Királylányok és Koronás Kétéltűek - MTT Farsangi Bál 2010.

Több
14 éve 2 hónapja #387262 Írta: Attila
Julcsi: :) :D :mrgreen: Addig is használd nyugodtan. :P
Köszönöm, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok :oops: :)
Igen-igen, legyen ilyen és 16. után, mert - bár csak egy tárgyból - ének - előrehozottan - én is érettségizem és a tárgyam az mindig valamikor a végén van, szóval, majd megmondom. :D
Nálam sajnos a tánc az uhhhh kategória, pedig jó lenne és szeretném -?- is, de jelenleg nem nagyon fér bele az időmbe.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387261 Írta: Náda
Líthas környéke szerintem is jó lenne mivel június 16-tól szóbeli érettségi vizsgázom és szeretnék ott lenni :D
Tánci szuper, én tanultam társas táncolni így én nem vagyok hátrányos helyzetben :twisted:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387260 Írta: Gandalf

Julcsi_ írta:

Gandalf írta: MTT-szülinap: Június 16. (szerda)
Líthas: Június 24. (csütörtök)

Szerintem a Líthas jobb, mert legalább nem a KÖZEPÉN van a vizsgáknak. A tánctanításra meg kénének ám emberek, akik tudnak is. Én pl. konkrétan semmilyen társastáncot nem ismerek sajnos...


Lehetne mondjuk június 26-án (szombat!) egy összevont Bál az MTT szülinap és a Líthas tiszteletére, remélhetőleg addigra a döntő többség már végzett a vizsgákkal (igen, tudom, elvileg még utána van egy hét, de az már jóval kevesebbeket érint, mint egy korábbi időpont). Hétköznap nem érdemes.
A tánctanítást meg báli programként kéne meghirdetni (mondjuk műsor helyett, az szerintem nem kellene ezúttal), mert hétköznap kevesen fognak ráérni próbákra járni (én pl. a két műszakommal tuti nem tudok rendszeresen járni hétköznap bármire is).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387258 Írta: Julcsi_
Hű, mennyi lelkes ember. Öö utánakérdezek a dolgoknak, jó? De ha rajtam múlik, én már rutinból levezénylem. Tanulságos egy ilyen farsangszervezési mizéria. :)

Gandalf írta: MTT-szülinap: Június 16. (szerda)
Líthas: Június 24. (csütörtök)

Szerintem a Líthas jobb, mert legalább nem a KÖZEPÉN van a vizsgáknak. A tánctanításra meg kénének ám emberek, akik tudnak is. Én pl. konkrétan semmilyen társastáncot nem ismerek sajnos...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387253 Írta: Metaflora
Támogatom a bálozást, és különösen nagyon támogatom a tánctanulást, csendesen megjegyezném, hogy egyáltalán nem csak fiúknak van szüksége rá. (És igen, az angol és a bécsi keringőt se tudom zenéről felismerni, ránézésre nagyjából igen, mert csak bécsit tanultam, de már azt is inkább csak imitálom.)
(Attila, a zongorázás elképesztő volt, mmint nagyon profi, sztem mi helyetted is meg vagyunk elégedve vele, de ezt a tapsból is leszűrhetted :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387251 Írta: Gandalf
Segítségül:

MTT-szülinap: Június 16. (szerda)
Líthas: Június 24. (csütörtök)

Persze mindkettő vizsgaidőszak.

A táborhoz közel nem érdemes tenni szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387250 Írta: Náda
Remek ötlet! :) Szerintem lehetne! :)
Bármiben,bármikor segítek :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387249 Írta: Rayan
Természetesen ér!

És a buli remek ötlet. Lehetne többször is egy évben, és főleg nyáron, egymás után ötször.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387246 Írta: Silcucc
IGEN-IGEN, akarunk még ilyet! (segítek én is szívesen, bármiben.)

(Csncz: ér a képeket forrásmegjelöléssel iwiw-és fb-galériákba töltögetni? =D mmint amiken én vagyok kéremtisztelettel.)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387243 Írta: Cueddo
Julcsi: szerintem zseniális az ötlet, elején némi tánctanítás, aztán keringő meg latin blokk, aztán éjfél előtt buláj. Igen, a bulit lehetne jobban szétszedni különböző stílusokra - nekem az pl. hosszúnak tűnt, mindenre kb ugyanúgy szoktam ugrálni. :D szívesen keringőztem volna még, mert az igazi TÁRSAStánc. Egyedül, esetleg körben ugrálni már kevésbé szeretek, de ez aztán már végképp egyéni szocproblémám.

Ha kell segítség, rám számíthattok. :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387242 Írta: gillz
Julcsi: szívesen segítek is a szervezésben, amennyiben lesz ilyen :)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387241 Írta: Julcsi_
Nahátakkor.

1) Attila: a hangszórók továbbra is nálam vannak, ha legközelebb Pesten jársz, akkor hívj, találkozunk és odaadom! Hajnalban azé röhögtem egy sort, mikor megláttam, h ottmaradt. :) A zongorázásod pedig nagyon szép volt. Komolyan. Számomra a műsor egyik tetőpontja volt, szeretném, ha lenne még ilyen többször! Köszönjük!

2) Arra gondoltam, hogy... - és most lőjetek le, ha álomvilágban élek! :P Szóval mi lenne, ha tartanánk még ilyet? Ugye Farsang egyetlen egyszer van az évben, és az bizony nem elég, van aki nem keringőzik eleget, a buliba nem fér a latintánc, sok a hagyományos (tehát muszáj belerakni) bálkirálynőválasztás stb. Mi lenne, ha tartanánk koranyáron egy nyárköszöntő/vizsgatemető bulit? Esetleg egy modernizált Líthas-t? A szisztéma ugyanez lenne szerintem, költségileg is kb. ugyanennyibe jönne ki egy terembérlés, némi program (igény esetén csak, nyilván), esetleg tánctanítás is lehetne... aztán buli már éjfél ELŐTT, mert bevallom, má én is haldoklottam, mire a szombat végre elért oda, hogy party. :) Én személy szerint nagyon elégedett vagyok DJ Áfi&Ryana co. munkájával, mert arra a 3-4 órára, amit aktív bulizással töltöttünk, szerintem a megfelelő volt a program. De mondom, lehetne darabolni az estét, akkor több stílus és zene férne bele.

Na zárásként annyit, hogy ez most nagyon ÖTLET, nyilván ennek mindenféle bürokratikus elintézése van, csak közvéleménykutatok. Vállalnátok-e még egy ilyet (inkább tánc+zene+party) 3-4 hónap múlva, kb. 1000 Ft-os jegyárral?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387238 Írta: Attila
Egyre nehezebb megírni egy ilyen köszönöm-listát, mivel egyre szerteágazóbbak ezek.
Első helyen köszönet illeti a szervezőket: Julcsit, Kincsőt, Milt és Nyüffit, akik egy remek koncepciójú farsangot hoztak össze, nagyon élveztem nagyon tetszett. Köszönöm nekik azt, hogy ezt megszervezték, azt, hogy engedtek zongorázni :) - még ha azzal nem is voltam megelégedve -.
Külön köszönet Julcsinak, aki elhozta a hangszórómat - amit a 23 óra körüli nagy buszra futásomban szépen ott hagytam :oops: a jegyárusító pult mellett - szóval ha megtaláltátok akkor roppant módon megnyugodnék. :)
Köszönöm Kincsőnek, hogy a kezdeti lassú felfogásom ellenére nem restellt mégegyszer elmondani a jegyárusítás módszerét. :D
Köszönöm Rózsának, hogy megint vele büfézhettem és hogy nem nézett rám nagyon csúnyán, amikor kasszáztam.
Köszönöm Namarienek, hogy először büfézhettem Vele :D , nagyon jó volt és még ilyet, még ilyet.
Köszönöm Nádának, a közös beszélgetéseket, a nagy ölelést, :) és a táncot - bár - tudom Toma, ne "vernyákoljak" - még mindig nem tudok és kb. annyira értek hozzá mint az atomfizikához, de...majd megtanulom :P - .
Köszönöm Dodienak, Csibinek :mrgreen: , Rabynnak, Patiszonnak, Rózsának, Nádának....és még sokaknak, akik bíztattak és "belőlük" meríthettem egy kis önbizalmat a játékhoz. :) :)
Valamint köszönöm Nektek a bizalmat és a Csavardi(j)at, borzasztóan jól esett és...nagyon köszönöm. :) :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387237 Írta: Rayan

Rabyn írta: Esküszöm fiúk ha az kell én szervezek nektek táncórákat, de komolyan, nem olyan nehéz megtanulni pár alaplépést (és akkor talán felismeritek azt is, hogy melyik zene angol és melyik bécsi keringő :) ) )


Legközelebbre ezt kérjük begyakorolni :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387235 Írta: Sötét Úr
Patiszon, és más érdeklődők figyelmébe: Békacsókok a Tolkien.HU-n

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387234 Írta: Rayan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387232 Írta: Klau

gillz írta:

Cueddo írta: Ryana: igeeen, én például már évek óta szeretném, ha nyomatna valaki egy kis latint, cha-cha, rumba, jive, ilyesmi. :)


támogatom.


teljes mértékben egyetértek!!!!!samba meg salsa is lehetne:):)

~Heaven isn't a place that you go when you die - it's that moment in life when you actually feel alive.~
*We can't call people angels without wings, so we call them friends :) *
°Life without danger is just a waste of oxygen°

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387229 Írta: Loth
Íme a nálam lévő talált tárgyak listája:

-AKAZ Original feliratú fekete kötött férfisapka
-nagyméretű fekete férfi öltönynadrág
-AVON Advanced Technqes hajkefe ---Mogy???
-fekete-fehér kockás sál---Silcucc???
-középbarna CHEROKEE női rövidujjú póló XL
-KISKA&KISKA S/M női top (spagettipántos) sötétkék, elől húzott
-Fan Jane Fashion S-es női nyáriruha, kék virágos --- Virág???
-1 pár bőrszínű női titokzokni
-domios (decathlon creation) női sportleggings, kb.36-os
-1 pár ffi fekete rövidszárú vastag zokni 45-ös (Aeglos szerint)
-fél pár sötétbordó női zokni
-kis üvegcse (féldrágakő) kavicsokkal "oroszlán" felirattal

továbbra is a nyufette@yahoo.co.uk címen lehet érdeklődni...

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387225 Írta: Namarie
Magam részéről köszönök mindent!! ismét bebizonyítottátok, hogyha Angband árnyai a lelkemre telepednének, képesek vagytok messzire űzni. A héten lekikleg eléggé elkészültem, ez testileg is jelentkezett, és ti ezt elűztétek! Elsődleges köszönet ezért Rózsának. 8Ő volt az első, akinek elmondtam, mi bolygat.)

Köszönöm Rodarth türelmét, megértését- igen, a szervezőknek a szervezést, SÚ-nak és Silnek a beszélgetést, Márknak a vezetést a Helcaraxén át.
Elöl ment Márk, hátul evickélt Sil, aki egyszer csak megszólala:
-Látszik, hogy mi hajón jöttünk.

A műsor fergeteges volt, bebizonyítottuk, hogy zseniálisan hülyék vagyunk. :) )))

A királylányok és királyfiak témához pedig annyit, hogy fogok egy útmutatót készíteni királylányokhoz.

Ajánlom a királyfiak figyelmébe!

Gratulálok a bálkirálynőnek és a bálkirálynak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387220 Írta: Dodiee

Toma gazda írta: -Los Lobos (de tőlük volt szám asszem) La bamba


Tábor utolsó napján 3x is odamentem kérni ezt a számot. 3 óra után letettem róla :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387219 Írta: Toma gazda

Gandalf írta: No egen, de a társastánchoz tudni kell már táncolni is -> aki nem tud táncolni, az nem táncol -> még több panasz a fiúkra, akik nem kérnek fel! :lol:


Rabyn írta: Esküszöm fiúk ha az kell én szervezek nektek táncórákat, de komolyan, nem olyan nehéz megtanulni pár alaplépést (és akkor talán felismeritek azt is, hogy melyik zene angol és melyik bécsi keringő :) )



Csak az nem táncol aki nem akar táncolni, és csak az nem tud táncolni aki igazán nem akar/mer táncolni, vagy le van sérülve vmeik lába mint most nekem :) De a tánc minőségét természetesen növeli, ha tudtok néhány alaplépést, de ez is csak akarat kérdése. És ahoyg nézem lehetőség van tanulni! SOk sikert!! 8-)

Jópárszor hallottam már, az évek során. Egy példa :.
-Jajj én egyáltalán nem tudok táncolni ám!
Én természetesen, elvittem táncolni az illetőt.
Folyton azt mondogatta ő nem tud meg h milyen béna,
és hogy ez neki egyáltalában nem megy.
A vernyákolást leszámítva egészen jó volt. 
Csak kell egy kis önbizalom, és akarat, na meg elszántság!
RÁ MEREK LÉPNI A LÁBADRA!
(aztán majd megtalálod a parketten a maradék helyet ami nem a párod lába  :D )

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387218 Írta: gillz

Cueddo írta: Ryana: igeeen, én például már évek óta szeretném, ha nyomatna valaki egy kis latint, cha-cha, rumba, jive, ilyesmi. :)


támogatom.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387215 Írta: Rabyn
Esküszöm fiúk ha az kell én szervezek nektek táncórákat, de komolyan, nem olyan nehéz megtanulni pár alaplépést (és akkor talán felismeritek azt is, hogy melyik zene angol és melyik bécsi keringő :) ) )

Én valahogy megpróbálnám variálni a bálkirály-királynő választást a keringők kezdetével vagy végével. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387214 Írta: Gandalf
No egen, de a társastánchoz tudni kell már táncolni is -> aki nem tud táncolni, az nem táncol -> még több panasz a fiúkra, akik nem kérnek fel! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387213 Írta: Cueddo
Ryana: igeeen, én például már évek óta szeretném, ha nyomatna valaki egy kis latint, cha-cha, rumba, jive, ilyesmi. :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387212 Írta: Toma gazda

Ryana írta: :) Csinci, pl szívesen veszem, ha küldesz nekem zenéket, hogy mire gondolsz. Vagy címek is elég. :)


Ha nem baj, ami így eszembe jut ezek táncosabbak néhol buizósabbak :)

Lehet pár bent van
-Queen, Love of my life
Somebody to love
Bohemian Rhapsody
-Kaoma, Lambada
-King Africa, La Bomba
-Los Lobos (de tőlük volt szám asszem) La bamba Tequila stb
-Elvis Presley, Jailhouse Rock
-Ladánybene, Kell egy ház az óceán partján
-Europe, Final countdown
-KFT, Afrika (lehet volt)
-Les Humpries singers, Mexico
-Oceans, Chi Trova un amico trova un tesoro- Movin Crusin (röviden kincs ami nincs9
-Patrick Hernandez, Born to be alive
-Village people YMCA
- Republic, repül a bálna
- Bikini, Részegen ki visz madj haza
- Beatrice, Azok a boldog szép napok, 8 óra
-Rocky sharpe & The replays, Rama Lama ding dong
-Steve Wonder, part time lover
-Vengaboys!!!! :D minden mennyiségben :D
- Zorall :)
-Fenyő Miki
_______
Aktuálisak

-30y, bogozd ki
-Péterfy Bori & Love band, Hajolj bele a hajamba
-Kispál, Ha az életben,
De szeretnék
Tingli tangli
Emese
-Kiscsillag, Van-e szándék
-Csík Zenekar és Lovasi - Fiúk ölébe lányok (Tankcsapda)
-Vad Fruttik - Nekem Senkim Sincsen
-Erik Sumo Band - Disco In My Head
- Harcsa Vera- Cicadal :)
-Kistehén Tánczenekar - szerelmes vagyok minden nőbe
-Heaven Street Seven - Dél-Amerika
-Quimby, Sehol se talállak


Most hirtelen ennyi jut az eszembe :P

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387211 Írta: Ryana
Nagyszerű bál volt, köszönöm mindenkinek. :) Ami még hiányzik, az még-még kééép! :)

2 dolog, ami nagy fejlődés volt az előzőekhez képest: az egyik a Csinci által említett laktató étel, nem csak süti és keksz, és hogy nem kellett érte külön fizetni. A másik pedig a tombola, amit idén pont nem vettem, és sajnáltam is.

A partys kritikákra válaszolnék, akkor is ha ti elrejtettétek. :P Szóval az a helyzet, hogy mi azt nézzük, hogy mit csinál a nép. És nem, ez nem előre összeállított playlist, hanem kb 700 számból ott huzogatjuk össze. Van pl rengeteg lassúbb nyugis szám, de amikor azt látjuk hogy az ugrálósra tele van a tér, egy lassabbra pedig szétszéled mindenki, akkor igyekszünk visszacsalni titeket. :) Van egy csomó más számunk is, csak rossz tapasztalatunk van kevésbé ismert számokkal, amikor szintén elmegy mindenki...
De szó se róla, örülök, hogy leírtátok, Dj Áfi és Dj Ryana co. nyitott a fejlesztésekre. :) Csinci, pl szívesen veszem, ha küldesz nekem zenéket, hogy mire gondolsz. Vagy címek is elég. :)

Ja és szerintem a sok keringő mellett lehetne a buliblokkon kívül nemkeringő tánczene. Ahogy évek alatt a fiúk megtanultak - és kedvet kaptak - keringőzni, megtanulnak majd mást is táncolni. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387210 Írta: Kincső
Azért érzitek, hogy vasárnap este fórum létszámrekordot döntött a rendezvény ;) (előtte ugye a kömt utáni nap tartotta a csúcsot)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387209 Írta: Rayan
Szia mindenki!

Először is köszönöm a szervezők minden szempontból nagyszerű munkáját!
-Köszönöm, hogy
hallgattatok a mélyről jövő sírásra, és budapesti helyszínt kerestetek, a Cserepesház tökéletes volt.
-Köszönöm, hogy
ilyen színvonalas műsort raktatok össze, már csak simán ezért megérte elmenni.
-Köszönöm, hogy
ugyan hideg kaját kaptunk, mint bármelyik bálon, de az nem aprósütemény volt, hanem egyszerű, kiadós és jóízű salik/krémek, magyarul normális étel, az est közepén eléggé jólesett.
-Köszönöm, hogy
alapvetően teljesen új koncepcióval rukkoltatok elő, amitől igazi báli hangulat lett, így majdnem minden az újításról szólt.

Van ellenben olyan dolog is, ami szerintem kritikus =>>>

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387208 Írta: Kincső
Két napja próbálok nekiveselkedni egy nagy-nagy összefoglalónak, ami elsősorban köszönömöket fog tartalmazni, de még mindig csak töredékek vannak. Majd egyszercsak lesz.

Úgyhogy egyelőre csak annyit, hogy örülök, hogy ennyien voltunk, hogy élveztétek, és ilyen sokan segítettetek. A büfé és a bálbéka/-királylányválasztás kisebb fennakadásaiért elnézést, az utolsó pillanatban vettem át dolgokat, és nem volt elég infóm nekem sem. De remélem, ez nem befolyásolta senki hangulatát maradandóan. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére