Tolkien Tábor 2010

Több
13 éve 11 hónapja #388455 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Csak jelzem hogy a program engedi, hogy többet is kiválassz egy helyre, én például nem tudtam a harmadik helyről törölni a táncosokat, szal nekem a harmadik a szakács rend

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388452 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Attila írta: A company-hez tényleg tök mindegy? :D


Igen, mivel egyszerűen csak nem tudom kiszedni, meg azóta kiderült h. meg sem jeleníti nekem, szóval... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388451 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A company-hez tényleg tök mindegy? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388450 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Az a "bónusz"! :P :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388448 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
[center:1mc7yj5w] ÍME A CÉHES JELENTKEZÉSI ŰRLAP [/center:1mc7yj5w]
Kicsit béta verzió, mert Ankalimon éjjel nem tudta befejezni, ma meg 10 hívásra se vette fel a telefonját. De nem akartalak tovább váratni Benneteket, úgyhogy megcsináltam úgy, ahogy a nekem rendelkezésre álló eszközökkel lehetett.
Lehet, hogy csak akkor engedi elérni, ha belépsz a főoldalon. :!:

Szóljatok, ha bárkinek gond van vele, mert akkor inkább leállítom...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388438 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Finwe írta: És kik tartját a különféle rendeket? Azt nem írtátok.


Ott van minden rend bemutatkozószövegének a végén, jobb oldalt. ;)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388437 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
És kik tartját a különféle rendeket? Azt nem írtátok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388433 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Én is már eldöntöttem, és váááá, remek lesz. :) :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388431 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Szóval erről szól az utóbbi két hsz :) A rendek várva-várt leírásairól.

Sil írta: Konkrétan mikor indul a céhes jelentkezés? Rögtön éjfél után, vagy csak valamikor napközben?


Napközben. Még (web)technikai fennforgások vannak, amikhez Ankalimon kell. (De már halad a dolog, no para. :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388428 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Én már tudom, melyikbe jelentkezek majd... ^_^
Konkrétan mikor indul a céhes jelentkezés? Rögtön éjfél után, vagy csak valamikor napközben?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388427 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A fene egye meg már megint olyan jó rendek lesznek, beletelik majd pár órába mire eldöntöm melyikbe akarok kerülni >.<

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
CSOPORTOS UTAZÁS - ÁRVÁLTOZÁS

Sajnos a benzinárak emelkedése miatt a különbuszos utazás oda-vissza árát a partnerünk fejenként 1000 Ft-tal megemelte. 2010. április 25-től a javított árak olvashatók a www.tolkien.hu/tabor oldalon, a már jelentkezetteket értesítjük, és igény szerint válthatnak utazási módot.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
13 éve 11 hónapja #388352 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Alustriel: a kérdés úgy szól, h. "ha igen", nyilván, ha nem, akkor ki kell húzni. Namarie jól mondta :) És valóban kérdezz még, ha van mit! ;)

8 új jelentkezés futott be az utolsó lista óta:
Alyr Arkhon
Loth
Morgana
veszter
Alustriel
Dorka
LordDante
Natalee

És mivel már annyian vagyunk, h. hosszú lenne, de hogy mégse kelljen keresgélni, így:
az előző 70 fős lista

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388351 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
:idea:

Az idei nyári tábori keretjátékról röviden:

“Veszélyes dolog kilépni az ajtón... Csak rálépsz az Útra, és ha nem tartod féken a lábadat, már el is sodródtál, ki tudja, hová. Tudod-e például, hogy ez az ösvény itt végül átvág a Bakacsinerdőn... ?“

Koncepció:

A tábori programokat sokéves hagyományainknak megfelelően egy keretjáték fogja össze, amelynek során a résztvevők idén a Harmadkorban, a vadonföldi Vásárfalván érezhetik magukat.

Történelmi előzmények:

Vadonföld (Rhovanion) különös és vad vidék. Számtalan nép lakta és lakja most is: a népes északlakók kései leszármazottai, bevándorló arisztokrácia által uralt erdőtündék, szétszóródott törp nemzetségek, matriarchátusban élő folyóparti félszerzet-családok, és sok különös, elfeledett nevű és múltú lény. A nyugati hegyekből fosztogató ork hordák törtek be területére, keletről vad népek vezettek hadjáratokat ellene, északon sárkányok perzselték fel, délről véres háborúk és politikai befolyás árnyéka vetült rá, lakosságát éhínség és járvány ritkította az évszázadok során. Örök mozgás, változás, hősies és aljas küzdelmek, a történelem sokarcú viharai jellemezték.

A Harmadkor ezredik esztendeje után nem sokkal borult titokzatos Homály hatalmas és sűrű erdejére, melyet azóta csak Bakacsinerdőként emlegetnek. Déli részén, egy sziklás dombon magas erődítmény épült, melyről félelmetes történeteket mesélnek. Dol Guldur a neve. Egy sötét praktikákat űző varázsló, a Feketemágus lakta, s messze elkerülte minden jóságos teremtmény. Az erdő megtelt rosszindulattal, a környékbeli állatok vad szörnyetegekké lettek, s a tündék és emberek rettegve kerülték el sötét tornya árnyékát. A Bakacsinerdő mégsem néptelenedett el: lakói visszahúzódóak és gyanakvóak lettek, de egy részük sikeresen vészelte át a különböző veszedelmeket. Segítségükre volt egy ugyancsak sok titokkal körülvett erdei varázsló, akit Barna Radagastnak neveztek el, s aki a Bakacsinerdő és az Anduin, a Vadon Nagy folyója között lakott valahol. Azt beszélik, hogy érti az állatok nyelvét, s azok gyakran kémkednek neki a világ dolgairól.
A Feketemágust korábban Szürke Gandalfnak sikerül elűznie, és ezzel egy kicsit megkönnyebbülhettek a környékbeli népek, immáron több száz éve tart az „Éber Béke” korszaka. Noha a Ködhegység orkjainak fenyegetése ott lebeg a vidék fölött, és Dol Guldur praktikáinak emléke is kísért, az északi emberek három nagy törzse (az éothéodok, az erdőnép és a Suhatag-vidéki emberek) és az Anduin közelében lakó sztúrok (nősziromföldi félszerzet-törzs) népe ezalatt viszonylagos nyugalomban élhetett. Településeik erősen egymásra vannak utalva, egymáshoz hasonló nyelvet beszélnek és így élénk kereskedelem alakult ki közöttük, amibe bekapcsolódnak a környékbeli két büszke tünde királyság (Lothlórien és a Bakacsinerdei Erdőtünde Birodalom) lakói is.
Ebben fontos szerepet játszik minden évben a Nagyvásár, melyet egy erdőszéli kis faluban, Vásárfalván tartanak meg, s mely egyben egyedüli találkozási lehetősége a legkülönbözőbb kultúráknak is.

Alapszituáció:

Az idei lesz kereken a 400. Nagyvásár, a táborozók pedig a bakacsinerdei tündék, az éothéod emberek, a Suhatag-vidéki emberek és a nősziromföldi sztúrok népeit képviselik.
Elképzelhető, hogy a tábor utolsó pár napjában jelen lesz a külföldi Tolkien Társaságok néhány tagja is, ez esetben ők külön csapatot alkotnak majd.

"Azt beszélik, a soron következő Nagyvásár a szokásosnál is különlegesebb esemény lesz, így a vadonföldi népek minden eddiginél nagyobb kíváncsisággal készülnek rá, s a vidéket szokatlan várakozás üli meg..."

Akik jelentkeznek a táborba, természetesen a tábori levelek során kapnak a keretjátékról ennél bővebb információt is! ;)

(Aki nem jelentkezik, annak be kell érnie ennyivel.)

Nosza, jelentkezzetek hát!
Ne hagyjátok ki a 400. Nagyvásárt!


:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388333 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Alustriel írta: Sziasztok! Még elég új vagyok a témában, épp most töltöm ki a jelentkezési lapot. Lehet, hogy hüeséget fogok kérdezni... Ha azt jelöltem be, hogy nem vagyok MTT tag, akkor miért kér tőlem belépési időt? :O


Gondolom, mert sablon, és nem válogat... Más kérdés? :) Pl: kik vagyunk, mi lesz itt, eszünk-e orkot, stb? Saját részről válasz az utolsóra: pfujjjjj!!! :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Alustriel
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 11 hónapja #388328 Írta: Alustriel
Alustriel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Sziasztok! Még elég új vagyok a témában, épp most töltöm ki a jelentkezési lapot. Lehet, hogy hüeséget fogok kérdezni... Ha azt jelöltem be, hogy nem vagyok MTT tag, akkor miért kér tőlem belépési időt? :O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388327 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Namarie írta: Lehet valamit tudni a céhekről? Kaphatnánk egy bemuattakozást a vezetők részéről, hogy megkönnyítsék a nehéz választást? Lesz-e mestervizsgára lehetőség?

Köszönömm/köszönjük!

:)


:arrow:

Kincső (Thilanna) írta: A céhes jelentkezési űrlapon külön részletes leírás lesz róluk. Addigra véglegesednek/készülnek el, szóval előbb nem nagyon tudunk írni... (avagy ezért nem indul még a jelentkezés, mert még készülnek az ismertetők)


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388325 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Lehet valamit tudni a céhekről? Kaphatnánk egy bemuattakozást a vezetők részéről, hogy megkönnyítsék a nehéz választást? Lesz-e mestervizsgára lehetőség?

Köszönömm/köszönjük!

:)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388279 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

[center:3vujkzzr]Mi az a céh, és mikor, hogyan tudok olyat választani? [/center:3vujkzzr]
Táborainkban évek óta két csoportba tartoznak a táborozók: egy, a keretjátékban és közösségileg együttműködő csapatba és egy közös (alkotó)tevékenységre épülő rendbe. Utóbbinak idén céh lesz a hivatalos neve.

2010. április 26-án nyitjuk meg a jelentkezést a céhekbe, melyet a jelentkezési űrlaphoz hasonlóan online tölthettek majd ki. Három céhet lehet és kell majd megjelölni.

Miért kell hármat jelölni, ha én az elsőbe akarok kerülni?


Csak két esetben kerülhetsz az elsőnek megjelölttől különböző helyre:
1. ha az elsőnek jelölt céh kellő érdeklődés hiányában mégsem indul el;
2. ha betelt az adott csoport működőképességéhez megszabott (általában elég magas) létszám.

Nagyon fontos tehát, hogy minél előbb leadd a céhes jelentkezésed, mivel néhány csoport tényleg csak ésszerűen korlátozott létszámban tud működni, és ezeknél a céhes jelentkezési űrlap kitöltésének sorrendje fog számítani!
(Becslésünk szerint a táborba az eredeti határidőig, április 30-ig jelentkezők mind bekerülnek az elsőnek megjelölt céhükbe.)


Azért írtuk ki ezt már most, hogy mindenki időben értesüljön az ápr. 26-i kezdésről.

***

Eddig 65 jelentkező van (dőlttel az újak, vastaggal szedve azok, akiknek beérkezett a kedvezményes befizetése - aki az utolsó napon küldte, az még ne aggódjon):

Adanedhel
Aeglos
Ági
Alew
andariel
Angwen
Ankalimon
Attila
Bonácz Ágnes
Byris
Celebrom
Cueddo
darthpit
Dodiee
Dreamer_KF
Elemmíriel Gilluin
Encsi
Eorin
Eruntale/Hanna
Estel Adániel
Felagund
Finwe
Gandalf
gillz
Grt
Hírilorn
icke
Idhren
Ingwea
InsanekismanO
Julcsi_
Kincső (Thilanna) ü.cs.
Klau
Kovács Péter
Kuvasz
Lamy
Laurelen
Leguanember
Maverick
Metaflora
Milendoria
Missy
mogy
Náda
Namarie
Narbeleth
Nóli i linantea
Olosta
Orsi_
Pippin (Kinga) ü.cs.
Rabyn
Rákos Olivér
Ratzkha
Ringbearer
Rózsa ü.cs.
Ryana
sebcsaba
Sil
Silcucc
Stara
Szőr Sebestyén Lőrinc
Trithyn
Virág
Xoephitia
zs.gothpunk

szerk. ápr.13.:
Sirgon Esgalnor
Viki
Rodarth
Áfonya
Lexilver

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388229 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ne feledjétek el, még 2 napig él a lehetőség:

Kincső (Thilanna) írta: [center:2s8mzw9s]ÓÓÓRIÁSI AKCIJÓÓÓÓ!
Csak itt, csak most, csak Nektek!



Aki 2010. április 10-ig befizeti a 2010. évi tábor TELJES részvételi díját, annak 1000 Ft kedvezményt adunk!

Vagyis tulajdonképpen a feltüntetett árnál 1000 Ft-tal kevesebbet kell csak átutalnod. ;)
FIGYELEM, a játék csak akkor ér, ha kitöltöd a jelentkezési űrlapot is! :P [/center:2s8mzw9s]


És ezt se, ez még 1 hét:

Kincső (Thilanna) írta: A tábordíjat lehetőség van ÜDÜLÉSI CSEKKEL fizetni.

Aki olyan csekket szeretne felhasználni, amely 2010. május-június körül lejár, SÜRGŐSEN vegye fel velem a kapcsolatot, és lehetőleg április 15-ig juttassa el a lejáró csekkeket!


Az üdülési csekkes fizetésre is vonatkozik az 1000 Ft-os kedvezmény!

A lenti listát pedig szerkesztettem újabb 3 fővel. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388216 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Namarie: egyenlőre június végéig (mondjuk) aztán ha utána érkezik akkor sem lesz fülleharapás :)

Fio: Ádám jól mondja (azt hiszem). :) Nyugodtan elkezdhetsz rá készülni ;)

Várom a pályázatokat és az ötleteket is! :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388207 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Namarie írta: Keresem, de nem találom:meddig lehet pályázni?

Köszönöm!


Ha arra gondolsz, hogy hogyan lehet Szabad Rendi Órákat tartani, illetve pályázni rá, akkor egy picit lejjebb görgetve, Náda hsz-ben megtalálod. ;) Élek a gyanúperrel, hogy még lehet. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388204 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Keresem, de nem találom:meddig lehet pályázni?

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388192 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Fio írta:

Náda írta: A pályázatokat a Programos csapat fogja elbírálni.


És ez körülbelül mikor fog kiderülni? Mert ha például az én témám "tetszik", akkor arra már most el kell kezdenem az anyagot gyűjteni... :)


Ha jól sejtem, akkor csak egy alapvető szűrést fog végezni a Program-csapat, a pályázat lényege szerintem, hogy legyen keretük, hogy ne ad hoc SZRÓ-k legyenek, hanem összeszedett, átgondolt órák.
Én vhogy úgy képzelem, mint egy szabadegyetemet, ahol mindenféle van. Szerintem nyugodtan készülgess rá, és amúgy simán lehet itt közvéleményt firtatni.

Ha meg valamit nem jól gondolok, akkor javítsatok!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388187 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Náda írta: A pályázatokat a Programos csapat fogja elbírálni.


És ez körülbelül mikor fog kiderülni? Mert ha például az én témám "tetszik", akkor arra már most el kell kezdenem az anyagot gyűjteni... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388181 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A céhes jelentkezési űrlapon külön részletes leírás lesz róluk. Addigra véglegesednek/készülnek el, szóval előbb nem nagyon tudunk írni... (avagy ezért nem indul még a jelentkezés, mert még készülnek az ismertetők)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388180 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A céhekkel kapcsolatban a jelentkezés megnyílása előtt kapunk majd még valami infót, mondjuk egy újabb levél keretében? (Pl milyen céhek lesznek, nagyjából milyen tevékenységekre/témakörökre lehet számítani, ki vezeti...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388178 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
FIGYELEM!

A tábordíjat lehetőség van ÜDÜLÉSI CSEKKEL fizetni.

Aki olyan csekket szeretne felhasználni, amely 2010. május-június körül lejár, SÜRGŐSEN vegye fel velem a kapcsolatot, és lehetőleg április 15-ig juttassa el a lejáró csekkeket!

A lentebb olvasható 54 jelentkezőnek kiment a táboros levél! Aki kérte, annak tartalmazta az üdülési csekkre vonatkozó információkat is. A további jelentkezőknek pedig már nem feltételes módban lesz az üdülési csekk opció ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja - 13 éve 11 hónapja #388171 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Már 54! (a +5-tel már 59 :P )

Adanedhel
Aeglos
Ági
Alew
andariel
Angwen
Ankalimon
Attila
Bonácz Ágnes
Celebrom
Cueddo
darthpit
Dodiee
Dreamer_KF
Elemmíriel Gilluin
Encsi
Eorin
Estel Adániel
Felagund
Finwe
gillz
Grt
Hírilorn
icke
Ingwea
InsanekismanO
Kincső (Thilanna)
Klau
Kovács Péter
Kuvasz
Lamy
Laurelen
Leguanember
Maverick
Metaflora
Milendoria
Missy
mogy
Namarie
Narbeleth
Nóli i linantea
Olosta
Orsi_
Rabyn
Ratzkha
Ringbearer
Ryana
sebcsaba
Sil
Silcucc
Stara
Szőr Sebestyén Lőrinc
Trithyn
Virág

Szerk. ápr.8. +5 fő!
Rózsa
Julcsi_
zs.gothpunk
Idhren
Xoephitia

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 13 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.497 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére