Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Több
15 éve 3 hónapja #379133 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Bocsi dorw, de amikor priviben akartam anno írni, valami hiba ütött a rendszerbe, és 3 után feladtam :D De minden további nyűgömmel priviben zaklatlak majd, ígérem :) És köszi az infót <3

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379124 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Kincső (Thilanna) írta: Bocsi, Dorw, ha kavarodást okoztam, nem gondoltam, hogy változott a jellap, miközben minden más to.hu-s dokumentumfeltöltési kérdésre az a válasz, hogy nem megoldható.
De megjegyezném, hogy most is, mint először, csak arra válaszoltál, hogy az 1 000 Ft mikor vonódik le, arra nem, hogy a 10 000 Ft mikor, márpedig ez Dodie kérdése. Az általad mondottak szerint ugyanis lesz, akinek a helyszínen visszafizetned kell, mert nincs a 3. részlete 11 000 Ft.

Köszönöm, hogy ennyire a szíveden viseled a befizetések sorsát, de nem hiszem, hogy ezt itt kell megbeszélnünk. Leginkább, mert ez most az _én_ dolgom.

És könyörgöm: gondolkozzatok már! Ha már egyszer befizetett 10 ezret novemberben, akkor az beleszámít az összrészvételi díjába.

A továbbiakban minden ilyen jellegű kérdést priviben küldjetek el, mert ennek, ilyen formában nem itt a helye.

Dodiee: privi ment!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379118 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Bocsi, Dorw, ha kavarodást okoztam, nem gondoltam, hogy változott a jellap, miközben minden más to.hu-s dokumentumfeltöltési kérdésre az a válasz, hogy nem megoldható.
De megjegyezném, hogy most is, mint először, csak arra válaszoltál, hogy az 1 000 Ft mikor vonódik le, arra nem, hogy a 10 000 Ft mikor, márpedig ez Dodie kérdése. Az általad mondottak szerint ugyanis lesz, akinek a helyszínen visszafizetned kell, mert nincs a 3. részlete 11 000 Ft.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379117 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Szeretném megköszönni a segítőkészségeteket, de ne tekerjétek már a szerencsétlen villanykörtéket, mert aztán hatalmas kavar lesz a villanyszámlákkal.

- Azok az összegek, amiket Kincső beidézett a május 15-e után beérkezett jelentkezésekre vonatkozik. Tehát mindenki a saját, már beküldött jelentkezési lapján feltüntetett összeget fogja fizetni. Az első és második részlet összege nem változott.

- A +kedvezményeket valóban azért vonjuk le a tábori befizetésnél, amit Tünde mondott, ráadásul így sokkal átláthatóbb lesz a dolog (számomra legalábbis).

- Dodiee: 1. részlet: 9000; 2. 14 000, 3. 15 000-1 000, azaz 14 000 lesz. (Majd elküldöm mailben.)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379114 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Tessék: Ja nem, ez nem az... Izé, hol is van? Tessék:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379108 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Kár hogy az új fórumban nincs villanykörte emotikon :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379104 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379103 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Szerintem meg ha az ember levonja a harmadik részletből, és negatívra jön ki, akkor azzal a kevéssel kevesebbet fizet be második részletként és kész. Tehát miután befizette az első részletet, ami még hátravan, befizeti másodikként, és ha az kevesebb, mint a rendes második részlet lenne, akkor kevesebbet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379102 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
belepof

nyilván dorw azért a harmadik részletből akarja levonni, mert az előzetes beszerzések már itt Pesten felemésztenek egy csomó pénzt, és arra szükség van.... ha valakinek kevesebb a harmadik részlet, gondolom megbeszélik külön... csak a sátrasok kevesebbek

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379098 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Én ezt még hozzátenném:
"Természetesen a fenti határidők a minimális befizetési összegre vonatkoznak, nincs akadálya, hogy a határidő előtt nagyobb összeget, vagy akár a teljes részvételi díjat befizesd!"
Forrás: tolkien.hu/documents/tabor2009/jellap_2009.doc

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379097 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Dodiee írta: Ok, akkor ezt a 9ezret utalni kell, értem :D de akor a helyszíni fizetésből 11 ezer vonódik le, nem? mert ugye befizettem 10et+ az ezer levonás, kell egyáltalán ennyit fizetni a helyszínen?:D Igen, jól sejtitek, fogalmam sincs hol a tábori levél :D

Szerintem a második részletből vond le a 10 000 Ft-ot, az a legegyszerűbb, mert valóban nincs mindenkinek 11 e a helyszíni:

tábori jellap írta: A befizetés ütemezése:

Első részlet (csekkbefizetés vagy átutalás csak OTP-ben!): május 30-ig, egységesen 9000 Ft.
Második részlet (csekkbefizetés vagy átutalás csak OTP-ben!): június 26-ig, egységesen 14000 Ft.

Helyszíni befizetés a tábor kezdetén (július 9.):
Egyéni utazás esetén:
Nem MTT-tag, házban alvással: 12 500 Ft
Nem MTT-tag, sátorban alvással: 9 500 Ft
MTT rendes tag, házban alvással: 9 000 Ft
MTT rendes tag, sátorban alvással: 6 500 Ft
MTT pártoló tag, házban alvással: 12 500 Ft
MTT pártoló tag, sátorban alvással: 10 000 Ft

Szervezett utazás esetén (különbusszal)
:
Nem MTT-tag, házban alvással: 15 000 Ft
Nem MTT-tag, sátorban alvással: 12 000 Ft
MTT rendes tag, házban alvással: 11 500 Ft
MTT rendes tag, sátorban alvással: 9 000 Ft
MTT pártoló tag, házban alvással: 15 000 Ft
MTT pártoló tag, sátorban alvással: 12 500 Ft

De majd Dorw szól, ha hülyeséget beszélek :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379096 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dorwinion írta:

Felagund írta: Valahogy megint eszembe jutott a villanykörtés klasszikus... :rolleyes:

Mondasz valamit... De én már becsavartam! :D

Az még egy dolog, de hihetetlen, hogy minden évben újra kell csavarni... :rolleyes:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #379094 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Ok, akkor ezt a 9ezret utalni kell, értem :D de akor a helyszíni fizetésből 11 ezer vonódik le, nem? mert ugye befizettem 10et+ az ezer levonás, kell egyáltalán ennyit fizetni a helyszínen?:D Igen, jól sejtitek, fogalmam sincs hol a tábori levél :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379081 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Dodiee írta: Hali :)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha én anno ősszel/télen/nemtommikor utaltam 10 ezer forintot ilyen "gyorssegély" vagy mi címszó alatt, akkor nekem most ezt a 9 ezer forintos csekket be kell fizetni, vagy levonódik, vagy hogy működik ez pontosan?

Aki november végén - december elején befizetett legalább 10 ezer forintot, annak 1 ezerrel kevesebbe kerül a tábor. A levonásra a helyszíni befizetés során kerül sor.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379075 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Dodiee írta: Hali :)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha én anno ősszel/télen/nemtommikor utaltam 10 ezer forintot ilyen "gyorssegély" vagy mi címszó alatt, akkor nekem most ezt a 9 ezer forintos csekket be kell fizetni, vagy levonódik, vagy hogy működik ez pontosan?

Naná, hogy levonódik, de hogy pontosan honnan és hogyan azt csak dorw tudja, szvsz nemsoká úgyis beírja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379072 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hali :)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha én anno ősszel/télen/nemtommikor utaltam 10 ezer forintot ilyen "gyorssegély" vagy mi címszó alatt, akkor nekem most ezt a 9 ezer forintos csekket be kell fizetni, vagy levonódik, vagy hogy működik ez pontosan?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 2 hónapja #378993 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Üdvözletem!

A harcosok rendjének vezetője postagalamb útján eljuttatta hozzám toborzóplakátját, íme.

Márk írta:

Most, hogy fényes seregeink hadba vonultak, hogy végső győzelmet arassanak a Középföldére telepedő sötétség felett, menedékünk, Aerrion csak az olyan bátor szívű, nemes lelkű, acélos erejű, tiszta tekintetű hősökre számíthat, mint

TE

Jelentkezz a Helyőrségbe!

Mindegy, honnan jössz - képzettséged, jártasságod, nemed, fajod érdektelen

Itt csak az elszántság számít!

Szolgálatod kihívás, érdemed dicsőség és megbecsülés!

A város számít védelmezőinek erejére, számít rád!

Ha életeddel és véreddel kívánod szolgálni Aerriont, jelentkezz még ma!
Ha a Helyőrség katonája leszel, a rendi programok során fejlesztheted tudásodat kardforgatásban, lándzsavívásban, íjászatban és pusztakezes közelharci technikákban. Megismerkedhetsz a harci taktika és stratégia alapjaival.

Viselheted a Helyőrség különleges uniformisát és fegyverzetét.

Megtanulhatod az alakzatban mozgás és küzdés minden csínját-bínját.

Megtanulhatsz erdős terepen mozogni, és magadat álcázni.

A Helyőrség tagjai örömmel néznek a kihívások elébe, szívesen néznek szembe az újabb és újabb megpróbáltatásokkal, élvezik a csapatmunkát, a díszes felvonulásokat és a látványos hadgyakorlatokat.

Ha a táborban szeretnél sokat mozogni, szabad levegőn lenni és változatos kihívásokkal szembenézni, válaszd a Helyőrséget!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378987 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Jelentem, átutaltam a teljes összeget, legkésőbb péntekre nálatok lesz ;) Lehet venni belőle sok villanykörtét :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378985 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

Felagund írta: Valahogy megint eszembe jutott a villanykörtés klasszikus... :rolleyes:

Mondasz valamit... De én már becsavartam! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378983 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Valahogy megint eszembe jutott a villanykörtés klasszikus... :rolleyes:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378970 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
ez az átutalásra is igaz, tapasztalataim szerint. Márminthogy kézhez kapod, h befizetted. (egyébként velem volt már olyan, h csak kérésre adtak igazolószelvényt, készpénzbefizetésnél. kis összegről volt szó ugyen, de...)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378967 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A személyes csekkbefizetés mellett: A kezedben lesz egy cetli róla, hogy befizetted! Ami azért jó mert ha netalántán elkalandozna valamerre a pénz akkor is tudod bizonyítani, hogy de befizetted.
Nekem volt már rá példa, hogy azért mert a kezemben volt az igazoló szelvény rájött a cég aki azt hitte, hogy tartozom, hogy de mégsem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja - 15 éve 3 hónapja #378958 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
A lényeg mellett mentek el leginkább... :D A legpraktikusabb mindkét félnek az OTP-nél történő pénztári készpénzbefizetés. Ugyanis a postán is sorba kell állni rendszerint, és ahogy Sil mondta, a csekkes befizetés rengeteget kalandozik, mire a számlára ér, a rózsaszín pénzutalvány meg még horrorisztikusabb - megintcsak, ahogy Sil mondta. Ráadásul a postai befizetésnél mindkét esetben vannak költségek - ezek mértéke banktól is függ. A banki átutalás annyiból jobb, hogy időtakarékosabb, és csak annak kerül pénzébe, aki utalja, míg a költség mértéke a banktól és a számlacsomagtól függ. Az OTP-nél történő pénztári készpénzbefizetés mindkét félnek díjtalan, és rosszabb esetben húsz perc múlva a számlán van a pénz, de rendszerint nem szokott öt percnél tovább tartani. Tehát az egyetlen költsége az idő, amit a bankban töltesz. Más bank fiókjában viszont nem tudsz OTP számlára befizetni, úgyhogy mindenképpen OTP fiókot kell igénybe venned.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378952 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
- Ha fogjátok a csekket, és besétáltok vele az OTP-be, az nem csekkbefizetés lesz, hanem egyszerű pénztári készpénzbefizetés bankszámlára. Kb mintha fognátok egy darab papírt, és felírnátok a számlaszámot, és azzal mennétek be. (Mivel az MTT számlája az OTP-nél van, és a csekk csak azért kell, mert rajta vannak a befizetéshez az adatok, pl a számlaszám.)
- Ha postán fizetitek be, az azért nem igazán javasolt, mert a sárga csekkek feldolgozásáért a számlatulajdonos (az MTT) fizet, ráadásul csak 3-5 nap múlva jelenik meg az összeg a számlán. És az MTT számára még később derül ki, hogy ki fizetett és mit is, merthogy a bankkivonaton ez nem látszik, csak hogy csekkbefizetés és az összeg, csak később érkezik meg egy külön listán a csekkek feladóvevényeinek másolata. (Nálunk a cégnél pl ma érkezett meg egy 05.05-i csekkes befizetésről ez a papír, hogy ki is volt az.)
- Az, hogy az átutalás mennyibe kerül, függ attól, hogy honnan indítod (pl lehet más a díja, ha bankfiókból, és más, ha neten), és a számlacsomagodtól is (egy normál alap csomagnál általában nincs benne a havi díjban, de egy kifejezetten netes számlacsomagnál a neten indított átutalások ingyenesek szoktak lenni). A pontos kondíciók fent vannak a bankok saját honlapján, meg lehet nézni. [size=9:3vk3qwbl] Az OTP-é pl itt elérhető.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378951 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

dave@1989 írta: Sziasztok!

A jelentkezési lapon az volt, hogy az összegeket csekkben is be lehet fizetni. De csekket hol tudok szerezni hozzá?

Mint ahogy mondták is: tőlem. :)
Ha valóban csekken szeretnél fizetni, postázok neked a jellapon megadott névre és címre.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378950 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Dorw: én csütörtökön fél4-kor jövök ki a suliból,tehát onnantól szabad vagyok :)
hogy hol,nekem mindegy :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378946 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
OFF: nekem nem ingyen van, OTPs vagyok, es minimum 100 ft egy utalas, rendesen netrol, nem telefonon, vagy fiokban... :S
Nincs student cardom mar, mondjuk.
Akkor ez most hogy van?
Najo, majd megvizsgalom a lehetosegeket.
Kenyelmesebbnek persze hatarozottan kenyelmesebb :D
ON

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378943 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
mint bankban dolgozó ember mondom: banki utalás jobb, mivel gyorsabb (1-2 nap alatt megérkezik a pénz, míg ez csekknél 3-5 nap!), és csatlakozva Nidohoz, olcsóbb is. netbankon sok díjcsomagban ingyen lehet utalni, telefonon illetve fiókban megadva többe kerül, de ez is elenyésző, ha nem nagy az összeg és kevésbé macerás.
a határidőt viszont figyelni kell: csekkes fizetés esetén a csekk feladásának dátuma számít, míg utalásnál a beérkezés dátuma!
szóval szvsz utalni sokkal jobb, nem kell postán vagy OTP-ben sorbaállni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #378940 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
off
Idhren: banktól, kondíciós listától függ. hallgatóknak általában (ez is) olcsó, mert ilyenkor akarnak a bankok beetetni. nekem pl ingyen van, és nem az otp-nél vagyok. de apukám is 50 ft-ért csinál eseti forint átutalást, pedig neki nem student card-ja van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #378934 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.
Hmm...
Én azt hittem rózsaszín csekkel lehet az OTPben fizetni...
De a lényeg valóban az OTP.
Átutalás is jó, de azt valóban ő fizeti, ami még OTPn belül is 100 Ft fölött van, ami rablás szvsz :P

Szerk: tényleg nem lehet rózsaszín csekkel, mea culpa!!!

Ellenben lehet ugyanezekkel az adatokkal bemenni az OTPbe (MTT számlaszáma-> ahova küldöd a pénzt, neved, adataid, aztán közleménybe a nicknév, közös utazással jössz-e le, és hogy hanyadik tábori részlet, meg ilyenek), lediktálni a néninek, és befizetni ott nekije :D

Sorry again :/

kellett nekem pofázni :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.567 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére