Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Több
14 éve 6 hónapja #384325 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Valószínűleg én is késni fogok, mivel 22-én ünnepeljük 23-át, és az ünnepség elhúzódhat. :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384319 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Eddig jelentkeztek:

Á. Majer Anna
Alapi Orsolya
Bagladi Diána
Balázs Annamária
Bárány Ágnes
Barkóczi Ákos
Becze Ádám
Benei Fédra
Besse Attila
Bihari Anikó
Bukovinszki Orsolya
Bukovinszki Virág
Császár Péter
Csikós Júlia
Csuzdi Gerda
Doncsecz Zoltán
Fodor Viktória
Gulyás Barna
Gyüre Noémi
Horváth János
Hödl Patrícia
Hradszki Dóra
Kádár Anna
Karskó Kende
Kiss Gergely
Kiss Kincső
Kiss Renáta
Kopper Klaudia
Kopper Viktória
Kostyál "Sötét Úr" Zsigmond
Kovács Gábor
Kozó Balázs
Lőki Dániel
Lutor Alexandra
Molnár Mónika
Orthmayr Flóra
Pataky Péter
Rákos-Zichy Olivér András
Reinicke Tamás
Sági Kiss Dani
Sándor András
Sebestyén Csaba
Sebestyén Ildikó
Simon Csaba Péter
Sneider Zsófia
Szabadkai Bálint Szabolcs
Szalay Zsófia
Szász T. Zsombor
Szentpétery Zsófia
Szöllősi Lívia
Tavaszy András
Tóth Gergely
Umann Dorottya
Upor Ágnes Alma
Váczi Csilla
Varga Zsolt
Várszegi Éva Aliz
Zsámboki Mónika

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384305 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
igen, ilyen listát én is szeretnék :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384301 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
ja
majd kaphatunk egy listát kik jönnek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384296 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Én biztosan csak későn, 8-9 körül érek le.( Ez azért van mert 5-f6ig órám lesz és haza kell mennem a kajáért amit viszek (szeminárium tömbösítve, nem lehet lógni róla)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384295 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Kincső (Thilanna) írta: Ömm mostan érvényesült ez az okt.8. 22 órás első körös lezárás-izé?

Mert ha igen, akkor kapunk listát a jelentkezőkről? Ja és sorry, 2x küldtem el a jellapot :)

nido: ment egy privi
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384287 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Ömm mostan érvényesült ez az okt.8. 22 órás első körös lezárás-izé? Ha igen, akkor most fejbe leszek csapva a majdnem 3,5 órás késésért, vagy mi lesz a következmény? :cool:

Cserébe utaltam. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384286 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

Cueddo írta: Ezeknek a csapatoknak a vezetői Mírrand, Dodie, Milendoria, mogy és Rodarth.

Na most lehet, hogy rosszul tudom, de nekem Gergő azt mondta tegnap, hogy nem jön KÖMT-re. Csak gondoltam, legyünk egyformán képben.

Ebben a percben megkérdeztem tőle msn-en is. Nem jön.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384274 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Az egyik. 99%, hogy az elsőnek jelölt cucc.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384267 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Az elsődleges és másodlagos tevékenység azt jelenti, hogy azok közül egy lesz végül vagy hogy mindkettő tényleg?
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384264 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Ömm, eddig úgy volt, hogy 18:00-tól van a főpróba... majdnem kizárt, hogy mi leérünk 3-4-re... :rolleyes:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384263 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
Akkor néhány közérdekű tudnivaló, a köz kívánatjára!

A KÖMTön, jó szokásunk szerint, lesznek előadó és nem-előadó tevékenységek.

Akik úgy döntenek, hogy színjátszani, táncolni, harcolni, dalolni-zenélni vagy írni szeretnének, azok vegyesen csapatokba fognak kerülni, és együttesen lesz részük sok mordorságban. Ezeknek a csapatoknak a vezetői Mírrand, Dodie, Milendoria, mogy és Rodarth.

Akik pedig kézműveskedni, erdőt járni, szakácskodni vagy bölcselkedni szeretnének, azokra a rendi programok várnak, ahol együtt alkotnak mindenféle jót.
Kézműveskedni Olosta,
Erdőt járni Maglor,
Szakácskodni Koppány,
Bölcselkedni pedig Alyr vezetésével lehet majd.
(Biztonság kedvéért: a szakácsrend finomságokat fog készíteni, amiket a büfében meg lehet majd venni, jelképes összegekért - tehát véletlenül sem kell 120 főre főzniük.)


A programkínálatból:

Első nap (csüt) a KÖMT programja 15.00-kor veszi kezdetét a Nyílt nappal (ami teljesen ingyenes), ahol lesz sok társasjáték, beszélgetés, kötetlenség - illetve aki vállalja, segíthet színpadot építeni és dekorálni. (Színpadépítéshez még szükségünk lenne segítőkre!)
Aki fellép a Gálaesten, annak pedig főpróba 19.00-tól.
Első este Gálaest, 20.00-tól.

Második nap (pént) lesz egy nagy játék, amiben mindenkinek jut majd szerep. :)
Délután meg alkotócsapatos/rendi programok. (Ez nem a szabadrendi.)
Este bográcsozás, kötetlen idő, beszélgetés, teaház, mókatár.

Harmadik nap (szomb) szabad rendi órákkal kezdünk, ahol bárki bárhova mehet,
délután pedig alkotócsapatos/rendi készülés a bemutató estre.
Este meg bemutató est. Aztán fergeteges buli!

Negyedik nap (vas) ébredezünk, összecuccolunk, és átruccanunk Visegrádra a külföldi vendégeinkkel. Onnan pedig hazautazunk.


Ha még adódnak kérdések, szeretettel várom őket emilben!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384252 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

nido írta: Aki nem tud végig jönni, azzal külön megbeszélem, mennyit fizessen.

Felmerült az üzenetváltás kapcsán, hogy pontosan mely napon mikor mi lesz? A saját szabad rendi óráimat tudom, de a többi program időpontjáról eddig - ha jól követtem vissza a fórumot és a főoldal hírfolyamát - semmi sem derült ki. Nem ártana tudni, hogy tervezhessük és tudjunk jelentkezni.

Más. Szombat délelőtt (9-13 óra között) szabad rendi foglalkozás keretében elkalauzolnék egy kisebb csapatot a fényképezés szépségeibe. Ehhez én szeretném a részvételt előzetes jelentkezéshez kötni, amit e-mailben tehettek meg. Kérlek, hogy az alábbi kérdésekre választ adva írj nekem egy levelet, ha tudsz és szeretnél jönni fotózni (zs.gothpunk kukac gmail pont com).

Mivel a kreatív szekcióban már van fotós topik, ott tegyétek fel az olyan kérdéseket, amik a köz számára is érdekesek lehetnek! ( tolkien.hu/index.php?option=com_agora&ta...ic&id=553&Itemid=442 )

1. Milyen fényképezőgépet hozol magaddal a foglalkozásra? Kérlek írj márkát és típusszámot. (Pl. Canon EOS-400D)
2. Milyen gyakorlattal rendelkezel a fényképezés terén?
  • a) Lenyomom a gombot, aztán lesz ami lesz.
    b) Ismerem a fényképezőgépem alapvető beállításait, használom is azokat fényviszonyokhoz, témához illően.
    c) RAW formátumba fényképezek, objektívet is a témához választok, általában felkészülök előre a fotózásra.
  • 3. Az alábbi témák közül melyikkel foglalkoznál szívesen szombat délelőtt?
  • a) Portré, modell-fotózás, hiszen az ember a legszebb és legérdekesebb téma.
    b) Táj, város, dokumentum, bármi ami odakint van és meg lehet látni benne a szépet.
    c) Rendezvényfényképezés, avagy fotózzuk a többieket, sajtófotózzunk.
  • 4. Tudsz-e vállalni fénykép-előhívási költséget (kb. 1000 forintig) a KÖMT alkalmából?
  • a) igen
    b) nem
  • 5. Tudsz-e esetleg hozni laptopot, amin a képeket fel tudjuk dolgozni?
  • a) igen
    b) nem

  • Mint látjátok, a foglalkozás tematikája egyelőre nyitott, a tudásszint is nyugodtan lehet széles, a hozott gépekről már nem is beszélve. Utóbbiakkal kapcsolatban annyi csak, hogy digitális úton fényképezünk, filmes fotózással nem foglalkoznék.
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384250 Írta: nido
    nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Sziasztok!

    A befizetés módja, amivel tartoztam:

    Erre a számlára utaljátok a részvételi díjakat október 13-ig:

    11709002 – 29900837 - 00000000

    Légyszíves fizessetek átutalással.

    A részvételi díjak a teljes rendezvényre:
    Teljes árú: 6000, Pártoló tag: 5700 Rendes tag: 5100

    Aki nem tud végig jönni, azzal külön megbeszélem, mennyit fizessen.
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384244 Írta: Hírilorn
    Hírilorn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Oké, köszi, akkor küldöm én is a jellapot! :)

    Csak csöndben a szó,
    csak éjben a fény,
    csak elmúlásban a lét:
    sebes röptű sólyommadár
    a tiszta égen át.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384243 Írta: fqqdk
    fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

    Hírilorn írta: A feladatkörök közül mindenképpen válasszak egyet? (Ez az első KÖMT-öm, szal még nem tudom)

    Az a mező azoknak a résztvevőknek szól, akiket felkértünk, vagy akik jelentkeztek segíteni. Ha nem vállaltál semmit, akkor hagyd üresen :) Elnézést kérünk, hogy nem elég pontos a megszövegezése.

    code a rat the monster on doom in it

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384242 Írta: Rabyn
    Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Hirli: szerintem nem kell:)

    "Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384237 Írta: Hírilorn
    Hírilorn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    A feladatkörök közül mindenképpen válasszak egyet? (Ez az első KÖMT-öm, szal még nem tudom)

    Csak csöndben a szó,
    csak éjben a fény,
    csak elmúlásban a lét:
    sebes röptű sólyommadár
    a tiszta égen át.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384217 Írta: Aeglos
    Aeglos válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Rendvezetők személye már tisztázott?
    Ha igen, kaphatnánk egy listát?:)

    And in the sea there is a fish
    A fish that has a secret wish.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384215 Írta: nido
    nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Sziasztok!

    egy éjszakás szállás: az ottalvás + reggeli 1000 ft, de a nem teljes időtartamra jövőkkel inkább külön megbeszélném, hogy mennyit fizessenek (részt vesznek-e a programokon, stb...)

    Sen, gp, írok privit.

    Nem ott alvás: aki nem az iskolában alszik, annak a jegye (legalább) az iskolai szállás árával csökken majd (1700 Ft), azért van "meg tudom oldani máshol" opció, mert az iskolában kb. 90 embert lehet elhelyezni. Ha többen leszünk, akkor megkeressük azokat, akiknek van nyaralójuk-rokonságuk a környéken, netán imádnak október végén sátrazni.

    A befizetést elsősorban átutalással szeretnénk, a helyszínen csak az fizessen, aki tényleg nem tudja máshogy megoldani. részleteket hamarosan írok.
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384214 Írta: Attila
    Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

    fqqdk írta:

    Attila írta: A "fórumon meghírdetett feladatkörök" alatt mit értetek? :|

    Ez egy kis redundancia, arra szolgál, hogy több helyen is meglegyen nekünk, hogy ki mit vállalt. Ha visszaolvasol, fogod látni: színpadépítés, dekorálás, gálaesten fellépés, szabad rendi óra tartása, ilyesmik.

    Okés, köszönöm :) Akkor lassacskán az én jelentkezési lapom is be fog érkezni. :)

    "And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384209 Írta: fqqdk
    fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

    Attila írta: A "fórumon meghírdetett feladatkörök" alatt mit értetek? :|

    Ez egy kis redundancia, arra szolgál, hogy több helyen is meglegyen nekünk, hogy ki mit vállalt. Ha visszaolvasol, fogod látni: színpadépítés, dekorálás, gálaesten fellépés, szabad rendi óra tartása, ilyesmik.

    code a rat the monster on doom in it

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384207 Írta: fqqdk
    fqqdk válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

    anyuszi írta: Sziasztok!

    Nagyon profi a jelentkezési lap, de nekem sajna van vele egy kis problémám :-(
    Én váci lakos lévén nem kérnék szállást egy éjszakára sem, meg reggelit sem, de így meg nem enged jelentkezni. Várhatóan 23-án és 24-én mennék.

    Elsőrenden kézműveskednék, másodrendben énekelnék...

    Szóval melyik szervezőt örvendeztessem meg a nyűgömmel? :-)

    Nem akartunk külön a részvétel és külön a szállás miatt vezérlőelemeket felvenni. Kattintsd be a 23-24. éjszakát, és jelöld, hogy nem az iskolában szállsz meg, az elég lesz. A többire emlékezni fogunk :)

    code a rat the monster on doom in it

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384205 Írta: Attila
    Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    A "fórumon meghírdetett feladatkörök" alatt mit értetek? :|

    "And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384204 Írta: anyuszi
    anyuszi válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Sziasztok!

    Nagyon profi a jelentkezési lap, de nekem sajna van vele egy kis problémám :-(
    Én váci lakos lévén nem kérnék szállást egy éjszakára sem, meg reggelit sem, de így meg nem enged jelentkezni. Várhatóan 23-án és 24-én mennék.

    Elsőrenden kézműveskednék, másodrendben énekelnék...

    Szóval melyik szervezőt örvendeztessem meg a nyűgömmel? :-)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384199 Írta: Metaflora
    Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Amúgy ideális esetben mikor kéne fizetni?

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384195 Írta: Rabyn
    Rabyn válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Sen: én pl.: csak ott tudok majd fizetni:)

    "Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384194 Írta: Sötét Úr
    Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Én mostan jól elhagyom az országot, és vissza se jövök október 11-ig, de
    addig is jelentkezhettek fordítani, tolmácsolni, külföldül beszélgetni a
    Hungarian Talkin' Society csapatába!
    A jelentkezéshez kérek szépen egy e-mailt a zsigmond kukuc altavizsla pötty hú e-mail címemre. Elsősorban és legfőképpen az angolul tudókat várjuk. Az e-mailben lehetőleg adj meg egy valamivel precízebb nyelvtudás-minősítést, mint ami a jellapon van. Minden egyebet a jellapokról megtudok, és az jó nekem. :)
    CAAM on! ;)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384193 Írta: Gandalf
    Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.

    " írta: Ajánlom a linket kitenni a főoldalra is...

    Beillesztettem a kiírásba.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 6 hónapja #384192 Írta: Sen
    Sen válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2009.
    Tudom már felvetődött a kérdés, de én is megkérdezem, hogy biztos legyek a dologban:

    Sajnos nekem a leges leges legutolsó pillanatban derül ki, hogy a KÖMT hány napjára tudok lejönni, vagy egyáltalán le tudok-e jönni.
    Tehát, menjek el, ha tudok és fizessek ott,
    vagy jelentkezzek és esetleg visszamondom az egészet vagy pár napot, ha nem tudok jönni?

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
    Oldalmegjelenítési idő: 0.481 másodperc

    SSL Security
    Comodo SSL Certificate

    Vissza a lap tetejére