Királylányok és Koronás Kétéltűek - MTT Farsangi Bál 2010.

Több
13 éve 11 hónapja #388528 Írta: Toma gazda
Őszi találkozó keretein belül, aztán állítunk zsűrit és meglátjuk kiazügyes :)

Így lehet csinálni egy ráhangolóestét

Milendoria írta: szerintem őszre csinálunk mégegy bált :)


:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388191 Írta: Leguanember

Namarie írta: Szerintem a táborban épp leheten táncot tanítani. :) ))


Hihi, motoszkál ilyesmi a fejünkben... majd meglátjuk. Persze táncos rend(ek) lesz(nek), de másképp is esetleg.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387948 Írta: Namarie
Szerintem a táborban épp leheten táncot tanítani. :) ))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387895 Írta: mogy
szüreti bál? :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387891 Írta: Milendoria
tánctanításra úgy érzem jelenleg szabad kapacitása nincs azoknak, akik tudnának tanítani, a megszervezésre pedig nincs egyenlőre alkalom. amúgyis, többhónapos szervezőmunkát igényel. szerintem őszre csinálunk mégegy bált :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387872 Írta: Metaflora
Szerintem az érdeklődés változatlan, csak megszervezni nem fogja senki :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387864 Írta: Alyr Arkhon
Én továbbra is érdeklődöm.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387815 Írta: Toma gazda

Metaflora írta: Tánctanulás ill. újabb bál ötletével mizu?


Csak hirtelen fellángolás volt. Nekem legalább is úgy tűnik. :mrgreen:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387770 Írta: Metaflora
Tánctanulás ill. újabb bál ötletével mizu?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387595 Írta: Kincső
Finwe: ha a Loth-féle listán volt, akkor továbbra is nála van.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387590 Írta: Finwe
Szerdán átvenném a farsangon felejtett zakómat, ki tud segíteni ebben?
Meg tudná valaki adni az illető telcsiszámát. Gondolom eraktárba vittétek a talált dolgokat:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387389 Írta: Kincső
Halihó tánctanulni vágyó népek!

Azért írok, mert én felvettem végül a lent emlegetett (alább beidézett) eltés kezdő társastánc kurzust, ma volt az első alkalom, és kiderült h. jöhetnek nemeltések is, sőt, jelenleg öten vagyunk és az kevés, szóval bárkinek örülünk (ha 1-2 héten belül nem leszünk min. 10-en, nem lesz kurzus) . Szerda 18:00-19:30, ELTE ÁJK B épület, Kecskeméti u. 10-12. (Kálvin tértől 1 perc), másfeledik emelet (igen, komoly), 11 ezer Ft a félév (10 alkalom) (eltéseknek 10 e), szóval eléggé occsó'. És jó arc a tanár, I.notai Cs.aba, többszörös magyar bajnok meg ilyenek. :)

Gyertek! :D

Kincső (Thilanna) írta: Ha már tánctanulás,
ez itt a reklám helye, ELTÉ-seknek: van 0 kredites, félévente kb. 10 e Ft-ba fájó kezdő társastánc és latin tánc (meg salsa meg flamenco meg hip-hop, némelyikből haladó is amúgy) óra az ÁJTK-n, holnap (péntek) reggel 8:00-kor nyitják meg a köznépnek a jelentkezést rája, viszont figyeljetek, mert ugye 16:00-kor vége is a versenyjelentkezésnek. Szerdán 18:00-19:30 a társas, hétfő 19:30-21:00 a latin kezdő, én az előbbivel szemezek. :)


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387342 Írta: Toma gazda

Alyr Arkhon írta:

Toma gazda írta:

Alyr Arkhon írta:
1. Csinos lányok táncot akarnak tanítani? OTT A HELYEM! :) Nem tudok táncolni, és önbizalmam sincs amivel feledtetni tudnám ezt az apróságot.



Alyr remélem idén, én élhetem át azt amit te tavaly Zebegényben, és remélem ezt mind téged nézve! :twisted:

Nekem ilyen téren nem jutott ki a jóból! :roll:


Azért nekem nem úgy tűnt, hogy csinálni rosszabb, mint nézni. :D

Egyébként meg - hát, én igyekezni fogok.



;)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387324 Írta: Alyr Arkhon

Toma gazda írta:

Alyr Arkhon írta:
1. Csinos lányok táncot akarnak tanítani? OTT A HELYEM! :) Nem tudok táncolni, és önbizalmam sincs amivel feledtetni tudnám ezt az apróságot.



Alyr remélem idén, én élhetem át azt amit te tavaly Zebegényben, és remélem ezt mind téged nézve! :twisted:

Nekem ilyen téren nem jutott ki a jóból! :roll:


Azért nekem nem úgy tűnt, hogy csinálni rosszabb, mint nézni. :D

Egyébként meg - hát, én igyekezni fogok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387313 Írta: zs.gothpunk
A fotók a farsangról. :) Itt ni: picasaweb.google.com/gothpunk.mtt/MTTFar...n6Pg&feat=directlink

Aki szeretné magáról a képeket nagyban, az keressen meg e-mailben, elküldöm. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387302 Írta: Cueddo
A Batthyány alapítványos teremben például nem lehetne ilyet csinálni? Akár tánckurzust, akár bált?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387298 Írta: Melian

Alyr Arkhon írta: 2. A Líthas és MTT szülinap összevonása: nem. Ha megszűnnek a tábortüzezések, az nem jó. Ne vonjunk össze semmit semmivel, az olyan lenne mint egy takarékoskodó kormányprogram. Pfuj.

Mélységesen egyetértek. Ha már egyszer olyan büszkék vagyunk arra, hogy vannak kialakult hagyományaink, akkor folytassuk és ápoljuk őket őket.
Persze bálozni lehet a kettő tiszteletére.

*kecskehegyitábortüzekforeva* :mrgreen:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387297 Írta: Toma gazda

Alyr Arkhon írta:
1. Csinos lányok táncot akarnak tanítani? OTT A HELYEM! :) Nem tudok táncolni, és önbizalmam sincs amivel feledtetni tudnám ezt az apróságot.



Alyr remélem idén, én élhetem át azt amit te tavaly Zebegényben, és remélem ezt mind téged nézve! :twisted:

Nekem ilyen téren nem jutott ki a jóból! :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387287 Írta: Sötét Úr
Meta: a "még akár műsor is lehet" az nem azt jelenti, hogy mindenhová feltétlenül műsor kell. Viszont én a magam részéről kedvelem, amikor jó műsor van (ezért nem nagyon nézek tévét :mrgreen: ), és a társaság egy része kedveli megmutatni, hogy mit tud, mit tanult, mi foglalkoztatja éppen, amihez egy megfelelő alkalom lehet, ha van műsor. Tehát: nem erőltetném, hogy legyen, de hasznosnak tartom, ha – megfelelő ön- és mérséklettel – van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387281 Írta: Alyr Arkhon
Hú, milyen régen néztem ezt a topikot, lássuk csak:

1. Csinos lányok táncot akarnak tanítani? OTT A HELYEM! :) Nem tudok táncolni, és önbizalmam sincs amivel feledtetni tudnám ezt az apróságot. De a királylányok társasága minden békának ajándék, és bolond aki nem használ ki minden lehetőséget.
Jelenleg elég kaotikus az időbeosztásom - pl hétfőn és pénteken edzés, de amikor tudok ottleszek, ha csinálunk egy kötetlen tánctanfolyamot.

2. A Líthas és MTT szülinap összevonása: nem. Ha megszűnnek a tábortüzezések, az nem jó. Ne vonjunk össze semmit semmivel, az olyan lenne mint egy takarékoskodó kormányprogram. Pfuj.


3. A kettes ponttól eltekintve természetesen támogatom a több bál - vagy nevezzük inkább táncmulatságnak - rendezését.
A bolondbált például erősen támogatom.

4. Terembérlés: Mindenki nézzen körül mit tud találni.

+1: a A pendriveomat (PQI 4 gigabyte) kinél hagytam? Farsangon még megvolt, ide-oda adogattam, azon volt a novellám.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387279 Írta: Erdariel
Üdv!
Én tervezek egy táncos kórust:) Részletek nemsokára, csak kérek engedélyt az elnökségtől :D

Édes Víz és Kacagás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387278 Írta: Kincső
Meta: egy évfolyamtársamtól kaptam a tippet, h. üssem be a minden kurzusba, h. "tánc"... ;) ő járt már latinra, és nagyon szerette, a tanárt is. A nem köznép pedig glom az ÁJTK-sok, azt írta ki pontosan, h. azért nem vehetem fel feb.12-ig 8:00-ig, mert nem szerepel a képzési tantervemben.

Gandalf: az a helyzet, hogy mindig van olyan, akinek nem jó az adott próbaidőpont, nem csak munka miatt, és ezért kimarad, tehát biztos nem személyesen ellened szólt... hétvégére nehezebb termet szerezni, hiszen az egyetemek zárva, a főnix tele (persze ha 1 hónapra előre szólunk, elvileg a mienk).
Bár szerintem a Blackbirddel tudunk egyezkedni a táncterem occsó bérléséről, csak meg kell nézni, h. pl. a szombat délutánt nem foglalták-e le a ConfusionDance-esek (hétköznap du. és szombat-vas. de. tuti órák vannak).
Egyébként sztem az előzetes táncórák mellett mképp legyen helyszíni tánctanítás is azoknak, akik vállalják a gyorstalpalót. :) Meg a táborban is lehetnek ilyen szabad rendi órák ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387277 Írta: Gandalf
Amennyiben hétvégén lesz a táncóra még részt is tudnék talán venni rajta, de hétköznaponként max. egy-két alkalommal, rendszeresen semmiképpen. Ha csak hétköznap lesz tánctanítás, se hétvégén és se a bál alatt, akkor a bálon vagy nézem, ahogy táncoltok, vagy nem megyek el.
(Tudom, egyéni szoc. problem... Csak nagyon rosszul esett, hogy a pénteki próbák miatt nem tudtam részt venni a nyitókeringőben idén.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387274 Írta: Cueddo

Esgal írta: Vagy - mert én azt pedzegetem - mivel hiányoznak többünknek a jó kis pénteki keringőpróbák - opcionális tánctanítás bál előtti péntekeken, vagy akármely más péntekeken? csak nem koreografált keringőt, hanem társastánc alapokat, váltott tanárokkal (én is tudok, meg még vannak páran, akik sztem lelkesek), párcserékkel, hogy mindenki megtanuljon igazodni (lányok!) és vezetni (fiúk!), és a páratlanok se áruljanak petrezselymet. Helyszín maradhat a TTK akár. Nyilván nem minden héten, de időnként.

Nu?


Szerintem így tökéletes az ötlet, ahogy van. Előfordulnék arrafelé, asszem. :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387273 Írta: Metaflora
Esgal: lájk :)
SÚ: Bolondbál szintén lájk, de miért kell feltétlenül mindig mindenhova műsor? (nem mintha nem lett volna a mostani is tök jó, meg ez a táncszünetekre szétosztva se rossz, de akkor az már inkább csak némi átvezető szórakoztatás, mmint viszonylag kevesen fogják nézni, mikor mindenki a büfét rohamozza meg ilyesmi)
Kincső: ilyeneket te honnan tudsz? :D (és ki a nem köznép, akik már jelentkeztek, tánconként összesen kb. ketten? :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387272 Írta: Esgal
Vagy - mert én azt pedzegetem - mivel hiányoznak többünknek a jó kis pénteki keringőpróbák - opcionális tánctanítás bál előtti péntekeken, vagy akármely más péntekeken? csak nem koreografált keringőt, hanem társastánc alapokat, váltott tanárokkal (én is tudok, meg még vannak páran, akik sztem lelkesek), párcserékkel, hogy mindenki megtanuljon igazodni (lányok!) és vezetni (fiúk!), és a páratlanok se áruljanak petrezselymet. Helyszín maradhat a TTK akár. Nyilván nem minden héten, de időnként.

Nu?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387268 Írta: Kincső
Ha már tánctanulás,
ez itt a reklám helye, ELTÉ-seknek: van 0 kredites, félévente kb. 10 e Ft-ba fájó kezdő társastánc és latin tánc (meg salsa meg flamenco meg hip-hop, némelyikből haladó is amúgy) óra az ÁJTK-n, holnap (péntek) reggel 8:00-kor nyitják meg a köznépnek a jelentkezést rája, viszont figyeljetek, mert ugye 16:00-kor vége is a versenyjelentkezésnek. Szerdán 18:00-19:30 a társas, hétfő 19:30-21:00 a latin kezdő, én az előbbivel szemezek. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387267 Írta: Milendoria
KELL MÉG!!!
*szervezői elvonás-tünetek*
de tényleg, olyan üres az életem most, hogy már nem kell minden este alsógatyás izmos testű disney-hercegeket masszíroznom az egérrel a photoshopban.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387265 Írta: Sötét Úr
Nekem is tetszik az ötlet, és egyben felvetnék egy másik időpontot (igaz, még a naptárral sem egyeztettem): mi lenne, ha április 1 táján tartanánk egy bolondbált?

Másrészt még akár műsor is lehet sztm, és meg lehet úgy is oldani, hogy nem egyben mennek le a műsorszámok, hanem a tánc közben rövid szünetekben (mert azért pihenni mindenkinek kell, ahogy ezt a reakciókból kiolvasni véltem)? De lőjetek le, ha hülyeséget beszélek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387264 Írta: Metaflora

Gandalf írta: A tánctanítást meg báli programként kéne meghirdetni (mondjuk műsor helyett, az szerintem nem kellene ezúttal), mert hétköznap kevesen fognak ráérni próbákra járni (én pl. a két műszakommal tuti nem tudok rendszeresen járni hétköznap bármire is).

A tánctanítás mint báli program se rossz, de sztem nem ártana néhány egyéb alkalom is, legalábbis én nem vagyok róla meggyőződve, hogy az ott gyorsan megismert tánc nekem aztán már rögtön megy is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére