Tolkien Tábor 2010

Több
14 éve 1 hónapja #387691 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ritka hülyén van ám összerakva ez a jelentkezési lap, nem tudom ki követte el... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387688 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
[center:1xb5atnx]ELINDULT A JELENTKEZÉS!!!
8-) :D :ugeek:
www.tolkien.hu/tabor [/center:1xb5atnx]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387512 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Elluin* írta: Tudom, hogy nem nagyon kapcsolódik a témához csak puszta kíváncsiságból nagyon érdekelne, hogy ki volt az, aki táboros plakátot rakott ki Győrben a Révai Miklós Gimnáziumban?


Szia!
A Tolkien Levelező Verseny résztvevőit kértük meg, hogy tegyenek ki plakátot a környékükön, ők lehettek. :) Megnéztem Neked: a 9.a-ban és a 10.f-ben vannak TLV-sek ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387507 Írta: Elluin*
Elluin* válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Tudom, hogy nem nagyon kapcsolódik a témához csak puszta kíváncsiságból nagyon érdekelne, hogy ki volt az, aki táboros plakátot rakott ki Győrben a Révai Miklós Gimnáziumban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387445 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Attila írta: Kicsit OFF, de azért....zseniális képességeimnek hála felfedeztem, hogy a főoldalon van egy táboros cikk. Egyszerűen hihetetlen, hogy így lassan 1 hónappal a feltöltés után megtaláltam, ez egyszerűen félelmetes. :mrgreen:


Sokáig csak az alsó hírdobozban volt, csak kb. 1 hete van főhírként. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387443 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kicsit OFF, de azért....zseniális képességeimnek hála felfedeztem, hogy a főoldalon van egy táboros cikk. Egyszerűen hihetetlen, hogy így lassan 1 hónappal a feltöltés után megtaláltam, ez egyszerűen félelmetes. :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Sil írta: Ez a vegáknak +1500Ft azt jelenti, hogy végre újra ehető kaják lesznek? :D Még mindig úgy van, hogy Kriszana anyukájáék főznek?


Naná, hogy úgy van 8) azért szóltunk volna, ha valami közbejön, h. ne éljétek bele magatokat... de mivel nem jött közbe, beleélhetitek :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387417 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Csak hogy ne felejtődjön :)
Aki érez magában egy kis ambíciót akkor ajánlom:

Náda írta: Pályázat- Jelentkezz Szabad Rendi Óra vezetőnek!


A 2010. évi Nagy Nyári Tábor főszervezői pályázatot hirdetnek a Szabad Rendi Órák vezetőinek kiválasztására!
A pályázatokat a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu e-mail címre várjuk.

A program keretei:
A Szabad Rendi Órák (SzRÓ) 2x1,5 órás délutáni alkalmak lesznek. Összesen 3 nap áll rendelkezésükre a jövendőbeli vezetőknek arra, hogy valami újat mutassanak vagy a meglévő ismereteket elmélyítsék. A pályázóknak számítaniuk kell arra is, hogy a táborban 4 nemzetség indul majd, viszont a Szabad Rendi Órákra 3 nap van lehetőség, ezért az egyik nap dupla annyi ember lesz jelen, mint máskor.
Egy nap az első 1,5 óra csak családilag lesz látogatva, a második 1,5 óra önállóan/egyénileg felkereshető, ez, ha van rá igény, akkor akár meg is hosszabbodhat, nem annyira időhöz kötött.
Az órákra előzetesen kell majd feliratkozni.
A Szabad Rendi Óra vezető lehet bármely táborozó is, nem kell hozzá rendvezetőnek lenni.

Pályázatnak tartalmaznia kell:
- bemutatkozás, miért szeretnél vezető lenni
- részletes leírás a SzRÓ felépítéséről
- a minimum illetve a maximum létszám, ami mellett indul a SzRÓ
- ha van, akkor helyszín és kellék igény megemlítése

A pályázatokat a Programos csapat fogja elbírálni.


Az ötleteket is várjuk :)

Náda írta: Igényfelmérés!
Most a Te véleményedre vagyunk kíváncsiak!
Várjuk ötleteiteket avval kapcsolatban, hogy az idei táborban milyen Szabad Rendi Órák legyenek!
Legyen akár kreatív, hangos vagy épp morbid, bátran írd meg:
- ide a topicba
- a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu -ra
- vagy Nekem privibe.
Ne habozzatok, írjatok! ;)


"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387413 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ez a vegáknak +1500Ft azt jelenti, hogy végre újra ehető kaják lesznek? :D Még mindig úgy van, hogy Kriszana anyukájáék főznek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387404 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Metaflora írta: Csak reklám van angolul, vagy infó is valahol, amit én nem vettem észre?


Épp fordítódik. A terjesztésében majd segíthetsz, ha van kedved. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387403 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Csak reklám van angolul, vagy infó is valahol, amit én nem vettem észre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387396 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Az angol verzióban nem Threat akar lenni az a Thread? :lol: (Tényleg bocs, szakmai ártalom, hogy kiszúrom az ilyeneket...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387384 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
nagyon jó ez a videó, köszi Ryana!! : )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387371 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Gandalf írta: (Ó, az Eregion Live óta tudjuk, hogy Annatar/Aulendil lehetett akár nőalakban is. :lol: )

Igen, de ez a tábor mintha kicsit később játszódna annál... :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387370 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
(Ó, az Eregion Live óta tudjuk, hogy Annatar/Aulendil lehetett akár nőalakban is. :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387368 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nagyon khirály ez a videó... De 0:38-nál mit keres a tündelányok közt Alexe Cinz képe Annatarról?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387358 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

zoltan98 írta: Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy lehet e üdülési csekkel fizetni :?: (mármint a tábor díját)
Köszönöm
Pap Zoltán


Nagy valószínűséggel igen, de idén még nem egyeztettük ezt a tábortulajdonossal. Jelezni fogom itt és a főoldalon, ha ez megtörtént.

*

Éljen-éljen a videó! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja - 14 éve 2 hónapja #387357 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
[youtube=640,505:3tunmx9u]
[/youtube:3tunmx9u]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Utolsó szerkesztés: 14 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • zoltan98
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #387354 Írta: zoltan98
zoltan98 válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy lehet e üdülési csekkel fizetni :?: (mármint a tábor díját)
Köszönöm
Pap Zoltán

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387053 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Igényfelmérés!
Most a Te véleményedre vagyunk kíváncsiak!
Várjuk ötleteiteket avval kapcsolatban, hogy az idei táborban milyen Szabad Rendi Órák legyenek!
Legyen akár kreatív, hangos vagy épp morbid, bátran írd meg:
- ide a topicba
- a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu -ra
- vagy Nekem privibe.
Ne habozzatok, írjatok! ;)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387052 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Pályázat- Jelentkezz Szabad Rendi Óra vezetőnek!


A 2010. évi Nagy Nyári Tábor főszervezői pályázatot hirdetnek a Szabad Rendi Órák vezetőinek kiválasztására!
A pályázatokat a szabadrendiorak’kukac’citromail.hu e-mail címre várjuk.

A program keretei:
A Szabad Rendi Órák (SzRÓ) 2x1,5 órás délutáni alkalmak lesznek. Összesen 3 nap áll rendelkezésükre a jövendőbeli vezetőknek arra, hogy valami újat mutassanak vagy a meglévő ismereteket elmélyítsék. A pályázóknak számítaniuk kell arra is, hogy a táborban 4 nemzetség indul majd, viszont a Szabad Rendi Órákra 3 nap van lehetőség, ezért az egyik nap dupla annyi ember lesz jelen, mint máskor.
Egy nap az első 1,5 óra csak családilag lesz látogatva, a második 1,5 óra önállóan/egyénileg felkereshető, ez, ha van rá igény, akkor akár meg is hosszabbodhat, nem annyira időhöz kötött.
Az órákra előzetesen kell majd feliratkozni.
A Szabad Rendi Óra vezető lehet bármely táborozó is, nem kell hozzá rendvezetőnek lenni.

Pályázatnak tartalmaznia kell:
- bemutatkozás, miért szeretnél vezető lenni
- részletes leírás a SzRÓ felépítéséről
- a minimum illetve a maximum létszám, ami mellett indul a SzRÓ
- ha van, akkor helyszín és kellék igény megemlítése

A pályázatokat a Programos csapat fogja elbírálni.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386761 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Én speciel örülök neki, hogy nem a vizsgaidőszak után majdnemhogy rögtön tábor. Ráaádsul így a nyári munkára is kicsit több esélyem van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386759 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Leguanember írta: Kedves Tagság, Szimpatizánsok és más Jóemberek!

A Magyar Tolkien Társaság 2010. évi Nagy Nyári Tábora

2010. július 22. Cs és augusztus 1. V közt kerül megrendezésre.

Mindenképpen egy héttel későbbre terveztünk a szokásosnál a vizsgaidőszak vége, mesterszakos felvételik miatt. Kettő lett belőle végül, Kapolcs nem lesz, más MTT-s sem a nyáron. Reméljük, még így január elején mindenki tudja úgy alakítani a nyarát, hogy eljöhessen, ha szeretne.

Köszönjük a megértést:
Ankalimon, Ádám, Celebrom, Kincső, Lau



HÁT NEM! KÉRETIK NEM ÍGY CSINÁLNI, TILTAKOZOM TELJES ERŐBŐL!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386747 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Hamandin írta: Hát igen,csak magamat ismerve,elsőnek nem Középfölde nótákat dúdolok,hanem valami mulatóst. :D


Az sem baj, majd jön az ihlet és átírod a szöveget aktuálisra :P Meg lesz mód megtanulni a "Középfölde nótákat" is, ha kicsit nyaggatod azokat, akik tudják. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386745 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Hát igen,csak magamat ismerve,elsőnek nem Középfölde nótákat dúdolok,hanem valami mulatóst. :D

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386735 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ha túléli az egy évet a hangosítási rendszer amit tavaly szereltünk fel Szanticskán akkor lesz zene.

Ha nem éli túl, akkor is lesz zene, mert mindig van egy dalnok-zenész rend és amúgyis sokaknak könnyen szájára jönnek a dalok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386690 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Hamandin írta: Na az tök jó. :)
Csak mert hát nekem a zenével lenne teljes ez az egész.
Howard Shore amit alakított vele kapcsolatban az valami zseniális.
Pl.Szólhatna zene esetleg tábortűznél,vagy ha épp pihenő van,ledőlni az egyik fa tövében,esetleg rágyújtani 1 pipára és be tenni az "Old Friends" nótát és lehet lazulni. :P

(Sorry ha esetleg sokat kérdezek ezzel kapcsolatban,csak még most lesz az első utam egy ilyen helyre. :) )


Tavaly én is legalább ennyit kérdezősködtem én is, ne aggódj :) Én tavaly voltam először, és naaagyon jó volt! Első este pl. a tábortűznél énekeltünk LOTR-dalokat, meg aztán még sok mindent. :)
Élvezni fogod, meglátod! :)

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386667 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Hát alakítani ugyan tudom úgy, de nagyon durva lesz, hogy hazaérek mondjuk éjfélre a táborból, és utána mindjárt egy jó kis hónapzárással indítani, ráadásul a felvásárlási időszakban... :( (2 nap szabit minden tábor után kivettem eddig, és az kellett is. Meg utána is jól jött, hogy volt időm feldolgozni a közben felhalmozódott problémás dolgokat, ami a kollégáknak túl nehéz volt, meg kikutyulni a búzakészletet, mert ugye ilyenkor van aratás... Szóval nekem az eredeti helyén, vagy 1 héttel később van igazán jó helyen a tábor, bár így még kivitelezhető, de nagyon hulla leszek. Ráadásul így ugrik részemről a VLS, nyáron ilyen közel egymáshoz nem valószínű, hogy tudok kétszer szabit kivenni.) Na mindegy, ez van, ezt kell szeretni.

(Ha a VLS időpontja marad a szokásos augusztus eleji, akkor nem biztos, hogy a szlovének a saját táboruk előtti héten el fognak jönni hozzánk...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386664 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kedves Tagság, Szimpatizánsok és más Jóemberek!

A Magyar Tolkien Társaság 2010. évi Nagy Nyári Tábora

2010. július 22. Cs és augusztus 1. V közt kerül megrendezésre.

Mindenképpen egy héttel későbbre terveztünk a szokásosnál a vizsgaidőszak vége, mesterszakos felvételik miatt. Kettő lett belőle végül, Kapolcs nem lesz, más MTT-s sem a nyáron. Reméljük, még így január elején mindenki tudja úgy alakítani a nyarát, hogy eljöhessen, ha szeretne.

Köszönjük a megértést:
Ankalimon, Ádám, Celebrom, Kincső, Lau

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386652 Írta: Hamandin
Hamandin válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Na az tök jó. :)
Csak mert hát nekem a zenével lenne teljes ez az egész.
Howard Shore amit alakított vele kapcsolatban az valami zseniális.
Pl.Szólhatna zene esetleg tábortűznél,vagy ha épp pihenő van,ledőlni az egyik fa tövében,esetleg rágyújtani 1 pipára és be tenni az "Old Friends" nótát és lehet lazulni. :P

(Sorry ha esetleg sokat kérdezek ezzel kapcsolatban,csak még most lesz az első utam egy ilyen helyre. :) )

[center:1rrao6cc]Eorl Hamandin
[/center:1rrao6cc]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.511 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére