Királylányok és Koronás Kétéltűek - MTT Farsangi Bál 2010.

Több
14 éve 3 hónapja #386719 Írta: Alyr Arkhon

Lyona írta:

Alyr Arkhon írta: És én minek öltözzek?

Királylánynak, mi másnak? :D


Hmmm...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386705 Írta: Lyona

Alyr Arkhon írta: És én minek öltözzek?

Királylánynak, mi másnak? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386699 Írta: Sötét Úr

Rabyn írta: Viszont nekem még mindig nincsen használható ötletem arra, hogy hogyan legyek királylány:)

Kérdezd meg Remzyt, hogy vállal-e a lányának ;) :D

(Remzy nem csak féltünde, de egy született Király!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386694 Írta: Rabyn
Lyona te egy zseni vagy:D
Tényleg kérdezzetek meg 8-10 éves kislányokat a királylányokról. Én most még szakirodalmat is kaptam:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386686 Írta: Idhren
Alyr!!!
Legyél Tinininja teknőc!!!
Az mekkora kúlság már :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386677 Írta: Alyr Arkhon
És én minek öltözzek?
Volt egykét elborult ötletem, de ami a legjobban tetszett az egy olyan könyvön alapul amit csak kevesen ismernek az MTTben.

A másik meg a tini ninja teknőc volt de azt meg inkább mégsem :D
(de ha valaki be akar öltözni tini ninja teknőcnek, tudok adni fegyvert némelyikhez :) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386676 Írta: Sil
Akkor OK, ha nem kell annyira nagyon habos-csodálatos-giccsesnek lenni... :lol:
Kezdenek alakulni a terveim (a béka-vonal már eddig is megvolt), csak még kell vadásznom alapanyagokat... 8-)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386674 Írta: Lyona
Sil, szerintem megközelítés kérdése. Biztos lesz, aki poénra veszi, hatalmas, ronda csillogó műanyagvackokkal, van aki pedig egyszerűen csak a meglévő estélyi mellé feltesz egy nagyobb, extrább nyakláncot, vagy hajtogat magának egy papírtiarát. :)

Annyi, de annyi féle hercegnő van, szerintem ki hogyan értelmezi... A lényeg, hogy az ember jól érezze magát, ha műanyag csillivillivel, akkor úgy, ha egy elegáns legyezővel, akkor meg úgy.

Egyébként minimális anyag- és időráfordítással pár méter szalag, gyöngy és flitter csodákra lehet képes - tessék csak megnézni a Hamupipőkét! ;)
(Spec. pl. ha a ruha szabása megengedi, szerintem egy derékon érdekesen megkötött szalag is lehet igazán hercegnős.)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386672 Írta: Sil

Metaflora írta:

Sil írta: Attól tartok, egy 4-5 éves kislánynak a fő szempont az lenne, hogy rózsaszín legyen... :lol:

Kikérem magamnak, öt évesen öltöztem farsangra királylánynak, szép hófehér ruhám volt gyöngyökkel meg ilyesmi, semmi rózsaszín :P

Igen, és az hány éve is volt? Láttál már mostani óvodásokat? ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386671 Írta: Metaflora

Sil írta: Attól tartok, egy 4-5 éves kislánynak a fő szempont az lenne, hogy rózsaszín legyen... :lol:

Kikérem magamnak, öt évesen öltöztem farsangra királylánynak, szép hófehér ruhám volt gyöngyökkel meg ilyesmi, semmi rózsaszín :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386668 Írta: Sil
Hát, új báli ruhát idén nem tervezek venni, pláne nem annyira giccseset, és kiegészítőknél sem annyira a puccos-csillogó vonalat terveztem...

Attól tartok, egy 4-5 éves kislánynak a fő szempont az lenne, hogy rózsaszín legyen... :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386666 Írta: Lyona
Kedveseim!

Aki szeretne hajat, az szóljon mailben, és legyen drága megírni, kb. milyen féle-fajta a ruhája, és mennyire szeretne puccot.

Királylánynak lenni pedig bármilyen hatalmas ruhában lehet, puccos-csillogó (már-már giccses) kiegészítőkkel. Itt nincs olyan, hogy túl sok, túl fodros, túl sok masni. itt minden a habos-csodálatosról szól.

Akinek még ezek után sem tiszta, keressen egy 4-5 éves kislányt, és kérdezze meg tőle. :)

alternatívának javaslom a keleti / indián / harcos hercegnőt. Szerintem legyetek bátrak és kreatívak! ;)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386656 Írta: Sil

Rabyn írta: Viszont nekem még mindig nincsen használható ötletem arra, hogy hogyan legyek királylány:)

Nekem sem. Viszont békakirályfit már szereztem be (persze nyakban hordhatós verziót). ^_^ :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386647 Írta: Namarie

Rabyn írta: Semmi gond:)

Viszont nekem még mindig nincsen használható ötletem arra, hogy hogyan legyek királylány:)


Még kérdezed? Már az vagy. :) ))

Nekem volna ötletem, hogy ezt hogy fejezd ki a külsődben, privi ment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386645 Írta: Rabyn
Semmi gond:)

Viszont nekem még mindig nincsen használható ötletem arra, hogy hogyan legyek királylány:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386638 Írta: Kincső
Aeglos: légyszi tényleg írd oda, hogy ki és miért szerkesztett! Vagy legalább küldj egy privit... (régen ez még divat volt ám :P )
(Pont azért kértem Rabynt személyesen, és nem egy modit, hogy tudja, miért kérjük a szerkesztést... amiben egyébként az volt, hogy köszi a Mathom miatti figyelmeztetést, de a LEP elmúlt és a Gandalf pedig 2vel alattad van, mint azóta Julcsi is megjegyezte.)
És jelen beszélgetést _csak akkor_ tessék törölni, ha az értintettek olvasták. :)


A fontos információk azóta kikerültek a főoldalra, és természetesen rendszeresen linkelni, idézni fogjuk.
Továbbá mindenkinek köszönjük a segítő szándékát, de ha problémátok van a topic kinézetével vagy hiányoltok valamilyen információt, légyszi SZÓLJATOK inkább (privi, mail, telefon), mind a négyen legalább naponta nézünk netet, de van hogy kétóránként válaszolunk egymás mailjeire, szóval... ;)
Peace, love! :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386636 Írta: Aeglos

Rabyn írta:

Julcsi_ írta:

Rabyn írta: Off: nem tudom ki szerkesztette a hozzászólásomat de legközelebb legyen szíves szólni előtte.
Nem tudom megoldható-e de szerintem a fontos infóknak mint a díjakra való jelölés illetve a jegyvételi lehetőségek, helyszín, időpont mindig legfelül kellene lennie.

Én sem tudom, ki szerkesztette, de Kincső kérésére tette, aki rögtön utánad beírta, hogy kérlek szerkessz rajta. Először is január 5-én a LEP-es jegyelővételről értekezni értelmetlen, másodszor a Gandalf-díj kiírás kettővel a hozzászólásod alatt volt, ma 13:02-kor írtam ki. Kérlek tájékozódj egy kicsit. :)
És ha telik a topic, majd 1-2 napon belül ismét felteszem legfelülre.

Mivel azóta az is szerkesztve lett így nem láthattam, hogy kérte.

Én szerkesztettem át, amikor erre jártam és láttam Kincső kérését.
Mivel Kincső felszólítása is funkciótlanná vált, azt is kiszedtem. Bocs, hogy így Neked kicsit furán jött ki!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386635 Írta: Rabyn

Julcsi_ írta:

Rabyn írta: Off: nem tudom ki szerkesztette a hozzászólásomat de legközelebb legyen szíves szólni előtte.

Nem tudom megoldható-e de szerintem a fontos infóknak mint a díjakra való jelölés illetve a jegyvételi lehetőségek, helyszín, időpont mindig legfelül kellene lennie.

Én sem tudom, ki szerkesztette, de Kincső kérésére tette, aki rögtön utánad beírta, hogy kérlek szerkessz rajta. Először is január 5-én a LEP-es jegyelővételről értekezni értelmetlen, másodszor a Gandalf-díj kiírás kettővel a hozzászólásod alatt volt, ma 13:02-kor írtam ki. Kérlek tájékozódj egy kicsit. :)

És ha telik a topic, majd 1-2 napon belül ismét felteszem legfelülre.


Mivel azóta az is szerkesztve lett így nem láthattam, hogy kérte.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386633 Írta: Julcsi_

Rabyn írta: Off: nem tudom ki szerkesztette a hozzászólásomat de legközelebb legyen szíves szólni előtte.

Nem tudom megoldható-e de szerintem a fontos infóknak mint a díjakra való jelölés illetve a jegyvételi lehetőségek, helyszín, időpont mindig legfelül kellene lennie.

Én sem tudom, ki szerkesztette, de Kincső kérésére tette, aki rögtön utánad beírta, hogy kérlek szerkessz rajta. Először is január 5-én a LEP-es jegyelővételről értekezni értelmetlen, másodszor a Gandalf-díj kiírás kettővel a hozzászólásod alatt volt, ma 13:02-kor írtam ki. Kérlek tájékozódj egy kicsit. :)

És ha telik a topic, majd 1-2 napon belül ismét felteszem legfelülre.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386629 Írta: Rabyn
Off: nem tudom ki szerkesztette a hozzászólásomat de legközelebb legyen szíves szólni előtte.

Nem tudom megoldható-e de szerintem a fontos infóknak mint a díjakra való jelölés illetve a jegyvételi lehetőségek, helyszín, időpont mindig legfelül kellene lennie.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386618 Írta: Laurelen

Laurelen írta: KERINGŐPRÓBA

Januári péntekeken 6-8ig a Főnixben. Ez azt jelenti, hogy e hét péntekje az első alkalom.

tehát:
JAN. 8-n várom a keringőzőket szeretettel a Főnixben! (aki nem jön azt mérsékeltem fogom szeretni:P)

pusz,
Lau


gillz kérdésére koreográfiával kezdünk.
Fontos, ha valaki nem tud a próbák nagy részén megjelenni, szóljn, mert sajnos létszámlimit van (kicsi a hely).

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386616 Írta: Kincső
Elkészült a főoldali cikk! Amint Aeglos netközelbe kerül, a főhíreknél is kint lesz.

*

A Mathom- és Csavardí(j) jelölés tudnivalói ITT . Várjuk a maileket! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386615 Írta: Rabyn
MATHOM-DÍJ SZAVAZÁS!
Lehet jelölni minden olyan MTT-st, aki nem elnökségi tag.

Tehát nem jelölhető: Ankalimon, Alyr, Ádám, Dorw, (Hanna, Ery), Kincső, Idhren). Viszont jelölhetők az FB-k: Esgal, Melian, SÚ, én, illetve bárki aki szerintetek sokat tett az MTT-ért tavaly Farsangtól a mostani Farsangig.

A jelöléseket a vezetőség mailcímére küldjétek!
Köszönjük!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386603 Írta: Julcsi_
A Királylány és a Béka
Kreatív pályázat

Gondolkoztál már rajta? A mindenki által ismert hagyományos téma kezd unalmassá válni. Képzeld, még nekünk is. Milyen mese az, ami mindig ugyanúgy végződik? Amelynek mindig ugyanazok a szereplői?
A feladat tehát csak Rád vár: bizonyítsd be, hogy Te képes vagy továbbgondolni! A hírhedt páros, a Királylány és a Béka történetének kreatív feldolgozására és újraértelmezésére írunk ki pályázatot, melynek beérkezett pályaműveit a Farsangi Bálon bírálja el maga a nagyérdemű közönség! Az első helyezettet természetesen izgalmas fődíj illeti!

A jelentkezés feltételei:
A pályamunka formája lehet bármilyen előadó-művészeti ág. Jelentkezni a mű címének és formájának megjelölésével a csatahajo-kukac-hotmail-pont-com-on lehet 2010. január 31-ig!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja - 14 éve 3 hónapja #386599 Írta: Julcsi_
Kedves MTT-tagok és MTT-barátok!

Hagyományosan idén is kiírjuk a Gandalf-díjat, melyet a Ti szavazataitok alapján fogunk kiosztani az arra érdemes(ek)nek a Farsangi Bálon.

A Gandalf-díj a tagság elismerése annak az elnökségi tagnak, aki 2009 folyamán a legtöbbet tette a Társaságért.
A díjat egy ember csak egyszer kaphatja meg, így a jelenlegi elnökségből Ádám, Dorw, Idhren és Kincső jelölhető. (Ankalimon, Alyr és Gandalf már büszke díjtulajdonosok.) Mint tudjátok, a novemberi közgyűlésen két tag cserélődött az elnökségben, Hanna és Ery leköszönt, helyettük a tagság Alewet és Rabynt választotta meg. Mivel az év nagy része már mögöttünk volt ekkor, méltányossági alapon a díjazhatók közé Ery és Hanna kerül be.

Érvényes szavazatot INDOKLÁSSAL leadni tehát rájuk lehet:

Ádám
Dorw
Ery
Hanna
Idhren
Kincső


A szavazás menete

Kérünk mindenkit, hogy szavazatát saját nevével és együtt küldje el 2010. január 31-ig a gandalf_dij-kukac-tolkien-pont-hu címre, ahol a farsangszervezők majd összesítik ezeket. A díjat csak legalább tíz azonos szavazat után osztjuk ki, úgyhogy tessék bátran szavazni, különben elmarad a díjazás.
A felhívás NEM csak MTT-tagoknak szól!

argh
Utolsó szerkesztés: 14 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386597 Írta: gillz
Keringópróba: koreográfiával kezdünk, vagy keringőtanulással?
ill. dec.15-én és febr. 5-én nem érek rá, ez már biztos.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386593 Írta: Laurelen
KERINGŐPRÓBA

Januári péntekeken 6-8ig a Főnixben. Ez azt jelenti, hogy e hét péntekje az első alkalom.

tehát:
JAN. 8-n várom a keringőzőket szeretettel a Főnixben! (aki nem jön azt mérsékeltem fogom szeretni:P)

pusz,
Lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386566 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386561 Írta: Loth
Bálozni vágysz, de nem tudod mi legyen a hajaddal?

Gonosz mostohád nem enged a fodrászához? Úgy érzed hűséges törpéid jobban bánnak a vésővel, mint a körkefével? Édes kis négylábú (vagy kétszárnyú) erdei barátaid épp szabadságon vannak? Sok évnyi álom után úgy érzed nem ismered a "trendi" kontyokat? Túl nagy a kupi a szobádban és nem találod a lámpást? Jótündér-keresztanyu éppen Hawaii-on nyaral? Vagy egyszerűen csak azt gondolod, hogy a mocsári alga mint haj-/fejdísz már kiment a divatból?

Semmi gond, itt a rég várt megoldás!!!
Csak most, csak nektek!!!


Madame Lyona exkluzív fodrászata boldogan vár minden rászoruló hercegnőt, vagy csókra váró békát február 6-án délután.
Jelentkezz még ma az uporka@yahoo.com címen és nem kell többé aggódnod a frizurád miatt!

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386523 Írta: Estel Adániel
Így igaz, és ezúton is köszönöm a lehetőséget a nyitókeringőben való részvételre! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére