Lassi Laurië szerkesztőség

Több
16 éve 3 hónapja #361820 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Tünde, ez egy jellegztes indiai ital, és én már sokszor ittam mango lassit, nagyon finom :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361819 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Van nektek már ilyen receptetek????? :lol: :lol: :lol: :lol:


Laszi (indiai joghurtital)
2 dl joghurt, csipetnyi só, csipetnyi bors. A joghurtot alaposan elkeverem a sóval és a borssal, majd alaposan behűtve tálalom.
Yogurt tatlisi (török édesség) 5 dl joghurt, fél kg liszt, 1 kg cukor, 1 tk sütőpor, 4 tojás. A tojásokat felverem, majd belekeverem a cukor felét és a joghurtot, míg a cukor teljesen fel nem oldódik. Hozzákeverem a lisztet és a sütőport. A masszát egy kizsírozott tepsibe öntöm és közepes lángon megsütöm. A maradék cukorból nagyon sűrű szirupot készítek és kihülés után ráöntöm a sütőből kivett forró tésztára. Kihülés után tálalom.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #361073 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
megkérek mindenkit, hogy aki megkapta a korrektúrázott cikkét, legyen kedves megnézni és legkésőbb vasárnap délutánig visszaírni, hogy elfogladja-e vagy ha kértünk változtatást, akkor csinálja meg. (vannak akik már meg is tették, nekik nagyon köszönjük.)

aki egyéb témában kapott emailt, vagy igért nekünk valamit és eddig nem váltotta azt be, illetve nem jelentkezett, az is legyen kedves emailt küldeni minél hamarabb!

köszönjük

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #360623 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
hahó, egy utolsó emlékeztető minden kedves érintettnek:

Lassi cikkleadási határidő ma éjfélkor!
(ha valakinek ez nagyon necces lenne, az kérem írjon emailt.)

szerencsére már gyűlnek az anyagok, köszönjük az igyekezetet!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #360581 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nam: köszönjük, megérkezett, kétszer is csatoltad ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #360575 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Átküldtem az írást. Át is ment?

(Köszönöm a visszajelzést előre is!)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #360237 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
újabb emlékeztető: a Lassiba a cikkek leadási határideje május 31 éjfél! (azaz most szombat!) már csak kevesebb, mint egy hét van hátra!
kérünk minden cikkírót, hogy ne felejtse ezt el és ha lehet ne hagyja utolsó pillanatra a megírandót.
hálás köszönet!


itt pedig egy lista a cikkírókról:
Ery
Ring
Artemisz
Esgal
Momo
Melian
Szofi
Gandalf
Hanna
Mau
Icke
Namarie

Bentől és Kincsőtől már jó korán megkaptuk, nagyon köszi :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #360192 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső (Thilanna) írta: Mivel nem találtam eltérő információt, a lassi'kukac'tolkien.hu-ra küldtem a TLV-s irományt. :) (Sorry h. csak most, eddig el voltam havazva...)


Jó címre küldted, köszönjük :)
És a "csak most" az inkább "már most", nem jött még be sok cikk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #360183 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Mivel nem találtam eltérő információt, a lassi'kukac'tolkien.hu-ra küldtem a TLV-s irományt. :) (Sorry h. csak most, eddig el voltam havazva...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359535 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
emlékeztető: a Lassiba a cikkek leadási határideje május 31 éjfél!
kérünk minden cikírót, hogy ne felejtse ezt el és ha lehet ne hagyja utolsó pillanatra a megírandót.
hálás köszönet!


itt pedig egy lista a cikkírókról:
Ery
Ring
Artemisz
Esgal
Momo
Kincső
Melian
Szofi
Gandalf
Hanna
Mau
Icke
Namarie

Kincső, Téged keresni foglak TLV-s pályaművek miatt ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358837 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Helyzetjelentés.

Megvan a tervezett (kvázikőbevésett) tartalom, a szerzők dolgoznak a cikkeken.
Sőt, egy már meg is érkezett. (Köszönjük Ben!)

Sajnos néhány utólag érkezett javaslat már nem fér be ebbe a számba, de ezeket nem felejtjük el, a legközelebbi szám előkészületeinél ezek lesznek az elsők, amik eszünkbe jutnak majd.

Ami lemaradt a körlevélből: A határidő május 31, éjfél. Ezt légyszives tartsátok be! Közeleg a vizsgaidőszak és az érettségi. Akit ez fájdalmasan érint a szerzők közül, az érezze magát úgy sürgetve, mintha nem egy hónapja, hanem egy hete lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358699 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nam: helyes, láttuk :)

Szolgálati közlemény:
A lassi KUKAC tolkien PONT hu címre érkezett leveleket mostantól Icke és Nudli is láthatja. [size=9:18cdj4wq]Ha tehát valaki sértő jelzők kíséretében szeretné őket emlegetni nekünk, az ezzel számoljon. (De egyébként se vagyunk vevők az ilyesmire, mert kedveljük őket.)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358697 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Megkaptam az emilt, válaszoltam is rá.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358346 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Patiszon írta: A KGY-ra hoztok Lassit? Én még nem kaptam a legutolsóból :) Köszi!

Nekem még az sincs meg, amibe írtam. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358345 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A KGY-ra hoztok Lassit? Én még nem kaptam a legutolsóból :) Köszi!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358276 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Aromo írta: Ja, bocsánat. Persze csak akkor, ha a másik ötlet is beleegyetik.


Jó, felveszem veled a kapcsolatot az ügyben.

(hű ez tök hivatalosan hangzott. 8) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358253 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Ja, bocsánat. Persze csak akkor, ha a másik ötlet is beleegyetik.

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358252 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én elvállalnám veled, bár szerintem nálad kevesebbet ismerek. Legalábbis személyesen.

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358235 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Nimdorc írta:

Alyr Arkhon írta: A "mindenki küldje el milyen ötlete van" az kimaradt nálam, sorry.

Mail ment.

Másik ötlet (nem akarok sok mélt küldeni):
Nem akarnátok a Lassiban más fantasy világokat röviden bemutató cikksorozatot indítani?
Nekem csak most jutott eszembe az ötlet, de egy igen hosszú sorozat lehetne.
(és persze el is vállalnám egyiket másikat)


ez egy tanulság, legközelebb ezt a sort majd pirossal szedjük. így utólag tényleg nem annyira feltűnő, de amikor az a hozzászólás kiment, már hetek óta folyton ezt mondogattam, aztán valószínűleg a sok ismételgetés azt a látszatot keltette bennem, h ez folyik a csapból is.

de igen, sőt, egy hasonló ötlet érkezett is, annak az első része lekorábban az őszi számban esedékes. (annak más a megközelítése, tehát az átfedés minimális)

te a mostani (nyáriba), vagy majd később gondolod?



Ez egy ötlet volt és mivel nem ismerek minden nevesebb más világot, nem válalnám el egyedül.
No meg nem tudom mi a másik ötlet.
Mondjuk beszéljük meg?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358228 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Alyr Arkhon írta: A "mindenki küldje el milyen ötlete van" az kimaradt nálam, sorry.

Mail ment.

Másik ötlet (nem akarok sok mélt küldeni):
Nem akarnátok a Lassiban más fantasy világokat röviden bemutató cikksorozatot indítani?
Nekem csak most jutott eszembe az ötlet, de egy igen hosszú sorozat lehetne.
(és persze el is vállalnám egyiket másikat)


ez egy tanulság, legközelebb ezt a sort majd pirossal szedjük. így utólag tényleg nem annyira feltűnő, de amikor az a hozzászólás kiment, már hetek óta folyton ezt mondogattam, aztán valószínűleg a sok ismételgetés azt a látszatot keltette bennem, h ez folyik a csapból is.

de igen, sőt, egy hasonló ötlet érkezett is, annak az első része lekorábban az őszi számban esedékes. (annak más a megközelítése, tehát az átfedés minimális)

te a mostani (nyáriba), vagy majd később gondolod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358213 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
A "mindenki küldje el milyen ötlete van" az kimaradt nálam, sorry.

Mail ment.

Másik ötlet (nem akarok sok mélt küldeni):
Nem akarnátok a Lassiban más fantasy világokat röviden bemutató cikksorozatot indítani?
Nekem csak most jutott eszembe az ötlet, de egy igen hosszú sorozat lehetne.
(és persze el is vállalnám egyiket másikat)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358209 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
másolás a Beszélgetős topicból. pls itt folytassátok a többit!

Orsie / Fraktál írta:

Sötét Úr írta: Orsie / Nimdorc: ha nekem kellett volna kapnom, hát nem jött. Ha nem kellett volna kapnom, akkor megfelelően működött, mert nem is kaptam. :)


SÚ, Veled még korábban beszéltünk a dolgokról emailben is meg személyesen is, úgyhogy most nem küldtünk :) ettől eltekintve hamarosan számíthatsz rá :D

Snuff: Veled tegnap személyesen beszéltem ;)
alapvetően többre tartom a személyes kontaktust, tehát akikkel meg tudom oldani, azokkal ilyen formában (is) kommunikálok :)

Alyr: lásd amit Nimdorci írt. örülünk ha írsz a Lassiba! kérlek a lassi'kukac'tolkien.hu-ra tedd. ott mindketten olvassuk.

köszönet!


Nimdorc írta:

Alyr Arkhon írta: Ha nekem küldtetek akkor nem kaptam, ha nem küldtetek akkor csatlakozom SÚhoz.
Ha kell a Lassiba írás, akkor van mit ajánlanom.


kérlek küldj egy mélt, h mit ajánlanál! és mindenki más is, akinek van konkrét javaslata, szóljon.

februárban orsie beírta (és aztán pár hétig az is volt a topik tetején), h várjuk az ötleteket, javaslatokat. erre aztán senki nem reagált, úgyh nyaggatuk azokat, akikkel találkoztunk személyesen, így jött is pár ötlet.

Ez itt pedig a hosszabb magyarázkodás:

van még legalább annyi cikkötlet, ami tőlünk jött, és egy részükhöz úgy kezdtünk hozzá , h egy a témában tájékozott embertől megpróbáltunk segítséget kérni, h milyen formában lehetne megfogni a témát. néhány levél olyan, h több dolgot javasoltunk egy szerzőnek, h válasszon.
ezek nyilván az első levelek lennének a témában és egy részük más felkéréseket is érint. ezért eléggé kellemetlen, h nem kaptunk rájuk válaszokat. előbbi esetben pl. nem feltétlenül azzal szeretnénk a cikket megiratni, akinek a levél ment, tehát eléggé randa csúszás jöhet össze a dologból.

(később észrevettem, h a levelek egy része ugyanakkor ment ki, mint amikor keshu panaszkodott a táboros topikban, h nem tudja elküldeni a jelentkezését. ez volt a másik ok, amiért nagyon szerettem volna, ha legalább visszabólogatnak az emberek.)

azóta sikerült telefonon/msn-en elérni mindenkit. igaz, az érdemi válaszok egy része még mindig nem érkezett meg.

az összes felkérés még nem ment ki. igyekszünk még ezen a héten kiküldeni.


Snuffles írta:

Sötét Úr írta: Orsie / Nimdorc: ha nekem kellett volna kapnom, hát nem jött. Ha nem kellett volna kapnom, akkor megfelelően működött, mert nem is kaptam. :)

Öö, igen, ez az amit én vonakodva végül nem írtam be, elvégre nem tartozom a csapatba, csak érdeklődő vagyok, és nem is kaptam levelet. :)


Alyr Arkhon írta:

Orsie / Fraktál írta:

Nimdorc a Lassi topicban írta: kedves emberek, akik az elmúlt egy-két héten kaptak tőlünk ímélt!

légyszíves válaszoljatok, legalább annyit, h igen, megkaptam

bármilyen kérdést, kifogást is szeretettel várunk a lassi KUKAC tolkien PONT hu -ra


pls erre reagáljanak akik kaptak tőlünk emailt (a feladó a lassi'kukac'tolkien.hu cím volt) , és ha lehet, ne csak annyival, hogy megkaptam, hanem pls érdemben is! :!:

eddig csak 2-3 válasz érkezett és sokkal több levél ment ki! :!:

köszönet


Ha nekem küldtetek akkor nem kaptam, ha nem küldtetek akkor csatlakozom SÚhoz.
Ha kell a Lassiba írás, akkor van mit ajánlanom.


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358203 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
a lassi lapzártájának tervezett időpontja legeslegkésőbb május legvége. utána még korrektúráznunk is kell, aztán megy az anyag Nodleenak kiadványszerkesztésre. neki erre kell legalább 2-3 hét és így el tud készülni a következő szám Táborra.

ezért kérek mindenkit, hogy akiket megkerestünk, azok minél hamarabb reagáljanak, illetve kezdjék el a cikkeket, mert lassan jön vizsgaidőszak ami miatt szűkösebb lesz cikkírók ideje.. (márpedig cikkek nélkül nem tudunk Lassit csinálni ;) )

számítunk Rátok!

köszönjük

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358197 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Kincső (Thilanna) írta: Mikor van lapzárta? Az új TLV-ből vsz fogunk tudni anyagokat adni, meg akár lehet írni beszámolót a döntőről (ami ápr.26. lesz).


májusban, azon belül igyekszünk minél előbb.

írtam privit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358196 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Mikor van lapzárta? Az új TLV-ből vsz fogunk tudni anyagokat adni, meg akár lehet írni beszámolót a döntőről (ami ápr.26. lesz).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358195 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Orsie / Fraktál írta:

Nimdorc írta: kedves emberek, akik az elmúlt egy-két héten kaptak tőlünk ímélt!

légyszíves válaszoljatok, legalább annyit, h igen, megkaptam

bármilyen kérdést, kifogást is szeretettel várunk a lassi KUKAC tolkien PONT hu -ra


pls erre reagáljanak akik kaptak tőlünk emailt (a feladó a lassi'kukac'tolkien.hu cím volt), és ha lehet, ne csak annyival, hogy megkaptam, hanem pls érdemben is! :!:

eddig csak 2-3 válasz érkezett és sokkal több levél ment ki! :!:

köszönet


Alapvetően én is jobban kedvelem az érdemi válaszokat, csak kezdtem attól tartani, h a levelek valami rendszerhiba miatt ki sem mentek.

Még mindig van néhány levél, amire nem kaptunk választ, sajnos ezeknek egy részében számos kérdőjel is van. (tehát nem csak személyesen/msn-en megbeszélt felkérések megerősítéséről van szó)

Közeleg a vizsgaidőszak, jó lenne, ha lassan tényleg beindulnának a dolgok. 2 hét múlva nagyon nehéz lesz olyan embert találni, aki éppen neki akar ülni egy cikknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358055 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Nimdorc írta: kedves emberek, akik az elmúlt egy-két héten kaptak tőlünk ímélt!

légyszíves válaszoljatok, legalább annyit, h igen, megkaptam

bármilyen kérdést, kifogást is szeretettel várunk a lassi KUKAC tolkien PONT hu -ra


pls erre reagáljanak akik kaptak tőlünk emailt (a feladó a lassi'kukac'tolkien.hu cím volt), és ha lehet, ne csak annyival, hogy megkaptam, hanem pls érdemben is! :!:

eddig csak 2-3 válasz érkezett és sokkal több levél ment ki! :!:

köszönet

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358037 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én privit kaptam, és arra, ha jól emlékszem, válaszoltam is. ha nem, elnézést.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357915 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
kedves emberek, akik az elmúlt egy-két héten kaptak tőlünk ímélt!

légyszíves válaszoljatok, legalább annyit, h igen, megkaptam

bármilyen kérdést, kifogást is szeretettel várunk a lassi KUKAC tolkien PONT hu -ra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #357512 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
köszönjük, böngészem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.787 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére