasznak, ajánlom a szeptember eleji Tolkien élő szerepjátékot, amit már meg is hirdettek. Ismét Másodkor, a helyszín Eregion.
Ha a 21. századot sem becsülöd kevesebbre, megbeszélhetünk egy kis találkozót íjászattal egybekötve, ha még szeretnél lőni a nyílpuskámmal ;) )
# Üdvözlet(t)-elTelwe

A Vogon költészet a vogonok, egy képzeletbeli faj költészete, mely Douglas Adams Galaxis útikalauz stopposoknak című 5 részes trilógiájában szerepel.

Az Útikalauz így jellemzi a vogon költészetet:

„Magától értetődik, hogy a Vogon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382608 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
gondoltuk más nemlesz ekkora birka hogy ieneket mondogat meg az én hangom tuti megismeritek :D ciki lett volna ha valami tök random emberre ráugrotok aki mondjuk kérésre felvisz egy üföát az ebédlöhöz a haverjával és nemláttok teljesen jol a bokortol :D DDD bár nagyot röhögtem volna ahogy igy megyünk fel és éppen ott lincseltek 2 ártatlan lánykát akik jofejségböl felcipeltek 2 ütöfát az ebédlöhöz :D :D:D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382599 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
"Milyen szépek a csillagok ma este"
"Igen, nagyon szépek"

Ezzel a beszélgetéssel jöttetek, jó hangosan. :D Mi meg ott röhögtünk, ráadásul közben ártatlan járókelők is voltak a közelben. Szerintem azt hittétek, hogy lejjebb fogunk rajtatok ütni, pedig... :D

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382598 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Alew írta: ...az aznap éjjeli őrségnek (Nóri és Remzy), hogy megagyalhattuk őket, pedig Remzynek fájt a lába, és végül Nórit odaköthettük a zászlórúdhoz.

nem csak a lábam fájt hanem kb ugy mindenem és Ádám ugy fejenvágott hogy még a hegyröl lefele is öszevisza szédültem :D de jo volt, volt valami kis izgalom :D bár elkelet volna kapni titeket felfele, viccesebb lett volna :D DD amugy arra vártam h mikor ugrotok a nyakamba a bokorbol és guritotok lefele a domboldalon, végig partam amig kinem értünk a tisztásra , paranoia rulz :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382572 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Alew így értékel...

Köszönöm...

...Ankalimonnak, hogy minden hiba ellenére összefogta a dolgokat.
...Alyrnak, hogy nem vette zokon a piszkálódást, és a szakadozott időbeosztás ellenére jó és élvezetes keretjátékot kalapált össze, és hogy kölcsönadta a fekete pólóját és csizmáját.
...ickének, hogy jött-ment és mindig segített, és mikor leüvöltöttem, mégis adott elosztót.
...dorwnak, hogy megölelt és hogy biztatott.
...Ádámnak, hogy félálomban gitározott, énekelt, tombolt, erőt adott, és láttatta, hogy milyennek kéne lennem nekem is.
...Ratzkhának, hogy támogatott, tanácsot adott (eső után...), hogy ápolta a lelkem és az elmém, és hogy lelkes és pörgős volt. És hogy hozott reggelit utolsó nap külön nekem.
...Celebromnak, hogy adott az esőben tusfürdőt, és higgadtságával néha engem is megnyugtatott, és beszélgetett velem utolsó este.
...Gandalfnak, hogy minden baja és fáradtsága ellenére igyekezett lelkiismeretesen dolgozni a rendben.
...Idhrennek, hogy mosolygott, nem borult ki, és egész tábor alatt öröm volt ránézni, és hogy végül emberhez méltóan rendeztük a nemzetség-rend vitát.
...Julcsinak, hogy használhattam a nappaliját, ihattam a citromszeszét, és lehettem a párja.
...Annisnak, hogy befogadott a vihar idején, ennem és innom adott, és kiönthettem neki a lelkem, és hogy segített kötelet verni.
...Lyonának, hogy adott jó éjt puszit, és megsimogatott, mikor nagyon kellett.
...gillznek, hogy segített a vetélkedőben, számháborúban, rendi cuccokban, és vállam volt vállam helyett.
...Szürkének, hogy feszes és intellektuális humorával egyszer-kétszer a robbanástól mentett meg.
...Milendoriának, hogy beszélgetett velem utolsó este, és egész tábor alatt úgy érezhettem, "íme a nő, aki ragyog", és hogy társaság volt a nappaliban.
...Narbnak, hogy tigrisek és oroszlááánoook...
...Márknak, hogy csinálta a hangtechnikát a családi vetélkedő alatt.
...Aminak, hogy felimprózta a Fingon-dalt.
...Ringnek, hogy nyugalmat sugárzott felém, és használhattam a sálját utolsó este.
...Kincsőnek, hogy ezerszer ajánlkozott segíteni a számháború kapcsán.
...Hannának, hogy megmasszírozta a vállamat, és megnyugtatott, mikor ölni akartam.
...Szozsinak, hogy mindig itatott, és társaság volt a nappaliban, és a legrosszabbkor is ismerős arc volt.
...Nidonak, hogy hozott teát, gyomot és gazt belém, és csúf tudatmódosító eszközökkel óvta épp elmémet.
...Erynek a fokhagymás kenyeret és a győzni akarást.
...Rabynnak, hogy erőt öntött belém kitartásával és lendületével, és hogy voodoo-sámán asszony volt.
...Ryanának, hogy egy zacskó szarból egy zacskó számot varázsolt.
...Aeglosnak, hogy ráébresztett, nem én állok a sor elején, és bármi nyűgöm-bajom volt, meghallgatott és támogatott.
...Rodarthnak, hogy nem vette zokon sorozatos taplóságomat, és mindig volt egy jó szava hozzám.
...Felagundnak, hogy epés megjegyzéseivel kimondta, amit én nem akartam.
...Eldernek, hogy hordozta és őrizte a Fingon-zászlót.
...Nádának, hogy lelkes és lángoló volt.
...Adelardnak, hogy megfestette a jósköveket.
...Áfinak, hogy diszkókirálynő volt, és kék volt a lelke.
...Remzynek, hogy noldább volt, mint a noldák, és szíve volt a csapatnak. No meg Galadrielt.
...Dreamernek, hogy bevállalta Elenwe szerepét.
...Metának, hogy Fingon, és megtanulta.
...Pannának, hogy Maedhros, és megtanulta. Igen.
...Nórinak, hogy betanította a lányoknak a tánco(ka)t, hogy várt rám a teaházban, örült a fekete ribizlinek, beszélgetett velem a hideg éjszakában, és hogy Peti, Ida és Picuri!!! (Három!)
...Angwennek, hogy segített rendezni a rendet - még ha nem is értettünk mindenben egyet - és hogy létrehozta belőle a KÖHH-t.
...Dórinak, hogy egy hatalmas lepke-tündér, és imádni való, és kifogyhatatlan munkakedve van.
...SÚ-nak az előzetesen elküldött novellákat, amik felidézték bennem a novella értelmét.
...Szofinak, hogy felolvasta a Szilmarillok-mesét.
...Zsodoonak a kitartását és erejét.
...Momónak a hihetetlenül édes és okos alakításokat, és a mindig az arcán bujkáló mosolyt, s hogy megvigasztalt.
...Zsófinak a beszélgetést a hexameter lassan összeálló darabjai fölött, és hogy segített mosolyognom.
...Esgalnak a forró táncot és a bármikor elérhető segítő kezet, és hogy nem vert agyon, mikor keleti ember voltam, ellenben le lehetett Jedi-zni.
...Mikinek a nagyon éles meglátásokat, és a rendíthetetlen, joviális mosolyt a szakáll mélyén.
...Aragornnak a vendéglátást, a sört és a kötélverést első nap.
...Nyüfinek, hogy megcsinálta a hajamat, adott hajgumit, és szenvedett, hogy csini legyek.

Valamint...

...a keletlakóknak (Szozsi, Mil, gillz, Ádám) a csalánban bújást, a zászlórablást, a jól szervezett rajtaütést, a rémült menekülést és a tábor meggyalázását.
...az aznap éjjeli őrségnek (Nóri és Remzy), hogy megagyalhattuk őket, pedig Remzynek fájt a lába, és végül Nórit odaköthettük a zászlórúdhoz.
...Fingon nemzetségének, hogy kékek voltunk, szervezettek, öntudatosak, mély-noldák és ki a kiráááály?!
...az Írórendnek, hogy elviseltek, alkottak, és küzdöttek, akármilyen rettentő nyomasztó voltam is.
...a sátras cigánykaravánnak, hogy osztoztunk a tárgyi tulajdonon, és amikor volt időnk, jól éreztük magunkat együtt.
...a Színészrendnek, hogy megmentették az irhámat.
...a Rendvezetői közösségnek a közös ebédekért.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382559 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
No, feltöltöttem a képeimet, ami mennyiségben kevés, de remélem néhány embernek örömöt okozok vele.
Összegyűjtöttem azokat a linkeket, amiket eddig a topicba betettetek.

Képek


Sen: picasaweb.google.hu/senebula/MTTTabor2009#

Rayan: rayan.xfree.hu/159176

Meta: picasaweb.google.com/meoituilindo/MTTTabor2009#

Sil: s339.photobucket.com/albums/n466 … or%202009/

Nóli: xfree.hu/album_show.tvn?aid=159304

Mogy: picasaweb.google.com/gcsuzdi

Newra: kep.tar.hu/newra22

SÚ: www.freeweb.hu/b2bwide/keptar/index.php?cat=16

Olosta: kep.tar.hu/olosta/50647199#2

Attila: picasaweb.google.com/Attila814/Tabor2009#


Sú verse
tolkien.hu/index.php?option=com_ ... 42#p382077


Lélektánc rendjének rendi bemutatója
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382557 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Így a tábor vége után 1 héttel, sikerült felpakolnom a képeimet a netre. Fogyasszátok egészséggel, E! :D
picasaweb.google.com/Attila814/Tabor2009#

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382534 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Mér félfülü? Lefülelték? :D

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382528 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hm. Gorgutz helyesírása egész szépen javul.

Alyr: én köszönöm, hogy jöttél színt írni a darabbba! ;) A legjobbkor jelentél meg, amikor már épp ott tartottam, hogy a szürkeállományom eladom mosdószivacsnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382521 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Köszönőlista

Köszönöm

- A szervezőtársaknak a szervezést, szeretlek titeket

- A keretjáték összes szöveges szereplőjének amiért megtanulták és előadták, nagyon jók voltatok

- Felagundnak külön, hogy Lachenn volt, és LOL.

- Maedhros népének, hogy nem utált ki amiért csak kétnaponta jelentem meg köreikben, valamint a kaját, és hogy résztvehettem a színdarab írásában

- Mindegyik éjszakai őrségnek, amiért hagyták, hogy velük kommandózzak minden este (najó, majdnem minden este), és el kell mondjam, mindegyik őrséggel amiben résztvettem, messzemenőkig meg voltam elégedve. Az őrök motiváltak voltak és lelkiismeretesek, nemtől és életkortól függetlenül.

- A "dohányzós" szekciónak az éjszakai beszélgetéseket

- A csocsósoknak a csocsót, a végére már nem volt biztosan vesztes csapat amiben résztvettem

- Mindenkinek aki tolerálta az időnkénti idegességemet meg hasonlókat

- És végül, ámde nem utolsó sorban egy fontos üzenet:
"Köszönnet! E szól mindazoknak a haarcosoknak aki védte a hágót a heggyes fülü féregek meg a szakálas barátjaik elő! Hössök vagytok! Mindannyian vitéz lettetek fényessen! Lelketek legmagasabban fog részes sülni kitüntetésekbő!
Én túlléltem a haarcot és jöszök vissza térni! Mosmaj jól eláttyuk a bajjukat! A koponyájikból szivjuk a vérüket ki! A csontyuk lesz szivvószállunk!
HAAARC!

Vérivó Csöntörő és mosmá félfüllű GORGUTZ
Ork Balynok
"

Azaz köszönet mindenkinek aki "ork" volt a hadijátékban, jók voltatok!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382511 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hát én most értem haza a Balcsiról, szóval most vettem rá magam, hogy írjak én is egy kicsit hosszabb valamit!
Köszönöm mindenkinek ezt a tábort! Megismerhettem 130 remek embert, sok új barátra tettem szert!!
Köszönöm ezenkívül : Bór nemzetségének a remek előadásokért, a sok együtt töltött időért!
A harcos rendnek a rendi foglalkozásokért, a csatákért, az Ék-alakzatért(ebben külön köszönet Remzynek)!
A "Csinci Tünci Táncosoknak" a közös rendi előadásért, meg az előtte lévő röhögéssel teli gyakorlásért!
Rodarthnak és az éjszakai őrségnek, mert nagyon élveztem!
A szobatársaimnak, az elalvás előtti beszélgetésekért!
Az időjárásnak, bár kicsit meleg volt.
Lachennek, a diktatúráért!(én élveztem :P )
De egy szó, mint száz, NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!!!
E!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382509 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Nem a büfé dolgairól kérdeztem, hanem más eszközökről.

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382507 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
de mondanak.

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.567 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére