Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
11 éve 18 órája #410775 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
www.youtube.com/playlist?list=PL ... YxHsbhCSMM A tábori "DVD" :D
De legalábbis a videók, még egy kicsit ki fog egészülni a lista, de már majdnem minden fentvan! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #405110 Írta: Maverick
Maverick válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tábori DVD - felhívás

Nem titok, az előző tábor DVD-je még nem készült el. E feladathoz, egy-egy kisvideó elkészítéséhez, képek válogatásához várok önként jelentkezőket.

Ugyanitt készül egy saját tárhely, ahová várom a táborhoz kapcsolódó saját képeket, videókat.
Bejelentkezési adatokat azoknak akik jelzik, hogy lenne mit feltölteniük megadom. Igény esetén ( és ha megtudom oldani ) olvasási joggal korlátozott ideig /~következő táborig/ szintén hozzáférhető lesz a tárhely.

Ha a feltöltés/újrafeltöltés akadályba ütközne:

tábor után a különböző tárhelyekre általatok feltöltött képek és videók jelentős részét már lementettem, jobban mondva igyekeztem minden kiposztolt, megosztott anyagot lementeni DE hogy ne maradjon ki a válogatásból egyetlen kép/videó sem, kérlek ezek linkjeit küldjétek át, illetve most már személyes találkozó is kivitelezhető az átadáshoz.

A linkek, jelentkezések illetve hozzáférés kérések itteni bejegyzése helyett a Doodle-linkre kattintva jelezzétek kérlek, hogy milyen módon tudtok segédkezni.
A visszajelzések alapján mindenkit megkeresek (e-mailben / facebookon / telefonon / személyesen).

Doodle link

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404237 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Bocsánat,más téma.

Még mindig nem tud senki semmit arról a bizonyos széldszekiről :?: A Facebookon bejelöltem egy képen is...ill. hozzászólásként írtam.

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404224 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estelwen írta: Ééén... én komolyan megpróbálom. Tényleg. De nem ígérek semmit... :?

Köszönjük szépen! ;) Menni fog az!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404222 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ééén... én komolyan megpróbálom. Tényleg. De nem ígérek semmit... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404221 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404220 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Már csak öt nap van hátra a Lassi lapzártáig, vészesen közeleg a határidő!

Estelwen, Boti, számíthatunk rátok táboros élménybeszámoló kapcsán?


Nem ígérem teljesen biztosra. Ha kész lesz addig, és jónak találom, akkor küldöm!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404215 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Már csak öt nap van hátra a Lassi lapzártáig, vészesen közeleg a határidő!

Estelwen, Boti, számíthatunk rátok táboros élménybeszámoló kapcsán?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404189 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Én a 2005-ös tábor DVD-jét várom már nagyon.


Hát az húzza fel az átlagot. :mrgreen:
Egy ideig követtem az egy szem masterpiece sorsát, vhol Gumipók-Ádám-Nudli körül kalandozott, de aztán már nem tudom, hogy kinél van most... ha tudnánk, megszerezhetné valaki írásra hajlandó és képes jótét lélek. :roll:
Illetve az eredeti kamerakazetták valahol megvannak, ha az a kóbor DVD nincs meg, és valaki érez magában erőt újra bedigitalizálni az anyagot.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404186 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404185 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sokéves átlag alapján a tábori DVD átfutása olyan jó 8-10 hónap, szóval azért annyira ne izguljatok még miatta :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404183 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estelwen írta: Tábori DVDt vajh' lehet még valahol beszerezni, és ha igen, kinél kell érdeklődni, ha nem, kit lehet megkérdezni...? :? ;)

Nem a még, hanem a már a kérdés, legalábbis én folyamatosan figyelek tábor óta, és nem hallottam még hírét, hogy elkészült volna :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404182 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tábori DVDt vajh' lehet még valahol beszerezni, és ha igen, kinél kell érdeklődni, ha nem, kit lehet megkérdezni...? :? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404145 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Mivel szeretnénk Lassit megjeleníteni a LEP-re, ezért arra kérem azokat, akik ígérték, hogy írjanak nekünk kedvcsináló beszámolót a 2011-es nyári táborról (külsősöknek)!
Határidő: egy-két héten belül!
Köszönjük!

:!:

A Lassi lapzártája, azaz a cikkek beérkezésének határideje DECEMBER 9. (PÉNTEK) ÉJFÉL!
Az e-mail cím, ahová küldjétek:
alewyan kukac gmail pont com

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #404089 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Mivel szeretnénk Lassit megjeleníteni a LEP-re, ezért arra kérem azokat, akik ígérték, hogy írjanak nekünk kedvcsináló beszámolót a 2011-es nyári táborról (külsősöknek)!
Határidő: egy-két héten belül!
Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #404001 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Üdv néktek Ithilien ex-népe! :)

Mint tudjátok, vagy ha nem akkor most megtudhatjátok, november 12-én szombat délután ismét vár titeket szeretettel a nagymultú Tolkien Klub! Lesz mindenféle jó, társasjáték, beszélgetés, tea, ismeretterjesztő előadás, szerepjáték és miegymás. Jó alkalom ez arra is, hogy viszontláthassátok egymást és enyhítsétek a tábor, meg már a KÖMT utáni hiányzós érzést.
Gyertek mert jó lesz!
Bővebb információk itten vannak.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403871 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estelwen írta: talán majd én is megpróbálom (???)... ( :? ) :)

Hajrá, szeretettel várjuk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403868 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
talán majd én is megpróbálom (???)... ( :? ) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403854 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Grondir írta: Oké! Ha lesz időm és kedvem, lehet, írok egyet! :)

Remek, köszönjük!

Erre biztatjuk a többieket is, csak hajrá, és egyáltalán nem gond, ha többen is írtok, sőt! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403853 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Oké! Ha lesz időm és kedvem, lehet, írok egyet! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403851 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Grondir írta: Van határidő? :)

Hát, egy élménybeszámoló-jelegű írás annál hitelesebb, minél frissebb. :lol:
De egyelőre nincsen konkrét határidő kitűzve, a "minél előbb!!!!!" legyen irányadó! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403850 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Van határidő? :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403848 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403730 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estelwen írta:

Gandalf írta: Ki az, aki írna élménybeszámolót az idei táborról a Tolkien.hu/Lassi számára (külsősök számára is élvezető/érthető formában, kvázi kedvcsinálónak)?


(Esemény- vagy inkább hangulatleírásnak kéne lennie :) ?)


Hát, a lényeg az, hogy ha egy vadigenen olvassa, akkor is értsen belőle mindent, és megjöjjön tőle a kedve az MTT-hez. ;) Egyéb elvárás nincsen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #403729 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Ki az, aki írna élménybeszámolót az idei táborról a Tolkien.hu/Lassi számára (külsősök számára is élvezető/érthető formában, kvázi kedvcsinálónak)?


(Esemény- vagy inkább hangulatleírásnak kéne lennie :) ?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #403704 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Ki az, aki írna élménybeszámolót az idei táborról a Tolkien.hu/Lassi számára (külsősök számára is élvezető/érthető formában, kvázi kedvcsinálónak)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #403566 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gumipók írta: "Elkészültek a frissített pakliminták és megtekinthetőek itt:
www.mammutmail.com/?action=download&sid=...3d4b8ee681462b91f1fe
Ugye senki nem felejtette el, hogy vasárnapig lehet paklit rendelni!!!!!!
Aki nem rendel doodle-n az sajnos lemarad. Utánnyomás nem lesz úgyhogy ez egy egyszeri alkalom hogy táboros kártyapaklid legyen. Ha most nincs rá pénzed nem baj, KÖMT-ig át lehet venni bármikor."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #403551 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Itt megtalálhatóak a Tábori Talin készült képeim.

www.facebook.com/media/set/?set= ... 4a5&type=1

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #403550 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gumipók írta: Nos elkészültek a paklik, íme a pakliminták. 7 napig lehet elérni a linket, úgyhogy mindenki mentse le magának ha sokat akarja nézegetni. 3 fajta pakli lesz mert sokan jelentkeztetek és nem akartam senkit sem kihagyni. a család, nép és rendvezetők és a fontosabb NPC-k minden pakliban benne vannak, hogy az se maradjon le róluk aki csak az egyikből szeretne magának.

www.mammutmail.com/?action=download&sid=...3e513482a17adc703540

Itt jelezheted, hogy melyik pakliból szeretnél vásárolni. Egy Pakli ára 1500 Ft, ami lényegében a nyomdaköltség ára.
Annyi paklit rendelek csak ahányat kértek, úgyhogy szóljatok mindenkinek akiknek tudtok, hogy jelezze itt a vásárlási szándékát!!!!
www.doodle.com/yt9gtaas9qqysrqd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #403541 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
‎10:45-kor lesz gyülekező a 75-ös trolibusz (Jászai Mari tértől) vagy 74-es trolibusz (Dohány utcától) Zichy Géza utcai megállójában, illetve a Földalatti Hősök tere megállójában. A főszervezők fognak várni benneteket, és együtt lehet menni a helyszínre.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.235 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére