Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
13 éve 1 hónapja #403539 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Lesz előtte valahol valami találkozó, vagy mindenki legyen ügyes és találjon oda egyedül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403536 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Akkor a végleges információ:
Az új helyszín a Városliget, a Pósa Lajos szobornál. (Ez a Városligetnek az Ajtósi Dürer sor felöli, dél-keleti oldalán található).

A helyszín és az odajutás részletes leírása:
www.tolkien.hu/tabor/helyszin.pdf

Erről minden táborozónak küldtünk mailt. Kérjük, hogy amennyiben sikerült elolvasnod, egy rövid válasz mail-ben ezt jelezd nekünk (akkor is ha nem tudsz jönni holnap), mert a közeli időpont miatt holnap reggel SMS-t küldünk minden táborozónak, akiről nem tudjuk biztosan, hogy eljutott hozzá az e-mail.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403535 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
:idea:

Ankalimon, a Füvesember a Facebook-on írta: "Bocsánat, egy kis szervezési malőr történt:
A helyszínváltozás már biztos, de nem tudjuk, hogy pontosan hol leszünk. (Margitsziget, Népliget, Városliget). A pontos helyszínről, a gyülekezési pontokról még ma délután minden táborozónak e-mail-t küldünk, amely térképet és eljutási leírást is fog tartalmazni. Aki az e-mail-re nem jelez vissza holnap reggelig, annak SMS-t fogunk küldeni. (Ha lehet, jelezzetek vissza az e-mail-re, hogy ne verjük pluszköltségbe a Társaságot.)"

:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403523 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Ille / Lórien írta: Kedves Szervezők!
Tábori DVD lesz majd?

Majd lesz. ;) Valószínűleg KÖMT-re készül csak el, ahogyan tavaly is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403522 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kedves Szervezők!
Tábori DVD lesz majd?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403521 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Rodarth írta:
"Kedves táborozók! A találkozón lehetőség lesz rá, hogy megvásároljátok az eredeti -mintának készült- táboros pólókat. Mivel mintákról beszélünk, minden méretből (S,M,L,XL,XXL) 1, azaz egy darab áll rendelkezésre. A pólók ára 2500 HUF. Jelentkezzetek gyorsan, ezek valóban egyedi darabok. Mindegyik méretből csak egy darab van a világon. :) "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403515 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
ODAJUTÁS: Kék metróval a Nagyvárad térig kell menni. A Haller utca felé feljössz, és ott jobbra. Ha nagyon eltévednél akkor kérdezd meg a környéken a boltosokat segíteni fognak!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403511 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Az én széldzsekim tényleg nincs meg? Valahol ott kellett lennie, ahol Estelwené volt, mert egy helyre tettük le... :(

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403508 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Gumipók írta:

"Mostmár majdnem biztos hgoy a tábori talira nem készül el a kártya. Rengeteg képet kell felkutatnom és beillesztenem és még szeretném az érintettek véleményét is kikérni mielőtt nyomdába megy. Megértéseteket köszönöm, és ez ne vegye el a kedveteket. Lesz lehetőség átvenni KÖMT előtt és akinek az jó, postán is fel tudom adni alig többért mint egy levél ára :) Ha elkészült minden lap, körbeküldöm a linkeket ahol meg lehet nézni minden lapot :) "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403498 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nos, a szavazatok alapján marad a a találkozó időpontja szeptember 10-e !
:)
Elnézést azoktól, akiknek ez nem jó, de remélem találkozunk máskor.

Üdv: Idh

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403496 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Eruntale/Hanna írta: - fehér-sötétkék- világoskék széldzseki (lehet ez a keresett? :) )

Nagy-nagy fáziskéséssel ugyan, de leesett, hogy ez tényleg az enyém!!! Nagyon szépen köszönöm!! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403474 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
"Kedves Táborozók - Ithilien lakói

Közeleg a hivatalos tábori találkozó és erre az alkalomra kitaláltuk, hogy készítünk jópár pakli francia kártyát, amit bárki hazavihet és eltehet emlékbe vagy elővehet későbbi MTT-s alkalmakkor ha többedmagával játszani támad kedve. A pakli lapjain megtalálhatóak minden csapatról a táborban készült csoportképek, valamint a keretjáték NPC szereplői, a nép- családvezetők és a rendvezetők. Mivel ezen kívül is van még jópár hely a pakliban ezért arra gondoltunk, hgoy lehetőséget adunk azoknak akik biztosan szeretnének maguknak ilyen paklit és ezen a facebook oldalon előrendelik. Ehhez nem kell mást tenned, mint jelentkezni az eseményre, ami ugye nem is valódi esemény csak egy közvélemény kutatás, hogy lássuk körülbelül hány paklit rendeljünk a nyomdából. Ha nem szeretnél belekerülni de szeretnél magadnak paklit, akkor is jelentkezz az eseményre, de akkor a talán gombot nyomd meg :)
Egy pakli előreláthatóan 1500 Ft-ba fog kerülni, és kétféle verzióban készül, hogy römihez is használható legyen. Ahhoz viszont hogy ezt a kedvező árat megkaphassuk elég sok paklit kell rendelnünk, úgyhogy ne legyetek szégyenlősek :)
A lapokból tettem fel pár ízelítőt és azt is elárulom, hogy minden paklihoz három JOKER fog tartozni (Gothmog, A Száj és Arapona mint félelmetesen játsza a Halál t :) )
Jelentkezzetek, hogy lássuk mennyi paklit rendeljünk!!!"

Gumipók

e-mail: gumipok 'kukatzh" tolkien 'pont' hu
:arrow:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403470 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Gandalf írta: Akinek nincsen Facebook-regisztrációja, az e-mailt dobjon Gumipóknak!

Hova? Mivelhogy a fórum már nem jeleníti meg az emailcímeket... :roll:
Egyébként bővebben lehetne erről valami tudni Facebook nélkül is?

Idhren írta: Szavazzatok alább, hogy kinek melyik időpont lenne jobb a tábori találkozóra: szept.10, vagy 17.
Még semmi nem biztos, csak igényfelmérek!

Ó, tehát akkor még nem fix a 10-e? :) :szavaz: (Ha nem a születésnapom lenne, még el tudnék menni rá talán...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403468 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Nem Samsung? Mert Zsodoo azt keresett...


Nem, ez egy Nokia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403465 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Tábori kártyapakli by Gumipók:
www.facebook.com/event.php?eid=276437399048762

Jelezze az "eseményen" való "részvétellel" az, aki kér belőle! Akinek nincsen Facebook-regisztrációja, az e-mailt dobjon Gumipóknak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403460 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Igényfelmérés:
Szavazzatok alább, hogy kinek melyik időpont lenne jobb a tábori találkozóra: szept.10, vagy 17.
Még semmi nem biztos, csak igényfelmérek!

www.doodle.com/3d9q9d2c2sbsysxa#table

Köszi!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403456 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Elder írta: Most vettem észre, hogy valakinek véletlen elhoztam táborból egy Nokia-hoz való USB kábelt. :oops:
Várja gazdáját! Tábori talin leszek úgyhogy ott át lehet venni vagy ha nem tudsz jönni érte írsz privit és megbeszéljük! :oops: :oops:
Megint bocsi!


Nem Samsung? Mert Zsodoo azt keresett...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403455 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése


Tábori újság, 2. szám:


[attachment=0:3egr16u2]<!-- ia0 -->Újság2.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:3egr16u2]


Nyomtatás és összehajtogatás az első száméval megegyező módon (leírást lásd pár hozzászólással lejjebb)!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403454 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Most vettem észre, hogy valakinek véletlen elhoztam táborból egy Nokia-hoz való USB kábelt. :oops:
Várja gazdáját! Tábori talin leszek úgyhogy ott át lehet venni vagy ha nem tudsz jönni érte írsz privit és megbeszéljük! :oops: :oops:
Megint bocsi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403450 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Orsi_ írta:

Elrenor írta:

Athramien írta: Jó eséllyel nem lesz meg, de azért hátha:

én a kis kagylós (táncos rendi) nyakláncomat hagytam el a táborban (emlékeim szerint a színpad környékén), szóval ha valaki megtalálta, vagy véletlen kettőt vitt haza, akkor az egyik az enyém.

A megtaláló jutalom szempilla rebegtetésben részesül:D



Basszus, valaki mondta tábor után, hogy megtalálta, DE NEM EMLÉKSZEM KI VOLT!:D Majd körbkérdezek neked.


Silcucc mondta.. azt hiszem a szervezőknél van.. :) de erről őt kérdezzétek!


Silcuccnál van, a táboros találkozóra viszi, kéretik levadászni ott helyben majd, mert el fogja felejteni. =)))

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403437 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése


Tábori újság, 1. szám:


[attachment=0:2idz26n1]<!-- ia0 -->Újság1.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:2idz26n1]

Nyomtatási és összehajtogatási útmutató:

I.
Ha olyan nyomtatód van, amely tud egyszerre a lap mindkét oldalára nyomtatni, nyert ügyed van: csak simán kinyomtatod sorrendben (úgy, hogy az A/4-es lap mindkét oldalára nyomjon) és összehajtogatod.
:lájk:

II.
Ha a nyomtatód egyszerre csak a lap egyik oldalára tud nyomtati, akkor a helyzet bonyolult, de nem vesztett (mi is így csináltuk a táborban a második számnál a nyomtatást):
- Beállítod a nyomtatóvezérlőn, hogy az oldalakat rendes sorrendben nyomja
- Kinyomtatod a páratlan oldalakat
- a) megfordítod a lapok sorrendjét, vagy b) átállítod a nyomtatóvezérlőt fordított sorrendre
- beteszed az oldalakat úgy, hogy a már nyomott oldalak lábrésze jobb oldalra essen
- Kinyomtatod a tiszta felükre a páros oldalakat
- Sorba rendezed az oldalakat, ha kell, és boldog örömmel olvasod!
(Nyomtatási útmutató copyright by SÚ 8-) )

Helyes sorrend:
1 Főcímlap
2. Királyfő térképe
3. Királyfői ki-kicsoda
4. Ki-kicsoda folytatása: első kiemelt név Alfirin
5. Ki-kicsoda folytatása, első kiemelt név Amarthiel
6. Királyfő piaca
7. A kincstári vásárlás és eladás
8. Fosztogatás
9. Büntetés
10. Tábori házirend
11. házirend folytatása a 12) ponttal
12. Hátsó borító

A második szám digitális változata még levadászás alatt áll, de remélem, hamarosan azt is előkerítjük Nektek.

;)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403429 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Elrenor írta:

Athramien írta: Jó eséllyel nem lesz meg, de azért hátha:

én a kis kagylós (táncos rendi) nyakláncomat hagytam el a táborban (emlékeim szerint a színpad környékén), szóval ha valaki megtalálta, vagy véletlen kettőt vitt haza, akkor az egyik az enyém.

A megtaláló jutalom szempilla rebegtetésben részesül:D



Basszus, valaki mondta tábor után, hogy megtalálta, DE NEM EMLÉKSZEM KI VOLT!:D Majd körbkérdezek neked.


Silcucc mondta.. azt hiszem a szervezőknél van.. :) de erről őt kérdezzétek!

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403425 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Jajdejó, köszönöm, sokaknak van :twisted: KÖMT-re tudjátok hozni és akkor majd rárakom laptopomra a tartalmukat? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403415 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Adanedhel írta: Mivel a 2009-es tábor topicja le van zárva, akkor megkérdem itt: kinek van meg a 2009-es tábori DVD és hajlandó lemásolni/kölcsönadni nekem? :D

Nekem van egy videós DVD-m lemásolva (valaki régebben kérte, de nem vette át), szívesen neked adnám. Ugyanitt 2009-es képes DVD-t keresek :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403413 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Itthon megvan dvd-n és hajlandó vagyok kölcsönadni neked :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403412 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Adanedhel írta: Mivel a 2009-es tábor topicja le van zárva, akkor megkérdem itt: kinek van meg a 2009-es tábori DVD és hajlandó lemásolni/kölcsönadni nekem? :D

Nekem megvan, bár nem DVD-n, hanem hordozható winchesteren. Viszont a következő alkalom, amire esélyem van eljutni, az kb a KÖMT...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403411 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Mivel a 2009-es tábor topicja le van zárva, akkor megkérdem itt: kinek van meg a 2009-es tábori DVD és hajlandó lemásolni/kölcsönadni nekem? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403409 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Attila írta: Mintha KÖMF-ön azt mondta volna valaki, hogy azoktól kel kérni, akiknek megvan, és ők kiírják Neked is. ;)

Valahogy úgy, az nem volt rendesen rendelhető, hanem úgy működött, hogy az a pár ember, aki először kérte, az kapott, és tőlük lehet kérni (nekem pl. valahol megvan elvben).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403406 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Adanedhel írta:

Metaflora írta:

Attila írta: De hivatalosan a KÖMF-re készült el. :) Nem mindenki kapott bennfentesként. :)

Attila, a tavalyelőtti (Szanticska1) DVD-ről van szó, ami hivatalosan kiosztva egyik rendezvényen se volt, de a tábor után következő tavasszal készült el és lett beszerezhető, ezért is mondtam, hogy tulajdonképpen a következő táborra :)

Abból egyáltalán lehet még szerezni? :D Még csak nem is hallottam róla hogy elkészült.. x)


Mintha KÖMF-ön azt mondta volna valaki, hogy azoktól kel kérni, akiknek megvan, és ők kiírják Neked is. ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #403402 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Metaflora írta:

Attila írta: De hivatalosan a KÖMF-re készült el. :) Nem mindenki kapott bennfentesként. :)

Attila, a tavalyelőtti (Szanticska1) DVD-ről van szó, ami hivatalosan kiosztva egyik rendezvényen se volt, de a tábor után következő tavasszal készült el és lett beszerezhető, ezért is mondtam, hogy tulajdonképpen a következő táborra :)

Abból egyáltalán lehet még szerezni? :D Még csak nem is hallottam róla hogy elkészült.. x)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére